Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 31.7.2016.


Goksim

Recommended Posts

eNGUB6g.png
 
eajHPhx.png
 
BuEZWTs.png

 


 

Budući da svi mediji pišu kako je transfer gotova stvar, da je lječnički pregled već obaljen i da će potpisivanje ugovora biti u ponedjeljak, mislim da je ova promocija prilika za sve koji još nemaju NetBet račun. 

Dakle na 5€ dobitak je čak 40€ a transfer je očito gotova stvar. Lijepi "Welcome bonus"  ;)
 

http://bit.ly/ManUtd-Pogba

 

Također, druge kladionice su davale 1,20 a kasnije i maknule identični par iz ponude, tako da je stvar poprilično jasna...

 

PSwIP3I.png

Link to comment
Share on other sites

17:30 Radnik-Čelik 1@1,61

 

Radnik igrao Evropu, gdje su ispali od Beroe-a u jako neizvjesnom dvomeču, koji je riješen oko 80 minute drugog meča, kada su Bugari dali dva brza gola i tako riješili pitanje prolaska, a do tad u obje utakmice Radnik je bio ravnopravan protivnik, čak na trenutke i bolji, pogotovo u Bugarskoj. Radniku su otisla nekolika standardna igrača od prosle sezone i da su mozda oni bili tu, mozda bi ih i sada gledali u Evropi. Najveca snaga Radnika je ostala, a to je trener Petrović, koji je po meni mozda i najbolji trener trenutno u Premier ligi. Sto se Celika tice, situacija je katastrofalna, u odredjenim trenutcima je bilo i upitno igranje ove sezone, ali nekako su se iscupali i uspjeli skrpiti tim za ovu sezonu, oni i sada imaju solidne igrace, ali njihov najveci trenutno problem je sto su jako kasno poceli i igraci nisi fizicki spremni, a nisu ni uigrani, jer je tu dosta novih igraca. To se najbolje vidjelo u proslom kolu, kada su kuci izgubili od ekipe koja prvi put nastupa u Premijer ligi.

Celik trenutno ima previse problema i ne vidim način na koji bi danas mogli pobijediti, jedino mozda da je Petrovic tokom sedmice imao neki poremecaj s mozgom, a nije i zbog toga ne vidim nacin na koji ovakav trener moze propustiti ovakvu sansu za 3 boda.

Link to comment
Share on other sites

Istra - Lokomotiva 2

 

O Istri sam već pisao ove sezone, a sve što sam napisao potvrdila je utakmica protiv Rijeke gdje je Istra gubila 3:0 nakon 20ak minuta igre. Da Rijek nije digla ručnu te da je u tom tempu odigrala cijelu utakmicu vidjeli bi vaterpolo rezultat...

 

Istru će danas prvu put voditi novi trener, trener koji u par dana nije mogao promijeniti ništa. Kadrovski Istra je izuzetno slaba, atmosfera je loša, tribine prazne, svi navijači su protiv američkog vlasnika koji je obećavao brda i doline a nije podmirio niti trenutna dugovaranja. 

 

Istra je prije tri dana igrala prijateljsku utakmicu protiv Novigrada, koji je (polu)amaterski klub, a niti tu utakmicu nisu uspjeli pobjediti već je završilo 3:3

 

Lokomotiva je pak ozbiljna momčad, igra kvalifikacije za Europsku ligu, i to jedino može biti otegotna okolnost, jer igrali su utkamicu u četvrtak, međutim put koji moraju prijeći nije dalek jer su igrali na maksimiru a ne u gostima. Ipak, igraju uzvrat za par dana i treba biti oprezan jer vjerujemd abi Lokomotiva mogla igrati u kombiniranom sastavu, ali i u kombiniranom sastavu daleko su jaći od ovakve Istre...

 

Izjava Ivkovića:

Sigurno ćemo odmoriti nekoliko igrača u prvenstvenoj utakmici protiv Istre, imamo širok kadar koji to može pokriti, i igrači iz tzv. "drugog plana" će dobiti priliku za dokazivanjem. Zbog fizičke pripreme je u nekoliko navrata curilo u obrani."

 

Kondicijski je Lokomotiva sigurno spremnija ekipa, kvalitetniji su i uigraniji a i puniji samopouzdanja. Koef. 2,00 na Lokomotivu je IMO vrijedan rizika. Najveću opasnost predstavlja uzvratna utakmica kvalifikacija za Europsku ligu...

Link to comment
Share on other sites

2.60 je na bet365 na lokomotivu

 

Razlog za rast koeficiejnta je vjerujem to što se očekuje mix sastav, zbog uzvrata Europske lige za par dana... Unatoč tome, Istra je daleko od neke opasne i briljantne ekipe a i atmosfera na Aldo Drosini je dosta prijateljska za gostujuće momčadi budući da su tribine uglavnom prazne.

Link to comment
Share on other sites

Giraldo - Ignatik 

Ignatik to win 3,40 @Bet365 4/10
Ignatik to win at least 1 set 2.00 @Bet365 7/10
Game handicap Ignatik +4.5 1.83 @Bet365 8/10

Finale Challengera u Pragu, na prvi pogled bi trebala biti šetnja za Giralda, koji je 150. igrač svijeta, dok je Ignatik 292. igrač svijeta. Međutim, uživo sam gledao zadnja 2 Ignatikova meča protiv solidnih protivnika (Blaz Rola i Radu Albot (2.nositelj)) koje je dobio u 2 seta. Pogotovo impresivna igra je bila protiv Albota jučer u polufinala, gdje je Albotu dozvolio samo 3 gema ( 6:1 6:2) . Giraldo je od zvučnijih imena dobio samo Klizana (međutim kod Klizana je bio očit umor). Smatram da je ovaj meč puno izjedančeniji nego što kvota pokazuje, te vidim u ovoj kvoti neki value bet. Za ziceraše predlažem Ignatik dobiva set i/ili neki hendikep gemova.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nece Lokosi dobiti..kao prvo Novigrad nije poluamaterski klub nego profi..kad su igrali u 3 ligi svi igraci su dobivali 5-6 soma bez da rade negdje, a sta li tek sad u drugoj...kao i jucer analiza za everton...igrati na njih protiv momcadi koja ima 6 pobjeda zaredom je nenormalno....danas tu ocekujem neki x, iako je istra uz splitni inter favorit za dolje

Link to comment
Share on other sites

Danas cu zaigrati jedan listic na igrace na sto sam poceo sve vise vremena i oklada igrati, nazalost mislim da je samo za HR dostupno

 

Varela + Bagaric + Mandic ne zabija (2.40 bez nameta) favbet 4u

 

Varela jos nije dobio minute ove sezone u HNL-u, no svejedno ovo ne propustam, igrac koji je lani bio strijelac jednog gola u 11 utakmica, totalna greska po meni favbeta.

Bagaric je u golgeterskom postu od 2. mjeseca, Split opcenito u sluzbenim utakmicama ne zna za gol vec 10 utakmica. 1,35 je po meni prihvatljivo ispratiti u kombinaciji nekoj.

Mandic ne zna za pogodak od 28.10.2015. i to u kup utakmici protiv niželigaša HAŠKa. Nije sigurno hoce li zapoceti susret, kako god 1,28 se isplati uzeti.

 

Cisto sumnjam da ce sva 3 zapoceti, ali dugorocno gledajuci ovo je za mene easy money :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.rezultati.com/utakmica/dAEXQGLj/#tecajevi;azijski-hendikep;kraj-nakon-produzetka

Eurobasket U-18 B divizija

Cipar U18 - Poljska U18 

+42.5 Cipar U18 1.86 @Unibet 7.5/10

Cipar se mora iskupiti nakon sramotnog izdanja protiv Mađara. Mislim da mogu odigrati prosječnu utakmicu, i ne izgubiti s više od 42 razlike protiv Poljaka, koji su odigrali 2 teške i napete utakmice u zadnja 2 dana, i mislim da će danas odmarati svoje startere, a klupa nije toliko kvalitetna da bi mogli razvaliti Ciprane.

Link to comment
Share on other sites

Danas cu zaigrati jedan listic na igrace na sto sam poceo sve vise vremena i oklada igrati, nazalost mislim da je samo za HR dostupno

 

Varela + Bagaric + Mandic ne zabija (2.40 bez nameta) favbet 4u

 

Varela jos nije dobio minute ove sezone u HNL-u, no svejedno ovo ne propustam, igrac koji je lani bio strijelac jednog gola u 11 utakmica, totalna greska po meni favbeta.

Bagaric je u golgeterskom postu od 2. mjeseca, Split opcenito u sluzbenim utakmicama ne zna za gol vec 10 utakmica. 1,35 je po meni prihvatljivo ispratiti u kombinaciji nekoj.

Mandic ne zna za pogodak od 28.10.2015. i to u kup utakmici protiv niželigaša HAŠKa. Nije sigurno hoce li zapoceti susret, kako god 1,28 se isplati uzeti.

 

Cisto sumnjam da ce sva 3 zapoceti, ali dugorocno gledajuci ovo je za mene easy money :)

 

mislim da nitko, il nekim bozjim cudom ce jedan krenit u prvih 11 od te trojke... favbet u takvom slucaju (ukoliko ne krenu u prvih 11) stornira igrace, no ako ti krene jedan, nakon uracunatog MT.a i poreza value nestaje

Link to comment
Share on other sites

Upoznat sam s pravilima favbeta da stonira igraca ako ne zapocne susret, kako god na svakog od 3 igraca tecaj predstavlja value, bez obzira sto moze ispasti mizeran tecaj na kraju, dugorocno je profit garantiran.

 

Usporedbe radi:

 

Varela 1,55 (1 gol u 11 utakmica)

Bezjak 1,30 (17 gola u 32 utakmice, čak 4 gola u 2 susreta ove sezone)

 

Po kojoj mogućoj logici Varela ima vece sanse za gol od Bezjaka !?

 

Bagaric 1,35 (bez gola od 2. mjeseca)

Mandic 1,28 (bez gola od 2015. i to kup utakmice)

 

a jedan Ohandza 1,30, po kojoj ovdje logici ova dva gore igrača imaju skoro iste šanse za pogodak od Ohandze !?

 

P.S. ovo za favbet nisam znao da se moze i online ovo ispratiti. Canca hvala ti puno za taj info, definitivno uplacujem novac u favbet online

Link to comment
Share on other sites

Usporedbe radi:

Varela 1,55 (1 gol u 11 utakmica)

Bezjak 1,30 (17 gola u 32 utakmice, čak 4 gola u 2 susreta ove sezone)

Po kojoj mogućoj logici Varela ima vece sanse za gol od Bezjaka !?

Zapravo nema. Sto je tecaj manji,to je veca sansa za pozitivan ishod dogadaja. Malo si se zabunio :) Prema tecajevima Bezjak ima vece sanse za zabijanje pogotka.

Link to comment
Share on other sites

O tome ja pričam ovdje.

 

S ovom mogucnoscu uplate i online bez nameta ova kladionica je must za ovakve oklade, dugorocan profit garantiran :)

Dugoročno nažalost nećeš moći igrati jer ćeš uskoro dobiti limit. Ukrajinski favbet spada u top 3 najgorih stranih kladionica koje sam probao. Nakon par oklada max bet mi je bio 25 eura, a uskoro nakon toga i 10 eura. Imao 2-3 accounta tamo ali odustao uskoro od njih. Sretno :)

Link to comment
Share on other sites

http://prnt.sc/bzsbvx

ulog 1/10

Čekaju nas zanimljive utakmice, Hrvatska i Srbija su blagi favoriti, ne vjerujem da će biti nekog razbijanja. Hrvatska brutalno odigrala protiv Mađarske pa jako loše protiv Njemačke, danas pobjedom osiguravaju prolaz a na njih i pada kvota čitavo jutro. Srbiji treba pobjeda, Poljskoj dosta i x. Po prikazanom očekuje nas vatrenih 60 minuta, prošle godine Srbija dobila 1 razlike.

Link to comment
Share on other sites

Giraldo - Ignatik 

Ignatik to win 3,40 @Bet365 4/10

Ignatik to win at least 1 set 2.00 @Bet365 7/10

Game handicap Ignatik +4.5 1.83 @Bet365 8/10

Finale Challengera u Pragu, na prvi pogled bi trebala biti šetnja za Giralda, koji je 150. igrač svijeta, dok je Ignatik 292. igrač svijeta. Međutim, uživo sam gledao zadnja 2 Ignatikova meča protiv solidnih protivnika (Blaz Rola i Radu Albot (2.nositelj)) koje je dobio u 2 seta. Pogotovo impresivna igra je bila protiv Albota jučer u polufinala, gdje je Albotu dozvolio samo 3 gema ( 6:1 6:2) . Giraldo je od zvučnijih imena dobio samo Klizana (međutim kod Klizana je bio očit umor). Smatram da je ovaj meč puno izjedančeniji nego što kvota pokazuje, te vidim u ovoj kvoti neki value bet. Za ziceraše predlažem Ignatik dobiva set i/ili neki hendikep gemova.

Na žalost nisam stigao ispratiti, a imao sam namjeru, odličan tip, svidjela mi se i razrada i argumenti jer si stvarno pratio meč a ne kao masa indijanaca što pišu na temelju statistika...u svakom slučaju pohvale :)

Link to comment
Share on other sites

Na žalost nisam stigao ispratiti, a imao sam namjeru, odličan tip, svidjela mi se i razrada i argumenti jer si stvarno pratio meč a ne kao masa indijanaca što pišu na temelju statistika...u svakom slučaju pohvale :)

Hvala na pohvali :) Šteta što je Ignatik upropastio odličan početak u 1.set imao je 3:0, ali vratio se u 2.setu odigrao odlično, i sad se vratio do 5-3 u 3.setu, Tie-break će odlučiti da li će svi parovi biti pogođeni, ili ću ipak biti 3/4 za danas :)

edit: ipak je u tie-breaku popustila malo koncentracija, ali nema veze, svejedno je profit tu :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use