Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 13.9.2016.


IzudinB

Recommended Posts

Ali ako psv pobjedi za sto po meni ima sanse. Veci je dobitak na +0.25, nego na +.0.5. Ja sam voljan uzet taj rizik na 0.25 na mi kod nerijesenog se samo pola racuna ( I dalje je profit), ali ako psv dobije profit je veci nego kod +0.5

 

Pozdrav svima, nije me bilo dosta vremena sto zbog zavrsetka školovanja,što zbog novog posla. Moje je mišljenje da će PSV teško do pobjede u ovoj utakmici. Gledajući Atleticove utakmice ove sezone u španjolskoj ligi gdje je igrao protiv Alavesa,Leganesa i Celte Vigo i ostvario 2 remija i 1 pobjedu. U svakoj od te 3 utakmice protivnička momčad je imala 1 udarac u okvir gola što dovoljno govori o čvrstoći Atleticove obrane. Zbog toga je moj tip na ovoj utakmici da PSV neće zabiti gol. U prilog tome ide i što je prva utakmica pa nitko neće puno srljati.

 

PSV ne daje gol  2,03  Wwin

Link to comment
Share on other sites

Omsk-Medvescak

 

Medvescak igra toplo-hladno, kad pomislite da bi mogli dobiti oni izgube glatko, kad ih posaljete i pomolite se da ne izgube sa velikom razlikom, oni pobjede.

Trener Dwyer je dobio momcad koja je na pocetku mirisala da bi mogla nesto napraviti, ali svakom utakmicom izlaze nove nevolje. Nedostatak bekova, stari igraci kojima je karijera pri kraju (Bezina) ili su otpisani gdje god su igrali itd.

jedina dobra stvar je ostanak 15-ak igraca od prosle sezone i trener koji se pokazuje kao vrstan strucnjak. No ni on nije svemoguc i nemoze bas napraviti cuda. Medvescak nema novaca i stedi gdje stigne i to je opce poznata stvar.

U sezonu su usli sa 6 bekova i sa prvim ozljedama su dosli problemi. U nekoliko navrata beka je igrao i Perkovic koji je napadac i to 3. ili 4. navale dakle one kojoj je zadatak ne primiti pogodak. 

Katic koji je solidan ofenzivni bek je prekomandiran svojom ili trenerovom voljom u napad i ne koristi (ili jako malo) na beku. Morrison je ozljedjen, Krajcik upitan, Smitha nema, Katic takodjer upitan.

ide se na noge Omsku koji vise nije onaj Omsk od prije ali jos uvijek za Medvescak vrhunska momcad.

kao sto sam vec rekao medvescak je napravio senzaciju i pobijedio Novokuznetsk proslo kolo, senzacija sama po sebi nije jer svatko svakoga moze dobiti ali u ovakvom stanju je to cudo.

Omsk je izgubio od odlicne momcadi Slovana doma 3:4 i ova utakmica im je must-win. Slovan nije slaba ekipa, dobili su nove sponzore, okupili kvalitetnu ekipu i PO im je imperativ.

 

Iako je ovo hokej gdje ima puno iznenadjenja, iako je ovo KHL po meni sve osim hendikepa na Omsk je ogromno iznenadjenje.

 

Omsk @1.7 jaci ulog

-1.5 @2 standardni ulog

 

Uzeo sam i za sitno obje ekipe ne zabijaju @4.1 - manji ulog

 

GL

Link to comment
Share on other sites

Arnaboldi-Berlocq 2 1.31
Hanfmann-Copil over 21,5 1.88

 

Wwin 2.46

 

- Arnaboldi se trenutno nalazi na 232. mjestu. Ove sezone igra dosta loše i promjenjivo. Najbolji rezultat mu je četvrtfinale Bastada gdje je dobio Trungellitija i Donskoya pa izgubio od Ramos Vinolasa u tri seta. U Bukureštu i Estorilu prošao je kvale pa ispao od Haasea odnosno Ćorića, na RG-u ispao u trećem kolu kvala, što se challengera tiče treba izdvojiti četvrtfinala Jonkopinga i Marburga, a na svim ostalim turnirima je ispadao po prvim ili drugim kolima. Od posljednjih 10 mečeva izgubio je njih 8. Carlos Berlocq trenutno se nalazi na 72. mjestu. Što se ATP razine tiče najbolji rezultati sezone su mu polufinale Umaga i drugo kolo Roland Garrosa (prošao kvalifikacije) ; većinu sezone proveo je na challenger razini, osvojio je Blois, igrao finale Aix en Provancea, polufinala Milana, Bastada i Genoe. Prošli tjedan odigrao je solidno u Genoi, ali je nenadano ispao u polufinalu od Janowicza. H2H 2:0 za Berlocqa, oba meča sa zemlje, 2010. San Marino: 6:3 6:4, 2015. Como 6:0 6:1. Berlocq je kvalitetniji tenisač, u boljoj je formi, h2h na njegovoj strani i morao bi dobiti ovo.

 

- ovo sam prepisao od jednog kolege. Dva solidna servera, igraju na hardu gdje bi taj segment igre trebao doći do izražaja. Copil jeste favorit ali je u lošoj formi i nakon dobre partije protiv Lopeza na US Openu, izgubio je od Soede i Bemelmansa. Dva solidna servera, ne baš dobra returnera...trebalo bi doći.

Link to comment
Share on other sites

Barcelona - Celtic 3+ (1.25)

Bayern - Rostov 3+ (1.27)

Dyn. Kiev - Napoli 2+ (1.37)

Benfica - Besiktas 2+ (1.34)

Man. City - B. Monchengladblachah 3+ (1.49)

Kvota 4.32

Kvote su iz bet365

Pisem analize do sutra najkasnije, ne brisite

molim vas

ako ne bude analiza još neko vrijeme, ovo brišem ili prebacujem u listić dana, jer nije prvi put da ovako ostavljaš parove samo, a nemam ih volje stalno prebacivati u druge teme

Link to comment
Share on other sites

Da malo skrenemo sa LP....

 

Osim tekmi LP danas mi se izglednim čine

 

Vardar protiv Zagreba -rukomet :

Zagreb bez Pavlovića i Šebetića,šta se i tekako osjeti u napadu. ZG igrao do sada 1 tekmu protiv Nexea,dobio je obranom,napad je bio tako-tako,dosta muke.

Vardar odigrao 3 tekme,2 pobjede i nerješeno doma,ali zadnju tekmu ubili Veszprem koji je jedan od glavnih pretendenata za LP. Jednostavno,pregazili ih jakom obranom i ubojitim napadom. Malo me strah SEHA lige i pozadina,ali ako je sve OK ovih 1,4 na Vardar mi se čini super. Prošle godine Vardar doma Zagreb dobivao.

 

Druga je KHL.Napisao sam da neću hokej ni pogledat i jučer nisam htio igrat na Soči solo po 1,6 i napravio sam grešku. Danas mislim da SKA dobiva Cerepovec sa hednijem -1,5 bez beda. 1,65 je kvota. SKA je strašan ove godine,bio je i ovih godina,ali ova momčad mi se čini još i jača. Naravno,opet jedan od top 3 pretendenata na Gagarina..... Cerepovec niže poraz za porazom,zadnju tekmu ih CSKA unakazio 5-2(ali omjer udaraca je bio 39-11),a mišljenja sam da su CSKA i SKA podjednake momčadi,čak SKA poimenice i nešto jači....Pa ako je CSKA doma mogao tako,zašto ne i SKA? Zadnje 4 tekme SKA sve dobio u hendiju ovog protivnika,kako vani tako i doma. Također,Cerepovec je prije samo 2 dana igrao u Moskvi dok se SKA odmarao dodatna 2 dana.

SKA je zadnju tekmu izgubio od CSKA u gostima 2-1 i vrijeme je za naplatu....Bila je to izjednačena tekma,nijanse su odlučile.

 

Sve upućuje na kantonada,ali opet se bojim......RUSA

 

 

Ispravljam sam sebe za hokej,sa stranice SKA:

coach Oleg Znarok and players Pavel Datsyuk, Vadim Shipachyov, Evgeny Dadonov and Mikko Koskinen are all away on World Cup duty.

 

Dakle,umjesto Koskinena na gol će vjerojatno Shestyorkin,on je branio protiv CSKA,atu je i Ivannikov,šta je opet ok.

Tu je i dalje Ilya,Hkafizullin,Zubarev,Chudinov,Koskiranta,Tikhonov,Moses i da sada ne nabrajam ostatak dream teama.

 

Stranica Cerepoveca je na ruskom,nigdje ne vidim prebacivanje na engleski pa ne znam novosti tamo.

 

Ali opet,i takav SKA je protiv CSKA u gostima igrao 2-1 pa eto,prosudite sami

Link to comment
Share on other sites

Barcelona-celtic over 3 cards 1,8 over 3,5 2,20 bet365

Po meni je ovo totalno promašena kvota jel svi znamo da ko god dode na Camp Nou jedino mu je važno držati obranu i izdržati 90min bez primljenog gola a to može dobrom obranom i faulovima oko sredine terena!
S obzirom da je Barcelona kleknula protiv Alavesa vjerujemo da se želi u današnjoj utakmici iskupiti za tu sramotu i da ce krenut u utakmicu da sto prije zabiju pogodak.
Celtic je za vikend razmintirao Rangerse 5:1 i sa dobrim raspoloženjem dolaze na noge Barceloni.
Ukoliko Barcelona ne zabije gol u prvih pola sata ova margina prolazi bez problema!
Sudac je rumunj Hategan a kolega JackieJack je već postavio njegovu statistiku!

Sretno ko prati!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako, listajući malo po netu na stranici tipovi1x2.net dolazim do info/analize/kako god za jedan meč, pa da podijelim ovdje s vama.

Riječ je o tekmi engleske (mislim) 6. lige:

 

- Vanarama National League North

20:45h Stockport - Flyde 2 @1,90

Da skratim priču i ne prepisujem sve, spominje se da su navodno gosti kupili utakmicu. Po tablici se sve slaže jer Flyde je prvi i ima u 10 kola 7 pobjeda i 3 remija, dok je Stockport zlatna sredina i nalazi se na 11. mjestu. Također Flyde je najbogatiji klub lige i navodno ''mora'' u rang više ove sezone.

Uz izdvojeni ''sigurni'' tip 2 na goste, spominju se još neki koje vrijedi probati kao npr nešto sa više golova - gledajući zadnjih 5 utakmica Flyde je igrao tekme samo sa 4 ili 5 golova! Također i manji ulog na neki prijelaz poluvrijeme / kraj kažu da bi se moglo probati. 

 

Osobno sam odmah planirao pokušati sa sitnim ulogom i prijelazom 1 / 2 - a pošto se kladim u supersportu većinom, tamo toga nema u ponudi. Isto tako nisam našao prijelaze ni u ostalim našim kladionicama, osim u Stanleybetu, gdje ima prijelaza i zanimljivo tečaj na 1 / 2 je 16,0, što je malo za prijelaze, jer su većinom iznad 25,0.

 

Pa evo, ako netko ima neko mišljenje nek se nadoda, ili ako je negdje još nešto načuo možda vezano za ovaj par.

 

Link to comment
Share on other sites

- Vanarama National League North

20:45h Stockport - Flyde 2 @1,90

 

Ovo je jedan od tipovanijih UK meceva za danas, oddsportal kaze da 88% prognozera igra pobedu gostiju - http://www.oddsportal.com/soccer/england/vanarama-national-league-north/stockport-fylde-APQx3rnP/#1X2;2 

 

Verovatno otud i veliki pad kvote, Flyde igra za gol vise i privlaci me nekako Flyde over 1.5 @1.57 bet365 ovo bi moglo doci uzeci u obzir njihovu efikasnost ove sezone..

Link to comment
Share on other sites

Double za dns:

Basel-Ludogorets 1 1,7

Basel igra odlicno ovu sezonu, gaze sve redom i mislim da su kvalitetnija momčad. U međusobnim ogledima su doma uvijek dobivali i očekujem nastavak tradicije.

PSV-Atletico Madrid under 2,5 1,53

Očekujem presliku utakmice od playofa prošle Lige Prvaka. tvrda tekma bez puno golova, unatoč slabijem ulasku Atletica u sezonu on i dalje prima jako malo golova, PSV svakako nije bezazlena ekipa i očekujem prolaz para.

Ukupna kvota: 2,601(b365)

Link to comment
Share on other sites

E kako danas idu dobro challengeri, odlučio sam probati sa još jednim singleom za kraj.

 

Basilashvili-Janowicz over 21,5 1.80 bet365/1.77 Wwin

 

Basilashvili se trenutno nalazi na 109. mjestu i blizu je povratka u top 100. Najbolji turnir ove sezone odigrao je u Kitzbuhelu gdje je napravio nekoliko iznenađenja naredavši: Rosola, Sijslinga, Pavlaseka i Lajovića, a finale gubi od Lorenzia. Što se ostatka sezone tiče, najbolji rezultati mu također dolaze sa zemlje, na RG prošao kvale pa ispao od Edmunda, osvojio challenger u Heilbronnu gdje je u svakom meču bio underdog: Munoz De La Nava, Rola, Sijsling, Kovalik, Struff..osvojio je i jedan challenger na hardu, u Guangzhou. Janowicz trenutno drži 166. mjesto. Ove sezone odigrao je malo turnira, na AO ispao od Isnera, zatim slijedi pauza od pola godine, vraća se u Segoviji u kojoj gubi od Vannia, na OI gubi od Mullera, a prvu pobjedu ostvaruje na challengeru u Meerbuschu (zemlja) protiv Horanskog, a nakon toga je dobio i Gigounona, a četvrtfinale gubi od Geensa ; nakon toga prešao je u New York na US Open ali nije imao sreće sa ždrijebom jer ga je već u prvom kolu čekao Nole kojemu je uspio uzeti set.Prošli tjedan iznenađujuće je osvojio challenger u Genoi. Redom su padali: Sonego, Zeballos, Mager, Berlocq i Almagro. Meč mi nekako miriše na over, granica je po meni mala kada uzmemo u obzir kakvi su ovo tipovi igrača. Iako je zemlja, servis bi mogao imati važnu ulogu a obojica su solidna na tom području, posebno Janowicz. Očekujem barem jedan produženi set i mislim da bi ovo moglo doći.

Link to comment
Share on other sites

Evo za danas igram ovo:

Dynamo Kiev - under 4,5: kvota 1,83(kornera)

Man city - 1: kvota 1,4

Gledajući malo statistiku upalo mi je ovo za oko. Dynamo Kiev kad god je imao posjed ispod 50% nije ostvario više od 4 kornera.

Napoli u zadnjih 5 utakmica nikom nije dozvolio više od 4 kornera. Napoli bi trebao imati loptu puno više u nogama.

Mislim da koliko god dynamo igra kod kuće i očekuje se da dominira, teško će protiv napolija imati posjed i inicijativu.

City nemam neke velike analize, mislim da će Guardiloa krenuti žestoko i bez iznenađenja.Nakon podjede na Unitedom

nosi ih euforija. Mora pokazati tko je gazda u ovoj skupini.

Ukupna kvota 2,56

Sretno.

Edit: Napoli prepustio loptu. Nevjerovatno da s igračem više oni ne mogu imati posjed veći od 47%(drugo pol. 43%).

Loša procjena. Najgore kad odigram ovaj drugi iz zabave i taj prođe.

Link to comment
Share on other sites

Evo za danas igram ovo:

Dynamo Kiev - under 4,5: kvota 1,83(kornera)

Man city - 1: kvota 1,4

Gledajući malo statistiku upalo mi je ovo za oko. Dynamo Kiev kad god je imao posjed ispod 50% nije ostvario više od 4 kornera.

Napoli u zadnjih 5 utakmica nikom nije dozvolio više od 4 kornera. Napoli bi trebao imati loptu puno više u nogama.

Mislim da koliko god dynamo igra kod kuće i očekuje se da dominira, teško će protiv napolija imati posjed i inicijativu.

City nemam neke velike analize, mislim da će Guardiloa krenuti žestoko i bez iznenađenja.Nakon podjede na Unitedom

nosi ih euforija. Mora pokazati tko je gazda u ovoj skupini.

Ukupna kvota 2,56

Sretno.

pa barcelona je gazda falaa bogu hahah ,salu na stranu slazem se sa tipom ja sam igrao to skupa sa race to 5 i hensikep sa race to 7 , prosle godine 11:4 i 7:0 u kornerima u skupini te obe pobjede
Link to comment
Share on other sites

Benfica - Besiktas   zžk 4.5 više 1,7 supersport

 

konačno počinje i dugoiscekivana liga šampiona, nemogu da opisem koliko sam sretan i uzbuden. danas na rasporedu imamo dosta dobrih i zanimljivih utakmica a ja sam se odlučio za benfika-bešiktaš. ovu utakmicu sudi jedan od mojih najdrazih sudaca za kladjenje na kartone MILORAD MAŽIĆ.  na zadnjih deset utakmica u europi koje je sudio samo jednom nije preso ovu granicu, tada je bilo točno 4 kartona. momčadi su isto vrlo grube i igraju vrlo agresivno a mazic to zna da sankcionira. benfika ove sezone u 5 utakmica dobila 14 katona a bešiktaš u 4 utakmice 9 kartona (jedan crveni) što je nagovještaj da niti danas nece da bude drugacije.

 

 

Dynamo Kiev - Napoli x2 1,4 supersport

 

mislim da nema potrebe puno previse analizirat i pisat o ovoj utakmici iz razloga sta se zna ko je u ovoj utakmici veliki favorit iako to kladionice bas i ne pokazuju po koeficijentima. napoli odlično ukomponirana momčad koja je u sezonu ušla bez higuaina i nakon remija 2-2 s pescarom mnogi talijanski stručnjaci su prognozirali da ce se to na igri i realizaciji jako osjetiti ali vec u sljedece dvije utakmice su ih demantirali s dvije lagane pobjede protiv milana(4-2) i palerma(3-0).u ovu utakmicu ulaze samo bez strinića i giaccerinija i trener ima slatke brige oko sastavljanja prve postave. s druge strane dinamo kijev "odradjuje posao" u ukrajini protiv mnogo slabijih protivnika i njihovo pravo lice i prava snaga se vidjela u posljednjoj utakmici protiv šahtjora u kojoj su remizirali 1-1 i iznedadjujuce u pretprosloj kada su izgubili od vorlske 2-0. od   igraca nece biti danila silve koji je ozljedjen i po meni dinamo igra s puno nesigurnosti i imaju propuh u obrani naime dovoljno je reci da su primili gol od vorlske,volyna,stala.... i protiv napolija smatram da nemaju nikakve sanse za pobjedu!

 

 

Basel - Ludogorets Razgrad 3+ 1,8  supersport

 

dvoboj iz skupine A između bazela i ludogorca nam nosi otvoreni nogomet s  nadam se puno golova. vec tradicionalno bazel nije momcad koja se brani i njihove utakmice završavaju s golovima cesto bude odg3+ evo kao primjer na zadninjih 9/10 utakmica su isli 3+ a na 6/10 gg3+ s druge strane brazilci su ludogorcu donjeli lepršavost, oku lijep nogomet i naravno efikasnost naime na zadnjih 9 utakmica 6 puta su igrali 3+ i gg3+

u ovoj utakmici ne ocekujem nista drugo nego da momčaci izadju na teren i pokazu sve svoje igračke i realizatorske sposobnosti za koje znamo da ih posjeduju, znamo da ce ovo biti otvorena utakmica i od samog pocetka ce se ici na pobjedu jer i jednima i drugima igra samo pobjeda ako misle proc skupinu pored psga i arsenala!

 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use