Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 3.8.2016.


Goksim

Recommended Posts

1) Steaua - Sparta            Crveni karton 3.60 (SS ili PSK)

2) Beer Sheeva - Oly        Crveni karton 3.60 (SS ili PSK)

Slične analize kao i za Zvezdu..
1) Sto reci o rumunjima i cesima a da ih se ne poveze sa prljavijim stilom nogometa..Ovdje imamo izvrsne preduvjete za kartonijadu: utakmcia je zavrsila aktualnim rezultatom 1-1,inace stilovi nogometa u rumunjskoj i ceskoj su izrazito grubi i puni duela i kontakata.U prosloj utakmici je bilo cak 9 zutih!! Mislim da vam to dovoljno govori kakav se nogomet igrao kada u prvoj utakmici igraci nisu birali i sredstva niti se cuvali sto li tek mozemo ocekivati u ovom uzvratu.Sudac je po meni vrlo dobar,u nizozemskoj lizi i nije nesto jak na obaracu ali kada pogledate kontinentalna natjecanja vidjet cete da se niti on ne libi pokazati karton vise uz crveni (http://us.soccerway.com/referees/danny-makkelie/48766/ ) ..Stvarno ocekujem da igraci obje momcadi nastave igrati kao u prvoj utakmici sa 40+ prekrsaja te da ce nam rezultat ici u korist i da se niti jedna ekipa nece odmaknuti na vecu prednost.


2) Izraleci i Grci,jedni od najvatrenijih navijaca i jedni od najludih,opcenito nogometne utakmice u ovakvim regijama su povod za kaos kako van terena tako i na njemu.Hapoel Beer Sheeva je iznenadujuce prosle godine bila prvak,sada opasno prijete i Olyu.Igraju na malom ali modernom stadionu koji je dosta akustican i sigurno da u ovako zanacajnim utakmicama to ima ulogu i povecava tenzije i samu energiju na travnjaku ( https://www.youtube.com/watch?v=J0smRhE8PTg )...Na Hapoelove prosle dvije utakmice protiv Sherifa bilo je obilje kartona a u obje je bio crveni,sad u prvoj utakmici sa Olyjem je bilo "samo" 6 zutih medutim ovaj uzvrat ce sigurno biti intenzivniji.Hapoel zna da ukoliko Oly zabije jedan gol to je prakticki to i sigurno da ce oni sto dulje cuvati tu nulu i braniti ju svim silama.Za Olympiakos bi realno bila katastrofa da ne produ i sigurno da ce veci dio tereta i pritisak biti na njihovim ledima,u slucaju da netko povede sigurno je da igraci nece ostati hladne glave i onda se krece u rat na travnjaku,naganjanje lopte poput pitbullova jer vrijeme ce letjeti za ekipu koja gubi i nervoze ce biti to je bez sumnje.Sudi francuz (http://us.soccerway.com/referees/benoit-bastien/56242/ ) koji u lizi nije toliko jak na kartonima ali ako pogledate europske utakmice vidjet cete malo drukciji kriterij.Nadam se da ce atmosfera biti nabrijana i uzarena,a rani pogodak uvelike daje sanse ovom tipu jer budite sigurni ovakve utakmice na izralskom tlu vise su od obicnih kvalifikacija

Link to comment
Share on other sites


Anderson-Opelka over 22,0 1.91 Marathon ; over 22,5 2.13 pinnacle



 



Ovo postavljam malo ranije jer vidim da su već počele kvote padati. O Opelki sam pisao jučer, mlada nada američkog tenisa. Momak koji posjeduje fin servis i na njemu zasniva igru. Prošle godine osvojio juniorski Wimbledon. Jučer je dobio Eubanksa 7:6 7:6, servis ga je služio odlično, 92 % prvog servisa, 72 % drugog, 9 aseva i nijedna ponuđena break lopta. U drugom kolu igra protiv Andersona. U njemu sam pisao više u onom postu da Isner osvaja turnir. Nakon sjajne prošle sezone i rankinga karijere (#10.) očekivao sam još napretka ali dogodilo se suprotno. Pobjede nije vezao sve do lipnja, a najbolji rezultati sezone su mu četvrtfinala Nottinghama i Toronta. Mislim da ga Opelka može namučiti posebno ako ga servis bude onako slušao kao prošlo kolo i vjerujem da bi mogli pogledati barem jedan tb.

Link to comment
Share on other sites

Nekontrola svaka čast za analize, pogotovo za jučerašnju utakmicu protiv Ludogoretsa. :) Što se tiče Salzburga danas i opcije 3+ golova mislim da je sasvim realno, ali treba uzeti u obzir da Salzburg nije onaj od prije godinu-dvije, 'dali' su dvojicu-trojicu igrača RB Leipzigu koji će se ove sezone takmičiti u Bundesligi, tako da imajte to na umu, ali mislim da je realno da nabiju bar tri gola albanskom timu.

Što se tiče Celtica i Astane koeficijent je 3.75 da će se Astana kvalifikovati što i nije tako nemoguće s obzirom da je ovaj Celtic iznenađujuće loš do sada. U prvoj utakmici Astana je bila daleko bolji tim.

 

celtictoq.png?w=962

Link to comment
Share on other sites

Nekontrola svaka čast za analize, pogotovo za jučerašnju utakmicu protiv Ludogoretsa. :) Što se tiče Salzburga danas i opcije 3+ golova mislim da je sasvim realno, ali treba uzeti u obzir da Salzburg nije onaj od prije godinu-dvije, 'dali' su dvojicu-trojicu igrača RB Leipzigu koji će se ove sezone takmičiti u Bundesligi, tako da imajte to na umu, ali mislim da je realno da nabiju bar tri gola albanskom timu.

Što se tiče Celtica i Astane koeficijent je 3.75 da će se Astana kvalifikovati što i nije tako nemoguće s obzirom da je ovaj Celtic iznenađujuće loš do sada. U prvoj utakmici Astana je bila daleko bolji tim.

 

celtictoq.png?w=962

 

 

Moje razmišljanje je malo drugačije, ali to je ok :-) Mislim da će Celtic na svom terenu osigurati prolazak dalje, jer u Kazahstanu su imali velikih problema u obrani, a kod kuće Celtic ipak tradicionalno igra puno bolje nego u gostima.

 

Evo razmišljanja: Celtic - Astana

Link to comment
Share on other sites

Moje razmišljanje je malo drugačije, ali to je ok :-) Mislim da će Celtic na svom terenu osigurati prolazak dalje, jer u Kazahstanu su imali velikih problema u obrani, a kod kuće Celtic ipak tradicionalno igra puno bolje nego u gostima.

 

Evo razmišljanja: Celtic - Astana

 

Ima li Celtic još uvijek problema sa obranom, točnije sa ozljeđenim igračima?!

Link to comment
Share on other sites

PAOK - Ajax

 

Evo napokon su kladionice u ponudu počele stavljati i kartone za kvalifikacije za Ligu Prvaka. Teško je staviti granice pa to kladionice izbjegavaju, jer na tim tržištima često završavaju u minusu. Zato je npr. danas SuperSport stavio zbrojeve kornera, ali ne i zbrojeve kartona. Ne usude se sami odrediti margine, pa čekaju bet365 i druge da prepišu granice ako izbace. Iznimka su utakmice hrvatskih klubova...

 

Uglavnom, prva utakmica igrana na Amsterdam Areni između Ajaxa i PAOK-a završila je 1:1 i na toj utakmici smo vidjeli 3 žuta kartona. 

 

FDQe0hV.png

 

Uzvrat se igra u uvijek vrućoj grčkoj, gdje će sigurno biti neprijateljski raspoložena atmosfera prema gostima. Ajax tradicionalno u gostima dobiva znatno više kartone nego kod kuće gdje stvarno znaju nekad odigrati i prekorektno, ali onda u gostima često to nadoknade... 

 

Imamo aktivan rezultat, i sigurno utakmica neće biti riješena u prvim minutama, već bi rezultat mogao biti aktivan do zadnje minute, a onda očekujem i puno nervoze i kartone na obje strane. 

 

Utakmicu sudi Antony Taylor iz Engleske, koji za engleske pojmove korektno daje kartone. Nije naučen na gruposti i prljavštine koje bi mislim danas mogli gledati i sigurno ih neće tolerirati. Jako je bitan podatak i da je u zadnjih 10 međunarodnih utakmica koje je sudio, čak osam puta pokazao četiri i više kartona. 

 

BoFL41R.png

 

Ponavljam da je u prvoj utakmici bilo 3 kartona, a budući da imamo aktivan rezultat, uzvrat, Ajax u gostima te vrući grčki teren ne vidim jednog razloga da bude isti ili manji broj kartona nego na prvoj utakmici, već sve ukazuje na veći broj kartona od prve utakmice...

 

Unibet računa i eventualni crveni karton, kao dva kartona. 

 

Mislim da se ova oklada može uplatiti samo kod Unibeta, koji je odličan za kartone i neke specijalne oklade pa svima preporučam da ako nemaju, otvore račun.

 

TIP: VIŠE OD 3,5 KARTONA 

Link to comment
Share on other sites

PAOK - Ajax

 

Evo napokon su kladionice u ponudu počele stavljati i kartone za kvalifikacije za Ligu Prvaka. Teško je staviti granice pa to kladionice izbjegavaju, jer na tim tržištima često završavaju u minusu. Zato je npr. danas SuperSport stavio zbrojeve kornera, ali ne i zbrojeve kartona. Ne usude se sami odrediti margine, pa čekaju bet365 i druge da prepišu granice ako izbace. Iznimka su utakmice hrvatskih klubova...

Ponavljam da je u prvoj utakmici bilo 3 kartona, a budući da imamo aktivan rezultat, uzvrat, Ajax u gostima te vrući grčki teren ne vidim jednog razloga da bude isti ili manji broj kartona nego na prvoj utakmici, već sve ukazuje na veći broj kartona od prve utakmice...

Unibet računa i eventualni crveni karton, kao dva kartona. 

Mislim da se ova oklada može uplatiti samo kod Unibeta, koji je odličan za kartone i neke specijalne oklade pa svima preporučam da ako nemaju, otvore račun.

TIP: VIŠE OD 3,5 KARTONA 

Da, ovo bi trebalo biti over 3.5 kartona. Mislim da bi i Beer Sheeva - Oly trebao biti over kartona ali nema u ponudi u Unibetu.

Konačno da je unibet dozvolio uplatu Skrillom, nisam kdo njih bio godinama. Malo su promjenili sučelje, dosta mi je sve nabacano...

Link to comment
Share on other sites

Konačno da je unibet dozvolio uplatu Skrillom, nisam kdo njih bio godinama. Malo su promjenili sučelje, dosta mi je sve nabacano...

 

Ovo je odlična vijesti. :)

 

Novo sučelje mi se osobno ne sviđa previše, mislim da je napravljeno kako bi bilo praktičnije na iPadu, i mobilnim uređajima. I dalje imaju staro sučelje, koje mi je draže koristiti ;)

 

gyMFbPt.png

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav. Evo mene nakon male pauze

Za sada samo sa jednom preporukom, za one koji misle igrat prolaz anderlechta protiv rostova.

Anderlecht - Rostov DNB 1 @ 1.40 WilliamHill

Dakle prva utakmica je zavrsila 2-2. Anderlechtu za prolaz treba bilo koja pobjeda ili 1-1. Kvote za prolaz se krecu oko 1.25-1.29. Po meni je DNB puno bolja opcija jer u slucaju 2-2 se ide u produzetke gdje prolaz moze pasti, a za 3-3 i sve vise remije prolazi rostov ali zbog DNB-a nama se obracunava tecaj 1 i ne rusi nam listic. U slucaju pobjede rostova padaju oba tipa tako da je svejedno koji smo uzeli u tom slucaju. Eto DNB svakako bolji izbor jer ne rusi sam listic u slucaju da rostov prodje na nerijeseno, ali anderlecht igra doma, dobar je pred svojim navijacima i sigurbo da su veliki favoriti za pobjedu a time i prolaz

Cujemo se jos kasnije sa jednim tiketom laganim

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav. Evo mene nakon male pauze

Za sada samo sa jednom preporukom, za one koji misle igrat prolaz anderlechta protiv rostova.

Anderlecht - Rostov DNB 1 @ 1.40 WilliamHill

Dakle prva utakmica je zavrsila 2-2. Anderlechtu za prolaz treba bilo koja pobjeda ili 1-1. Kvote za prolaz se krecu oko 1.25-1.29. Po meni je DNB puno bolja opcija jer u slucaju 2-2 se ide u produzetke gdje prolaz moze pasti, a za 3-3 i sve vise remije prolazi rostov ali zbog DNB-a nama se obracunava tecaj 1 i ne rusi nam listic. U slucaju pobjede rostova padaju oba tipa tako da je svejedno koji smo uzeli u tom slucaju. Eto DNB svakako bolji izbor jer ne rusi sam listic u slucaju da rostov prodje na nerijeseno, ali anderlecht igra doma, dobar je pred svojim navijacima i sigurbo da su veliki favoriti za pobjedu a time i prolaz

Cujemo se jos kasnije sa jednim tiketom laganim

Onda je bolje igrat 1X po 1,32.

Link to comment
Share on other sites

Moj osobni prijedlog,najpametnije se na utakmice Lige prvaka kladiti u živo..Čitam analize pojedinih bookmakera za danasnje utakmice na par kladionica,vecinom po njima dobiti ce favoriti,bojim se da to tako sve nece proci,biti ce tu iznenađenja..

Slazem se, ok analize stoje ali u stvarnosti ni na 40% nemaju prolaz s tim da daju kvote 1.5 do 2. Cekat prvih pola sata i kombinirat na live od kartona, golova pa do pobjednika meca

Link to comment
Share on other sites

Ima li Celtic još uvijek problema sa obranom, točnije sa ozljeđenim igračima?!

Boyata i Šimunović su odavno povredjeni, a ni Sviatchenko nije fit - sva trojica centralni braniči. Novost je da je Kolo Toure spreman za debi u dresu Seltika. 

Sada ćemo mi imati prednost domaćeg terena (Astana igra na veštačkoj travi) i mnogo bolje uslove (promena klimatske i vremenske zone), a gosti će takodje biti oslabljeni jer im se kapiten i najbolji strelac Nuserbayev nije oporavio, a ne može im pomoći ni ključni veznjak Maksimović. 

 

Verujem u dosta bolju igru Seltika ovog puta i recimo pobedu od 3:1, uz dosta žutih kartona jer su ekipe veoma "naelektrisane" zbog incidenta u prvom meču, a i sudija je idealan za kartone...

Link to comment
Share on other sites

Andreozzi - Gaio, Gaio @2.20 bet365

 

Ukratko, dva tenisera dosta slicna koja uglavnom znaju sta napravit na ovakvim challengerima kao sto je ovaj u Cortini. Gaio ima dobar momentum i niz od 11 pobeda uz jedan poraz, tu su 2 titule - challenger u San Benedettu i u Bielli. Oba turnira u Italiji, a i danas igra pred svojom publikom. Deluje jako dobro, u prvom kolu je delovao dosta sigurno, gledao sam drug set tog meca. Andreozzi je ovde u prvom kolu dobio Brkica posle 3 seta, sljaka mu je omiljena podloga kao i kod Gaie ali se ne moze pohvaliti nekim rezultatima zadnjih mesec dana. U Bielli je ispao od Bellucija kog je kasnije Gaio dobio u finalu posle 2 seta. Mislim da se isplati uzeti da Gaio dobija, kvota jeste u padu ali 2.20 je i dalje value.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use