Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 29.10.2016.


IzudinB

Recommended Posts

zOYhUmn.png

 

Ey81im7.png

 

VUvhgM5.png

 

Premier liga
 
Sunderland - Arsenal (13:30)
Sudac: Martin Atkinson (3.13)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.22
fGyUjl2.png
 
Manchester United - Burnley (16:00)
Sudac: Mark Clattenburg (4.40)
Prosjek ekipe 1: 2.33
Prosjek ekipe 2: 1.44
yMGgFWR.png
 
Middlesbrough - AFC Bournemouth (16:00)
Sudac: Stuart Attwell (2.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.44
WRoBT37.png
 
Tottenham Hotspur - Leicester City (16:00)
Sudac:  Robert Madley (5.00)
Prosjek ekipe 1: 1.89
Prosjek ekipe 2: 1.22
YdWckyh.png
 
Watford - Hull City (16:00)
Sudac: Jonathan Moss (5.14)
Prosjek ekipe 1: 2.67
Prosjek ekipe 2: 1.44
t23m83i.png
 
West Bromwich Albion - Manchester City (16:00)
Sudac: Lee Mason (2.75)
Prosjek ekipe 1: 2.56
Prosjek ekipe 2: 1.89
umhukk2.png
 
Crystal Palace - Liverpool (18:30)
Sudac: Andre Marriner (3.50)
Prosjek ekipe 1: 2.11
Prosjek ekipe 2: 1.56
ekyTgnu.png
 
Primera
 
Sporting Gión - Sevilla (13:00)
Sudac: Ignacio Iglesias Villanueva (5.20)
Prosjek ekipe 1: 2.22
Prosjek ekipe 2: 3.00
gym7RvI.png
 
Alavés - Real Madrid (16:15)
Sudac: José María Sánchez Martínez (4.25)
Prosjek ekipe 1: 3.11
Prosjek ekipe 2: 2.11
e2whoil.png
 
Atlético Madrid - Málaga (18:30)
Sudac: Javier Estrada Fernández (6.00)
Prosjek ekipe 1: 1.67
Prosjek ekipe 2: 3.00
gW4scAs.png
 
Barcelona - Granada (20:45)
Sudac: Juan Martínez Munuera (6.17)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.11
hoXYdlB.png
 
Serie A
 
Bologna FC - ACF Fiorentina (18:00)
Sudac: Paolo Valeri (6.25)
Prosjek ekipe 1: 1.80
Prosjek ekipe 2: 1.89
2XIKtSh.png
 
Juventus - SSC Napoli (20:45)
Sudac: Gianluca Rocchi (3.75)
Prosjek ekipe 1: 1.60
Prosjek ekipe 2: 1.70
trz6Ttw.png
Link to comment
Share on other sites

#af-form-1450521091 .af-body .af-textWrap{width:98%;display:block;float:none;}

#af-form-1450521091 .af-body a{color:#094C80;text-decoration:underline;font-style:normal;font-weight:normal;}

#af-form-1450521091 .af-body input.text, #af-form-1450521091 .af-body textarea{background-color:#FFFFFF;border-color:#919191;border-width:1px;border-style:solid;color:#000000;text-decoration:none;font-style:normal;font-weight:normal;font-size:12px;font-family:Verdana, sans-serif;}

#af-form-1450521091 .af-body input.text:focus, #af-form-1450521091 .af-body textarea:focus{background-color:#FFFAD6;border-color:#030303;border-width:1px;border-style:solid;}

#af-form-1450521091 .af-body label.previewLabel{display:block;float:none;text-align:left;width:auto;color:#000000;text-decoration:none;font-style:normal;font-weight:normal;font-size:12px;font-family:Verdana, sans-serif;}

#af-form-1450521091 .af-body{padding-bottom:15px;padding-top:15px;background-repeat:no-repeat;background-position:inherit;background-image:none;color:#000000;font-size:11px;font-family:Verdana, sans-serif;}

#af-form-1450521091 .af-header{padding-bottom:9px;padding-top:9px;padding-right:10px;padding-left:10px;background-image:url('https://forms.aweber.com/images/auto/body/cc0/000/660/000');background-position:top left;background-repeat:repeat-x;background-color:#660000;border-width:1px;border-bottom-style:none;border-left-style:none;border-right-style:none;border-top-style:none;color:#FFFFFF;font-size:16px;font-family:Verdana, sans-serif;}

#af-form-1450521091 .af-quirksMode .bodyText{padding-top:2px;padding-bottom:2px;}

#af-form-1450521091 .af-quirksMode{padding-right:15px;padding-left:15px;}

#af-form-1450521091 .af-standards .af-element{padding-right:15px;padding-left:15px;}

#af-form-1450521091 .bodyText p{margin:1em 0;}

#af-form-1450521091 .buttonContainer input.submit{background-image:url("https://forms.aweber.com/images/auto/gradient/button/900.png");background-position:top left;background-repeat:repeat-x;background-color:#790000;border:1px solid #790000;color:#FFFFFF;text-decoration:none;font-style:normal;font-weight:normal;font-size:14px;font-family:Verdana, sans-serif;}

#af-form-1450521091 .buttonContainer input.submit{width:auto;}

#af-form-1450521091 .buttonContainer{text-align:left;}

#af-form-1450521091 body,#af-form-1450521091 dl,#af-form-1450521091 dt,#af-form-1450521091 dd,#af-form-1450521091 h1,#af-form-1450521091 h2,#af-form-1450521091 h3,#af-form-1450521091 h4,#af-form-1450521091 h5,#af-form-1450521091 h6,#af-form-1450521091 pre,#af-form-1450521091 code,#af-form-1450521091 fieldset,#af-form-1450521091 legend,#af-form-1450521091 blockquote,#af-form-1450521091 th,#af-form-1450521091 td{float:none;color:inherit;position:static;margin:0;padding:0;}

#af-form-1450521091 button,#af-form-1450521091 input,#af-form-1450521091 submit,#af-form-1450521091 textarea,#af-form-1450521091 select,#af-form-1450521091 label,#af-form-1450521091 optgroup,#af-form-1450521091 option{float:none;position:static;margin:0;}

#af-form-1450521091 div{margin:0;}

#af-form-1450521091 fieldset{border:0;}

#af-form-1450521091 form,#af-form-1450521091 textarea,.af-form-wrapper,.af-form-close-button,#af-form-1450521091 img{float:none;color:inherit;position:static;background-color:none;border:none;margin:0;padding:0;}

#af-form-1450521091 input,#af-form-1450521091 button,#af-form-1450521091 textarea,#af-form-1450521091 select{font-size:100%;}

#af-form-1450521091 p{color:inherit;}

#af-form-1450521091 select,#af-form-1450521091 label,#af-form-1450521091 optgroup,#af-form-1450521091 option{padding:0;}

#af-form-1450521091 table{border-collapse:collapse;border-spacing:0;}

#af-form-1450521091 ul,#af-form-1450521091 ol{list-style-image:none;list-style-position:outside;list-style-type:disc;padding-left:40px;}

#af-form-1450521091,#af-form-1450521091 .quirksMode{width:100%;max-width:640px;}

#af-form-1450521091.af-quirksMode{overflow-x:hidden;}

#af-form-1450521091{background-color:#F0F0F0;border-color:#CFCFCF;border-width:1px;border-style:solid;}

#af-form-1450521091{display:block;}

#af-form-1450521091{overflow:hidden;}

.af-body .af-textWrap{text-align:left;}

.af-body input.image{border:none!important;}

.af-body input.submit,.af-body input.image,.af-form .af-element input.button{float:none!important;}

.af-body input.text{width:100%;float:none;padding:2px!important;}

.af-body.af-standards input.submit{padding:4px 12px;}

.af-clear{clear:both;}

.af-element label{text-align:left;display:block;float:left;}

.af-element{padding-bottom:5px;padding-top:5px;}

.af-form-wrapper{text-indent:0;}

.af-form{text-align:left;margin:auto;}

.af-header{margin-bottom:0;margin-top:0;padding:10px;}

.af-quirksMode .af-element{padding-left:0!important;padding-right:0!important;}

.lbl-right .af-element label{text-align:right;}

body {

}

Prijavite se na SvijetKladjenja mailing listu!

 Budite prvi informirani o greškama kladionica, najnovijim analizama utakmica te promotivnim akcijama vodećih online kladionica!

displays.htm?id=jCysDKxMjAycjA==

// Special handling for facebook iOS since it cannot open new windows

(function() {

if (navigator.userAgent.indexOf('FBIOS') !== -1 || navigator.userAgent.indexOf('Twitter for iPhone') !== -1) {

document.getElementById('af-form-1450521091').parentElement.removeAttribute('target');

}

})();

Link to comment
Share on other sites

Barcelona - Granada

Barcelona -1,5 ht (1.98) 4u pinnacle

Od svih mogucioh odlucio sam se za ovu a to je da ce Barca na poluvremenu otici sa dva gola prednosti. Povratkom Messija nakon ozljede MSN izgleda opet premocno, neki dan su imali superkup katalonije u kojemu su odmarali gotovo sve igrace, stoga ce svi biti motivira i i svjezi za ovu utakmicu. Brojke govore sve, u medjsuobnim ogledima Barca redovito demolira Granadu koja ce sve nade polagati u obrani koja sumnjam da ce izdrzati nalete Barcinih igraca. 2 gola prednosti na poluvremenu mi se cini itekako dostizni za Barcu, a tecaj je primamljiv po meni.

Link to comment
Share on other sites

Ferrol - Valladolid B

 

Ferrol (2.00) 3u bwin

 

Jedna uranjena oklada iz spanjolske segunde B grupe 1 lige zbog tecaja koji je vec poceo padati da stignemo uhvatiti value. Ferrol se nalazi u zoni ispadanja sto nije bas bilo ocekivano prije pocetka sezone, razlog ponajveci jesu ozljede nekih kljucnih igraca. Ovaj mec je iznimno bitan za trenera i momcad koja mora nakon 5 utakmica bez pobjede izvuci bodove ovdje. Valladoli B je momcad koja kuci ima solidan ucinak, ali cim ekipa ide u gostima stizu problemi, imaju tri uzastopna gostujuca poraza, te za ovaj mec ne mogu racunati na Dani Beniteza i najbolji strijelac Adan je upitan. Vladajuci Ferrola odlucili su spustiti cijene ulaznica, te se ocekuje lijepo ispunjen stadion A Malata sa mogucih 10k+ navijaca sto ce biti dodatna pomoc. Ferrol prijasnjih sezona ima odlican omjer protiv Valladolida B kod kuce. Vjerujem da su daleko veci favoriti uzevsi prethodne cinjenice.

Link to comment
Share on other sites

Jedan jutarnji dubl: 

OF6QkvC.png?1


Polufinale dublova finalnog turnira u Singapuru i interesantan i po bookmakerima izjednacen duel izmedju para Garcia/Mladenovic i Mattek-Sands/Safarova. Radi se o dva jako uigrana para, igraju dugo zajedno i retko kad zavrse sezonu bez pokoje titule. Garcia/Mladenovic su ove godine osvojile: Rolland Garros, WTAMadrid, WTA Stuttgart, WTA Charleston a igrale su i finale Us Opena, finale Beijinga i finale Dubaija. Ovde su prethodno izbacili par Georges/Pliskova pobedom od 2:0 u setovima. Mattek-Sands/Safarova su sto se dublova tice trenutno u najboljoj formi. Ove sezone, pogotovo u poslednjih mesec-dva, funkcionisu predobro. U nizu su od 17 pobeda zaredom a uglavnom su imale teske protivnice posto govorimo o turnirima i titulama iz: Us Opena, WTA Wuhan, WTA Beijing. Takodje u ovoj sezoni imaju i titulu iz Miamija. Igrale su finale Charlsetona upravo protiv ovih protivnica danas i izgubile. No posle toga slede 2 finala protiv istih protivnica, prvo finale US Opena i pobeda sa 2:1 u setovima, pa pocetkom ovog meseca finale u BEijingu gde su bile bolje sa 2:0. U prvom kolu su izbacile par Babos/Svedova sa 2:0 u setovima.

Gledao sam oba para u prvom kolu i mogu reci da nas ceka jedan dosta izjednacen mec gde ce nijanse verovatno odluciti pobednika. Ipak, psiholoski faktor je na strani para Mattek-Sands/Safarova koji su dobili poslednja 2 susreta protiv Garcie/Mladenovic a i u ludom su nizu i ja njih moram uzeti ovde, pogotovo sa ovom kvotom. 




Drugi par ide iz polufinala Challengera u Suzhou u Kini. Lu i Chung se ponovo susrecu, po treci put u nesto vise od mesec dana. Lu je nekadasnji top 50 igrac koji je uglavnom igrao ATP turnire ali su povrede ucinile svoje i sada ga sve vise vidjamo po challengerima, ali dobro mu ide zasad. Prosle nedelje je osvojio challenger u Ningbou, izgleda mu ova Kineska turneja prija a bas na tom turniru je igrao protiv Chunga i bio bolji posle 3 seta. Chung je mladi talenat od koga se ocekivalo bas dosta (a i dalje se ocekuje). Isto je prosle sezone igrao bolje turnire ali je u medjuvremenu bio vidan pad forme. Imao je pauzu posle French Opena i zaigrao tek u septembru ali otad ima fenomenalne rezultate. 4 igrana challengera i cak 2 titule, jedno finale i jedno polufinale. Od poslednja 17 meca ima samo 2 poraza. Putevi mu se cesto ukrstaju sa Luom, u karijeri je 4 puta igrao protiv njega i sva 4 puta je treci set resavao pobednika.Obojica imaju po 2 pobede. Ovo ovde bi trebao biti jos jedan takav duel, obojica su u dobroj formi a i bookmakeri se ne mogu odluciti za favorita pa su postavili izjednacene kvote. Ja mislim da je najbolji pick vise gemova i da nas ponovo ceka egal borba a mozda i 3 seta

Link to comment
Share on other sites

Dortmund-Schalke     over 4,5 kartona WH 1,7

 

 

 

Pozdrav ekipa. Danas nas ocekuje jedan derbi u sklopu 9 kola Bundeslige. Od kako pratim ovaj forum oko godinu dana ova me utakmica do sada nije nikada iznevjerila. Ovo je suster dviju ekipa ciji su stadioni udaljeni svega "par kilometara" i netrpeljivost ovih navijaca i klubova je velika. Ne znam ni sam sta bih napisao da Vam svima objasnim zasto ovo igram. Meni je ovo jednostavno utakmica i tip koji moram odigrat. Zadnje dvije medjusobne utakmice je ova granica lagano prolazila, pa se tako nadam da ce i danas. Utakmicu nam sudi F. Brych koji je po meni jedan od boljih sudaca u Bundesligi sto se tice kartona. Izvinjavam se na losoj analizi i obrazlozenju jer jednostavno ne znam sta bih Vam mogao napisati. Ako netko ima kakvu sugestiju ili kritiku slobodno neka me ispravi i nadopuni  ;) .

Link to comment
Share on other sites

Dortmund-Schalke     over 4,5 kartona WH 1,7

 

 

 

Pozdrav ekipa. Danas nas ocekuje jedan derbi u sklopu 9 kola Bundeslige. Od kako pratim ovaj forum oko godinu dana ova me utakmica do sada nije nikada iznevjerila. Ovo je suster dviju ekipa ciji su stadioni udaljeni svega "par kilometara" i netrpeljivost ovih navijaca i klubova je velika. Ne znam ni sam sta bih napisao da Vam svima objasnim zasto ovo igram. Meni je ovo jednostavno utakmica i tip koji moram odigrat. Zadnje dvije medjusobne utakmice je ova granica lagano prolazila, pa se tako nadam da ce i danas. Utakmicu nam sudi F. Brych koji je po meni jedan od boljih sudaca u Bundesligi sto se tice kartona. Izvinjavam se na losoj analizi i obrazlozenju jer jednostavno ne znam sta bih Vam mogao napisati. Ako netko ima kakvu sugestiju ili kritiku slobodno neka me ispravi i nadopuni  ;) .

Pa sve si napisao :)

Eventualno stavi još koji ovakav par :)

Link to comment
Share on other sites

Olimpija- Domžale
Po mom nekom mišljenju olimpija če danas izgubiti protiv domžala
Domžale igraju u odličnoj formi pod vodstvom Rozmana u torak su prošli u kupu u polufinale pobediši krško 2:1 kod kuče ukupnim rezultatom 4:1 olimpija je isto tako prosla u kupu pobediši aluminji 4:1 u gostima ukupnim 6:2 olimpija vec ima 3 poraza kod kuče od 7 utakmica a domžale igraju dobro u gostima od zadnjih pet utakmica izmedju njih ima olimpija 2 pobjede i to obe u gostima dva remija su još tu i pobeda domžala na štozicama zadnje pet utakmica na stozicama 3 pobede domžala dve sa 2:0 jedna sa 3:1 i samo jedna pobeda olimpije sa 2:1 i remi 0:0 olimpija igra slabo ima odlične igrače gde se do sad najviše pokazo mladi reprezentivac slovenije Miha Zajc sa 6 golova kod domžala ima 5 golova hrvat Marko Alvir tu je i Slobodan Vuk sa 5 golova i tek onda Eleke sa 3 (Olimpija) kvota na olimpiju je 1,85 a na domžale 3,80 ali ipak domžale su u odličnoj formi dobro igraju u gostima pobede jim nisu nepoznate ne stozicama a i poen bi jim bijo dovoljan a olimpija treba pobedu jer sad je prvi maribor sa jednim poenom prednosti al svako igro bi 2 ili 02 a to je 1,90 a nije ni loše oba tima daju gol :)

Link to comment
Share on other sites

Sunderland - Arsenal | Premier liga

 

Dvije momčadi iz suprotnih strana tabele će se sastati u prvoj utakmici desetog kola Premier lige. Domaćin, Sunderland trenutno zauzima posljednje mjesto, nakon što su osvojili samo dva boda, dok su gosti iz Londona drugi i do sada su osvojili čak 18 bodova više od svog današnjeg protivnika. Činjenica da je Arsenal samo izvukao 0-0 sa Sunderlandom prošle godine, ovaj gostujući meč bi za njih trebao biti upozorenje, a prije toga Arsenal je imao veliku seriju od šest pbojeda i jednog remija protiv Sunderlanda.

 

Naravno da su Topnici iz Londona apsolutni favoriti za pobjedu u ovoj utakmici, ali zadnje pozicionirani Sunderland se sigurno neće predati bez dobre borbe, pogotovo jer igraju kod kuće, što je razlog zašto sam ovdje odlučio igrati utakmicu sa manje golova.

 

TIP: Manje od 3.5 gola

 

Tottenham - Leicester | Premier liga

 

To je svakako najzanimljivija subotnja utakmica u Premier ligi, jer ove dvije ekipe predstavljaju Englesku u Ligi prvaka. To su Tottenham iz Londona, koji trenutno zauzima peto mjesto u poretku i aktualni prvak Leicester, koji je samo dvanaesti, a imaju čak osam bodova manje od Spursa. Što se tiče njihovih međusobnih susreta iz prethodne sezone, Leicester je bio uspješniji u prvenstvu, jer je pobijedio u gostima i remizirao kod kuće, dok je Tottenham bio bolji u FA kupu, gdje je prvo remizirao na White Hart Laneu (2-2), a zatim pobijedio u revanšu u Leicesteru sa 2-0, što je omogućilo da igraju u četvrtom krugu tog natjecanja.

 

Kao što sam i rekao, Leicester igra puno bolje kod kuće ove sezone pa je sasvim jasno da su im šanse da izbjegnu poraz u Londonu vrlo tanke.

 

TIP: Pobjeda Tottenhama

 

Crystal Palace - Liverpool | Premier liga

 

Posljednja subotnja utakmica u desetom kolu Premier lige donosi nam dvoboj između 11-plasiranog Crystal Place i treće-plasiranog Liverpoola, koji u ovom trenutku ima devet bodova više. Naravno, to znači da su Redsi apsolutni favoriti, pogotovo zato što su u seriji od čak osam pobjeda i dva remija. Prošle godine Liverpool je pobijedio na Selhurst Parku sa 2-1.

 

S obzirom da su Redsi u puno boljoj formi od svih ostalih ekipa, logično je očekivati njihovu još jednu pobjedu u prvenstvu, pogotovo jer su svi starteri preskočili utakmicu protiv Tottenhama u EFL kupu.

 

TIP: Pobjeda Liverpoola

Link to comment
Share on other sites

19.45   Davos - Fribourg   1    1.90 (Bet 365)


 


Nisam navikao nekako da gledam Davos da se muci ovoliko u sampionatu...


Ok,ova liga je jedna od najcudnijih liga i treba imati vise srece nego pameti da bi meceve iz ove lige "uhvatili"...


Iako je ne igram cesto,danas "mi se javlja" da ce Davos slaviti :-)


Salu na stranu,iskreno,red bi bio...


Inace,moj blog ide ponovo u free varijantu za koji dan(sledeca dva meseca),pa mozete i tamo da vidite tipove koje ne okacim ovde...


 


Jucerasnja sjajna igra i pobeda nad Luganom ( 2-5 ) je impresivna...pogotovo ako vidimo koga su pobedili...Lugano tuci na njihovom ledu je zasita tesko i kapa dole za to.Upravo ta pobeda mislim da je okidac za danas.I za navijace i za same igrace,a kad vidim da im je protivnik Friborug,onda ne mogu da ne probam sa ovim tipom.


Davos je sa ovom pobedom usao u top 8 na tabeli i ovo je fakticki duel ne za tri boda vec za mnogo vise...direktni rivali su obe ekipe,te pobeda danas Davosu omogucava da se jos vise udalji od svog rivala...


Ova pobeda juce nije bila slucajna.Ako malo izanaliziramo ta dva meca pre jucerasnjeg (Bern i Zug) i pored poraza,Davos je igrao dobro te meceve.


Sto se tice gostiju,ova sezona nije ni za njih dobro pocela.Povrede su glavni razlog takvih igara i jos uvek muku muce sa time...defanzivac iz B ekipe je pozvan da se prikljuci prvom timu upravo zbog tih problema.Fribourg je imao nekoliko meceva vrlo dobrih doduse,vezao par pobeda(mozemo sada diskotovati o jacini rivala sa kojim je igrao,ali da ne umanjujemo vaznost tih pobeda previse...) i to je ok za njih...medjutim,Davos je iskreno najaci rival u zadnjih 6-7 meceva koje je Fribourg igrao,pa je ovo i najtezi test u poslednje vreme za njih...


Davos igra na svom ledu,trenutno mi izgleda spremnija ekipa,raspolozenija ekipa i ako hocete jaca ekipa...da zaokruzimo.Tip 1.

Link to comment
Share on other sites

Ma loshe ide sa kladjenje u zadnih dana ili da ne budem skroman mjeseci...:(

 

Danas eto kao sigurno:

 

WBA- City tip 2 kvota 1,45

 

Siti odavno nije pobedio,(6 u svih natecanja) razlog ne znam..dobra su mocad mozda jedna od 3 najboli u prvenstvo.

Protiv wba imaju daleko bolji skor , wba im je redovan mushterija tako da otcekujem da im ova utakmica bude preokret ka dobrim rezultate.Fali im De Burne ali ima City igrace na svih pozicija..

 

Barsa Grenada tip H1 koef.1,2-1,25

 

Nema sto puno reci, barsa je za 2-3 klase kvalitetnija , otcekujem pobjeda uz najmanje 3-4 gola, ali evo sigurnija varijanta...Granada zadnja, smenili trenera ali to nije donelo nisto..Barsa je bez Iniesta ALba i Pike od vaznih igraca...nakon prosli triler mec kod valensije mislim da barsa danas ima lagani posao..

 

Junaitetd- Barnli tip 1 koef 1,25

 

Murinjo trazi konstantnos pise po internet portalima. U zadnje 3 prvrnstvene imaju 1 poraz i 2 remija sto je premalo za momcad kao Junajted.. Savladali su Citija u kupu i sada ohrabreni mogu produziti put gore kroz Barnli koj nije tezak protivnik ako vidimo imena kod Junajteda.. Mislim da ce u ovoj utakmici Zlatan prekinuti svoji post i nje los tip i Zlatan daje gol.

 

Da nadopunim mogao bi igrati danas i Ronaldo daje gol, izuzetno motiviran zbog kriticare, i on je imao veliki post , tako da mislim da danas je idealn a prilika za prekid..

 

Sretno

 

Link to comment
Share on other sites

Radnik Bijeljina - FK Krupa @ 1x --> 1,30

 

Mislim da je vrijeme da gostujuća ekipa polako počinje da opada sa formom. Domaćini su odlični kući, na početku sezone su bili u maloj krizi, ali poslije toga im ide sve za rukom. Današnjom pobjedom ovjeriti prošlu pobjedu u Zenici i približiti se samom vrhu tabele. Na neki manji ulog možda odigrati i čistog 1, gdje je kvota 2,10

 

Olimpic - Zrinjski @ 2 --> 1,45

 

Poklon kvota danas, mislim da se ovdje nema šta puno pisati. Domaća ekipa pred stečajem, gosti standard, uvale gol u gostima i riješe utakmicu. Imaju sjajan tim, imaju odličnu atmosferu u klubu, nemaju nikakve krize, sve ide na njihovu ruku zadnjih sezona, tako da mislim da danas pobjeda ne bi smjela izostati.

Link to comment
Share on other sites

Olimpija- Domžale

Po mom nekom mišljenju olimpija če danas izgubiti protiv domžala

Domžale igraju u odličnoj formi pod vodstvom Rozmana u torak su prošli u kupu u polufinale pobediši krško 2:1 kod kuče ukupnim rezultatom 4:1 olimpija je isto tako prosla u kupu pobediši aluminji 4:1 u gostima ukupnim 6:2 olimpija vec ima 3 poraza kod kuče od 7 utakmica a domžale igraju dobro u gostima od zadnjih pet utakmica izmedju njih ima olimpija 2 pobjede i to obe u gostima dva remija su još tu i pobeda domžala na štozicama zadnje pet utakmica na stozicama 3 pobede domžala dve sa 2:0 jedna sa 3:1 i samo jedna pobeda olimpije sa 2:1 i remi 0:0 olimpija igra slabo ima odlične igrače gde se do sad najviše pokazo mladi reprezentivac slovenije Miha Zajc sa 6 golova kod domžala ima 5 golova hrvat Marko Alvir tu je i Slobodan Vuk sa 5 golova i tek onda Eleke sa 3 (Olimpija) kvota na olimpiju je 1,85 a na domžale 3,80 ali ipak domžale su u odličnoj formi dobro igraju u gostima pobede jim nisu nepoznate ne stozicama a i poen bi jim bijo dovoljan a olimpija treba pobedu jer sad je prvi maribor sa jednim poenom prednosti al svako igro bi 2 ili 02 a to je 1,90 a nije ni loše oba tima daju gol :)

 

nemoj zaboravit da je trener Olimpije Luka Elsner koji je vodio Domžale puno godina i ustvario ove godine ono pobejdu protiv West Hama....poznaje Domžale i igrače više nego sadašnji trener...Olimpija ima ekipu za pravaka i samo je pitanje kad če sve proradit....ona zgodovina Domžala na Stožicama danas pada u drugi plan...to je sasvim druga priča...Elsner, če Olimpiju postavit tako, da če sigurno puno problema napravit Domžalama.....bliže sam 1 danas...jer po kvaliteti sigurno Olimpija za klasu bolja...a najbitnije je to da trener Elsner stvarno pozna svakog igrača Domžala.... i to je velik hendikep za ekipu koja dolazi u goste bivšem treneru...OPREZNO

Link to comment
Share on other sites

Danas izjegavam kladjenje na pobjedu liverpoola, a preporucam i svima da izbjegnu to za neke ozbiljne tikete. Palace je za redse crna macka i pitanje je kako ce se odigrati sve to. Ja predlazem sljedece

Watford - Hull 1 @ 1.70

Watford je nakon par uvodnih katastrofalnih rezultata malo podigrao formu te su u zadnjih 6 utakmica nanizali pobjede protiv utd-a na svom terenu, te protiv WH i middlesbrougha u gostima. Jos su igrali remi protiv swansea i bournemoutha te izgubili na gostovanju kod burnleya. Hull je napravio upravo suprotno. Nakon fanstasticnog ulaska u ligu sa samo 13 igraca, sada ih polako sustize manjak svijezine i poceli su padati u formi i trenutno su u nizu od 4 poraza a mislim da bi se taj niz mogao produziti na 5.

Scott Dann to score @ 11.00

Stoper palaca se vraca nakon ozlijede i ja ovo uzimam danas. Dann je jedan od najopasnijih igraca iz prekida. Posle sezone je dao 5 golova iz prekida a ove 2. Vecina slobodnih udaraca i kornera kod palaca trazi upravo njega. Iako se ja nadam da ce redsi ovo rijesiti u svoju korist, znam da su im prekidi boljka pa ih cesto to kosts mirnog kraja utakmice. Jer vec mnogo puta su utakmicu odveli u mirne vode, poveli 2-0.3-0... te onda dobili gol

Sretno

Link to comment
Share on other sites

nemoj zaboravit da je trener Olimpije Luka Elsner koji je vodio Domžale puno godina i ustvario ove godine ono pobejdu protiv West Hama....poznaje Domžale i igrače više nego sadašnji trener...Olimpija ima ekipu za pravaka i samo je pitanje kad če sve proradit....ona zgodovina Domžala na Stožicama danas pada u drugi plan...to je sasvim druga priča...Elsner, če Olimpiju postavit tako, da če sigurno puno problema napravit Domžalama.....bliže sam 1 danas...jer po kvaliteti sigurno Olimpija za klasu bolja...a najbitnije je to da trener Elsner stvarno pozna svakog igrača Domžala.... i to je velik hendikep za ekipu koja dolazi u goste bivšem treneru...OPREZNO

Slazem se svakako elsner je covjek koji zna i ume pobjediti domzale poznaje svoje bivse igrace takorekoc u nulu i kad je otiso reko mi neki drug koji igra za domzale da su svi bili sretni zbog njegovog odlazka zato mi se cini da ce danas htijeti svima dokazati koga su domazale imale na klupi...na drugoj strani imamo olimpiju koja igra toplo hladno, cesto sam na utakmicama pogotovo kad igraju u stozicama i ako bude sve islo kako treba mislim da bi uz podrzku dragonsa olimpija to morala pobjedit..ja cu probati hendikep na olimpiju na indijanca a na ozbiljniji tiket ide sigurno olimpija 1...moje misljenje
Link to comment
Share on other sites

nemoj zaboravit da je trener Olimpije Luka Elsner koji je vodio Domžale puno godina i ustvario ove godine ono pobejdu protiv West Hama....poznaje Domžale i igrače više nego sadašnji trener...Olimpija ima ekipu za pravaka i samo je pitanje kad če sve proradit....ona zgodovina Domžala na Stožicama danas pada u drugi plan...to je sasvim druga priča...Elsner, če Olimpiju postavit tako, da če sigurno puno problema napravit Domžalama.....bliže sam 1 danas...jer po kvaliteti sigurno Olimpija za klasu bolja...a najbitnije je to da trener Elsner stvarno pozna svakog igrača Domžala.... i to je velik hendikep za ekipu koja dolazi u goste bivšem treneru...OPREZNO

.

Sve ja to znam navijam za olimpiju al imam neki osecaj da ce danas kiksnut a bice vrloo zanimljiva utakmica zato kazem il 2 il 02 a najbolje oba tima daju gol :)

Link to comment
Share on other sites

Isprike za moj prijašnji post (kojeg sam maknuo budući da su bile navedene krive informacije), neznam zašto sam mislio da se igra u Napoliju. Unatoc tome i dalje očekujem grubu i napetu utakmicu sa velikim brojem kartona budući da se radi o derbiu te susretu rivala koji se ne vole a uz sve navedeno tu je i nedavni trassfer Higuaina koji bi lako mogao požutjeti ako stvari ne krenu za Juventus u željenom smjeru budući da je Higuaintemperamentan, te često tankih živaca...

Link to comment
Share on other sites

Dortmund-Schalke over 4,5 kartona WH 1,7

Pozdrav ekipa. Danas nas ocekuje jedan derbi u sklopu 9 kola Bundeslige. Od kako pratim ovaj forum oko godinu dana ova me utakmica do sada nije nikada iznevjerila. Ovo je suster dviju ekipa ciji su stadioni udaljeni svega "par kilometara" i netrpeljivost ovih navijaca i klubova je velika. Ne znam ni sam sta bih napisao da Vam svima objasnim zasto ovo igram. Meni je ovo jednostavno utakmica i tip koji moram odigrat. Zadnje dvije medjusobne utakmice je ova granica lagano prolazila, pa se tako nadam da ce i danas. Utakmicu nam sudi F. Brych koji je po meni jedan od boljih sudaca u Bundesligi sto se tice kartona. Izvinjavam se na losoj analizi i obrazlozenju jer jednostavno ne znam sta bih Vam mogao napisati. Ako netko ima kakvu sugestiju ili kritiku slobodno neka me ispravi i nadopuni ;) .

Svaka čast za ovaj par. Ja sam imao samo opciju over 5.5 @2.25 i uzeo naravno. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Mijenjam svoj tip u pobjedu Al Hilala protiv Al Kholooda u subotu od 20:00 po tečaju 1.20 u bet365 kladionici.   
    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use