Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 7.8.2016.


Goksim

Recommended Posts

Na žalost i tu sam suprotnog mišljenja :D:D Rijeka je ispala iz Europe i jedino što im preostaje je liga. Ima Rijeka jako dobru ekipu, dok je Inter bez one ekipe od prošle godine po meni ipak kadnidat za 2. ligu uz Istru. Ja sam povezao Rijeku uz Vardar na double.

Ma dobro svakako rijeka bolja i sve. Al ja ovo na statistiku vise, za min ulog.

Link to comment
Share on other sites

Nogomet: Njemačka-Korea 1 @ 1.75 

 

Švabe su u 1. kolu remizirale s Meksikom 2-2 dok je korea imala lakši trening protiv Fidžija. Danas Njemci love pobjedu kojom bi osigurali drugi krug jer budimo realni zadnja utakmica protiv Fidžija je pitanje samo s kolikom razlikom će pobjedit. Koreanci imaju dobru momčad. Glavna zvijezda im je Soon iz Totenhama ali ipak svi Njemački igrači igraju ili 1. ili 2. Bundesligu i trebali bi bit ipak jači od Koreje podosta. Kvota 1-75 na njihovu pobjedu se mora uzet

Link to comment
Share on other sites

Hajduk - Istra

 

Sušić (5.00) favbet 6u

 

Tino Sven Sušić ima u posljednjih 45 utakmica sto u HR, sto u Europi za Hajduk 18 golova. Izvođač penala, slobodnih za Hajduk, u posljednjih 9 susreta čak 7 gola za Hajduk. Totalno promasen tecaj, ponudjen tek tako, ogroman value i zato sa visokim ulogom ovo pratim. Primjera radi SS je ovdje ponudio puno realnijih 2,20.

Link to comment
Share on other sites

Hajduk - Istra

 

Sušić (5.00) favbet 6u

 

Tino Sven Sušić ima u posljednjih 45 utakmica sto u HR, sto u Europi za Hajduk 18 golova. Izvođač penala, slobodnih za Hajduk, u posljednjih 9 susreta čak 7 gola za Hajduk. Totalno promasen tecaj, ponudjen tek tako, ogroman value i zato sa visokim ulogom ovo pratim. Primjera radi SS je ovdje ponudio puno realnijih 2,20.

 

 

slažem se da je kvota promašena samo je pitanje dal će uopć tino igrat danas. al ovaj favbet je smijeh. oni u ponudi imaju bencuna koji je već 4 mjeseca ozlijeđen i neće ga bit još neko vrijeme :D

 

od hajdukovih igrača ja mislim da će danas said zabit ako ima igdje u ponudi

Link to comment
Share on other sites

slažem se da je kvota promašena samo je pitanje dal će uopć tino igrat danas. al ovaj favbet je smijeh. oni u ponudi imaju bencuna koji je već 4 mjeseca ozlijeđen i neće ga bit još neko vrijeme :D

 

od hajdukovih igrača ja mislim da će danas said zabit ako ima igdje u ponudi

Igrao ne igrao, ovo se mora ispratiti

 

Slazem se, favbet doslovce preko one stvari slaze ponudu igraca u HNLu, bolje za nas :D

Link to comment
Share on other sites

Hajduk - Istra

 

Sušić (5.00) favbet 6u

 

Tino Sven Sušić ima u posljednjih 45 utakmica sto u HR, sto u Europi za Hajduk 18 golova. Izvođač penala, slobodnih za Hajduk, u posljednjih 9 susreta čak 7 gola za Hajduk. Totalno promasen tecaj, ponudjen tek tako, ogroman value i zato sa visokim ulogom ovo pratim. Primjera radi SS je ovdje ponudio puno realnijih 2,20.

Susic ni na klupi

Link to comment
Share on other sites

Kladionice se previse razlikuju kod igraca danas, moglo bi se izvuc nesto..npr: Bogdanovic skoro svugdje 19,5 a u betu 15,5, Gasol skoro svugdje 19,5 a u betu 16,5, Scola u wwinu 18,5 a u unibetu 14,5, Ginobili u betu 15,5 a u unibetu 12,5, Simon skoro svugdje 11,5 a u betu 9,5 itd.

Na bogdanovica u betu 1.66 za 15.5. ogroam value uzevsi u obzir ostale granice (hrvatske klade). Uzeo sam to u singlu za visok ulog. Jednostavno pokazao je da je u odlicnoj formi, na kvalifik turniru u italiji. Spanjolska ima dosta staru momcad i sumnjam da ce moci ko god da ce ga cuvati pratit njegov tempo cijelu utakmicu. On je jednostavno igrac koji moze u pver i u utakmicama na mali broj poena (sto ce mislim i ova bit, jbg aco i njegova defenzivna kosarka). On ce sutat kad ce trebat i na 20 ide ja mislim.

Ko ima racun u bet-u preporucio bi da uzme tih 15.5 po 1.66 barem za neku sicu ako nista

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use