Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 6.8.2016.


Goksim

Recommended Posts

Najava muških teniskih doublova uz koji tip...


 


Delbonis/Duran-Mergea/Tecau 2 - Delbonis (150.) i Duran (50.) zajedno imaju jedan odigran meč iz ove sezone, na AO su izgubili od Fyrstenberga i Janowicza. Delbo u karijeri u paru 72/79, na hardu 5/16 ; Duran 7/9 na hardu. Mergea (13.) i Tecau (11.) zajedno imaju 54/29. Ove sezone dobili su oba meča u Davis Cupu, osvojili Bukurešt i igrali polufinala: Stuttgarta, Washingtona i Toronta.


 


Gonzalez/Reyes-Fleming/Inglot - Gonzalez (51.) i Reyes (110.) zajedno imaju 4/1, ove sezone dobili su oba meča u Davis Cupu. Fleming (59.) i Inglot (28.) igraju drugi zajednički meč, prvi je bio prije dvije godine u


Davis Cupu kada su izgubili od braće Bryan 3:1.


 


Kubot/Matkowski-Paes/Bopanna 1 - Kubot (25.) i Matkowski (27.) zajedno imaju 19/14. Ove sezone imaju finale Estorila, polufinala Sydneya i Dubaia. Bopanna (15.) i Paes (55.) zajedno imaju 3/3. Ove sezone odigrali su jedan meč zajedno (neki dan) u Davis Cupu i dobili Chunga i Honga. Oko Paesa i Bopanne se diglo dosta prašine ovih dana. Navodno su posvađani jer Bopnna htio igrati sa Myneniem ali mu je savez "minut do" dodijelio Paesa. Paes je tek jučer stigao u Rio, navodno ne želi biti sa Bopannom u olimpijskom selu, a Bopanna je ovih dana trenirao sa raznim tenisačima jer nije bilo njegovog partnera. Možda će zaboraviti na sve to na terenu i odigrati vrhunski meč, ali moram probati Kubota i Matkowskog iako sam se nadao većoj kvoti. Paes loše igra ove sezone, najbolje rezultate ostvarivao je po challengerima. Mislim da Poljaci mogu iskoristiti sve ovo.


 


Gonzalez/Del Potro-Guccione/Peers - Gonzalez (73.) i Delpo (348.) zajedno imaju 5/1 ali su to mečevi iz 2005. i 2009. godine. Guccione (44.) i Peers (18.) imaju jedan zajednički meč iz 2012. koji su izgubili.


 


Bury/Mirnyi-Marach/Peya - Bury (92.) i Mirnyi (20.) zajedno imaju 5/3, a nisu igrali od 2014. Bury ove sezone nikako da pronađe formu, na svakoj podlozi osim dvorane ima negativan omjer. Marach (37.) i Peya (23.) zajedno imaju 21/19 a nisu igrali od 2012. I jedan i drugi su u formi ove sezone, ali šteta što nisu igrali odavno zajedno, inače bi bila solidna dvica.


 


Rosol/Štepanek-Bautista/Ferrer 1 - Rosol (135.) i Štepanek (32.) zajedno imaju 2/2. Igrali su neki dan protiv prvog para svijeta Herberta i Mahuta, pružili su odličan otpor ali nisu uspjeli iznenaditi, izgubili su u pet setova. Rosol zadnje dvije sezone završava u negativnom omjeru, na hardu 28/39. Bautista (351.) i Ferrer (bez rankinga) igraju prvi zajednički meč. Bautista ukupno u karijeri 26/59, hard 9/20 ; Ferrer u karijeri 79/119, hard 29/52, već koju godinu jako slabo igra parove a i znamo da ove sezone nije nikako na razini. Po meni jako fina kvota na Čehe i must take tip.


 


Čilić/Draganja-Zimonjić/Đoković - Čilić (197.) i Draganja (136.) zajedno imaju 4/4. Ove sezone odigrali su tri turnira, na svakom prolazili prvo kolo pa ispadali sljedeće ali su imali dobrih pobjeda : Kontinen/Peers, Isner/Matkowksi i Benneteau/Vasselin. Čilić u karijeri u paru 70/86, na hardu 22/22 ; Draganja je bio i 20. igrač parova, ali bio je ozljeđen pa je padao na rankingu. Đoković (165.) i Zimonjić (29.) zajedno imaju 6/7, ove sezone 0/2. Izgubili su Davis Cup od Golubeva i Nedovyesova 3:0, a neki dan u Torontu su izgubili od Bestera i Shamasdina. Ovo mi miriše na over gemova, ako bude 22,5 granica, uzimam.


 


Belluci/Sa-Murray/Murray (2.) - Belluci (102.) i Sa (60.) zajedno imaju 6/7. Ove sezone odigrali su jedan meč i lagano su poraženi od Petzschnera i Peye. Belluci u karijeri 83/97, na hardu 21/31. Braća Murray (163. i 6.) zajedno imaju 33/23, ove sezone odigrali jedan meč u Davis Cupu i dobili Nishioku i Uchiyamu. Dobro izgledaju zajedno, prošle godine sa nekoliko sjajnih pobjeda donijeli naslov u Britaniju. Belluci iako ima negativne omjere u paru nikako nije naivan tenisač, nije uopće loš, ali mislim da on i Sa teško mogu izvući pobjedu ovdje, 2 sam stavio u zagradu jer ću vidjeti hoću li igrati, nadao sam se malo boljoj kvoti.


 


Marchenko/Molchanov-Fognini/Seppi - Marchenko (609.) i Molchanov (83.) zajedno imaju 9/3. Pobjede su sve sa challengera i jedna iz Davis Cupa, Marchenko u karijeri 36/53, na hardu 19/29, ove godine odigrao samo tri meča u paru i na omjeru je 1/2. Fognini (69.) i Seppi (81.) zajedno imaju 6/12, ove sezone 0/3. Don Fabio je očajan ove sezone u paru, ima 1/10 ; Seppi svaku sezonu završava u negativnom omjeru, u ovoj je trenutno na 8/12, u karijeri 123/222, na hardu 46/66.


 


Kohlschreiber/Struff-Martin/Zelenay 2 - Kohlschreiber (192.) i Struff (193.) igraju prvi zajednički meč. Kohli u karijeri 97/121, ove sezone 4/6, na hardu 28/49 ; Struff u karijeri 57/64, ove sezone 7/8, na hardu 4/7. Martin (71.) i Zelenay (74.) zajedno imaju 13/7. Pisao sam o njima neki dan u Davis Cupu kada su lagano prošli Mađare. Meni je fin value na Slovake ovdje. 3.05 daje unibet na njih a na osnovu svega oni su favoriti ovdje, Njemačka je favorit možda po imenima, ali na osnovu igre i statistike ja moram probati Slovake po ovoj kvoti.


 


Nestor/Pospisil-Daniell/Venus (1) - Nestor (9.) i Pospisil (17.) zajedno imaju 9/7, ove sezone odigrali su jedan turnir, neki dan u Torontu, dobili Kyrgiosa i Socka, Berdu i Štepaneka, a polufinale gube od Murraya i Soaresa u tri seta. Daniell (58.) i Venus (41.) zajedno imaju 1/1, ove sezone odigrali jedan meč i izgubili ga na challengeru u Segoviji od Boutillera i Janviera (?!). 1 bi trebao doći, opet je u zagradi radi manje kvote, ali morali bi ovo dobiti.


 


Baker/Ram-Monfils/Tsonga (1.) - Baker (156.) i Ram (22.) zajedno imaju 31/21. Ove sezone odigrali su zajedno Newport i ispali u četvrtfinalu. Monfils (599.) i Tsonga (351.) zajedno imaju 3/6. Monfils u karijeri 22/77, na hardu 6/27. Prošle godine nekoliko puta je bila dobra oklada kontra Monfilsa i Tsonge, Tsonga održava pozitivan omjer u paru radi 2009.godine, a zadnjih godina je već dosta lošiji. Stavio sam 1 u zagradu jer ću razmisliti još, kvota na Amere je privlačna a valja ih odigrati ako ništa radi Rama i negativnih serija Francuza.


 


Lopez/Nadal-Haase/Rojer - Lopez (21.) i Nadal (198.) zajedno imaju 29/10. Osvojili su Indian Wells dva puta (2010. i 2012.) , Dohu također dva puta (2009. i 2011.). Haase (157.) i Rojer (14.) zajedno imaju 8/7 a ovo će im biti prvi zajednički meč na hardu.


 


Melo/Soares-Ratiwatana/Ratiwatana (1) - Melo (3.) i Soares (8.) zajedno imaju 87/60. Ove godine igrali su polufinale Rio de Janeira, četvrfinale Sao Paula, u Davis Cupu su se namučili puno više nego što su trebali kontra Gomeza i Quiroza, a neki dan su u Washingtonu izgubili od Johnsona i Socka. Braća Ratiwatana dijele 112. poziciju. Zajedno imaju 428/272. Oni su challenger tenisači koji nisu ništa napravili na ATP razini i mislim da teško mogu ugroziti ovakav par, ali 1 u zagradi radi kvote.


 


Peralta/Podlipnik-Johnson/Sock - Peralta (52.) i Podlipnik (62.) zajedno imaju 14/4. Sve pobjede dolaze im sa challengera i futuresa osim jedne iz Davis Cupa. Peralta na hardu 13/13, Podlipnik 2/8. Johnson (43.) i Sock (24.) zajedno imaju 3/7. Ove sezone odigrali su Washington, iznenadili Mela i Soaresa pa izgubili od Kubota i Peye.


 


Herbert/Mahut-Cabal/Farah 1 - Herbert (2.) i Mahut (1.) trenutno su najbolji double na svijetu i na omjeru su 66/19. Trenutno su u finom nizu, osvojili su Queen's i Wimbledon, a zatim u Davis Cupu dobili Rosola i Štepaneka. Cabal i Farah dijele 30-u poziciju, zajedno imaju 192/103. Dolaze ovdje u lošoj formi, gubili su dosta nejasnih mečeva. H2H 2:0 za Herberta i Mahuta, jedan meč iz ove, jedan iz prošle sezone, oba 2:0. Francuzi bi trebali ovo dobiti, Cabal i Farah su iskusan par ali su me često obarali na nekim glupostima i izbjegavam ih od tada a vidim da ove sezone nastavljaju u istom ritmu i mislim da će teško iznenaditi.


Link to comment
Share on other sites

Najava žena + koji tip


 


Doi/Hozumi-Mladenović/Garcia 2 - Doi (105.) i Hozumi (57.) imaju jedna zajednički meč iz 2014. koji su izgubile. Doi u karijeri 38/41, na hardu 20/26. Garcia (3.) i Mladenović (4.) trenutno su jedan od jačih parova. Zajedno imaju 36/8, nedavno su osvojile i Roland Garros.


 


Kasatkina/Kuznetsova-Groenefeld/Siegemund - Kasatkina (48.) i Kuznetsova (60.) zajedno su odirale jedan meč, neki dan u Montrealu izgubile od Mattek i Watson. Groenefeld (21.) i Siegemund (63.) zajedno su odigrale jedan turnir, ove sezone u Charlestonu dogurale do polufinala.


 


Konta/Watson-Janković/Krunić - Konta (88.) i Watson (87.) zajedno imaju 3/4, ove sezone 1/3. Watson 60/67 u karijeri, 30/33 na hardu, ali diže formu u paru, neki dan je na Wimbledonu osvojila mix sa Kontinenom. Janković (86.) i Krunić (49.) zajedno imaju 10/4. Ove sezone odigrale su zajedno Wimbledon, dogurale do osmine finala, a napravile su i jednu dobru pobjedu protiv Chan/Chan. Janković u karijeri 102/121, na hardu 57/72.


 


Peng/Zhang-Mirza/Thombare - Peng (122.) i Zhang (260.) zajedno imaju 6/2. Ove sezone odigrale su Wimbledon, ispale u drugom kolu od Garcie i Mladenović (dobile prvi set 6:0). Zhang 89/85 u karijeri, 54/56 na hardu, ove sezone na njemu nije igrala. Mirza (1.) i Thombare (192.) igraju prvi zajednički meč. Nisam pametan ovdje, 3.40 jako vuče na Mirzu i Thombare. Jest da nisu igrale nikada zajedno, ali Mirza je najjača igračica parova trenutno, a Thombare ima dosta iskustva, iako je to ITF iskustvo ali svejedno.. Vidjet ću još ali primamljivo.


 


Bacsinszky/Hingis-Gavrilova/Stosur - Bacsinszky (379.) i Hingis (1.) igraju prvi zajednički meč. Bacsinszky na hardu 18/22, ove godine je odigrala samo jedan meč u paru. Gavrilova (154.) i Stosur (149.) odigrale su jedan zajednički turnir, u Montrealu neki dan i dogurale su do četvrtfinala. Gavrilova 19/23 u karijeri, 15/14 na hardu. 1 bi trebao doći ali Bacsinszky je malo lošija igračica parova, a sa druge strane Australijanke uopće nisu naivan double, a i nadao sam se boljoj kvoti.


 


Muguruza/Suarez-Goncalves/Pereira 1 - Muguruza (45.) i Suarez (28.) zajedno imaju 52/24. Ove sezone odigrale su samo dva zajednička turnira, u Indian Wellsu ispale odmah od Goerges i Pliskove, u Madridu dobile Dabrowski i Rodinovu pa onda predale meč prije početka. Goncalves (155.) i Pereira (667.) zajedno imaju 1/2. Ovaj tjedan igrale su u Florianopolisu i izgubile od Perez i Zarazue i to im je jedini meč ove sezone. Pereira u karijeri 31/33, ove sezone 0/4, na hardu 2/7.


 


Rodionova/Rodionova-Makarova/Vesnina (2.) - Anastasisa (38.) i Arina (97.) zajedno imaju 40/41. Ove sezone imaju 3/5, jedino su nešto napravile na AO kada su iskoristile ždrijeb i došle do četvrtfinala. Makarova (14.) i Vesnina (8.) zajedno imaju 126/43. Igraju fino ove sezone, dolaze na OI sa osvojenim turnirom iz Montreala. H2H 1:0 za Ruskinje iz prošle sezone. 2 je u zagradi čisto jer je kvota manja a nije mi za glavnog tiketa.


 


Hlavackova/Hradecka-Savchuk-Svitolina 1 - Hlavackova (11.) i Hradecka su jedan od dugovječnijih parova, zajedno zajedno igraju 8 godina i na omjeru su 183/84. Savchuk (58.) i Svitolina (233.) zajedno imaju 3/4. Odigrale su jedan meč ove sezone, u Florianopolisu ovaj tjedan i izgubile 2:0 od Babos i Jani. Savchuk u karijeri 149/166, na hardu 79/84 ; Svitolina u karijeri 24/32, na hardu 16/15.


 


Begu/Niculescu-Chan/Chan - Begu (46.) i Niculescu (16.) zajedno imaju 28/13. Ove sezone odigrale su tri turnira, na AO i u Madridu ispadale u prvom kolu, a u Rimu napravile nekoliko iznenađenja i dogurale su do polufinala. Begu 3/7 u paru ove sezone, 0/2 na hardu. Niculescu se sve više probija u parovima, ove godine je imala nekoliko odličnih turnira sa različitim partnericama, spomenuti Rim sa Begu, osvajanje Shenzhena sa King, polufinale Miamija sa Gasparyan, osvajanje Washingtona sa Wickmyaer i finale Montreala sa Halep. Chan i Chan osim prezimena, dijele i šestu poziciju na rankingu. Zajedno su dugo, na omjeru su 97/56. Imali su nekoliko dobrih turnira, osvajanje Dohe i Kaohsiunga, finale Eastbournea itd. Na Wimbledonu su ispale nenadano u drugom kolu od Janković i Krunić a neki dan u Montrealu predale su Mattek i Watson kod 3:3.


 


Medina/Parra-Mattek/Vandeweghe - Medina i Parra dijele 31. mjesto. Zajedno imaju 53/36. Ove sezone osvojile su Strasbourg, Acapulco i Monterrey. Nisu igrale od Wimbledona kada su predale Garciji i Mladenović kod 5:3 u prvome setu. Mattek (10.) i Vandeweghe (25.) zajedno imaju 7/0 i svi mečevi su iz ove sezone. Dobile su oba meča u Fed Cupu i osvojile turnir u Indian Wellsu.


 


Babos/Jani-Mitu/Olaru - Babos (12.) i Jani (175.) zajedno su odigrale jedan turnir, ovaj tjedan nastupile su u Florianopolisu i dogurale su do finala koje gube od sestara Kichenok. Mitu (76.) i Olaru (61.) zajedno imaju 2/3. Te dvije pobjede su sa ITF-a 2013. a nakon toga odigrale su dva meča u Fed Cupu 2015. i 2016. i oba su izgubile. Mitu 6/11 na hardu u karijeri, Olaru ove sezone ukupno 8/20, na hardu ukupno 35/48.


 


Shvedova/Voskoboeva-Hsieh/Chuang - Shvedova (5.) i Voskoboeva (179.) zajedno imaju 9/5 a svi mečevi su iz 2012. godine. Voskoboeva na hardu 85/89, pauzirala je od parova skoro dvije godine, vratila se ove. Chuang (42.) i Hsieh (70.) zajedno imaju 25/15, ove sezone odigrale su RG zajedno i ispale u prvom kolu od Krejckove i Siniakove. Chuang 12/20 ove godine, negativan omjer na svakoj podlozi ; Hsieh 8/9.


 


Kerber/Petković-Errani/Vinci - Kerber (203.) i Petković (131.) zajedno imaju 7/9. Igrale su finale Brisbanea na početku sezone a zatim ispadale u prvim kolima Indian Wellsa i Montreala. Kerber u karijeri 21/40, na hardu 11/18 ; Petković u karijeri 51/72, na hardu 19/34. Errani (24.) i Vinci (108.) zajedno imaju 210/70. Nekada najbolji par svijeta razišao se 2014. i od tada su odigrale nešto mečeva zajedno ali ni jedna ni druga više nisu na onakvoj razini. Ove sezone odigrale su Montreal zajedno i ispale od Klepac i Srebotnik u prvom kolu. Vinci ove sezone 3/7.


 


Kichenok/Kichenok-Xu/Zheng - Lyudmyla (80.) i Nadiya (78.) zajedno imaju 101/62. Ovaj tjedan napravile su rezultat sezone osvojivši Florianopolis lagano. Xu (20.) i Zheng (19.) zajedno imaju 36/20. Najbolji rezultati ove sezone su im finale Shenzhena, polufinale Australian Opena, polufinale Miamija i četvrtfinale Roland Garrosa.


 


Jans/Kania-Bouchard/Dabrowski - Jans (79.) i Kania (72.) zajedno imaju 0/3, sva tri meča su sa početka sezone, ispali na AO, u Aucklandu i izgubile u Fed Cupu. Jans u karijeri 173/234, ove sezone 8/16, na hardu 65/104. Bouchard (357.) i Dabrowski (44.) igraju prvi zajednički meč. Bouchard u karijeri 20/27, ove sezone 0/3, na hardu ukupno 11/13 ; Dabrowski je solidna igračica parova ali zadnje dvije godine je u negativnom omjeru, ove 18/20 i samo na travi ima pozitivan omjer.


 


Williams/Williams-Safarova/Strycova 1 - Seke Williams dijele 35. poziciju. Zajedno imaju 174/26. One da hoće mogu bez problema biti prve na svijetu i u paru ali im se i ne igra toliko, pa padnu brutalno na rankingu, odigraju koji turnir i lagano se vrate. Ove godine su u Rimu ispale u prvom kolu, igrale osminu finala RG-a a zatim osvajaju Wimbledon. Safarova (22.) i Strycova (39.) zajedno su odigrale jedan meč, prošle godine, i izgubile. Safarova je u lošoj formi, trenutno je u nizu od 7 poraza u paru, i to su sve bili mečevi u kojima se očekivalo da ona i partnerica (promijenila je Hlavackovu, Stosur, Mattek i Babos) lagano prođu. Ne treba podcijeniti ni Safarovu ni Strycovu, inače su dobre igračice parova, ali nemaju mečeva zajedno i mislim da seke dobijaju ovo, uhvatile su formu, brane zlato i ne vjerujem da će ispasti odmah na početku.


Link to comment
Share on other sites

Rosol/Štepanek-Ferrer/Bautista 1 
Doi/Hozumi-Mladenović/Garcia 2

Brazil-Australija (ki) 2
Kina-Kanada (ki) 2


Bet365 2.34

 

- za prva dva para imaju najave iznad


- ova druga dva su ženska košarka. Brazil jeste domaćin, imaju i malo stariju generaciju ali po meni teško da mogu iznenaditi. Australija je u vrhu ženske košarke, jedino one i mogu nešto napraviti protiv SAD-a. Očekuje se od njih minimalno srebro, trebale bi ovo dobiti lagano.

- od Kine se ne očekuje ništa ovdje kao ni od muške reprezentacije. Imaju dosta mladih igračica, pripreme su odradile loše, a zanimljivo da su u njima igrale čak četiri puta protiv današnjeg protivnika. Kanada je jedno koplje bar iznad njih i očekujem da to pokažu na terenu. U pripremama su ih dobile u sve četiri utakmice: 74:58, 71:59, 74:62, 82:63.

Link to comment
Share on other sites

Čilić/Draganja-Zimonjić/Đoković over 21,5 1.80 favbet

 

Kopirao sam samo najavu, napisao sam u zadnjoj rečenici da uzimam ako bude 22,5 a čak ima i 21,5. U Marathonu granica 23,5.
Čilić (197.) i Draganja (136.) zajedno imaju 4/4. Ove sezone odigrali su tri turnira, na svakom prolazili prvo kolo pa ispadali sljedeće ali su imali dobrih pobjeda : Kontinen/Peers, Isner/Matkowksi i Benneteau/Vasselin. Čilić u karijeri u paru 70/86, na hardu 22/22 ; Draganja je bio i 20. igrač parova, ali bio je ozljeđen pa je padao na rankingu. Đoković (165.) i Zimonjić (29.) zajedno imaju 6/7, ove sezone 0/2. Izgubili su Davis Cup od Golubeva i Nedovyesova 3:0, a neki dan u Torontu su izgubili od Bestera i Shamasdina. Ovo mi miriše na over gemova, ako bude 22,5 granica, uzimam.

Link to comment
Share on other sites

Twente v Excelsior

 

Oba tima su prošlu sezonu završila u donjem domu, pak je Twente dosta ozbiljniji klub koji je prevazišao finansijske probleme s' početka prošle sezone, dok je mali roterdamski klub za bod izbegao plej-of sa drugoligašima. Domaći su ostali bez nekoliko igrača, ali su uradili i dobar posao oko dolaska novih igrača (dvojica 19-godišnjaka iz Man Sitija), a najbitniji je ostanak prvog strelca Ziyecha koji je bio jedan od najboljih igrača lige prošle godine (ako ne i najbolji, nisam pratio zvanične infoe). Sa druge strane, Excelsior je ostao bez čak tri najbolja strelca i ekipa je čini se još slabija nego prošle godine. Twente bi  to trebao da iskoristi na svom terenu bez obzira što je tek prva runda...

 

Twente  @1.69

Twente -1  @2.23

pinna

---------------------------------------------

 

Rangers v Hamilton

 

Posle duge četiri godine novi "Rangers" se uspeo vratiti u škotsku elitu i u ovi sezonu ulaze sa visokim ambicijama sa nekoliko kvalitetnih pojačanja (Niko Kranjčar, Joey Barton...). Hamilton čeka težak posao da obzebedi još jednu sezonu u Premijeršipu jer su ostali bez tri veoma važna igrača (prvog golmana, prvog strelca i ključnog defanzivca). Jedina pozitivna vest je dolazak Masima Donatija (ex Seltik i Milan), ali iskusni veznjak već ima 35 godina i pitanje je koliko može dati. Ajbroks je rasprodat i sve je spremno za njihovu pobedu, a uz defanzivne izostanke kod oba tima mogli bi videti festival golova...

 

Rangers @1,35

Rangers  -1,5 @2,05

BTS @2,05

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam izdvojio najzanimljivije nogometne susrete, koje sve prenosi, ArenaSport ili Sportklub.

 

AMQGZCv.png

 

Ribrmre.png

 

Danas je na rasporedu prvo kolo i Glasgow Rangersi će pred prepunim stadionom proslaviti trnoviti put koji su prošli te povratak u Škotski Premiership. Sumnjam da će u takvom ambijentu prokockati sezonu započeti sa 3 boda. Očekujem dominaciju te velik broj ubacivanja i udaraca, pa vjerujem da mogu i do 7 kornera.

 

6b7oq02.png

 

Prijateljska utakmica bez ikakvog rezultatskog značaja. Očekujem da će Barcelona imati više prilika i vrlo vjerojatno slaviti, ali čak mi se opcija over 2,5 golova (1,53) čini boljom

 

PKkPCGu.png

 

Mislim da je razlika u kvaliteti prevelika i da bi Dinamo morao upisati pobjedu protiv Cibalije koja jest napravili par iznenađenja u prijateljskim utakmicama gdje ekipe nisu igrale 100%, međutim ukoliko danas Dinamo utakmici pristupi ozbiljno kiksa nebi smjelo biti.

 

qOhToJN.png

 

Salzburg dominira austrijskom ligom već godinama, a i u eoropskoj ligi su znali ostvarivati solidne rezultate. Jučer sam malo proučavao njihovu momčad budući da su izvukli Dinamo Zagreb. VIŠE O RED BULL SALZBURGU

Mislim da će, kao i Dinamo Zagreb, gledati tempirati formu za ovaj period kada im je najvažnije proći četvrto pretkolo Lige Prvaka te da će ovim utakmicama pristupiti ozbiljnije i uigravati se za dvije izuzetno bitne utakmice koje ih čekaju za 10, odnosno 15ak dana...

Prijenos je na Sport Klubu.

 

usBSphq.png

 

PSG i Lyon su se prošle sezone sreli jako puno puta budući da su igrali i u kup natjecanjima, a mislim čak i u liga kupu. PSGu je otišao Ibrahimović, došao novi trener, puno je tu promjena i prvenstveno će biti zanimljivo vidjeti kako će to izgledati. Na prijateljskim utakmicamam su ostvarivali dobre rezultate, a navodno i dobro igrali, pa za neki sitni ulog pobjeda PSG-a.

 

 

 

Ako netko detaljnije prati vaterpolo, svaki prijedlog je dobrodošao...

 

4Tqfktg.png

Link to comment
Share on other sites

Sto se goks vaterpola tice.

Srbija glavni kandidat za zlato. Madjari jesu tradicionalno solidni ali ne kao prije 7-8godina kada su bili medju glavnim favoritima. Po meni 1.4 kvota odlicna na pobjedu srbije.

Hrvatska je uz mozda crnu goru jedina reprezentacija koja moze sprijeciti srbe u osvajanju zlata. Takodjer kvota od 1.4 je super i to dvoje u kombinaciji mi se cini kao fenomenalan tiket.

Naravno prva je utakmica uvijek teska ali ako

Pucas na visoko moras i to savladati

Ipak su to dvije reprezentacije koje su uvijrk u vrhu. Madjari uvijek tu negdje u zadnje vrijeme ali rijetko kada nesto veliko. S druge strane svaka cast SAD-u i sve ali vaterpolo je ipak balkanski sport bio i uvijek ce bit. Tako da ja cu tipovat na jedan tiket za neki srednji ulog na pobjedu nas i nasih susjeda. I vidimo se u finalu :)

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam izdvojio najzanimljivije nogometne susrete, koje sve prenosi, ArenaSport ili Sportklub.

 

 

PKkPCGu.png

 

Mislim da je razlika u kvaliteti prevelika i da bi Dinamo morao upisati pobjedu protiv Cibalije koja jest napravili par iznenađenja u prijateljskim utakmicama gdje ekipe nisu igrale 100%, međutim ukoliko danas Dinamo utakmici pristupi ozbiljno kiksa nebi smjelo biti.

 

Danas Dinamo Zagreb spojit sa Kyrgiosom, Cibalia jako slabu obranu ima, to bi Dinamo trebao iskoristit, a Kyrgios očekujem laganini pobjedu i ulazak u finale.

Link to comment
Share on other sites

Sto se goks vaterpola tice.

Srbija glavni kandidat za zlato. Madjari jesu tradicionalno solidni ali ne kao prije 7-8godina kada su bili medju glavnim favoritima. Po meni 1.4 kvota odlicna na pobjedu srbije.

Hrvatska je uz mozda crnu goru jedina reprezentacija koja moze sprijeciti srbe u osvajanju zlata. Takodjer kvota od 1.4 je super i to dvoje u kombinaciji mi se cini kao fenomenalan tiket.

Naravno prva je utakmica uvijek teska ali ako

Pucas na visoko moras i to savladati

Ipak su to dvije reprezentacije koje su uvijrk u vrhu. Madjari uvijek tu negdje u zadnje vrijeme ali rijetko kada nesto veliko. S druge strane svaka cast SAD-u i sve ali vaterpolo je ipak balkanski sport bio i uvijek ce bit. Tako da ja cu tipovat na jedan tiket za neki srednji ulog na pobjedu nas i nasih susjeda. I vidimo se u finalu :)

 

Za vaterpolo već tradicionalno Unibet ima najbolje razrade. Imaju lijepe klizne granice za zbrojeve golova na utakmici, granice koje su dosta fleksibilne, pa se IMO može naći izglednih oklada, uz nešto niži koeficijent, ali opet zato ih se može i vezati više...

 

Još se dvoumim dali igrati pobjedu Hrvatske ili više od 13,5 golova (to mi se čini stvarno mala granica)...

 

hd7nAnT.png

Link to comment
Share on other sites

Za vaterpolo već tradicionalno Unibet ima najbolje razrade. Imaju lijepe klizne granice za zbrojeve golova na utakmici, granice koje su dosta fleksibilne, pa se IMO može naći izglednih oklada, uz nešto niži koeficijent, ali opet zato ih se može i vezati više...

Još se dvoumim dali igrati pobjedu Hrvatske ili više od 13,5 golova (to mi se čini stvarno mala granica)...

hd7nAnT.png

Da over golova dosta izgledan. Pogotovo jer sam naso pricu da pavic mozda nece branit radi nosenja zastave i sudjelovanja na otvaranju sinoc. Neznam kolko je to tocno ali ako je over onda cak ima i value

Link to comment
Share on other sites

Moji prijedlozi igrača na domaćem tržištu:

 

De Jong (2.57 bez nameta) 5u

Mali poklon supersporta, sve internet kladionice drze ispod 2.20, igrač koji prosječno zabija za PSV u zadnjih par sezona svakih 115ak min. U posljednjih 5 utakmica u prvenstvu ima čak 7 golova, najveći favorit za strijelca na utakmici, dobar value po meni.

 

Guardado + Henriquez + Doyle (2.40 bez nameta) 4u

 

Guardado odkad je stigao u PSV je zabio 2 gola, prosječno svaku 25. utakmicu, bez ikakve razrade, napamet ponudjen tecaj i igrac, nitko na internetu ne nudi niže od 6, ne znam tko slaze ponudu u SS (3,90) ali ovo se definitvno mora uzeti u svim kombinacijama, po meni zesci zicer.

Henriquez ne zna za pogodak od 3. travnja i susreta protiv Osijeka, u najvecoj krizi je odkad je u Dinamu, upitno hoce li uopce poceti ili dobiti minute u ovom susretu. Kako god, 1.45 je dovoljno isplativo po meni i malo pretjerano na igraca u trenutnom stanju kakvom je.

Doyle ima ove sezone 4 gola u 17 utakmica, online drze realnijih oko 4.00, supersport stavio 2,20 kao da se radi o golgeteru, 1.55 da ne zabija je sigurno too much.

 

Nazalost nisam stigao i Kranjcara sa 1,35 uzeti jer su skoti poceli vec u 12:30, sto je bio takodjer fini value.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use