Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 9.11.2016.


IzudinB

Recommended Posts

Kuban-Spartak M. II 1 1,85 Russia 1st Division

U ovom susretu biti ce rijec o zapravo trećoj momčadi Spartaka iz razloga sto je pet prvotimaca pozvano za reprezentativne akcije ruske U-21 reprezentacije. Rijec je o Bakaev(18/0), Guliev(15/0),Shanbiev(20/0),Likhacev(6/0). Jos je suspendiran Savichev(15/0)i Panteleev(18/3). Spartaku su također u zadnje trenutke prijelaznog otišli Yakovlev(9/2), Granat(9/1), Parshivlyuk(7/0). Kuban je po vrijednosti momčadi, a vjerojatno i kvaliteti druga momčad lige, razlog lose sezone lezi u činjenici da je bila prava pobuna protiv bivšeg trenera i da nisu davali 100% dok god on nije dobio otkaz i otada su krenuli bolji rezultati, a sa Spartakom eto bas oprečna situacija, i nemojte da vas zavara ova prošla pobjeda od 4-1 u gostima, imali su cak 2 igraca vise od 29.minute. Dakle, s ovoliko izostanaka Spartaka mislim da Kuban ovo uzima.

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedan zanimljiv par od mene, nisam bas strucnjak za tenis pa ako netko moze prokomentirati.

 

Hemery C.-Basilashvili N. 2 2,20

 

Nije mi jasna ova kvota, Hemery je 311. na ATP ljestvici i najvece pobjede Indoors su mu protiv Popka i Tabatrounga, Basilashvili je 96. na ljestvici ali je sad u Austriji dobio i vise nego solidna imena, Belluci, Albot, Berdchy..Zaista ne vidim razlog ovako visokoj kvoti osim sto je turnir u Francuskoj, ali i kvaliteta i podloga, i trenutna forma bi trebala ici u korist Gruzijca.

 

Edit: ocito su bookiji il ljudi koji su masovno uplacivali na Hemerya znali nesto sto mi nismo, nesto je ovdje gadno smrdilo, 2.75 je na kraju bilo prije pocetka meca, sto apsolutno nikakve logike nema. 

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedan zanimljiv par od mene, nisam bas strucnjak za tenis pa ako netko moze prokomentirati.

 

Hemery C.-Basilashvili N. 2 2,20

 

Nije mi jasna ova kvota, Hemery je 311. na ATP ljestvici i najvece pobjede Indoors su mu protiv Popka i Tabatrounga, Basilashvili je 96. na ljestvici ali je sad u Austriji dobio i vise nego solidna imena, Belluci, Albot, Berdchy..Zaista ne vidim razlog ovako visokoj kvoti osim sto je turnir u Francuskoj, ali i kvaliteta i podloga, i trenutna forma bi trebala ici u korist Gruzijca.

 

U bet365 skočila na 2.75. Nešto se događa, pitanje je što..Ja ga moram probati po toj kvoti

Link to comment
Share on other sites

 

19:00 MZT - Gran Canaria (S.Sinovec) -9,5+ over  - 1,85 wwin

 

MZT je prema najavama na pocetku sezone imao velike planove, ali kako su krenuli tesko da ce sta napraviti.Igraju Eurokup i ovih dana su se oglasili da nece odustajat od ovog takmicenja iako im je kao i ostalim prijeceno sankcijama.Kako god MZT tesko da moze sta, mozda i prođe ovu grupu ali i to stvarno tesko obzirom da su u 3 kola upisali 3 poraza.Meni licno ovaj tim je dosta cudan.Redovno mijenjaju kako trenere tako i igrace, pa se svake sedmice mora pogledati njihov rooster da se vidi sta ima novo.Takav nacin tesko da ce im donijeti rezultate, a isto rade i ove sezone, pocinju sa jednim timom, onda naprasno otkazi pa dolazak novih igraca i tako u krug.Nisu puno bolji niti u ABA ligi, skor 2-6 sigurno ne moze da ih zadovolji ali sto je tu je.

 

Gran Canaria ove sezone pod vodstvom novog trenera, jer otisao je Aito Garcia Reneses a na njegovo mjesto dosao je Luis Casimiro koji je dvije prethodne sezone vodio Sevillu.Po meni to je najveca promjena u ovom timu, mada sa novim trenerom dolaze i novi igraci, kao Planinic, McCaleb, Hendrix, uz to ostao im je i Kuric.Oni su opravdali ulogu favorita ove grupe tako da su trenutno na skoru 3-0, dok u ACB ligi imaju skor 3-4.

 

 

Ono za sto sam se ja odlucio kada je ovaj mec u pitanju jeste over  poena na Stefana Sinoveca.On se skoro vratio u MZT za koji je igrao u sezoni 2014-15.Vec je stigao odigrati 5 utakmica u ABA ligi, gdje imao prosjek od 7.4 poena za 27 minuta, dok je u EK odigrao 3 utakmice sa prosjekom od 13 poena za skoro 30 minuta po mecu.Lietkabelisu je dao 20pts za 25 minuta, Cedeviti 4pts za 30 minuta ali uz sut 0/5 za 3 poena, dok je Nizhny dao 15pts za 33 minuta a trice opet 0/5.Mislim da je trenutno jedini ozbiljan bek u ovoj ekipi (dok se ne oporavi Drenovac) iako je dosao kasno snasao se poprilicno solidno.MZT sigurno da nema sta traziti u ovom duelu, ali mogao bi Sinovec dodatno da se uigra, te ocekujem da je popravio sut posebno za 3 poena jer u zadnje dvije tekme ima 0-10 trice.

 

 

20:30 Bilbao - Khimki 2 - 1,60 wwin

 

Bilbao je dosta dobro poceo ACB ligu ove sezone, skor 4-2, ali u EK trenutno su na 1-2 i vjerujem da ce se upravo oni do kraja boriti za to 4 mjesto koje vodi dalje.Dobili su Lietuvos Rytas kao domacini 80-76, a izgubili od Alba Berlin 85-77 i Fuenlabrada 89-78.Nekako imam utisak da igraju bolje nego sto mogu i sto je realno, ali vidjeti cemo sta im nosi ostatak sezone.I dalje u ekipi imaju nekoliko iskusnjara, Mumbru, Salgado, Hervelle, ali i mlađih igraca, recimo dosao je Nikolic iz Mege ajde njega znamo.Sto se tice vecerasnjeg meca Jonathan Tabu je upitan, ali cini se da ce nastupiti.

 

Khimki kakvu trenutno ima ekipu komotno bi se mogao takmici u EL, ali eto moraju se zadovoljiti ovim takmicenjem, a osvajanje istog sigrno da je jedan od ciljeva.Zaista kad se pogleda rooster ove ekipe izgledaju impresivno, a na sve to dodali su jos i Jeremy Evansa i Markel Browna, koji su putovali sa ekipom na ovaj mec, mada pitanje je koliko ce im Dusko Ivanovic pruziti minuta.Najbitnije za njih je da se oporavio Shved jer on je pravi vođa ovog tima.Pisalo se o tome da bi Pullen mogao dobiti otkaz, ali je na kraju dobio ugovor, tako da ostaje u momcadi.Oni su trenutno na skoru 2-1, dobili su Rytas 76-71 i Albu u gostima 102-72, a jedini poraz bio je protiv Fuenlabrada 89-85.

 

Za mene Khimki je daleko bolja momcad od Bilbao, a jedina pozicija gdje su mozda malo u prednosti jeste centar gdje se Khimki uglavnom oslanja na biseg igraca Bilbaoa, Marka Todorovica.Jednostavno Khimki je momcad sa puno vise poena u rukama, tako da bi to moralo doci do izrazaja u ovom mecu.

 

20:45 Unicaja - Zenit (D.Musli) -13,5+ over - 1,85 wwin

 

Kada je u pitanju Unicaja ovih dana se uglavnom pise o Nedovicu i njegovom statusu.Svasta se moze procitati, od toga da nije nista ozbiljno sa povredom, do opasnosti da Nedovic prekine karijeru, sto je on kasnije demantovao.Kako god Unicaja veceras treba pobjedu koja bi ih malo stabilizovala, jer su posle poraza od Murcie u EK, dozivjeli i poraz od Joventuta.Zenit sa druge strane dosta dobro krenuo, i malo je falilo da nakon 3 kola u EK imaju 3 pobjede, ali poraz od Murcie u produzetku doveo ih je na skoru 2-1, sto je opet zadovoljavajuce za ovaj tim.

 

Ono na sto se ja kladim u ovom mecu jeste over poena na Dejana Muslia.Jos kako je otisao iz Partizana, Musli se odlicno snasao u ACB ligi i to ga je dovelo do Unicaje na kraju.Trenutno je najproduktivniji igrac tima, ima najvise poena ali i najvise skokova.U domacem prvenstvu je na prosjeku 13.7 poena za 26 minuta, dok je u EK na prosjeku od 17.3 poena za skoro 25 minuta na parketu.U sva tri odigrana meca isao je preko ove granice, Buducnost 16pts, Bayern 19pts, Murcia 17pts.Ajde da spomenem i taj zadnji mec protiv Joventuta gdje je ubacio 15pts sto je bilo dovoljno za drugog strijelca svoje momcadi.Igram ga na over jer mislim da protivnicki centar Landry kao i Pushkov nisu kadri da ga sacuvaju ispod ove granice.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use