Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 25.8.2016.


Goksim

Recommended Posts

Opelka je izvukao pobjedu protiv Vasselina ali se pri tome ozljedio. Tražio je medical, imao je problema sa listom i jedva je hodao, a posljednji gem je jedva servirao. U drugom kolu igra protiv Giralda kojega bi da je sve normalno trebao nalupati, ali kada se sve uzme u obzir moglo bi se probati na Giralda, a pitanje je hoće li se meč uopće igrati. Kvote još nisu izašle. 

Link to comment
Share on other sites

Europska liga - Pretkolo

 

Genk - Lokomotiva Zg.

 

Nogometaši Lokomotive pokušat će u Belgiji ovog četvrtka kreirati novu senzaciju u Europi, makar sumnjamo u takav ishod.

Trebao je Genk slaviti već u Zagrebu, no samo je velika hrabrost mladih nogometaša Lokomotive donijela kraj prvog ogleda bez pobjednika (2-2).

Objektivno je Genk ipak kvalitetnija momčad, a to bi se trebalo vidjeti u ovih večerašnjih devedeset minuta. Isto tako, Genk je na odličan način najavio dvoboj protiv Lokomotive, tijekom prošlog vikenda je sa čak 3-0 slavio u gostima kod Lokerena.

Lokomotiva je očigledno u uvom uvodnom dijelu sezone fokus preselila na Europa ligu gdje odlično obavlja sve poslove. No, žestoki ritam igranja jakih i teških utakmica svaka tri-četiri dana ostavlja trag u svakom pogledu.

U domaćem prvenstvu Lokomotiva je na posljednjem mjestu ljestvice, bez pobjede u prvih šest kola (dva remija i čak četiri poraza).

Taj umor će isplivati i večeras na površinu pogotovo zato jer Lokomotiva mora napadati i postići pogodak (pobijediti) ako želi dalje. To je težak teret na leđima ove momčadi koja takvo što ne može izdržati u ogledu protiv iskusnog Genka.

 

Hajduk Split-Maccabi Tel Aviv

 

Splitski Hajduk ovog četvrtka na svom Poljudu dočekuje Maccabi iz Tel Aviva u uzvratnom ogledu play-offa Europa lige.

Velika je to šansa za Hajduk da učini ono što nije napravio prošle sezone, da upadne u jednu od skupina ovog natjecanja, no bit će taj posao vrlo teško obaviti.

Hajduk je imao pozitivan start u sezonu, no jednako tako je brzo splasnula euforija i na površinu je isplivalo ono što je činjenica, a to je istina da Hajduk nema kvalitetnu momčad.

U posljednje četiri utakmice Hajduk je izgubio tri i samo jednom remizirao (kod Osijeka). Lagano je gubio utakmice na Poljudu protiv jedina dva konkurenta u hrvatskoj ligi (Dinamo 4-0 i Rijeka 4-2), a izgubio je i prvi ogled protiv Maccabija u Tel Avivu (2-1).

Ima Hajduk još i dobar rezultat s obzirom na razliku u kvaliteti kakva po našem mišljenju jest između te dvije momčadi.

Maccabi je bolji i unatoč tome što ima problema s ozlijeđenim i kartoniranim igračima, te imamo dojam da je bliže uspjehu na Poljudu. Imamo dojam da će Izraelci sigurno proći dalje, ali bi mogli i pobijediti u Splitu.

U mladu, neiskusnu i vrlo mlaku momčad Hajduka se brzo uvukla nervoza i manjak samopouzdanja, a sve će se to osjetiti u ovih 90 minuta.

 

Rosenborg-Austria Beč

 

Zanimljiv i dramatičan uzvratni ogled nas očekuje u Rosenborgu ovog četvrtka. Domaćinu, prvaku Norveške, u goste dolazi bečka Austrija.

Prva je utakmica završila pobjedom austrijske momčadi od 2-1, makar Austria može žaliti za pobjedom od 2-0 budući je gol primila u sudačkoj nadokandi.

No, vjerujte, svakom igraču Rosenborga se smrkne pred očima kada se spomene sudačka nadoknada. Podsjetimo kako je u trećem pretkolu Lige prvaka Rosenborg bio gotovo s obje noge u play-offu Lige prvaka protiv Apoela, no onda je u sudačkoj nadokandi primio - tri pogotka?!

Ipak, taj teški poraz nije obezglavio Rosenborg koji je nastavio u domaćem prvenstvu rušiti suparnika po suparnika. Poslije Apoela Rosenborg je u domaćem prvenstvu ostvario tri pobjede i tek jedan remi (posljednje gostovanje kod Branna 1-1).

Dakle, Rosenborg nije u šoku i po našem je mišljenju favorit u ovom meču. Austria očigledno zna kiksati u bitnim i teškim utakmicama na startu sezone (dovoljno je sjetiti se poraza u derbiju domaćeg prvenstva od Rapida 5-1).

Nije loš pokušaj niti utakmica uz oba daju. Austria Beč je na takav način odigrala posljednje četiri utakmice u nizu.

 

Maribor - Gabala

 

U nogometnom klubu Maribor ništa nije isto nakon velike tragedije i pogibije njihovih mladih nogometaša u prometnoj nesreći.

Nogomet je očigledno pao u drugi plan, a time su se počeli nizati i loši rezultati. Tako je Maribor poražen i u prvom ogledu play-offa Europa lige u Azerbajdžanu. Iako je Maribor vodio 1-0 na kraju je Gabala slavila s 3-1 i kao veliki favorit za prolaz stiže u Sloveniju.

Mislimo da će vrlo dobar azerbajdžanski sastav uspjeti izdržati bez poraza čak i u uzvratu jer Maribor je uistinu u potpuno negativnom ritmu.

Maribor ima niz od tri poraza (dva u domaćem prvenstvu). Na ljestvici slovenskog prvenstva je na petom mjestu sa po dvije pobjede, remija i poraza, a ovaj je ogled najavio domaćim porazom od Aluminija (2-0).

S druge strane, Gabala je u posljednjih sedam utakmica čak pet puta pobijedila (uz dva remija). Nikako ne smijemo zaboraviti da je Gabala u pretkolu ranije izbacila jaki francuski Lille i definitivno u ovom trenutku Gabala djeluje dvostruko bolje od današnjeg suparnika.

Link to comment
Share on other sites

Hajduk-Maccabi over 4,5 žutih 1.75 PSK


 


Prvu utakmicu Maccabi dobio 2:1, tako da je sve otvoreno večeras. U prvoj utakmici vidjeli smo 6 žutih. Večeras sudi Felix Zwayer, solidan kartonaš. Posljednjih nekoliko utakmica: 4 žuta i crveni, 7, 6 žutih i crveni, 5, 8, 8, 5... Bit će večeras dosta agresivnih startova posebno od strane Hajduka koji redovno ide u overe kartona a ovo im je utakmica sezone i mislim da bi trebali vidjeti barem 5 žutih.


Link to comment
Share on other sites

Evo jedan tiket od mene za sad. Duplanje u pitanju

Qarabag - Goteborg over 1.5 @ 1.44

Fucsovics - Gonzales 1 @ 1.50

uk.kof = 2.17 bet365

U prvoj utakmici sve je bilo na strani azera, i posjed lopte i udarci ali jednostavno lopta nije htjela u gol. Azeri su jednostavo imali prevlast nad svakim segmentom igre ali eto dogodilo im se da su iz jedne od malog broja ozbiljnijih akcija protivnika dobili gol. Danas vjerujem kako cemo gledat istu sliku na terenu. Azeri moraju po gol, a uz svoje navijaci vjerujem kako ce se vratit u egal vrc u prvome poluvremenu. Sumnjam da i kada povedu ce se zadovoljiti odlaskom u produzetke nego ce probati to rijesiti u 90min. Ako i povedu gosti azeri moraju na sva ili nista sto ce opet ostavljati puno prostora pred njihovim golom za neku kontru. Sve u svemu ocekujem barem 2 gola na utakmici

Ovo mi je jedan od must take teniskih tipova danas. Madjar u ljetnim mjesecima pruza respektabilne partije na hardu (2 polufinala i 1/4 finale raznih challangera). U prvome kolu je u 3 seta dobio favoriziranog polanskog ali i polanski je u dobroj formi pa bio jedan egal mec. Argentinac gonazalez je u prvome kolu odigrao svoj prvi mec na hardu u sezoni i dobio britanca warda koji se ionako nemoze sastat s pobjedom na hardu u kontinuitetu. Svega 5 pobjeda ima ward na hardu i vecinom protiv igraca gdje je bio favorit. Danas argentinac dolazi na madjara koji je u dobroj formi, puca od samopizdanja nakon pobjede u prvome kolu i ne vidim argentinca u sljedecem kolu, za razliku od madjara koji ima lijepu priliku uc glavni zdrijeb grand slama

Sretno

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan tiket od mene za sad. Duplanje u pitanju

Qarabag - Goteborg over 1.5 @ 1.44

Fucsovics - Gonzales 1 @ 1.50

uk.kof = 2.17 bet365

U prvoj utakmici sve je bilo na strani azera, i posjed lopte i udarci ali jednostavno lopta nije htjela u gol. Azeri su jednostavo imali prevlast nad svakim segmentom igre ali eto dogodilo im se da su iz jedne od malog broja ozbiljnijih akcija protivnika dobili gol. Danas vjerujem kako cemo gledat istu sliku na terenu. Azeri moraju po gol, a uz svoje navijaci vjerujem kako ce se vratit u egal vrc u prvome poluvremenu. Sumnjam da i kada povedu ce se zadovoljiti odlaskom u produzetke nego ce probati to rijesiti u 90min. Ako i povedu gosti azeri moraju na sva ili nista sto ce opet ostavljati puno prostora pred njihovim golom za neku kontru. Sve u svemu ocekujem barem 2 gola na utakmici

Ovo mi je jedan od must take teniskih tipova danas. Madjar u ljetnim mjesecima pruza respektabilne partije na hardu (2 polufinala i 1/4 finale raznih challangera). U prvome kolu je u 3 seta dobio favoriziranog polanskog ali i polanski je u dobroj formi pa bio jedan egal mec. Argentinac gonazalez je u prvome kolu odigrao svoj prvi mec na hardu u sezoni i dobio britanca warda koji se ionako nemoze sastat s pobjedom na hardu u kontinuitetu. Svega 5 pobjeda ima ward na hardu i vecinom protiv igraca gdje je bio favorit. Danas argentinac dolazi na madjara koji je u dobroj formi, puca od samopizdanja nakon pobjede u prvome kolu i ne vidim argentinca u sljedecem kolu, za razliku od madjara koji ima lijepu priliku uc glavni zdrijeb grand slama

Sretno

Samo kratak komentar vezan uz meč Fucsovic-M.Gonzalez. Ne bih se ja kladio ovdje protiv Argentinca...Gledao sam ga na hardu i ostavio je baš dobar dojam na mene.Zna čovjek igrati. Meni je ovdje over gemova ili pobjeda Gonzaleza sasvim izgledna.

 

Nadam se da ću uloviti vremena i napisati nekoliko mojih prognoza za danas...

Link to comment
Share on other sites

Samo kratak komentar vezan uz meč Fucsovic-M.Gonzalez. Ne bih se ja kladio ovdje protiv Argentinca...Gledao sam ga na hardu i ostavio je baš dobar dojam na mene.Zna čovjek igrati. Meni je ovdje over gemova ili pobjeda Gonzaleza sasvim izgledna.

Ma ali sad dolazi na igraca u formi (za razliku od warda u prvome kolu), a i covjek igra samo zemlju. Tesko po meni moze igrac koji do jucer nije igro na hradu ove sezone spojit dva kvalitetna meca. Jednostavno mislim da su oscilacije dosta neizbjezne u takvim situacijama kod bilo kojeg igraca

Link to comment
Share on other sites

Poštovanje svima, za danas jedan tiket iz PSK-a (kv. 2,29)  jedan par je od Cance, dok sam 2 nadodao da se zaokruži kvota za duplanje

 

HAJDUK - MACCABI   preko 4,5 žuta    1,75

 

Ovdje neću puno dužiti, jer svidio mi se par koji je odabrao kolega Canca, zbog toga sam se i odlučio igrati ovaj par. Mogu samo još jednom reći da se slažem da je za obje ekipe utakmica od velike važnosti, za Hajduk i najvažnija u sezoni, te da popuštanje s nijedne strane neće biti, a domaćini će biti dodatno naelektrizirani paklenom atmosferom Poljuda.

 

 

CSKA - TRAKTOR   1x   1,14

 

Druga utakmica za obje ekipe u novoj sezoni KHL-a. CSKA je upisao poraz na gostujućem ledu protiv Magnitogorska od 3:2, ali to ne treba čuditi jer Magnitogorsk je jedna od jačih ekipa ove sezone u KHL-u. Traktor je pak na premijeri upisao i iznenađujuće slavlje kontra SKA na domaćem ledu. Slavili su sa 2:1 nakon produžetaka. Ipak teško da će iznenaditi još jednog velikana. Napustilo ih je par igrača pred početak sezone, dovedene zamjene nisu adekvatne i možemo očekivati možda čak i slabiji Traktor u novoj sezoni. Sve u svemu, zato što je početak sezone, idem sa po meni vrlo sigurnom opcijom dvoznaka, jer ne vidim kako ovo CSKA danas može izgubiti na domaćem terenu. 

 

 

GAUTHIOD - ELFSBORG  2   1,15

 

Prvoligaš gostuje kod četveroligaša. Za mene ovdje nema previše dileme.Elfsborg pruža dobre partije u prvoj ligi protiv puno jačih protivnika od današnjeg, i stoga danas očekujem laku pobjedu Elfsborga, bez previše problema.

Link to comment
Share on other sites

Ma ali sad dolazi na igraca u formi (za razliku od warda u prvome kolu), a i covjek igra samo zemlju. Tesko po meni moze igrac koji do jucer nije igro na hradu ove sezone spojit dva kvalitetna meca. Jednostavno mislim da su oscilacije dosta neizbjezne u takvim situacijama kod bilo kojeg igraca

Moj mantra u klađenju je: "Slušaj sebe." :D  Za diskutiranje postoje ovakvi forumi.Imaš svoj način igre,vjeruješ u njega i to je ok.Naravno da želim da ti tip prođe.Samo velim da ja to ne bih odigrao.Nekak mi osjećaj govori da dignem ručnu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hajduk - Maccabi Tel Aviv 2 2,25 bet365

Ja igram danas dvicu koliko god zelio da Hajduk prode ali to je jako tesko izvedivo. Igra Hajduka je ocajna i iz godine u godinu sve gora koja je naravno rezultat prodaje glavnih igraca radi prezivljavanja. Koliko toliko naprijed to izgleda ok, ali od obrane krece igra a obrana je ne sjecam se kad zadnji put izgledala losije. Ementaler je berlinski zid za njih. u Izraelu su trebali popiti 5 komada realno i jednostavno ja im ne vjerujem nista. Danas Hajduk treba zaigrati ofenzivnije, a to bi trebalo ostavljati jos vise prostora za kontre Maccabija gdje bi iovako klimava obrana trebala biti na jos vecoj muci. S druge strane to je nogomet, jedna utakmica, domaca atmosfera Maccabi ima cak i neato izostnaka i sve to stoji al da bi Hajduk danas dobia treba mu partija sezone, Maccabiju treba jos jedna lose realizacijska utakmica i treba im jednako ako ne i vise srece nego sinoc Dinamu. Znaci previse se stvari mora poklopiti i moj tip ide Maccabiju. Kvota je dobrano pala sa 2.6 na 2.25 sto potvrduje moje misljenje i mislim da je ova oklada u kombinaciji sa cancinim vise kartona odlican double za spojiti u zemaljskim kladama posto prepostavljam u stranim nece ni biti razrade kartona. Ako i Hajduk kojim pukom srece prode danas vjerujem da ce nam dobro to vratiti u skupinama kao dobri stari Dinamo.

Lp svima

Link to comment
Share on other sites

Hajduk - Maccabi Tel Aviv 2 2,25 bet365

Ja igram danas dvicu koliko god zelio da Hajduk prode ali to je jako tesko izvedivo. Igra Hajduka je ocajna i iz godine u godinu sve gora koja je naravno rezultat prodaje glavnih igraca radi prezivljavanja. Koliko toliko naprijed to izgleda ok, ali od obrane krece igra a obrana je ne sjecam se kad zadnji put izgledala losije. Ementaler je berlinski zid za njih. u Izraelu su trebali popiti 5 komada realno i jednostavno ja im ne vjerujem nista. Danas Hajduk treba zaigrati ofenzivnije, a to bi trebalo ostavljati jos vise prostora za kontre Maccabija gdje bi iovako klimava obrana trebala biti na jos vecoj muci. S druge strane to je nogomet, jedna utakmica, domaca atmosfera Maccabi ima cak i neato izostnaka i sve to stoji al da bi Hajduk danas dobia treba mu partija sezone, Maccabiju treba jos jedna lose realizacijska utakmica i treba im jednako ako ne i vise srece nego sinoc Dinamu. Znaci previse se stvari mora poklopiti i moj tip ide Maccabiju. Kvota je dobrano pala sa 2.6 na 2.25 sto potvrduje moje misljenje i mislim da je ova oklada u kombinaciji sa cancinim vise kartona odlican double za spojiti u zemaljskim kladama posto prepostavljam u stranim nece ni biti razrade kartona. Ako i Hajduk kojim pukom srece prode danas vjerujem da ce nam dobro to vratiti u skupinama kao dobri stari Dinamo.

Lp svima

Ne navijam za Hajduk da se odmah obranim. No ovo je utakmica od velikog znacenja. O igrackoj kvaliteti ne treba gubit vrijeme gosti su bolji ali u nogometu i u ovakvim utakmicama to je samo mala prednost. Hajduk duzan i Bogu i narodu. Veceras se cupaju, stadion ce bit pun, pritisak na suca ogroman. Jedan grublji start gostujucih igraca moze sve promjeniti a i igraci Hajduka nakon mnogobrojnih kritika veceras ce dat sve od sebe da dobiju. Ma nisu Izraelci toliko dobri da ih se ne moze dobit.. Ovo je 50:50 i bolje je izbjeci ovaj par ili navijacki stavit na bijele.. Ne znam ali ovo na jedinicu mirise..

Link to comment
Share on other sites

Ne navijam za Hajduk da se odmah obranim. No ovo je utakmica od velikog znacenja. O igrackoj kvaliteti ne treba gubit vrijeme gosti su bolji ali u nogometu i u ovakvim utakmicama to je samo mala prednost. Hajduk duzan i Bogu i narodu. Veceras se cupaju, stadion ce bit pun, pritisak na suca ogroman. Jedan grublji start gostujucih igraca moze sve promjeniti a i igraci Hajduka nakon mnogobrojnih kritika veceras ce dat sve od sebe da dobiju. Ma nisu Izraelci toliko dobri da ih se ne moze dobit.. Ovo je 50:50 i bolje je izbjeci ovaj par ili navijacki stavit na bijele.. Ne znam ali ovo na jedinicu mirise..

usrat ce se hajduk ko i uvijek..realno gledajuci kad je hajduk zadnji put dobro odigrao pod pritiskom,po meni niti imaju kvalitete niti iskustva proci i dobiti maccabi,po meni kao sto je neko vec napisao za jaci tiket dvojka i vise zutih

Link to comment
Share on other sites

Juce uspesan dan 2/2 a za danas cu samo jedan mec izdvojiti: 

23:00 Lu-Bautista H1(1,5)  1,80 

O Luu sam pisao sinoc u analizi meca protiv Svarcmana koga je lagano dobio sa 6:4 6:0. Njegova omiljena podloga naravno beton na kome i igra vecinu meceva. Na ovom turniru do sad je igrao 3 meca. Protivnici su mu bili Marchenko, Sousa i juce Schvartzman. Svu trojicu je pobedio sa 2:0 i nije mu trebalo mnogo vremena. Protiv Marchenka 1:35, protiv Souse 1:04 i protiv Schwartzmana 1:03. Iz ovoga se vidi da se nije mnogo potrosio te da je u 2 poslednja meca imao malo jaci trening. Juce sam pisao da Lu "zivi" za ovakve turnire i naravno da to i dalje mislim. Ovo je pripremni turnir pred US Open i oni najveci odnosno najbolje rangirani teniseri ovde ne ucestvuju. Prvi nosilac je Gasquet a drugi upravo Bautista. Zreb za Us open se jos uvek ne zna ali Lu tamo nikako ne moze da ocekuje da ce doci dalje od drugog kola kakav god da je zreb tako da ce ovde pokusati da igra do kraja. Bautista je teniser iz Spanije. Trenutno se nalazi na poziciji 17 i ima kvalitet da igra protiv najboljih. Ove sezone ima 35 pobeda i 15 poraza i osvojio je 2 titule, u Sofiji na tvrdoj podlozi ali u dvoranskim uslovima i u Aucklandu na betonu gde je odigrao izuzetan turnir pobedivsi dobre igrace kao sto su Vesely, Young, Isner, Tsonga i u finalu Sock. Sve su to tipicni igraci za beton a Bautista ih je sve pobedio sto pokazuje da zna da igra na betonu i upravu tu belezi najbolje rezultate. U karijeri ima 4 titule i 4 poraza u finalima sva 4 na betonu. Sve u svemu jedan izuzetno kvalitetan igrac koji se ne oslanja previse na fizicku snagu vec vise na mozak. Na ovom turniru je igrao do sad 2 meca i oba je pobedio posle preokreta sa 2:1.  U prvom mecu izbacio je Bedenea sa 2:1 posle  2:11 a juce je pobedio Bagdatisa identicnim rezultatom posle 2:07. Provodio je u proseku dosta vise vremena od Lua ali sam i siguran da je Bautista fizicki spremniji od mnogo tenisera. Pobednik ovog meca ide na pobednika iz okrsaja Troicki-Verdasco i taj mec u polufinalu bi u najavi bio dug i naporan mec pa tako da je to jos jedan razlog da Bautista ispadne i da se fokusira na Us open. Ova 2 tenisera su do sada igrala 2 meca i rezultat je 2:0 za Bautistu, oba meca su igrana na betonu i u oba je bilo 2:0 za Bautistu. Prvi je igran 2012  a drugi 2015 gde je bautista dobio sa 7:6 6:4. Lu je u tom mecu igrao dobro i imao je cak servis za set, nakon toga nije iskoristio 2 set lopte. Pa sad posle svega glavni razog zasto igram na Lua je jer je njemu ovaj turnir mnogo vazniji nego Bautisti, zatim Lu ima kvalitetan servis i dobar je sa osnovne linije pa mislim da ako je imao 2 set lopte prosle godien da moze da uzme set veceras. Ovde moze da se desi da Bautista "razbije" Lua jer nikad se ne zna kako ce ko uci u mec ali po meni Lu ovde ima sanse, beton je njegova podloga i trebalo bi da uzme minimum jedan set ako ne i pobedu.  Dakle hendikep setovi na Lua i nadam se ponovo prolazu kao i prethodnih dana. Srecno

 

Link to comment
Share on other sites

Bet je stavio 3.hnl prvi put da to vidim maksimir protiv dubrave vjerujem da vas ima iz zagreba i da se lako može doć do nekih info pa bi zamolio da neko kaže ponešto

Po meni je to zrelo za prijelaz. Ja sam osobno uzeo oba prijelaza. Jer sumnjam da bi bet dam tak stavio 3.HNL, a drugu ne. I to jednu utakmicu. Tako da mislim da je ovo na zahtjev bilo i da se tu sprema fina kuhinja

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use