Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 18.9.2016.


IzudinB

Recommended Posts

Odličan dan jučer, nadam se da nastavljamo dalje u istom tonu.

Od mene zasad ovo:

St.Ettiene-Bastia 1 1,65

Bastia je klasična domaćinska momčad, vecinu svojih bodova osvaja na domaćem terenu i idi na noge St.Ettiene koji se ustalio kao solidan prvoligaš, koji uglavnom završava u gornjem domu tablice. U zadnjih 7 međusobnih susreta imamo 5 pobjeda domaćina i 2 remija. Dokaz kvalitete St.Ettiene mozemo vidjeti i u remiju kod PSGa i očekujem pobjedu domaćina na 4 uzastopna remija i priključivanje vrhu tablice.

Link to comment
Share on other sites

Nešto od mene opet jučer nisam. Ništa ni igrao za danas sljedeće

watford-man utd 2 /x2

Inter -juventus. 2/x2

Rijeka-dinamo 2/x2

Espanyol -real m

Cilic-gasquet over 3.5

Dakle osam izbora koje cu podjeliti. A razne listice utd dinamo i juve čiste pobjede idu na narodni i još cu im tu dodat st etiena i stavit 5 10 €

A dvoznaci su za jace uloge

Dakle united je kiksao protiv citya kuci sad nebi smili opet isto napravit watford im lezi zadnjuh godina uvijek je united izlazio kao pobjednik sa ovakvom ekipom meni dosta za odigrat

Juve kao juve je svemirski brod za talijansku ligu neko je spominjao da bi pjaca moga od prve počet ako pocne bit će motiviran 130% i msm da će pogotovo onda juče ovo uzet

Dinamo a što reč o dinamu ,nikad se nezna ali x2 na dinamo po kvoti 1.6 se mora uzet pa makar izgubili 3:0 ali ja cisto sumnjam da će se rijeka sad odvojiti na 4 boda ovo mi je jednostavno pretjerana kvota i moram odigrat a pobjeda dinama kvota 3!!:0 dovoljan razlog jer se tu nema sta pisat o dinamu

Real slicno ko united protiv espanyola uvijek izlazi kao pobjednik zadnje dvije tekme po 6:0 moraju drzat vrh ovakve tekme se ne smiju kiksat kvota 1.5 je super za ovakav zicera čak i bez ronalda i balea igrat će drugi puno motiviranij igrači i msm da se to neće niti osjetiti po meni zicer

I evo ga pick dana po meni prvo cu reč svima koji igraju na cilica da nebi to preporučio po meni se puno više isplati odigrat over 3.5seta po kvoti 1.53 nego pobjeda cilica po kvotu 1.44 jer svi znate kakav je mesar gasq više nego lagano isprasio bornu iako je zemlja njegova najjaca podloga nije loš niti na hardu to smo vidjeli ja ovdje nevidim da neko nekog moze dobiti 3:0 a pobjednika necu prognozirati jer kvota je premala za igrat na cilica a i nije realna gasq nista losij od njega nije to će par gluposti odlučivat meč

Tako da moj primarni tiket over 3.5seta i pobjeda reala

Link to comment
Share on other sites

Panathinaikos-Giannina Giannina daje gol 2,37

Iza domaćina je teška utakmica u cetvrtak s Ajaxom, dosta su se potrošili tu i kad se na to doda da domaćinu fali cak 7 igraca, jednostavno moram probat s tim da gost daje gol. Sto se tiče povijesti u zadnja 3 meča u Ateni, Giannina je postigla pogodak i stoga se nadam nastavku tradicije uzevši u obzir navedene okolnosti.

 

Nazalost rani direkt crveni golmanu, i vadili su napadaca za golmana i pad.

Link to comment
Share on other sites

Od mene danas samo ovo za sada. Imo sam dobar tjedan pa mecu ni forsirat sa kolicnom parova za kraj tjedna.

Inter over 4.5 corners @ 2.00

Kada sam vidio ovu granicu i kvotu za inter uzeo sam bez razmisljanja za solidan ulog. Inter na prosjeku od 11 kornera u dosadasnje 3 utakmice lige i 1 EL. danas sumnjam da ce biti na prosjeku ali do 5 bi mogao doci. Katastrofa rezultati ove sezone. Nece naravno jucer dopustit toliki posjed interu, ali inter mora nesto uciniti protiv juvea,samim time ocekujem da se nece braniti i da do 5 kornera zasigurno mogo. Uz ovu kvotu to se ne propusta.

Link to comment
Share on other sites

Nešto od mene opet jučer nisam. Ništa ni igrao za danas sljedeće

watford-man utd 1 /1x

Inter -juventus. 2/x2

Rijeka-dinamo 2/x2

Espanyol -real m

Cilic-gasquet over 3.5

Dakle osam izbora koje cu podjeliti. A razne listice utd dinamo i juve čiste pobjede idu na narodni i još cu im tu dodat st etiena i stavit 5 10 €

A dvoznaci su za jace uloge

Dakle united je kiksao protiv citya kuci sad nebi smili opet isto napravit watford im lezi zadnjuh godina uvijek je united izlazio kao pobjednik sa ovakvom ekipom meni dosta za odigrat

Juve kao juve je svemirski brod za talijansku ligu neko je spominjao da bi pjaca moga od prve počet ako pocne bit će motiviran 130% i msm da će pogotovo onda juče ovo uzet

Dinamo a što reč o dinamu ,nikad se nezna ali x2 na dinamo po kvoti 1.6 se mora uzet pa makar izgubili 3:0 ali ja cisto sumnjam da će se rijeka sad odvojiti na 4 boda ovo mi je jednostavno pretjerana kvota i moram odigrat a pobjeda dinama kvota 3!!:0 dovoljan razlog jer se tu nema sta pisat o dinamu

Real slicno ko united protiv espanyola uvijek izlazi kao pobjednik zadnje dvije tekme po 6:0 moraju drzat vrh ovakve tekme se ne smiju kiksat kvota 1.5 je super za ovakav zicera čak i bez ronalda i balea igrat će drugi puno motiviranij igrači i msm da se to neće niti osjetiti po meni zicer

I evo ga pick dana po meni prvo cu reč svima koji igraju na cilica da nebi to preporučio po meni se puno više isplati odigrat over 3.5seta po kvoti 1.53 nego pobjeda cilica po kvotu 1.44 jer svi znate kakav je mesar gasq više nego lagano isprasio bornu iako je zemlja njegova najjaca podloga nije loš niti na hardu to smo vidjeli ja ovdje nevidim da neko nekog moze dobiti 3:0 a pobjednika necu prognozirati jer kvota je premala za igrat na cilica a i nije realna gasq nista losij od njega nije to će par gluposti odlučivat meč

Tako da moj primarni tiket over 3.5seta i pobjeda reala

Potkrala ti se greskica,napiso si 1x,a napiso da ocekujes pobjedu uniteda,pa probaj ispravit,jer ima onih koji uopce ne citaju analize pa da se ne zeznu :)
Link to comment
Share on other sites

Jučer jako dobar dan,prošli golovi i neki korneri.

Danas su mi nekako zapela tri para, a četvrti prepisujem od Killaz-a(izgleda odličan par).

 

Osijek - Split kvota 1,4

 

Osijek igra odlični, pobjeda na Dinamom ih je dodatno napunila. Pobjedom dolaze na vrh tablice, a remijem rijeke ostaju na vrhu. Mislim

da im ne treba veći motiv. Split sve znamo, raspad sistema. Nema se tu više šta napisati.

 

Tottenham - Sunderland kvota 1,33

 

Tottenham nakon kiksa protiv Monaka mora ići na pobjedu u ligi. Pobjedom se vrača u prvih tri. Sunderland jako loš čak šest ozljeđenih igrače.

Predzadnji s jako lošom igrom.

 

Samara-CSKA Moskva kvota 1,66

 

Samara zadnja 6 utakmica samo 2 nerješena. CSKA se vraća sa odličnim reuzltatom iz lige prvaka, gubio 2-0 na kraju 2-2.

Mora on pobjediti i uhvatiti već ozbiljnih 5 bodova zaostatka.

 

Vojvodinu prepisujem - kvota 1,33

 

Ukupno: 4,04 ( ulog po želji )

 

Ima još nekih izglednih: Crystal palace 1x ili čista 1 Stoke očajan (jedni i drugi puno ozljeđenih,ali važniji kod Stoka)

                                       Rapid beč protiv zadnjih(mada uvijek padam kada netko igra protiv zadnjih)

                                       Porto isto tako protin zadnjih

Danas izbjegavam velike derbije i tzv. favorite.

 

Sretno. Možda kasnije stavim neke kornere u lisić dana bez analize, to je ionako čista statistika.

Vrlo moguće prepišem. Baš sam gledao da CSKA treba priključak s vodećima, a gostuje kod zadnje ekipe, gdje ćeš bolje prilike. Tečaj je odličan s obzirom na tu činjenicu. Svi ostali parovi su i više nego realni, i taj Porto što si naveo, isto kaska za vodećima, a ide kod posljednjeplasirane ekipe koja ima možda samo bod ako se ne varam. 

Link to comment
Share on other sites

Vrlo moguće prepišem. Baš sam gledao da CSKA treba priključak s vodećima, a gostuje kod zadnje ekipe, gdje ćeš bolje prilike. Tečaj je odličan s obzirom na tu činjenicu. Svi ostali parovi su i više nego realni, i taj Porto što si naveo, isto kaska za vodećima, a ide kod posljednjeplasirane ekipe koja ima možda samo bod ako se ne varam. 

Da sve je realno, ali opet kak se veli nešto mi smrdi samo ne znam kaj.Da jedan bod ima i tak će i ostati nadam se.

Link to comment
Share on other sites

PSV-Feyenoord X2 (Feyenoord or draw) @2.15

 

Fiorentina-Roma over 5.5 cards @1.66

 

Dva izglednija predloga za danas. Prvi gadjam "iznenadjenje" i da Feyenoord ne izgubi. Realno, imaju dosta kvalitetan tim ove sezone, onoliko koliko i PSV i osim domaceg terena ne vidim vecu prednost PSV-a. Cak stovise, trenutna forma je vise na strani gostiju i sigurno ce uci u ovaj mec sa manje pritiska jer igraju u gostima. Mislim da Feyenoord danaz nece dozvoliti prvi poraz  u sezoni

 

Drugi tip je donekle logican, sudi Rizzoli, moj omiljeni arbitar u Serie A i ubedljivo najbolji izbor za ovakve meceve. Nemoj da vas zbunjuje to sto je u prvom mecu ove sezone podelio "samo 4" zuta kartona. I Fiorentina a pogotovo Roma su jako grube ekipe u derbi mecevima i ovo ide 5.5 + ko nista po meni. Cak vredi i over 6 po kvoti 1.95, i to bi trebalo ici preko

Obe kvote su iz bet365

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam jeste li gledali man utd uzivo ili ne, ali ovaj man utd ne vrijedi 10% novaca koliko im pise da vrijede... valencia ne valja pisljivog boba, Bailly stoper koji je doveden kao pojacanje nije uspio dobiti jedan duel, fellaini koma, Rooney jos veca koma... jedini koji nesto tu valjaju su rushford, ibra, de gea i mata... sada imam klub protiv kojeg cu se kladiti ove sezone... ocajni klub...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam jeste li gledali man utd uzivo ili ne, ali ovaj man utd ne vrijedi 10% novaca koliko im pise da vrijede... valencia ne valja pisljivog boba, Bailly stoper koji je doveden kao pojacanje nije uspio dobiti jedan duel, fellaini koma, Rooney jos veca koma... jedini koji nesto tu valjaju su rushford, ibra, de gea i mata... sada imam klub protiv kojeg cu se kladiti ove sezone... ocajni klub...

 

Nisam gledao cijelu, al baš tako nekako izgleda, još sam an početku pitao kak da mu Mata opet ne igra, meni po meni jedini koji trenutno tamo nešto može servirat.... loše jako

Link to comment
Share on other sites

Salzburg-Austria Wien over 2.5 and both to score @1.95 bet365

 

Derbi austrijske lige izmedju dva stara rivala Salzburga i A. Wien koja i nije vise tako konkurentan tim kao sto su bili pre nekoliko sezona ali i dalje zna napraviti rezultate protiv direktnih rivala. Ovu ligu karakterise veliki broj golova inace, a pogotovo izmedju ova dva tima u medjusobnim susretima uvek bude dosta golova na obe strane. Kvota 1.95 na ovo mi je pravi value, obe ekipe stavljaju akcenat na napad i verujem da ce ovo rezultirati golovima. Uz to, Salzburg je izgubio od Krasnodara kod kuce u LE, dok je Austria W. slavila u gostima protiv Astre sa 2:3. Salzburg je itekako ranjiv u odbrani a i Austria retko zavrsi susret bez primljenog gola.

Evo i njihovi medjusobni dueli kad je Salzburg bio domacin:


http://www.rezultati.com/utakmica/Ma4o5qzF/#omjer;home

 

 

 

Lagani prolaz u 56-om minutu :)

Link to comment
Share on other sites

Rijeka- Dinamo oba daju  1.95

U okviru 9 kola HNL-a sastaju se domačin Rijeka i Dinamo , ovdje sam odabrao oba daju jer mi se to čini naijizglednije. Dinamo ima jako propusnu obranu , posebno bekovi Stojanović i Pivarić obadvojica u zadnje vrijeme igraju katastrofa puno su bolji u ofenzivnom dijelu gdje imaju Soudanija. Ćorića.Pavičića. Fiolića... siguran sam da se neće zatvoriti jer ukoliko danas upišu poraz trener Kranjčar može se pozdraviti sa ekipom jer je otkaz zagarantiran tako da sumnjam da žele primiti pogodak u 90+5 iz kornera :D

Sa druge strane Rijeka pred svojim navijačima isto ima imperativ da se ne zatvori i da pruži lijepu igru i zanimljivu utakmicu . Imaju također bolje ofenzivne igrače: Gavranović, Sharbini, Alex Gorgon...  Sve u svemu očekujem da će oba kluba postići gol.

 

Espanoyl- Real f2  2,10

Negdje sam pročitao da neigraju Bale i Ronaldo i da je zbog toga ovolika kvota. Ja jednostavno ovo moram iskorisiti jer i bez Bale i Ronalda Real je 5 put bolja ekipa . Nakon teške pobjede nad Sportingom danas se trebaju iskupiti svojim navijačima za potrošene živce , Asenio i Vaquez sasvim solidno mogu zamjeniti Ronalda i Balea posebno mladi Asenio koji stvarno igra jako dobro . I dalje je Real ''megamomčad'' za Espanyol , i danas nastupaju : Modrić, Kroos, Ramos, Pepe, Navas i sva ostala megaimena tako da po mom skromnom mišljenju ovdje bi mogao doći i hendikep.

 

Inter- Juventus 2 , 2.00

Vidim da je dosta ljudi nesigurno u vezi ovoga para i iskreno ne znam zašto . Gledao sam Inter portiv Hapoela izgledali su tragikomično . uz sva zvučna imena koja imaju oni su loša momčad , jednostavn nema kemije u toj momčadi . puno se igrača dovelo zadnjih 2-3 god i stalno se mijenja nešto tako da trener to ne može posložiti . Sa druge strane imamo superjaki Juve dodatno pojačan ove godine u lovu na trofej Lige prvaka . No ipak važnija im je Seria A tako da vjerujem da danas idu na pobjedu .Prošlu tekmu remizirali su sa Sevillom 0:0 stoga sada žele vratiti povjerenje navijača a vjeurjem da će i uspjeti .  Znam da je ovo derbi ali ipak Inter bi trebao biti mali kolačić za njih.

 

Također probo bii Romu 2 no za to nisam toliko ''siguran'' a ni neda mi se pisati analizu više :D

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • dvoboj rumunjske druge lige. domaćini su posljednji na tabeli sa katastrofalnim učinkom i čak 21 primljenim zgoditkom u 7 kola. s druge strane targoviste nešto bolje plasirano ali sa mnogo boljim sveukupnim dojmom. očekujem pobjedu gosta (ne bi ni prijelaz iz 1 u 2 isključio) i barem 2 gola na utakmici
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use