Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 9.8.2016.


Goksim

Recommended Posts

Ja cu odigrat na slovence iz drugog razloga A to je što ih vodi vuja. Kod njega se dvije tekme loše ne ponavljaju ja imam veliko povjerenje u njega tako da ocekujem danas pobjedu kvota 2 solidno dovoljan razlog a i Nemos sa tom divljackom obranom dobivat vrhunske repke redom.. to se jednom desi pa ti se 5 put odbije o glavu

Link to comment
Share on other sites

Ako volis i malo rizicnije preporucio bi ti i under 53.5. Znamo si da vuja svoje pobjede gradi prvenstveno na granitnoj obrani. A i jos igraju sa domacinima i sumnjam da ce se slovenci tako lako odljepit. Malo ce se i gurat brazilce, pa neki kontra hendi isto mozda nebi bilo lose probat

Nedavno prijateljska na 65 golova a 2015. Na 67; nema nikakve osnove za igrat under 53.5 al ni najmanje

Link to comment
Share on other sites

ATP Los Cabos

Opelka 7-6 prvi set (10) 4u bet365

Opelka je mladi i talentirani igrač sa tek 18 godina, ali po stilu najslicniji Isneru. Sa svojom visinom ima odlican i vrlo neugodan servis i jos kvalitetan izmedju ostalog. Ove godine je nanizao vrlo dobre rezultate, te pokazao kvalitet servisa recimo proslog tjedna 91% svojih servisa je zadrzao. Gotovo polovica setova u kojima igra zavrsavaju tie breakom gdje ima isto polovičan uspjeh negdje. Protivnik takodjer ima vrlo dobar postotak svog servisa, te njusim ovdje tie break, a tecaj realno 5,6 kao vecina sto drze, dok je bet365 malo ipak pretjerao sa ovih 10. Definitivno se isplati probati.

nelose to sam spojio sa pobjednom raja saharan al na minimalni ulog jer je kvota 32.5
Link to comment
Share on other sites

Brazil-Slovenija 1x=1,73

Brazil je slično kao i Katar preko noći praktički postao nova rukometna sila no oni su za razliku od Arapa to učinili prirodnim putem s domaćim igračima koji su se godinama kalili u španjolskoj i francuskoj ligi dok ih je nekolicina i iz najjačeg brazilskog kluba Taubatea koji uvijek radi probleme europskim ekipama u egzibicijskim utakmicama. Odlikuje ih veoma čvrsta zonska obrana na granici faula i nevjerojatna požrtvovnost koju je nametnuo španjolski trener Jordi Ribeira koji je već na svjetskoj smotri u Kataru najavio da će njegova ekipa ciljati na medalju na ovoj Olimpijadi i to nije nikakva tajna. Uz prednost domaćeg parketa i specifičnost ovog natjecanja vrlo lako bi Brazil mogao završiti u polufinalu a uz pomoć sudaca koje će sigurno biti Brazilci imaju realne šanse barem za broncu. U prvom su kolu odigrali sjajno protiv Poljaka i pobijedili s +2 ali su cijelo drugo poluvrijeme vodili i s 5 do 6 razlike dok je Slovenija imala ogromne probleme s Egiptom koji je odlijevao do samog kraja i minimalno izgubio. Slovenci imaju nekolicinu novih i mladih igrača s vrlo malo nastupa za nacionalnu vrstu dok su Brazilci sve redom iskusni internacionalci s naglaskom na igrača Pick Szegeda Santosa, krila Guadalajare Chiuffe i pivota Puerto Sagunta Pozzera koji su stupovi momčadi. Kako u idućem kolu imaju okršaj s aktualnim europskim prvacima Nijemcima morali bi ovdje doći do druge iz razloga što za dva kola igraju s Egiptom i tu bio onda pobjedom se praktički plasirali u drugi krug tako da ne vjerujem da Slovenija nakon prikazanog protiv Egipta može svladati Brazil.

Link to comment
Share on other sites

Nedavno prijateljska na 65 golova a 2015. Na 67; nema nikakve osnove za igrat under 53.5 al ni najmanje

Prijateljska je prijateljska. 2015 ih na tom prvenstvu ih nije vodio vuja.( a znamo da on prvo gleda na ibranu svog gola).Pogledaj slovenske tekme na zadnjem euru i kvalama za olimpijadu pa vidi onda dal ima osnove igrat under (natjecateljske utakmice)

Link to comment
Share on other sites

opet U WH krive granice

Jallouz over 3.5 @ 1.57

Domace klade daju identican kof na 4.5 (sa naravno oduzetim porezima). Jallouz je fantastican lijevi vanjski i najraspolozeniji je tuniski igrac bio u prvoj utakmici (uz teja). Decko je clan barcelona (prije toga kiel), sto pokazuje da iako igra za ovako "egzoticnu" reprezentaciju ipak se radi o kvalitetnom igracu. U prvoj utakmici dao je 5 golova, ali to ima jos vecu tezinu kada se uzme u obzir koji momci cine obranu francuske. Tunizani nakon odlicno odigrane utakmice protiv francuske ulaze potpuno rastereceni i u dobrom raspolozenju u ovaj dvoboj. Vjerujem da danska dana uzima ovo i da ce rijestit sve do poluvremeni ili pocetkom drugog, pa ce odmarati glavne igrace sto ce tunizanima dati malo vise prostora te bi jallouz to trebao iskoristit. Cak i da bude egal mislim da ce dosta tuniskih akcija ici na njega. Sve u svemu 3.5 granica za takovg igraca ipak malo premala

Za hrabrije

Tej over 3.5 @ 2.00

Hansen under 6.5 @ 1.85

Sretno

Link to comment
Share on other sites

200M BUTTERFLY M.

 

Finale u ovoj disciplini večeras je na redu. Gledao juče polufinalne utrke i Phelps je izgledao fenomenalno, na kraju je malo usporio i prešao ga je fenomenalni mladi mađar Kenderesi. Po meni L. Ceh nema sanse ovdije sa Phelpsom kao ni Le Clos s kojim je Phelps u duelu. Vidim ga sa zlatom, dok smatram da mu je mladi mađar najveći konkurent. U štafeti je upravo Phelps sa svojom drugom dionicom donio zlato amerima...

 

Tipujem:

 

PHELPS- LE CLOS  1   1,40  BET365

PHELPS POBJEDNIK   2,60 bet365

 

Valja za sitno i pokušati Kenderesi protiv Ceha.

 

Sretno.

 

LP

Link to comment
Share on other sites

200M BUTTERFLY M.

 

Finale u ovoj disciplini večeras je na redu. Gledao juče polufinalne utrke i Phelps je izgledao fenomenalno, na kraju je malo usporio i prešao ga je fenomenalni mladi mađar Kenderesi. Po meni L. Ceh nema sanse ovdije sa Phelpsom kao ni Le Clos s kojim je Phelps u duelu. Vidim ga sa zlatom, dok smatram da mu je mladi mađar najveći konkurent. U štafeti je upravo Phelps sa svojom drugom dionicom donio zlato amerima...

 

Tipujem:

 

PHELPS- LE CLOS  1   1,40  BET365

PHELPS POBJEDNIK   2,60 bet365

 

Valja za sitno i pokušati Kenderesi protiv Ceha.

 

Sretno.

 

LP

Napokon dobar dan na OI, jos da nije bilo peha juce u dizanju utega... Pozivam ekipu da prati malo plivanje i gimnastiku, dizanje utega i hrvanje...odlicne su kvote a izglednije je od klađenja na rukomet ili npr. nogomet gdije vidimo da se svasta desava.. na Biles i Uchimuru super kvote..., zatim u hrvanju Japan ima u kategorijama -53, -58kg trostruke Olimpijske pobjednice (zadnje 3 olimpijade) i opet im je zlato izgledno, Saori Joshida mislim da ne zna za poraz od kada se natječe na velikim natjecanjima... uglavnom ima prilike na olimpijskim i to velike... 

Najveće razočarenje su za mene bile Mladenović/Garcia..grand slam pobjednice da onako ispadnu.. ubile mi sve tikete gdije sam imao dugoročne oklade jer sam na njih vezao par parova iz tenisa..

Sretno u nastavku OI, biti ce parova jos od mene ako mi vrijeme bude dalo da pisem..

Link to comment
Share on other sites

ATP  Los Cabos

 

Opelka 7-6 prvi set (10) 4u bet365

 

Opelka je mladi i talentirani igrač sa tek 18 godina, ali po stilu najslicniji Isneru. Sa svojom visinom ima odlican i vrlo neugodan servis i jos kvalitetan izmedju ostalog. Ove godine je nanizao vrlo dobre rezultate, te pokazao kvalitet servisa recimo proslog tjedna 91% svojih servisa je zadrzao. Gotovo polovica setova u kojima igra zavrsavaju tie breakom gdje ima isto polovičan uspjeh negdje. Protivnik takodjer ima vrlo dobar postotak svog servisa, te njusim ovdje tie break, a tecaj realno 5,6 kao vecina sto drze, dok je bet365 malo ipak pretjerao sa ovih 10. Definitivno se isplati probati.

 

Opelka prvi set 7-6 

 

Tečaj 10 upecan  B)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use