Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 30.7.2016.


Goksim

Recommended Posts

Budući da svi mediji pišu kako je transfer gotova stvar, da je lječnički pregled već obaljen i da će potpisivanje ugovora biti u ponedjeljak, mislim da je ova promocija prilika za sve koji još nemaju NetBet račun. 

Dakle na 5€ dobitak je čak 40€ a transfer je očito gotova stvar. Lijepi "Welcome bonus" ;)
 

http://bit.ly/ManUtd-Pogba

 

Također, druge kladionice su davale 1,20 a kasnije i maknule identični par iz ponude, tako da je stvar poprilično jasna...

 

PSwIP3I.png

Link to comment
Share on other sites

17:30 Olimpic-Zeljeznicar 2@1,66

 

O Olimpiku sam pisao proslo kolo i sve se onako ispostavilo kako sam i napisao, istina da je Olimpik imao nekolike fine sanse, ali to sve nakon vodstva Slobode od 2:0. Zeljo je proslo kolo remizirao u derbiju sa Sarajevom, veliki hendikep je bio crveni karton za lijevog beka u 30. minutu i nakon toga je propala sva taktika i dogovori koji su bili dogovoreni i uigravani prije, samo cu napomenuti da je Zeljo startao u 442 formaciji sa cak 4 napadača, gdje su se mjenjali dvojica u vrhu napada, a dvojica po stranama. Za ovu utakmicu treba istaci i da se vracaju, sigurno dva ponajbolja igraca Zelje iz prosle sezone, Blagojevic i Stevanovic, koji nisu mogli igrati u derbiju radi suspenzije iz prosle sezone, tako da Zeljo sa povratkom ovih igrača dobija još, još na snazi. A treba napomenuti i da ce stadion biti ispunjen Zeljinim navijacima, jer Olimpik svojih nema, tako da će i to biti velika prednost za Zelju. Ovo se po meni mora igrati i ja sam vec odigrao combo tiket za vikend Zeljo 2, Radnik 1, Kopenhagen 1 i Basel x2 za veci ulog. 

Inace, volim loviti petkom rano ujutru kad obicno bet365 izbacuje kvote za nasu ligu i cesto znaju biti dosta veci koeficijenti nego sto bi trebali i dosta sam love samo na cashout nabacio prosle sezone, posto su ovo prva kola ocekivao sam da nece bas tako rano izbaciti, ali evo vidim da je jutros na Zelju bilo cak 2,1 sto bi bio nenormalan value.

Link to comment
Share on other sites

Budući da svi mediji pišu kako je transfer gotova stvar, da je lječnički pregled već obaljen i da će potpisivanje ugovora biti u ponedjeljak, mislim da je ova promocija prilika za sve koji još nemaju NetBet račun. 

Dakle na 5€ dobitak je čak 40€ a transfer je očito gotova stvar. Lijepi "Welcome bonus" ;)

 

http://bit.ly/ManUtd-Pogba

 

Također, druge kladionice su davale 1,20 a kasnije i maknule identični par iz ponude, tako da je stvar poprilično jasna...

 

PSwIP3I.png

sada sam se regao..stavio 10e ..gdje sad mogu tu igrati na pogbu..hmm

Link to comment
Share on other sites

17:30 Olimpic-Zeljeznicar 2@1,66

 

O Olimpiku sam pisao proslo kolo i sve se onako ispostavilo kako sam i napisao, istina da je Olimpik imao nekolike fine sanse, ali to sve nakon vodstva Slobode od 2:0. Zeljo je proslo kolo remizirao u derbiju sa Sarajevom, veliki hendikep je bio crveni karton za lijevog beka u 30. minutu i nakon toga je propala sva taktika i dogovori koji su bili dogovoreni i uigravani prije, samo cu napomenuti da je Zeljo startao u 442 formaciji sa cak 4 napadača, gdje su se mjenjali dvojica u vrhu napada, a dvojica po stranama. Za ovu utakmicu treba istaci i da se vracaju, sigurno dva ponajbolja igraca Zelje iz prosle sezone, Blagojevic i Stevanovic, koji nisu mogli igrati u derbiju radi suspenzije iz prosle sezone, tako da Zeljo sa povratkom ovih igrača dobija još, još na snazi. A treba napomenuti i da ce stadion biti ispunjen Zeljinim navijacima, jer Olimpik svojih nema, tako da će i to biti velika prednost za Zelju. Ovo se po meni mora igrati i ja sam vec odigrao combo tiket za vikend Zeljo 2, Radnik 1, Kopenhagen 1 i Basel x2 za veci ulog. 

Inace, volim loviti petkom rano ujutru kad obicno bet365 izbacuje kvote za nasu ligu i cesto znaju biti dosta veci koeficijenti nego sto bi trebali i dosta sam love samo na cashout nabacio prosle sezone, posto su ovo prva kola ocekivao sam da nece bas tako rano izbaciti, ali evo vidim da je jutros na Zelju bilo cak 2,1 sto bi bio nenormalan value.

Ja sam još danas igrao, lijepa kvota.. sigurno će padati do tekme :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam je sinoc odigro jos po nevjerovatnoj kvoti od 2.30 , potrefio se bio budan kad je bet tek stavio par :D

Usput ja bi se na radniku ogradio sa 1x mozda bi cak i izbacio, za basel i kopenhagen potpisujem, a ja bi dodo na to zilinu po finoj kvoti od 1.40

I ja sam napravio kombo tiket al et za danas jos cekam dinama i droghedu..

Link to comment
Share on other sites

16.00  Gefle - Hammarby    1X   1.83    ( Bet 365)


 

Duel dve ekipe koje nisu zadovoljne trenutnim stanjem na tabeli i duel ekipa koje zele bodove,bodove spasa...


Pisao sam o Gefleu u nekom od ranijih tipova i ovaj Gefle se ne moze uporedjivati sa ekipom koja je igrala pre pauze u prvenstvu...prosto,ova zadnja tri kola su drugaciji tim i to je evidentno...


Hammarby je u nesto boljoj poziciji,ali i oni imaju dosta razloga za nezadovoljstvo ove sezone...Glavni problem gostiju su igre na strani,gde su jako,jako losi 1-1-5 imaju ,te su uz bas Gefle, najgori gosti lige...


Na mnogim portalima ovo jutro u Svedskoj se mogu procitati razna vidjenja ovog meca..od overa do undera,od pobede gostiju,do pobede Geflea..... I da vam kazem nesto,svaki clanak ima argumente i svaki clanak govori za sebe i u pravcu odredjenog tipa...tako da je bas sve moguce u ovom paru.


Ipak, 1X na Gefle je nesto sto me vuce od kako sam video ovaj par....


Gefle je,kao sto sam rekao, promenio stil igre.Vise su okrenuti ka golu protivnika,ne cekaju vise mnogo da bi uputili udarac i cini se da rizikuju dosta.Naravno,nemaju sta vise da cekaju,jer gore od ovog ne mogu,pa upravo ova tri meca poslednja pokazuju tu razliku koja se trenutno odvija kod njih...Poraz od Falkenberga je apsolutno nezasluzen(Gefle ih je razbio skroz na skroz u tom mecu),pobeda nad Kalmarom 4-2 je upravo ono sto sam rekao i pricao(o toj promeni pristupa igri),a poraz od Norrkopinga je i bio ocekivan s;obzirom da je Norrkoping ipak za koplje ispred...mada,ko je gledao taj mec,mogao je videti da je i tu Gefle imao nekoliko sansi za pogodak..lepih sansi...


I ajmo da pogledamo Hammarby sada...sta su oni uradili u zadnja tri kola?


Poraz od hackena 4-2,zasluzen...nereseno sa Falkenbergom 3-3,jako cudan mec(gledao sam ceo mec) i cini se da su mogli do pobede tu,ali sveukupan utisak je cudan posle tog meca...i poraz od AIK-a 0-3 na svom stadionu je zasluzen skroz...


Gefle je na mene ostavio bolji utisak analizirajuci ove meceve posle pauze i iskreno,njima ovaj duel vise znaci danas...vise ce da grizu,igraju na svom stadionu a hammarby je ekipa sa kojom mogu da se nose u ovom momentu itekako...Bookji po meni mnogo podcenjuju Gefle ovde,pa mi ovih 1.83 za dvoznak lepo zvuci i izgleda...Probacu sa 1X na mecu. 

Link to comment
Share on other sites

Vanni-Bašić over 22,5 1.93 Marathon/1.90 bet365/Wwin

 

Polufinale challengera u Segoviji. O Vanniju sam pisao jučer pa ću samo kopirati neke stvari. Nakon dobre prošle sezone, Luca Vanni se ovom ne može pohvaliti. Ukupno ima 16/23, a pobjede nije povezao sve do ovoga mjeseca. Na hardu ima 7/6 ove sezone a upravo na njemu u Recanatiu prošli tjedan malo je i proigrao. U prvom kolu dobio Przysieznog, zatim Zhyrmonta, a četvrtfinale gubi od Donskoya iako je dobio prvi set. Ovdje je u prvom kolu dobio Janowicza 2:6 7:6 7:5, u drugom Mertensa 6:7 6:0 6:3 i jučer u četvrtfinalu Santillana 7:6 6:3. Mirza je imao dva turnira vrijedna spomena i oba su sa početka sezone. Iznenadio je na Australian Openu, prošao kvalifikacije, zatim u prvom kolu dobio Haasea 3:0 ali preko Berde nije mogao. U Sofiji je također prošao kvalifikacije, u prvom kolu dobija Bhambria, a osminu gubi od GGL-a. Zatim je uslijedila mala kriza rezultata, vezao je pobjede samo u Davis Cupu, a ta kriza se dogodila ponajviše jer je bila sezona zemlje koja je njemu najgora. Prije ovoga turnira nastupao je u Gstaadu gdje mu je Istomin predao kod 4:2 u prvom setu, a u osmini je odigrao dobar meč protiv Youzhnog koji je na kraju izgubio u tri seta. Ovdje je očekivano prošao prva dva kola, Cox 6:2 6:3, Konecny 6:4 6:3. Juče je napravio fino iznenađenje protiv Almagra 5:7 7:6 7:6. H2H 1:0 za Mirzu, 2011. zemlja 7:6 7:6. Kvote su podjednake po kladionicama, a osobno ni ja nemam nekog favorita. Nadao sam se da će se Bet opet zaletit sa granicom ali su danas bili malo pametniji. Ipak, igram over samo neću ići jako koliko sam mislio da je 21,5. Obojica su digli formu nakon kriznih rezultata, i jedan i drugi igraju dobro ovaj turnir, rankingom su u 10 mjesta. Bašić pun samopouzdanja nakon pobjede protiv Almagra, samo se nadam da nije previše umoran jer je bio baš dug meč.

Link to comment
Share on other sites

Jedini susret danas u HNL-u u kojem se sastaju dvije momčadi koje su još uvijek bez boda u ovoj sezoni. Ove dvije momčadi vrlo lako bi se mogle boriti za opstanak u ligi ove sezone, pa ovaj međusobni susret ima još veću težinu. Također ni jedna momčad ne želi doživjeti treći poraz u sezoni, pa se može očekivati vrlo tvrda utakmica.

 

CIBALIA - INTER ZAPREŠIĆ

Link to comment
Share on other sites

Budući da svi mediji pišu kako je transfer gotova stvar, da je lječnički pregled već obaljen i da će potpisivanje ugovora biti u ponedjeljak, mislim da je ova promocija prilika za sve koji još nemaju NetBet račun. 

Dakle na 5€ dobitak je čak 40€ a transfer je očito gotova stvar. Lijepi "Welcome bonus" ;)

 

http://bit.ly/ManUtd-Pogba

 

Također, druge kladionice su davale 1,20 a kasnije i maknule identični par iz ponude, tako da je stvar poprilično jasna...

 

PSwIP3I.png

 

Evo da se nadovežem, izašla je i vijesti da je Pogba potpisao dres navijaču Manchester Uniteda, što sve govori. Sigurno to nebi napravio da je transfer pa i 1% upitan. Očito se samo čeka pravi tajming za službenu objavu.

 

Više detalja na http://www.svijetkladjenja.com/vijesti/pogba-potpisao-prvi-dres

 


 

Everton - Betis 1

 

Prijateljska utakmica u sklopu Dresden turnira, koja se igra u Njemačkoj. Everton je predvođen Komanom te je nakon prve utakmice u kojoj su poraženi od Dresdena nanizali tri pobjede. Betis je par slavio u zadnjih 6 utakmica, međutim protivnici nisu bili u rangu Evertona. 

 

Everton: Predicted Line-Up (4-5-1)

Robles: Baines, Besic, Bryan, Holgate: Barkley, Davies, Mirallas, Lennon, Galloway: Rodriguez.

 

Real Betis: Predicted Line-Up (4-3-3)

Adnan: Sanchez, Cabrera, Mandi, Piccini: Joaquin, Cejudo, Ruiz: Castro, Musonda, Ceballos.

 

Ukoliko će Everton pristupiti ozbiljno ovoj utakmici vjerujem da bi trebali slaviti a koeficijent 2,10 je svakako vrijedan rizika. Za očekivati je puno rotacija na obje strane, međutim vjerujem da Everton ima dužu i kvalitetniju klupu od Betisa, što bi također išlo u prilog ovoj okladi. 

Link to comment
Share on other sites

Argentina-Srbija 2 1.80 SS/1.70 Marathon


 


Prijateljska utakmica pa malo opuštenije ali moram uzeti. Argentina je sinoć lagano dobila Hrvatsku ali to nije bila prava Hrvatska, kao što je Aco i najavio, čuvale su se taktike za OI, nije se igralo uopće na 100 % i to mi nije neko mjerilo. Argentina mi općenito nema neku ekipu koja bi nešto mogla napraviti na OI a da je ovo utakmica koja se igra na olimpijadi, na Srbiju bi bilo max 1.30. Sinoć sam ih gledao (dok sam pio ali sam upratio i utakmicu, al' opet nisam toliko mjerodavan :D) i baš sam uživao. Ušli su sporije u utakmicu ali onda kreće gaženje predvođeno Bogdanovićem. Zatim se uključuje Jokić, ulazi doktor Teodosić koji sa prolazima i brutalnim asistencijama još više diže igru Srbije. Na kraju je i Mačvan digao sebi samopouzdanje sa dvije trice što mu je bilo jako potrebno nakon onih ozljeda. Sve u svemu, prijateljska utakmica jeste, igra se u Argentini i sve ali nakon onakve predstave sinoć, mislim da se isplati odigrati na Srbiju, pa makar ubaciti na neki combo.


Link to comment
Share on other sites

pozz svima

 

evo opet nešto iz Slovenije

 

Gorica: Radomlje tip 1 kvota bet365 1,5

 

Gorica ima pobjedu i poraz  ove godine  kod kuče je pobjedila Aluminij (došao iz druge lige) 2 0, a onda izgubila u Celju 1 0...moglo bi biti obratno nisu igrali loše imali 11 šuteva ( 4 u gol)...al nije prošlo, sigurno imaju bolju ekipu od Radomlja, na golu imaju Sorčana koji je sasvim dobar golman za ovu ligu (top 3 ) a vrlo jim je razigran igrač u veznoj liniji Jaka Kolenc (bio izbran u ekipu kola)...imaju i povratnika Burgiča i Škarabot u defenzivi (igrao u Gentu, Rijeka, Olimpija)....a kod Radomlja je poznat samo Anđeljović ( pratio sam ga ima iskustva al čovjek nema više fizičke sposobnosti pratiti mlade igrače).... Radomlje izgubile obje utakmice  sa  2 0 (Domžale, Olimpija)...Olimpija je vrlo loša ove godine a uspeli su pobjedit Radomlje  0 2 u gostima....Radomlje su sa Alumijijem prvi kandidat da se vrate u 2. ligo...pa če prilike skupljanja bodova sigurno tržit kod kuče...Gorica ima bolju ekipu i kod kuče sigurno napada pobjedu jer imaju ekipu za top 5 i to se danas traži.  Ekipe su odigrale 4 utakmice Gorica ima 2 pobjede 4 0 i 3 0 u sezoni 14/15 i neodlučeno i poraz 1 0, kod kuče naravno nisu gubili...

 

Sretno ko prati

Link to comment
Share on other sites

poštovanje svima, 

jedan tiket za danas (bet365)   kv.  2,17

 

INVERNESS CT - ARBROATH  Inverness daje gol u oba poluvremena   1,53

 

Prvo imamo meni vrlo dragi škotski liga kup. Nakon tri odigrana kola Inverness drži drugo mjesto u grupi sa jednakim brojem bodova kao Dundee Utd, no Dundee je prvi jer je njihov prvi međusobni duel dobio nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca (nova pravila od ove godine, igra se u sistemu grupa pa nokaut faza, u grupama se pobjede vrednuju sa 3 boda, x sa 1 i onda ako ekipa uspije dobiti na penale, koji idu odmah nakon kraja regularnog vremena, piše joj se još 1 bod). Danas je pred njima duel s najlošijom ekipom ove skupine, četveroligašem Arbroathom, koji je zasad uspio izvući samo 1 bod protiv Dundee-a. Inverness ovakve utakmice mora riješavati lako, i zasad protiv niželigaških klubova (Dunfermlinea i Cowdenbeatha) nije imao velikih problema. Mislim da će sličan scenariji biti i danas, te da će domaćin upisati laku pobjedu uz po barem gol u svakom poluvremenu.

 

 

ZENIT - LOKOMOTIV   1x    1,20

 

Zenit iako je prodao Hulka, ne izgleda kao da im pretjerano fali (juće je postignut dogovor oko prodaje Ansaldia u Genou). Gledajući ih u susretu Superkupa protiv CSKA (dobili sa 1:0), izgledali su izrazito kompaktno i izgleda je stari lisac Mircea Lucescu brzo pohvatao konce i Zenit bi mogao voditi glavnu riječ u Rusiji ove sezone. Lokomotiv je uspio zadržati cijelu ekipu od prošle sezone (iako se spominjao odlazak Ćorluke, ali to se nije dogodilo). Ekipa ne izgleda loše, no njih mi je teško shvatiti ozbiljno kao nekog kandidata u borbi za naslov, jer dosta često im se dogodi niz loših i pacerskih rezultata od ekipa koje su kvalitetom daleko ispod njih, dok ekipe poput Zenita, CSKA, Spartaka teško mogu dobiti. Gledajući izostanke, za danas je Lucescu najavio da samo Witsel i Lombaerts sigurno neće igrati, kao ni novopridošli Mak i Guiliano, dok će se o nastupu Dzyube odlučiti pred utakmicu (ako ne bude igrao to mogu pokriti Kokorin i povratnik Kerzhakov). Kod gostiju fali samo napadač Maicon. Sve u svemu meni je ovdje Zenit puno bliži pobjedi (tradicija na stadionu Petrovsky im također ide u prilog), ali eto ipak ću se odlučiti za sigurniju opciju dvoznaka.

 

 

ŽILINA - PREŠOV   1   1,18

 

U ovome susretu za mene je sve jasno. Žilina bi morala odnijeti laganu pobjedu. Bilo je nekih dolazaka pred početak nove sezone i može se reči da djeluju bolje nego lani. Kod njih izostanaka za ovaj susret nema, dok će kod gostiju faliti Cicman, Macko i Hruška.

Link to comment
Share on other sites

Longford Town v Galway United

 

U prvom medjusobnom susretu ove sezone ekipe su igrale 2:2. Situacija polako postaje beznadežna za Town koji je na dnu lestvice sa samo 9 bodova iz 20 tekmi. Sinoć je Wexford slavio tako da je razlika izmedju poslednjeg i pretposlednjeg velikih 6 bodova, pa večerašnji domaćin mora početi skupljati bodove ukoliko misle izboriti bar play-off poziciju. Iako njihov trener i dalje opstaje na klupi, dva defanzivca su napustila klub nedavno a još dvojica bitnih će odradjivati suspenziju večeras. Sa druge strane, Galway dolazi u odličnom raspoloženju, bez pritiska, ali kao treća ekipa u ligi po postignutim golovima i sa "in-form" drugim strelcom lige. Nemaju bitnih izostanaka pa očekujem još jedan njihov performans po sistemu "za gol više".

 

sigurno>> over 1,5 @1,25

realno>> over 2,5 @1,80

hrabro>>  over 2,5 & bts  @2,10

Link to comment
Share on other sites

pozz svima

evo opet nešto iz Slovenije

Gorica: Radomlje tip 1 kvota bet365 1,5

Gorica ima pobjedu i poraz ove godine kod kuče je pobjedila Aluminij (došao iz druge lige) 2 0, a onda izgubila u Celju 1 0...moglo bi biti obratno nisu igrali loše imali 11 šuteva ( 4 u gol)...al nije prošlo, sigurno imaju bolju ekipu od Radomlja, na golu imaju Sorčana koji je sasvim dobar golman za ovu ligu (top 3 ) a vrlo jim je razigran igrač u veznoj liniji Jaka Kolenc (bio izbran u ekipu kola)...imaju i povratnika Burgiča i Škarabot u defenzivi (igrao u Gentu, Rijeka, Olimpija)....a kod Radomlja je poznat samo Anđeljović ( pratio sam ga ima iskustva al čovjek nema više fizičke sposobnosti pratiti mlade igrače).... Radomlje izgubile obje utakmice sa 2 0 (Domžale, Olimpija)...Olimpija je vrlo loša ove godine a uspeli su pobjedit Radomlje 0 2 u gostima....Radomlje su sa Alumijijem prvi kandidat da se vrate u 2. ligo...pa če prilike skupljanja bodova sigurno tržit kod kuče...Gorica ima bolju ekipu i kod kuče sigurno napada pobjedu jer imaju ekipu za top 5 i to se danas traži. Ekipe su odigrale 4 utakmice Gorica ima 2 pobjede 4 0 i 3 0 u sezoni 14/15 i neodlučeno i poraz 1 0, kod kuče naravno nisu gubili...

Sretno ko prati

Cekam samo ovo!!!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use