Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 22.10.2016.


Goksim

Recommended Posts

Ovo nedelje miksujem procente sa tipovima iskusnog člana Goksima i dobijam sledeće:

 

Bayer Leverkusen – Hoffenheim 1

Darmstadt  – Wolfsburg              2

Ingolstad - Borussia Dortmund        2

Bayern Munich - Borussia Mgladbach    1

West Ham United – Sunderland    1

Arsenal  - Midlesbrough    1

Burnley  - Everton   2

Liverpool - WBA   1

Milan – Juventus   2

Valensia – Barselona   2

Real Sociedad – Alaves   1

 

Ako nisam pogrešno izračunao ukupna kvota oko 109  :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=ydVm8p95hEY    :)

Link to comment
Share on other sites

Ko ima mogucnost da se kladi u marathonu nek iskoristi poklon Zeljo-Olimpic 1@1,62. Olimpiku kasne 4 plate, igraci bili u strajku tokom sedmice, nisu htjeli da treniraju, cak su zaprijetili da nece ni utakmicu igrati, ali sve su prilike da su se uspjeli nagoditi sa upravom oko love. Inace Olimpik je ove sezone zajedno sa Celikom najlosiji tim, upali su u krizu otkako ih je napustio predsjednik i glavni finansijer Gracic, koji je zasluzan za dolazak kluba iz kantonalne lige u Premijer ligu, a uspjeli su pretprosle sezone i Kup osvojiti. Olimpik je 95% utakmica izgubio protiv Zelje i Sarajeva i u periodu kada su bili mnogo, mnogo jaci.

Link to comment
Share on other sites

Malaga - Aula Valladolid

Malaga (2.60) 3u bet365

Ovo je susret zenskog rukometa u spanjolskom prvenstvu. Na nasu srecu tecaj je iz nepoznatih razloga porastao te sada predstavlja jos veci value. Valladolid je otputovao u Malagu sa samo 12 igraca te ce neke igracice morati odigrati svih 60min sto ce biti izrazito iscrpljujuce. Malaga je stsrtala ispod svakih ovekivanja ovu sezonu, ali ovo je idealna prilika za povratak i ako pogledamo proslu sezonu obje tekme su glatko dobile valladolid (+5 i +9). Domacini su se i pojacali dodatno te je pitanje vremena pocetka njihovih serija pobjeda ovo je idealna prilika.

Link to comment
Share on other sites

Malaga - Aula Valladolid

Malaga (2.60) 3u bet365

Ovo je susret zenskog rukometa u spanjolskom prvenstvu. Na nasu srecu tecaj je iz nepoznatih razloga porastao te sada predstavlja jos veci value. Valladolid je otputovao u Malagu sa samo 12 igraca te ce neke igracice morati odigrati svih 60min sto ce biti izrazito iscrpljujuce. Malaga je stsrtala ispod svakih ovekivanja ovu sezonu, ali ovo je idealna prilika za povratak i ako pogledamo proslu sezonu obje tekme su glatko dobile valladolid (+5 i +9). Domacini su se i pojacali dodatno te je pita je vremena pocetka njihovih serija pobjeda ovo je idealna prilika.

iskreno nemam pojma nista o tim ekipama i tom opcenito ali 12 igraca je sasvim pristojno ionako glavne rotacije su bekova obrana napad neke ekipe imaju i pivote za napad i obranu ali to je rijetkost dakle izuzev dva golmana ostaje 10 igraca znaci cetri zamjene krila se ionako skoro nikad nerotiraju tako da su te cetri dosta za vanjski rotaciju i dovoljno da se halfovi odmore koji trenutak , nekazem nis kontra tipa nemoj me krivo shvatit ali po meni 12 igraca nije neki hendikep
Link to comment
Share on other sites

Dinamo-Cibalia, Dinamo over 2.5 1.80

 

Malo kasnim s ovim parom, ja sam uzeo po 1.90 al jos uvijek je dobra kvota. Mislim da se Dinamo mora na nekom iskalit i da nema boljeg protivnika za to od slabasne Cibalije. Iako se Dinamo ove sezone nije pokazao raspolozen za razbijanje protivnika, mislim da im se negdje mora otvorit i da ce to bit domaca tekma protiv uz Split najslabije momcadi HNLa. 

Link to comment
Share on other sites

Ove sezone nisam gledao dinamo osim u europi, i tamo su izgledali jadno, nisam siguran u taj tvoj tip i zbog proslosti jer su se znali namuciti sa cibaliom dosta puta kakva god bila. A neznam ni realno dali su trenutno toliko kvalitetni da nekog nabuse ali opet gledao sam ih samo u europi kad su se branili, tako da ja cu preskociti to ali opet kazem domacu ligu i nesto ne pratim osim rezultata

Link to comment
Share on other sites

iskreno nemam pojma nista o tim ekipama i tom opcenito ali 12 igraca je sasvim pristojno ionako glavne rotacije su bekova obrana napad neke ekipe imaju i pivote za napad i obranu ali to je rijetkost dakle izuzev dva golmana ostaje 10 igraca znaci cetri zamjene krila se ionako skoro nikad nerotiraju tako da su te cetri dosta za vanjski rotaciju i dovoljno da se halfovi odmore koji trenutak , nekazem nis kontra tipa nemoj me krivo shvatit ali po meni 12 igraca nije neki hendikep

Kritike su dobrodosle. Moj glavni cilj tog infoa je bio uputiti da je nekompletan sastav gostiju te ce izostajati dosta vaunih igracica sto idee na ruku Malage ;)

Link to comment
Share on other sites

Gamad, nedaju uplatu veću od 1,5 euro u WilliamHillu, jebem ti takvu kladionicu, neće ta više mene vidjeti. Na kraju odigrao over 4 po 2,80 i under 4 po 2,70, znaći 70 euro čistoga, a samo mi 4 kartona ruši sve :P

To je i profitabilnija kombinacija, samo sto postoji taj rizik koji si naveo. 

Sto se limita tice, bas me cudi, ja redovno lovim surebetove kod njih i wwina, obicno mi wwin daje neke limite iznad 200 eura, a WH jos nikad nije pravio problem sa limitom a znao sam uplatiti od 100 do 500-ak eura  <_< 

U svakom slucaju, sretno i nadam se da ce ti i ovo proci :)

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

 

Bournemouth - Tottenham Hotspur (13:30)

Sudac: Craig Pawson (3.00)

Prosjek ekipe 1: 1.38

Prosjek ekipe 2: 1.63

BKfRKEj.png

 

Arsenal - Middlesbrough (16:00)

Sudac: Mike Dean (4.86)

Prosjek ekipe 1: 1.25

Prosjek ekipe 2: 2.25

kWqV0k3.png

 

Burnley - Everton (16:00)

Sudac: Mike Jones (2.50)

Prosjek ekipe 1: 1.38

Prosjek ekipe 2: 1.75

yBcmdN3.png

 

Hull City - Stoke City (16:00)

Sudac: Kevin Friend (5.50)

Prosjek ekipe 1: 1.38

Prosjek ekipe 2: 2.13

AldqZmv.png

 

Leicester City - Crystal Palace (16:00)

Sudac: Michael Oliver (4.29)

Prosjek ekipe 1: 1.38

Prosjek ekipe 2: 2.38

zcK3d3C.png

 

Swansea City - Watford (16:00)

Sudac: Paul Tierney (2.00)

Prosjek ekipe 1: 1.63

Prosjek ekipe 2: 2.88

2JFV2Nu.png

 

West Ham - Sunderland (16:00)

Sudac: Robert Madley (4.60)

Prosjek ekipe 1: 2.75

Prosjek ekipe 2: 1.63

YZu2nnG.png

 

Liverpool - West Bromwich Albion (18:30)

Sudac: Neil Swarbrick (4.25)

Prosjek ekipe 1: 1.63

Prosjek ekipe 2: 2.50

qr8pRAm.png

 

Primera

 

Espanyol - Eibar (13:00)

Sudac: Jesús Gil Manzano (5.25)

Prosjek ekipe 1: 2.25

Prosjek ekipe 2: 2.50

c1e8rBV.png

 

Valencia - Barcelona (16:15)


Prosjek ekipe 1: 2.25

Prosjek ekipe 2: 1.75

L8Sd9YA.png

 

Real Sociedad - Alavés (18:30)

Sudac: Carlos Clos Gómez (4.25)

Prosjek ekipe 1: 2.13

Prosjek ekipe 2: 2.88

xHQizCZ.png

 

Granada - Sporting Gijón (20:45)

Sudac: Inaki Vicandi Garrido (3.25)

Prosjek ekipe 1: 1.88

Prosjek ekipe 2: 2.38

6JGJh4h.png

 

Serie A

 

UC Sampdoria - Genoa CFC (18:00)

Sudac: Paolo Tagliavento (5.00)

Prosjek ekipe 1: 2.25

Prosjek ekipe 2: 2.86

iJNcYNM.png

 

AC Milan - Juventus (20:45)

Sudac: Nicola Rizzoli (4.00)

Prosjek ekipe 1: 2.25

Prosjek ekipe 2: 1.63

XlAvUkY.png

Link to comment
Share on other sites

Bournemouth - Tottenham | Premier liga

 

U prvoj utakmici devetog kola engleske Premier lige sastat će se dvije ekipe koje imaju potpuno različite ambicije ove sezone. Nakon posljednjeg niza od dvije pobjede i j ednim remijem, Bournemouth se popeo na 11. mjesto na tabeli, dok je Tottenham trenutno treći i ima samo jedan bod manje od vodećeg dvojca, Manchester Cityja i Arsenala. Osim toga, Spursi su porazili Bournemoutha dva puta prošle sezone, što su bili njihovi prvi međusobni susreti u povijesti, tako da ne čudi zašto ih svi smatraju apsolutnim favoritima u ovom susretu.

 

Puno poštovanje sa moje strane prema Bournemouthovom uspjehu u prvenstvu, ali još uvijek vjerujem da oni nemaju velike šanse u ovoj utakmici protiv Spursa, koji izgledaju kao dobro podmazani stroj i jednostavno ne smiju ispustiti bodove protiv protivnika kao što je Bournemouth, ako žele ostati u utrci za sami vrh Premier lige.

 

TIP: Pobjeda Tottenhama

 

eufEQM6.png

 

Leicester - Crystal Palace | Premier liga

 

U jednom od zanimljivijih utakmica na subotnjem rasporedu će se igrati između aktualnog prvaka Leicestera, koji trenutno zauzima tek 13. mjesto na tabeli i devetog Crystal Palacea, koji ima tri boda više od Lisica, nakon osam kola. Obje momčadi su izgubile u prošlom kolu i to je neka vrsta ispita za njih. Trebamo dodati da je Leicester pobijedio oba međusobna susreta ove dvije ekipe prošle sezone, a to je upravo ono što je Crystal Palace učinio sezonu prije.

 

Nakon što su došli samo jedan korak od nokaut faze u Ligi prvaka, sada očekujem da vladajući Engleski prvaci konačno ostvare i pobjedu u Premier ligi, gdje igraju puno bolje kod kuće nego u gostima.

 

TIP: Leicester pobjeda

 

PG9m1PW.png

 

Liverpool - West Bromwich | Premier liga

 

Posljednja utakmica devetog kola ove subote će se igrati između Liverpoola, koji je naravno veliki favorit i igra odlično ove sezone, gdje su zauzeli četvrto mjesto na tabeli, protiv 12-plasiranog West Bromwicha, koji ima sedam bodova manje. Gosti iz Birminghama su ranije pobijedili jedan i remizirali tri utakmice, a uspjeli su osvojiti tri boda u posljednja tri međusobna susreta sa Redsima.

 

Naravno da svi očekuju pobjedu Liverpoola, pogotovo nakon što su osvojili samo jedan bod iz velikog derbija sa Manchester Unitedom u prethodnom kolu, ali s druge strane, treba imati u vidu da su njihovi gosti vrlo tvrda i disciplinirana ekipa, što je razlog zašto je najrealnije igrati na manji broj golova.

 

TIP: Manje od 3.5 gola

 

nqbeSMA.png

 

UKUPNI KOEFICIJENT: 5.79

Link to comment
Share on other sites

Od mene ovako za pocetak vikenda

Eibar clean sheet NO @1.28

Tottenham corner match bet 1.66

uk kof =2.14

U utakmici espanyola i eibara sam odigrao da ce domacin dati gol iz razloga sto nisu dali gol doma vec 2 utakmice, a ukupno 3. Zadnje dvije su im isle na 0:0. Eibar s druge strane ako nest zna to je odigrat gg3+. To cu uz over2.5 @ 2.45 uzet na solo lisitcu, a ovdje sam se radi sigurnosti odlucio za domacin daje gol. U ovakvoj napadackoj ligi tesko je ocekivat da netko 4 utakmice u nizu nece dati gol. Prebitnih izostanaka nemaju ni domaci ni gosti tako da ocekujem da espanyol napokn da gol, jer nije da ne napdaju inace samo eto nedostaje im malo srece

U utakmici tottenhama i bournemoutha sam morao iskoristiti ovaj kof na totenham vise kornera od domacih. Istina je da bounemouth dopusta malo kornera svojim gostima (malo ispod 4) i da oni sami znaju imat doma solidan broj, ali su do sada doma igrali sa momcadima koji kao gosti nisu neki kornerasi. Tottenham je najbolji korneras lige. U gostima na njihovih 4 utakmice je izvedeno cak nevjerovatnih 54 kornera. Kao gost imaju 8.00 kornera po utakmici, bok protivniku dopustaju malo iznad 5. Jedino ko moze prismrdit ovakvom ucinku kornera u gostima je liverpool sa svojih 55 ali imaju i utakmicu vise od tottenhama. Danasnji domacin doma ostvaruje solidnih 6.00 kornera po utakmici ali mislim da danas nece moci do toga jer ocekujem da ce gosti imati dosta loptu u svom posjedu.

Link to comment
Share on other sites

Za početak dana, jedan laganiji teniski tiket.

Haase-Andujar 1 1.25
Willis-Albot 2 1.30
Del Potro-Dimitrov 1 1.45

Wwin 2.36


- prvo kolo kvalifikacija za turnir u Baselu. Haase ima 2/4 u dvorani ove sezone, ali 'ajmo reći da je gubio od koga je i "trebao" gubiti. Dobijali su ga: Rosol, Simon, Čilić i Seppi, a on je iznenadio Sousu i Mathieua. Ovaj tjedan se vratio u dvoranu. U Antwerpu je dobio Mathieua 6:4 6:2 pa ispao od Seppija 5:7 5:7. Andujar je imao problema sa ozljedom, propustio je i sedam mjeseci ove sezone. Prošli tjedan je odigrao prvi meč u dvorani nakon dvije godine i poražen je od Coppejansa 6:7 3:6. Haase je u boljoj formi, Andujaru će trebati još neko vrijeme da se pokuša vratiti na staro i po meni će teško iznenaditi Nizozemca u ovim trenutcima.

- Marcus Willis bio je senzacija na Wimbledonu i vjerujem da ga se svi sjećamo. U svakom meču bio je i to fin underdog ali je redom dobijao: Sugitu, Rubleva, Medvedeva (kvale), u prvom kolu Berankisa, a u drugom gubi od Federera. Uz Wimbledon ima samo jedan zemljani Futures sa početka sezone. Albot je blizu povratka u top 100 i od toga ga dijele tri mjesta. U ovom drugom dijelu sezone odigrao je četiri dvoranska turnira i pružio je solidne partije. U Saint Petersburgu prolazi kvale preko Zhyrmonta i Mertla a u prvom kolu ispada od Souse kojemu je uzeo set ; u Orleansu nenadano gubi od Gombosa u prvom kolu, u Monsu pravi iznenađenje pobjedivši Bemelmansa, a osminu finala gubi od Brandsa ; ovaj tjedan nastupao je u Stockholmu, napravio iznenađenje pobjedivši Johnsona u dva seta, ali nakon toga gubi od Kamkea također u dva. Veliko je pitanje u kakvom je Wills stanju s obzirom da nije igrao 3 mjeseca, a većinu toga vremena nije ni trenirao. Albot je u solidnoj formi i morao bi dobiti ovo.

- Delpo igra odličan tenis ovaj tjedan. Imao je težak ždrijeb ali i dalje je bez izgubljenog seta, padali su Isner 6:4 7:6, Almagro 6:4 6:3, Karlović 6:3 6:4. Dolazi mu Dimitrov koji se napokon malo probudio u drugom dijelu sezone. Prvo kolo je bio slobodan, zatim dobija Zoppa 6:3 6:2, pa jučer Andersona 7:6 5:7 6:2. H2H 3:0 za Delpu, igrali su ove godine na travi u Stuttgartu 6:4 6:2. Delpo igra jako dobro, imao je težak ždrijeb u kojemu su potrefili i Karlović i Isner. Prebio je obojicu, odlično je reternirao, kvalitetniji je tenisač i mislim da prolazi u finale. 

Link to comment
Share on other sites

Finale Moskve (žene): Kuznetsova-Gavrilova. Kuznetsova pobjedom ide na završni turnir. Pokušavam izbjegavati ili dozirati klađenje na žene koliko god je moguće pa samo ostavljam info, možda pomogne nekome. Inače da su muškarci, ovo bi bilo za jakog uloga.

 

Nije ni da je Gavrilova u lošoj formi.....Svetla se više bori sama protiv sebe zadnja 2-3 meča nego sa svojim tenisom,očito joj je veliki pritisak zbog mogućeg odlaska na Final..... Nekako mi je malo premali koef,kako kažeš,to su babe,tko zna koja je u kojoj fazi mjeseca  :D

Link to comment
Share on other sites

Za subotu njemačko - engleska kombinacija, nadam se prolazna...

 

- Njemačka Bundesliga -

15:30h Bayer L. - Hoffenheim 1 @1,60

 

Leverkusen se ove sezone malo sporije zahuktava, ne igra baš najbolje i nalazi se na 10. mjestu na ljestvici, sa 3 boda manje od današnjeg suparnika. Hoffenheim tako drži 7. mjesto i jedna je od četiri ekipe koja ove sezone nije poražena, što stavlja određeni oprez na ovu utakmicu. Ipak tipujem danas na Bayer, prije svega jer igra na domaćem terenu, gdje je u 3 utakmice osvojio 7 bodova i primio samo jedan gol, između ostalog srušili su i Dortmund kod kuće sa 2:0. Uz sve to prošla dva susreta je na svom terenu Bayer dobio protiv Hoffenheima, pa tu možda vidim okidač i povratak Bayera tamo gdje mu je mjesto, u gornji dom ligaške ljestvice.

 

 

15:30h Ingolstadt - Borussia D. @1,60

 

Ovdje nema pretjerane pameti i mudrovanja, za Borussiu je opće poznato da igra napadački, i u jako dobroj su formi. S druge strane domaći u 7 kola broje tek 1 bod, i mislim da već sada razmišljaju isključivo o borbi a opstanak, te momčadi iz Dortmunda ne bi trebali pružiti velik otpor.

 

 

- Engleska Premier League -

16:00h West Ham - Sunderland 1 @1,75

 

Hammersi su daleko od prošlosezonske forme, no gostujuća pobjeda kod Cr. Palacea u prošlom kolu podigla je atmosferu u svlačionici i vrijeme je da se i kod kuće upiše nova pobjeda i popravljanje stanja na tablici. Sunderland je idealna ekipa za to, pošto u uvodnih 8 kola broje samo 2 boda.

 

 

16:00h Leicester - Crystal Palace 1 @2,00

 

O ovoj je utakmici već bilo riječi, nakon usjeha i stopostotnog učinka u Ligi prvaka ekipa Leicestera bi kod kuće trebala inkasirati nove ligaške bodove. Crystal Palace nije nimalo laka ekipa, štoviše vrlo su neugodni i znaju zakomplicirati i najjačima, ali ipak sam mišljenja da Leicester malo treba stisnuti i barem kod kuće upisivati po 3 boda da bi završio u nekoj sredini ljestvice. Ligu prvaka sada mogu malo staviti na stranu, jer mislim da im i tamo buduća eventualna pobjeda protiv Bruggea donosi čak i prvo mjesto pa se mogu malo bazirati i na prvenstvo.

 

 

Ima danas puno zanimljivih i zgodnih parova, posebice me Englezi vuku, ali sam malo odlučio srezati i ostati na dva engleska i dva njemačka para. Sretno tko poprati bilo koji par, i da danas u što većem postotku dižemo novčiće. :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Mijenjam svoj tip u pobjedu Al Hilala protiv Al Kholooda u subotu od 20:00 po tečaju 1.20 u bet365 kladionici.   
    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use