Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 31.7.2016.


Goksim

Recommended Posts

Taj je jucer izbacio Paul.. Mislim da je kvota bila iznad deset... Blizu 2000 pozicije se nalazi

Da, da gledao sam meč, stavio uživo 50kn kod 6-2 3-4 bila kvota 2.50 prošlo laganica :) Igra jako dobro, a izgleda da Monteiro ima nekakvih problema s "ozljedom", ili je možda stvarno ozljeda. evo prvi set je mirno priveo kraju. :)

Link to comment
Share on other sites

Gledam meč, tko može neka stavi live Monteiro-Eubanks 2, Eubanks igra nestvarno dobro, odnosno Monteiro nestvarno loše. :) 2.75 kvota je trenutno na Eubanksa, kod 2-4 za Eubanksa :)

easy cash :)

 

 

Edit Moderatora: Za live oklade ima predviđen topic tako da se ne bi zatrpavala ova tema. Da se zna za idući put.

Link to comment
Share on other sites

Napredak -- Partizan 2 bet 365 1.67

Vredi pokusati sa Partizanom jer je klasa u odnosu na napredak ima mnogo bolji igracki kadar,duzu klupu....

U Partizanu nesto ne stima iako su mnogo kvalitetni, trener nezna kako da to ustima.

Partizan danas mora na pobedu, u suprotnom ce se navijaci uzbuniti, upasti u prostorije kluba i proterati upravu i tranera,tako da ako zele svoje pozicije danas moraju da ostvare pobedu

Ovo bih vezao sa Dynamo Kyev 2 i Dnipro 1

HAhahaah i molim vas plizzzzzzz bacite neki lajk malo reputacija da mi se digne plizz

Like ide ako se pogodi, cekaj da partizan zavrsi

Link to comment
Share on other sites

http://www.rezultati.com/utakmica/zw9UXCm3/#tecajevi;azijski-hendikep;kraj-nakon-produzetka

Eurobasket U-18 Žene B divizija Playoff

Švedska - Grčka AH Švedska -5.5 1.80 @William Hill 7/10

Švedska je kroz cijeli turnir uvjerljiva, u polufinalu su poprilično lagano pobijedili solidnu ekipu Bosne i Hercegovine, dok se Grčka do zadnje minute tresla protiv slabije ekipe Islanda. Mišljenja sam da su Švedanke u ovom trenutku za 2 klase bolja ekipa od Grkinja, i da će poprilično lagano dobiti ovu utakmicu, i kvalificirati se u A diviziju.

Link to comment
Share on other sites

http://www.rezultati.com/utakmica/vXWvzcFI/#tecajevi;correct-score;kraj-utakmice

Makarova/Vesnina - Halep/Niculescu T.R. 2:0 2.10 @William Hill 6/10

Makarova/Vesnina je jedan od trenutno najboljih ženskih parova, u veoma dobroj su formi, ovdje u Torontu još nisu izgubili ni seta, a mislim da će ostati tako i nakon današnjeg finala. Halep/Niculescu je neugodan par, ali mislim da će na Halep utjecati uvelike činjenica da je odigrala 3 teška meča u zadnjih 30 sati.

Link to comment
Share on other sites

http://www.rezultati.com/utakmica/zw9UXCm3/#tecajevi;azijski-hendikep;kraj-nakon-produzetka

Eurobasket U-18 Žene B divizija Playoff

Švedska - Grčka AH Švedska -5.5 1.80 @William Hill 7/10

Švedska je kroz cijeli turnir uvjerljiva, u polufinalu su poprilično lagano pobijedili solidnu ekipu Bosne i Hercegovine, dok se Grčka do zadnje minute tresla protiv slabije ekipe Islanda. Mišljenja sam da su Švedanke u ovom trenutku za 2 klase bolja ekipa od Grkinja, i da će poprilično lagano dobiti ovu utakmicu, i kvalificirati se u A diviziju.

62:47 laganica :)

 

 

http://www.rezultati.com/utakmica/vXWvzcFI/#tecajevi;correct-score;kraj-utakmice

Makarova/Vesnina - Halep/Niculescu T.R. 2:0 2.10 @William Hill 6/10

Makarova/Vesnina je jedan od trenutno najboljih ženskih parova, u veoma dobroj su formi, ovdje u Torontu još nisu izgubili ni seta, a mislim da će ostati tako i nakon današnjeg finala. Halep/Niculescu je neugodan par, ali mislim da će na Halep utjecati uvelike činjenica da je odigrala 3 teška meča u zadnjih 30 sati.

6:3 7:6(5)

lijep završetak dobrog kladioničarskog dana/tjedna/mjeseca :)

Link to comment
Share on other sites

Napredak -- Partizan 2 bet 365 1.67

Vredi pokusati sa Partizanom jer je klasa u odnosu na napredak ima mnogo bolji igracki kadar,duzu klupu....

U Partizanu nesto ne stima iako su mnogo kvalitetni, trener nezna kako da to ustima.

Partizan danas mora na pobedu, u suprotnom ce se navijaci uzbuniti, upasti u prostorije kluba i proterati upravu i tranera,tako da ako zele svoje pozicije danas moraju da ostvare pobedu

Ovo bih vezao sa Dynamo Kyev 2 i Dnipro 1

 

HAhahaah i molim vas plizzzzzzz bacite neki lajk malo reputacija da mi se digne plizz

Na stranu ishod ove utakmice, ali ako je tebi Partizan 'mnogo kvalitetan' onda stvarno ne znam :D

Link to comment
Share on other sites

Aha, jeste, kako da ne, motor ekipe mladi Saša Ilić. Napad? E tu su tek dobri, Valeri Božinov koji pravi selfi na klupi i j**** starlete, odličan napadač. Tek sad vidjeh da je dao gol iz penala, bio je jedno vrijeme u takvoj formi da se ni sam ne sjeća kad je dao gol. Nemanja Mihajlović, veliki talenat, jedini što nešto kao i vrijedi, ali daleko precjenjen. Ja ne znam da li si svjestan da si rekao da Partizan ima najjači sastav na Balkanu, ljudi se s loptom ne mogu sastavit, raspad su. 

Uprava i treneri krivi? Pa nisu, znaš kako, ne znam koliko pratiš fudbal u Srbiji, ali okrenulo se kolo sreće. Mislili su da mogu zauvijek da imaju 'dominaciju' kada im se pola timova skloni sa puta, kada im je pola ligaških utakmica prijateljske. Pa kada sudijske odluke poguraju, (ne znam da li ima u ovom videu, ali sjećam se situacije od prije par godina produžuje se utakmica Partizana za jedno sedam minuta, a nije bilo dužih prekida, ali rezultat nije odgovorao, i naravno gol je pao) gura se u klub i šakom i kapom, ali nije im to trajalo zauvijek. Da ne spominjem medijsku naklonjenost koja je i danas postoji. 

Ista stvar se desila i u košarci gdje su otkad znam za sebe imali neuporedivo više prihoda od države nego Zvezda, ne može tako zauvijek, nekada mora stati :)

I da, dominantan je taj Partizan bio u ligi, sezona 11/12 Shamorck Rovers, play off za Ligu Europe, polu-amaterski tim, e šteta, nisu ih gurale sudije u Europi kao što su to radile u ligi, pa nije fer stvarno. :D

Ako hoćeš, i ako imaš bilo kakvih pitanja, mogu ti do sutra pričati o ovoj temi. I vidim da živiš u zabludi da je Partizan 'sila', nisu nikada bili, a sada pogotovo nisu, kakva imena igrača, nemaju dvojicu krštenih što bi se reklo :D sami se sprdaju na svoj račun na svom forumu :D Kako ćeš reći najjači sastav na Balkanu, hahahahah :D Pa svjetlosnu godinu su trenutno iza Zvezde, a da ne pričam o Dinamu koji je najstabilniji klub iz ex yu, koji nema na leđima milionske dugove, mogu bez problema da odbijaju milionske ponude i da nabijaju cijenu :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use