Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 22.7.2016.


crnamamba

Recommended Posts

Rijeka - Istra 1961 1 @1.20 bet365

 

Rijeka je u prvom kolu svladala Split sa uvjerljivih 0:3 na Parku mladeži. Kekova momčad nije odigrala neku spektakularnu utakmicu, ali individualna kvaliteta prije svih Marina Tomasova i onda Romana Bezjaka bile su dovoljne za pobjedu nad vrlo lošim Splitom. Nakon susreta Rijeka je prodala dvojicu igrača Močinića i Leškovića, ali oni ni onako nisu bili u prvoj momčadi. Rijeka ima vrlo veliku kvalitetu u veznom redu, barem kada je HNL u pitanju, jer Maleš i Bradarić vrlo dobro kontroliraju sredinu. U napadu osim brzog Tomasova tu su i Bezjak, ali i Mario Gavranović. Najviše problema Kek pomalo iznenađujuće ima u obrani. Ipak Rijeka je nakon Dinama u ovom trenutku sigurno najbolja momčad u HNL-u.

 

Istra je u prvom susretu samo nastavila, tamo gdje je stala prošle sezone. Još jedno očajno izdanje protiv Osijeka, koji je izuzev prvih 20. minuta odigrao jednu vrlo slabu utakmicu. Ipak Istra nije mogla gotovo ništa, a pogotovo nakon isključenja Strkalja, pa se porz od 0:1 može smatrati i pristojnim. Ipak već u prvom kolu trener Panadić je postao bivši, što je još jedan dokaz očajnog rada uprave na čelu sa Gloverom. Istra izgleda kao pogubljeni klub i to od kadroviranja, pa do rezultata. Privremeno će klub u Rijeci voditi Alen Šušnić, a tko će postati novi trener još uvijek se ne zna. Istra ima problema gotovo u svim redovima, a igrači uopće ne izgledaju kao momčad.

 

Ova derbi utakmica uvijek nosi dodatni naboj, ali u ovoj situaciji stvarno ne vidim načina da Rijeka izgubi bodove u ovom susretu. Osim što su igrački bolji, posloženeniji su kao klub, a atmosfere u momčadi potpuno su različite. Također Rijeka otvara sezonu na Rujevici pa se može očekivati vrlo dobra atmosfera. Tradicija je također na strani Rijeke, koja u posljednjih 5 međusobnih susreta ima isto toliko pobjeda. 

 

Najbolji koeficijent na koji sam naišao bio je u bet365 kladionici - 1.20 što nije puno, ali po meni zaista siguran tip.

Link to comment
Share on other sites

Rijeka - Istra 1961 1 @1.20 bet365

 

Rijeka je u prvom kolu svladala Split sa uvjerljivih 0:3 na Parku mladeži. Kekova momčad nije odigrala neku spektakularnu utakmicu, ali individualna kvaliteta prije svih Marina Tomasova i onda Romana Bezjaka bile su dovoljne za pobjedu nad vrlo lošim Splitom. Nakon susreta Rijeka je prodala dvojicu igrača Močinića i Leškovića, ali oni ni onako nisu bili u prvoj momčadi. Rijeka ima vrlo veliku kvalitetu u veznom redu, barem kada je HNL u pitanju, jer Maleš i Bradarić vrlo dobro kontroliraju sredinu. U napadu osim brzog Tomasova tu su i Bezjak, ali i Mario Gavranović. Najviše problema Kek pomalo iznenađujuće ima u obrani. Ipak Rijeka je nakon Dinama u ovom trenutku sigurno najbolja momčad u HNL-u.

 

Istra je u prvom susretu samo nastavila, tamo gdje je stala prošle sezone. Još jedno očajno izdanje protiv Osijeka, koji je izuzev prvih 20. minuta odigrao jednu vrlo slabu utakmicu. Ipak Istra nije mogla gotovo ništa, a pogotovo nakon isključenja Strkalja, pa se porz od 0:1 može smatrati i pristojnim. Ipak već u prvom kolu trener Panadić je postao bivši, što je još jedan dokaz očajnog rada uprave na čelu sa Gloverom. Istra izgleda kao pogubljeni klub i to od kadroviranja, pa do rezultata. Privremeno će klub u Rijeci voditi Alen Šušnić, a tko će postati novi trener još uvijek se ne zna. Istra ima problema gotovo u svim redovima, a igrači uopće ne izgledaju kao momčad.

 

Ova derbi utakmica uvijek nosi dodatni naboj, ali u ovoj situaciji stvarno ne vidim načina da Rijeka izgubi bodove u ovom susretu. Osim što su igrački bolji, posloženeniji su kao klub, a atmosfere u momčadi potpuno su različite. Također Rijeka otvara sezonu na Rujevici pa se može očekivati vrlo dobra atmosfera. Tradicija je također na strani Rijeke, koja u posljednjih 5 međusobnih susreta ima isto toliko pobjeda. 

 

Najbolji koeficijent na koji sam naišao bio je u bet365 kladionici - 1.20 što nije puno, ali po meni zaista siguran tip.

 

a sta mislite o rijeka win to nil 1,70 kvota  meni se svidja iz dva razloga, zbog lose igre istre, i zbog zadnjih pet susreta da nisu uspjeli postici go protiv rijeke..

Link to comment
Share on other sites

a sta mislite o rijeka win to nil 1,70 kvota  meni se svidja iz dva razloga, zbog lose igre istre, i zbog zadnjih pet susreta da nisu uspjeli postici go protiv rijeke..

 

Sviđa mi se i slažem se.

I znam da je derbi,ali ovakvoj Istri ne ginu barem  min.3 komada.Znam da rijeka ne zabija previše,ali ova istra je trenutno drugoligaš za sredinu tablice.

Link to comment
Share on other sites

a sta mislite o rijeka win to nil 1,70 kvota  meni se svidja iz dva razloga, zbog lose igre istre, i zbog zadnjih pet susreta da nisu uspjeli postici go protiv rijeke..

Iskreno mislim da se može gotovo sve kombinirati na ovoj utakmici (poluvrijeme kraj, hendikep ili ova tvoja oklada), jer Istra je stvarno loša, a teško da će ovaj privremeni trener napraviti neki veliki pozitivni šok. Rijeka po meni nije ništa posebno odigrala, ali trebala bi ovu utakmicu rutinski odraditi, iako se radi o derbiju. Istra će po meni jako teško do pogotka u ovom susretu, tako da slažem se s tobom.

Link to comment
Share on other sites

Dzumhur - Fognini 1 @ 2.75 unibet

Unibet drzi daleko najvecu kvotu na ovaj tip. (Bet i WH imaju na 2.6). Damir je tenisac koji je napravio zavidan napredak u igri ove sezone. Vec je iznenadio almagra u prvome kolu a onda prosao i fabianna za susret s fogninijem. Bosanskog-hercegovackog tenisaca krasi fantastican borbeni duh i za njega nema izgubljenog poena, za svaki poen se bori do kraja. S druge strane bit ce svima dobro poznati i u glavi lud fabio fognini. Kladionice ga tu predstavljaju velikim favoritom ali on zbog svog ponasanja na terenu to nikada nije. Kada ustane na pravu nogu u stanju je svakoga razvaliti, a kada ustane na krivu sposoban je izgubiti od svakoga. Nekako mi se cini da je dzumhur puno vise motiviran u ovome trenu, jer fognini je igrao davis cup za viked gdje je svojom "odlicnom" igrom protiv delbonisa izbacio italiju iz davis cupa pa ja uzimam pobjedu duzmhura

Jedan za manji ulog

Dzumhur to win the trophy @ 8.00 unibet

Samo zato jer umagu se znaju dogodgiti iznenadjenja a i damiru je ovo odlicna sansa sa jedan dobar rezultat. Turnir usred ljeta i pitanje koliko ima igraca koji zapravo igraju sa 100%. Neki su cini mi se dosli po lovicu i na kupanje.

Link to comment
Share on other sites

Rijeka over 1.5 @ 1.31

Isner - Johnson over 21.5 @1.23

Karlovic - Sock over 22.5 @1.36

 

Kvota: 2.19 @ unibet     Ulog: 5/10

 

Jedno duplanje za danas iz Unibeta. Ukratko o predlozima:
 

  • Rijeka veliki favorit, dosta je receno o tom mecu, ocekujem jednu efektivnu utakmicu u korist Rijeke sa najmanje dva pogotka u mrezi Istre. Kvota nimalo losa uzeci u obzir razliku u kvalitetu izmedju ova dva tima
  • Alternativna granica na ovom mecu. I Isner i Johnson su dosadasnji deo turnira obavili jako dobro, bez ijednog brejka protivnika sto govori o njihovoj stabilnosti prilikom svog servisa. Mislim da i veceras nece biti drugacije, licno ovo mi mirise i na over 25.5 ali zbog veceg uloga uzimam 21.5 koja bi morala proci i u samo 2 seta. Isner brani ovde finale turnira, dok Johnson polufinale. Inace, igrali su ovde u Washingtonu prosle godine i Isner je bio bolji posle 3 seta 3:6 6:3 7:6. 
  • Karlovic i Sock takodje altern granica od 22.5. Karlovic jos bez brejka, Sock samo jedan brejk protiv Lacka ali zato oba meca rutinski odradjena u 2 seta. I jedan i drugi u veoma dobroj formi, Sock u blagoj prednosti zbog domace publike a svi koji prate tenis znaju da americki teniseri igraju puno bolje na americkim turnirima. Sumnjam da ce ovo zavrsiti u 2 kratka seta, siguran sam u barem jedan tie break (ako ne i dva). Imamo dva jako dobra servera, igrali su 4 puta, Karlovic vodi 3:1 u H2H, od toga 3 puta preko ove granice, samo jednom ispod
Link to comment
Share on other sites

Evo nekih najava sa stranica Hrvatske Lutrije. 

 

Brann - Aalesund

Nogometaši Branna i Aalesunda u petak će odigrati prvu utakmicu 17. kola u norveškom prvenstvu. Veliki favoriti za pobjedu su domaći nogometaši.
Brann stoji vrlo dobro na ljestvici. Na petom je mjestu, s tim da bi mogao dodatno napredovati budući da igra sve bolje i bolje. Aalesund je, pak, četrnaesti na ljestvici, no forma tog kluba mnogo govori o aktualnoj situaciji (dva remija i dva poraza u zadnje četiri utakmice).
Moramo naglasiti da je Aalesund u posljednjem pokušaju uzeo bod Rosenborgu (1-1), najboljoj norveškoj momčadi, no moramo znati kako je Rosenborg bio između dvije utakmice protiv Norrkopinga (drugo pretkolo Lige prvaka) i prvenstvo je barem nakratko, stavio izvan fokusa.
Uopće ne bi trebali previše dvojiti. Brann je velikih favorit u ovih 90 minuta i spremno vam predlažemo igranje na domaćina.
Treba svakako navesti sljedeće: Brann je definitivno jedna od najjačih norveških momčad na domaćem terenu. Ima šest pobjeda i samo jedan remi pred svojim navijačima, kao i razliku pogodaka 10-1 (uvjerljivo najbolja domaća obrana u ligi).
Brann je lijepi znak na vašem listiću, Aalesund se danas neće naigrati

 

Chardy - Berlocq

Francuski tenisač Jeremy Chardy definitivno je najavio, u dva dosadašnja meča u Umagu, da ima opasne namjere na ovom ATP turniru.

Chardy djeluje sjajno, u drugom je kolu izgubio samo dva gema u meču protiv Čačića, a novi mu je ispit Argentinac Carlos Berlocq. U dosadašnjem tijeku karijere igrali su jednom međusobno i tada, prije dvije godine na travi Eastbournea, logično je slavio Chardy 6-4, 7-5.
Na zemlji bi Berlocq trebao biti opasniji, no taj 87. tenisač na svijetu, ipak je na zalazu karijere. Ima 33 godine i opet je sve češće samo sudionik ATP Challenger turnira. Ponekad se otvori put na nekom ATP turniru, kao ovom prilikom u Umagu, pa dogura nešto dublje u turnir, ali ipak je činjenica da je Berlocq daleko od svojih najboljih dana.
Chardy je dobar na svim podlogama i ako je pri udarcu i u dobrom ritmu, može biti krajnje neugodan suparnik i najboljima na svijetu.
Prije ovog meča na papiru je favorit definitivno Chardy i bez obzira na izvedbu Argentinca, francuski će tenisač dobiti ovaj meč bude li na tragu prva dva umaška meča. 

Link to comment
Share on other sites

Poštovanje svima,
za danas dva tiketa (oba Marathon)

 

prvi: kv.   2,106

 

EAST STIRLINGSHIRE - RANGERS   prvo poluvrijeme  2   1,33

 

Rangersi nastavljaju igranje u Liga kupu, gostovanjem kod petoligaša. U prve dvije utakmice upisali su 2 pobjede sa po 2:0 (Annan i Motherwell), te vjerujem da će danas nastaviti niz pobjeda, protiv vjerojatno najlošije ekipe grupe F. Oni su pak odigrali 1 utakmicu i upisali lagani poraz od trećeligaša Stranraera od 3:1. Po svemu dosad viđenom, i velikoj motivaciji igrača Rangersa (pogledao sam snimku utakmice sa Motherwellom i sažetke sa Annanom), gdje se vidi da žele što bolji rezultat u ovome natjecanju, tipujem na laganu pobjedu Rangersa, gdje mislim da će već na poluvremenu voditi i kasnije posao lagano privesti kraju.

 

SHAKHTAR DONETSK - ZIRKA   Shakhtar daje gol u oba poluvremena   1,48

 

Domaćini prošle godine izgubili titulu od Dynama, a pred početak nove i Superkup od istoga protivnika. Motiva u novonj sezoni im svakako neće nedostajati da povrate primat u ukrajinskom nogometu. Prvo kolo nove sezone im donosi za njih nedoraslog protivnika, dojučerašnjeg drugoligaša Zirku. Domaćini i nemaju nekih velikih promjena u sastavu, praktički su svi igrači tu, uz prinovu Seleznyova, koji se po drugi puta vraća u Rudare, te će svakako biti odlična opcija u napadu. O gostima ne znam puno, pripreme nisu odradili loše i možemo izdvojiti pobjedu nad slovačkim Košicama od 3:0. Ipak ovo danas je drugi svijet za njih i moguće je da vidimo standardnu proceduru kada Shakhtar igra sa protivnikom ranga Zirke, a to je barem 3-4 gola u mreži protivnika. Bitnijih izostanaka kod domaćina nema (Rakitskiy i Ferreyra su upitni, no za obojicu se vjeruje da će moći pomoći, dok su odsutni zamjenjivi Azevedo i Shevchuk), i stoga mislim da Rudari lako mogu poentirati u oba pol.

 

MERVYN KING - PHIL TAYLOR   2       1,07

 

Par koji je tu da se zaokruži kvota. Iako su iz Kinga neki vrlo dobri rezultati, od tih vremena je dosta prošlo. Danas je Taylor apsolutni favorit i sve osim njegove pobjede u ovome meču bi bilo pravo iznenađenje.

 

 

drugi: kv. 2,037

 

RIJEKA - ISTRA  1    1,18

 

Rijeka nakon 3:0 pobjede protiv Splita dočekuje Istru kući i sve osim njihove pobjede bi bilo ogromno iznenađenje. Neću pretjerano duljiti s ovom analizom, jer manje više svi znate stanje u kojem se Istra nalazi, i iako je ovo kakav takav derbi ja nemam dilemu tko će slaviti na kraju.

 

CRVENA ZVEZDA - NAPREDAK KRUŠEVAC  1    1,18

 

Prošlogodišnji prvak na Marakani dočekuje novoga prvoligaša i na taj način kreće u pohod na obranu titule. Zvezda ima jak sastav ove godine iako to možda igrom nisu potkrijepili u dvomeču protiv Valette. Baš iz tog razloga mislim da će nošeni podrškom Delija odigrati jednu dobru utakmicu, upisati pobjedu protiv gostiju iz Kruševca i na taj način nagovijestiti novi duel u LP protiv Ludogoreca.

 

SHAKHTAR DONETSK - ZIRKA   1   1,10

 

Sve sam već rekao gore, samo ovdje uzimamo sigurniju i mislim opciju koja nikako ne može pasti. Sve osim pobjede domaćina i slavnog ukrajinskog kluba, protiv nepoznate Zirke, bilo bi sramotno za Rudare na otvaranju nove sezone.

 

EAST STIRLINGSHIRE - GLASGOW RANGERS   prvo poluvrijeme 2   1,33

 

Ovo je par koji ću kopirati sa prvog listića, jer Rangersi mi izgledaju izrazito jaki i motivirani i vjerujem da je ovo tip koji bi lako mogao proći. Neću se ponavljati da ne davim ponovno, ali razlika između prvoligaša i petoligaša mora prevagnuti i donjeti Rangersima koji gol već u prvom poluvremenu. 

Link to comment
Share on other sites

Karlović - Sock tie break I set  1.95

Querrey - Monfils tie break u meču  1.70

 

Četiri igrača koji na servisu imaju zastrašujuće brojke. Karlović bez pružene break lopte, 71% prvog servisa i 95% osvojenih poena. Sock je dao jednu break priliku, a poslije prvog servisa imao je 92% osvojenih poena. Querrey 86% nakon prvog servisa, a Monfils je Čoriću u čitavom meču dozvolio 6 poena na svom servisu. I u međusobnim mečevima tie breakovi konstanta.

Link to comment
Share on other sites

Evo nekih najava sa stranica Hrvatske Lutrije. 

 

Brann - Aalesund

Nogometaši Branna i Aalesunda u petak će odigrati prvu utakmicu 17. kola u norveškom prvenstvu. Veliki favoriti za pobjedu su domaći nogometaši.

Brann stoji vrlo dobro na ljestvici. Na petom je mjestu, s tim da bi mogao dodatno napredovati budući da igra sve bolje i bolje. Aalesund je, pak, četrnaesti na ljestvici, no forma tog kluba mnogo govori o aktualnoj situaciji (dva remija i dva poraza u zadnje četiri utakmice).

Moramo naglasiti da je Aalesund u posljednjem pokušaju uzeo bod Rosenborgu (1-1), najboljoj norveškoj momčadi, no moramo znati kako je Rosenborg bio između dvije utakmice protiv Norrkopinga (drugo pretkolo Lige prvaka) i prvenstvo je barem nakratko, stavio izvan fokusa.

Uopće ne bi trebali previše dvojiti. Brann je velikih favorit u ovih 90 minuta i spremno vam predlažemo igranje na domaćina.

Treba svakako navesti sljedeće: Brann je definitivno jedna od najjačih norveških momčad na domaćem terenu. Ima šest pobjeda i samo jedan remi pred svojim navijačima, kao i razliku pogodaka 10-1 (uvjerljivo najbolja domaća obrana u ligi).

Brann je lijepi znak na vašem listiću, Aalesund se danas neće naigrati

 

Chardy - Berlocq

Francuski tenisač Jeremy Chardy definitivno je najavio, u dva dosadašnja meča u Umagu, da ima opasne namjere na ovom ATP turniru.

Chardy djeluje sjajno, u drugom je kolu izgubio samo dva gema u meču protiv Čačića, a novi mu je ispit Argentinac Carlos Berlocq. U dosadašnjem tijeku karijere igrali su jednom međusobno i tada, prije dvije godine na travi Eastbournea, logično je slavio Chardy 6-4, 7-5.

Na zemlji bi Berlocq trebao biti opasniji, no taj 87. tenisač na svijetu, ipak je na zalazu karijere. Ima 33 godine i opet je sve češće samo sudionik ATP Challenger turnira. Ponekad se otvori put na nekom ATP turniru, kao ovom prilikom u Umagu, pa dogura nešto dublje u turnir, ali ipak je činjenica da je Berlocq daleko od svojih najboljih dana.

Chardy je dobar na svim podlogama i ako je pri udarcu i u dobrom ritmu, može biti krajnje neugodan suparnik i najboljima na svijetu.

Prije ovog meča na papiru je favorit definitivno Chardy i bez obzira na izvedbu Argentinca, francuski će tenisač dobiti ovaj meč bude li na tragu prva dva umaška meča. 

Mislis u dva seta sto je odigrao u Umagu?

Link to comment
Share on other sites

evo jedan pokušaj nakon što su izašle postave (klaja bet365)

 

EAST STIRLINGSHIRE - GLASGOW RANGERS  Barrie McKay  daje gol   2,10

 

21-godišnji napadač koji ove godine igra dosta u Liga kupu. Trenutno ima 2 odigrana susreta i 1 postignuti pogodak, koji je postigao protiv Annana u drugome kolu. Danas očekujem totalnu dominaciju Rangersa protiv nedoraslog protvnika (petoligaši), njihova 3-4 gola, te vjerujem da će McKay imati dovoljno prilike pokazati da se na njega može računati i u ozbiljnijim utakmicama i poentirati barem jednom danas.

 

Na kraju ništa od zgoditka, samo izboreni jedanaesterac

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use