Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 2.8.2016.


Goksim

Recommended Posts

CZ - Ludogorec      Crveni karton 3.60

Buduci da ni u prvoj utakmici nigdje nije bio zborj kartona sumnjam da ce i za ovu biti medutim nekakvom logikom odlucio sam se za ovaj par.
Samo u par kratkih crta: - ovo je izuzetno bitna utakmica buduci da pobjednik osigurava nastavak europske sezone( samim prolaksom pobjednik ima osigurana mjesta u skupinama EL a ukoliko prode sljedecu prepreku ide se u LP),dakle nema stednje, prva utakmica zavrsila je atkivnim rezultatom 2-2 sto automatski znaci malo otvoreniji gard nego bi to inace bilo a to znaci i agresivnija i brza igra...sam pojam kada vidim srbski i bugarski klub navodi me na crveni jer su to zemlje u kojima se kao i vecina na balkanu ne libe odigrati prljave i nekorektne utakmice...Stadion je rasprodan,ocekuje se 50000 ljudi i to je dodatan faktor za ovu utakmicu,sigurno je da sucu Luci Bantiju(http://us.soccerway.com/referees/luca-banti/59491/)nece biti lako niti ugodno kada cuje povike 50000 nabrijanih srba(mozete vidjeti da je u svim vaznijim i vecim utakmicama u talijanskom prvenstvu bilo gro kartona i nerijetko crveni).....Da rezimiram,ulog je ogroman,atmosfera ce biti paklena i mislim da ce svakom igracu i jedne i druge momcadi biti u interesu napraviti apsolutno sve da izbore prolazak dalje,kao sto sam rekao ocekujem rat jer pocuen iskustvom iz proslih godina znam koliko ovakvim klubovima slicnog ranga znaci izboriti ulazak u europu buduci da sada ispadnu njihova sezona prakticki i nema smisla buduci da poput dinama vladaju u svojim ligama

Link to comment
Share on other sites

Crvena zvezda - Ludogorets

 

Mogu slobodno reći najbitnija utakmica za Zvezdu sigurno u posljednjih 15-ak godina, pogotovo zbog trenutne situacije, klub hoda po ivici. Kao što reče nekontrola u postu iznad, očekuje se bar 50.000 ljudi na stadionu, atmosfera će biti paklena.

 

WJlJAfK.png

 

Oklada koju svakako treba pokušati je da Crvena zvezda daje gol u prvom poluvremenu. Kao što već rekoh, odlučujući faktor može biti atmosfera. Možda bi još bolja oklada bila, na manji ulog, da Zvezda daje gol u prvih 15 minuta. Pred sutrašnjom atmosferom sigurno da igračima Ludogoretsa neće biti ugodno, te će im biti potrebno vremena da dođu sebi, kao što je bilo potrebno i igračima Bordeauxa i Rennesa koji su gostovali na Marakani i u prvih 15-ak minuta izgledali doslovno pogubljeno.

Link to comment
Share on other sites

Crvena zvezda - Ludogorets

 

Mogu slobodno reći najbitnija utakmica za Zvezdu sigurno u posljednjih 15-ak godina, pogotovo zbog trenutne situacije, klub hoda po ivici. Kao što reče nekontrola u postu iznad, očekuje se bar 50.000 ljudi na stadionu, atmosfera će biti paklena.

 

WJlJAfK.png

 

Oklada koju svakako treba pokušati je da Crvena zvezda daje gol u prvom poluvremenu. Kao što već rekoh, odlučujući faktor može biti atmosfera. Možda bi još bolja oklada bila, na manji ulog, da Zvezda daje gol u prvih 15 minuta. Pred sutrašnjom atmosferom sigurno da igračima Ludogoretsa neće biti ugodno, te će im biti potrebno vremena da dođu sebi, kao što je bilo potrebno i igračima Bordeauxa i Rennesa koji su gostovali na Marakani i u prvih 15-ak minuta izgledali doslovno pogubljeno.

Oba daju gol mi je ovdje bomba oklada!

Link to comment
Share on other sites

A.Smith - T. Fritz under 18.5 @1.83 WilliamHill 

 

Daleko najbolja granica/kvota koju nudi WH, ostali su vec spustili na 17.5 sto takodje moze proci, ali jedan gem vise po istoj kvoti uvek dobro dodje. Posle onog sjajnog perioda Fritza na pocetku sezone sledi pad u formi i rezultatima no to se i moglo naslutiti jer je vreme da igra jace turnire a tu nailazi na jake protivnike za koje nije dovoljan samo veliki talenat koji Fritz sigurno poseduje, nego i iskustvo. Ovde u Atlanti je imao srece sa zrebom pa je u prvom kolu dobio Austina Smitha koji bi morao biti lak zadatak za mladog Fritza koji trazi comeback posle samo 3 pobeda u poslednja 14 meca. Smith je trenutno na 1176-om mestu na ATP listi. U katastrofalnom je nizu od 9 poraza u nizu, ove godine je odigrao 3 meca i upisao sva 3 poraza a sva 3 turnira bila Futures sto dovoljno govori o kvalitetu Smitha. Poslednji mec pre desetak dana je izgubio od Spencera (ATP 624) rezultatom 6:1 6:2.

 

Fritz je najbolji na hardu i turnirima u Americi. U julu je fino krenuo dobivsi Selu sa 6:3 6:4 ali posle njega ide na Zvereva koji je ipak puno tezi protivnik, a i u Torontu na Rogers Cupu imao Karlovica za protivnika kome je ipak uspeo uzeti set ali na kraju izgubio. Mislim da je vreme da Fritz odigra jednu dobru partiju a nema bolje sanse od podizanja forme i samopouzdanja od ovakvog meca. 

Link to comment
Share on other sites

CZ - Ludogorec      Crveni karton 3.60

Buduci da ni u prvoj utakmici nigdje nije bio zborj kartona sumnjam da ce i za ovu biti medutim nekakvom logikom odlucio sam se za ovaj par.

Samo u par kratkih crta: - ovo je izuzetno bitna utakmica buduci da pobjednik osigurava nastavak europske sezone( samim prolaksom pobjednik ima osigurana mjesta u skupinama EL a ukoliko prode sljedecu prepreku ide se u LP),dakle nema stednje, prva utakmica zavrsila je atkivnim rezultatom 2-2 sto automatski znaci malo otvoreniji gard nego bi to inace bilo a to znaci i agresivnija i brza igra...sam pojam kada vidim srbski i bugarski klub navodi me na crveni jer su to zemlje u kojima se kao i vecina na balkanu ne libe odigrati prljave i nekorektne utakmice...Stadion je rasprodan,ocekuje se 50000 ljudi i to je dodatan faktor za ovu utakmicu,sigurno je da sucu Luci Bantiju(http://us.soccerway.com/referees/luca-banti/59491/)nece biti lako niti ugodno kada cuje povike 50000 nabrijanih srba(mozete vidjeti da je u svim vaznijim i vecim utakmicama u talijanskom prvenstvu bilo gro kartona i nerijetko crveni).....Da rezimiram,ulog je ogroman,atmosfera ce biti paklena i mislim da ce svakom igracu i jedne i druge momcadi biti u interesu napraviti apsolutno sve da izbore prolazak dalje,kao sto sam rekao ocekujem rat jer pocuen iskustvom iz proslih godina znam koliko ovakvim klubovima slicnog ranga znaci izboriti ulazak u europu buduci da sada ispadnu njihova sezona prakticki i nema smisla buduci da poput dinama vladaju u svojim ligama

 

Favbet 4.35 čisto za informaciju

Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda-Ludogorets over 4,5 žutih kartona 1.70 Premier


 


Po meni vjerojatno jedan od tipova dana. Prva utakmica završila je rezultatom 2:2. Bugari su poveli pred kraj prvog polvuvremena, da bi Zvezda u drugom već do 66. minute skroz preokrenula rezultat.Ipak, Bugari se nekako izvlače u 76. minuti kada Keseru pogađa za 2:2 što je na kraju bio i konačan rezultat. Rezultat je otvoren, Zvezda s ovime prolazi, odradili su i više nego fin posao zabivši 2 gola u gostima. U toj prvoj utakmici vidjeli smo pet žutih kartona, a slično očekujem i danas. Zvezda redovno prolazi over kartona, igraju uvijek žestoke utakmice, za vikend su protiv Metalca bila 4 žuta, protiv onih Maltežana u obe utakmice bilo 5 žutih, protiv Napredka bilo 5 žutih itd., a ni Ludogorecu nije strano udaranje. U toj prvoj utakmici vidjeli smo 33 prekršaja i 5 žutih kartona. Danas sudi Talijan Luca Banti. Prosjek žutih mu je 4.78 po utakmici, a crvenih 0.22. Ovaj prosjek se zasniva većinom na domaćoj ligi gdje redovno ide u overe kartona. Prošli tjedan je sudio Rostovu i Anderletchtu i podijelio je 4 žuta. Mislim da ova utakmica ima dosta toga što ide u prilog overu kartona. Rezultat je otvoren, ekipe se vole udarati, bit će paklena atmosfera, sudac solidan, ako je pod onim Šveđaninom prošli tjedan bilo 5 žutih vjerujem da može danas i pod povoljnijim sucem.


Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

CZ - Ludogorets prolaz gostiju  3,00 PSK

 

Bugari iskusniji u Europi od Zvezde. Očekuje se puno gledatelja i  na igračima Zvezde je ogroman pritisak, nakon dugo vremena bi mogli izborit bar skupine EL, tako da tu vidim šansu gostiju.

Upravo sam ja htio napisat, ali uzeo si mi riječ iz usta, i ja imam nekakav osjećaj da ce Ludogorec proći dalje, ipak mislim da ce kvaliteta Bugara presudit, tako da i ja igram na prolaz Ludogoreca.

Link to comment
Share on other sites

http://www.rezultati.com/utakmica/xOMK7q0n/#detalji

Samper Montana - Gigounon 1 1.85

Samper Montana nije u nekoj formi, ali i takav je za klasu bolji od Gigounona, koji je jučer protiv Ursua dobio meč, ali je igrao kriminalno loše, i da je Ursu malo bolje koristio prilike koje mu je Gigounon davao, pobijedio bi. Samper Montana je i više nego dovoljno kvalitetan da to iskoristi.

Link to comment
Share on other sites

dundalak bate borisov očekujem pobjedu gostiju možda i sa 2+ golova razlike jer će domoćini pokušati napasti od prve minute i napraviti iznenađenje no bate borisov ima prednost od 1:0 iz prve utakmice i najviše im leži kad ih domaćin napada, a ustalom imaju i klasu kvalitetniji igrački kadar

Link to comment
Share on other sites

dundalak bate borisov očekujem pobjedu gostiju možda i sa 2+ golova razlike jer će domoćini pokušati napasti od prve minute i napraviti iznenađenje no bate borisov ima prednost od 1:0 iz prve utakmice i najviše im leži kad ih domaćin napada, a ustalom imaju i klasu kvalitetniji igrački kadar

 

Isti suparnici igrali prošle godine,Bate doma dobio 2:1, na uzvratu 0:0 šta bi reklo da se baš domaćin i nije trudio otvoriti.

 

Eto,opreza radi

Link to comment
Share on other sites

Orgryte IS - Atvidabergs FF 1 @ 1.70 bet365

 

Utakmica dvije ekipe koje dolaze iz Švedske 2. lige. Domaćini se nakon tri uzastopne pobjede nalaze na 10. mjestu, a gosti sa 2 boda više na 9. poziciji na tabeli. Ni jedna ni druga ekipa nisu osigurale opstanak u ligi, a mislim da im je to u ovom trenutku najvažnije. Ne dijeli ih mnogo bodova od ekipa koje se nalaze u opasnoj zoni. Moram da napomenem da ove dvije ekipe igraju ponovo za 6 dana kada će Orgryte ići u goste. Vjerujem da će ove dvije utakmice odigrati 3 za 3 jer su ekipe približnog kvaliteta i logično bi bilo da Orgryte IS dobije na domaćem terenu, a i svakako su u boljoj formi nakon 3 uzastopne pobjede dok gosti igraju toplo-hladno i nikako da povežu dva uspješna rezultata. 

Link to comment
Share on other sites

Orgryte IS - Atvidabergs FF 1 @ 1.70 bet365

 

Utakmica dvije ekipe koje dolaze iz Švedske 2. lige. Domaćini se nakon tri uzastopne pobjede nalaze na 10. mjestu, a gosti sa 2 boda više na 9. poziciji na tabeli. Ni jedna ni druga ekipa nisu osigurale opstanak u ligi, a mislim da im je to u ovom trenutku najvažnije. Ne dijeli ih mnogo bodova od ekipa koje se nalaze u opasnoj zoni. Moram da napomenem da ove dvije ekipe igraju ponovo za 6 dana kada će Orgryte ići u goste. Vjerujem da će ove dvije utakmice odigrati 3 za 3 jer su ekipe približnog kvaliteta i logično bi bilo da Orgryte IS dobije na domaćem terenu, a i svakako su u boljoj formi nakon 3 uzastopne pobjede dok gosti igraju toplo-hladno i nikako da povežu dva uspješna rezultata. 

Svedske nize lige su potpuno nepredvidive cesto se desava da najbolje ekipe gube od najlosijih a ovaj mec ti je potpuno 50%-50%, ne kazem da nece Orgryte pobediti ali ti se svakako vise isplati da probas mozda na goste.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use