Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 9.7.2016.


Goksim

Recommended Posts

ISKORISTI JOŠ OVAJ VIKEND, DOK TRAJE EURO2016, I UZMI FANTASTIČNE BONUSE ZA KLAĐENJE!

 

Popis svih aktivnih BONUSA ZA KLAĐENJE:

1. Betfair 100% bonus do 200€ za igrače iz Hrvatske
    (uplatiš 200€ a na računu imaš 400€) ➡ http://bit.ly/euro2016-hrvatska

2. Betfair 200% bonus do 40€ za igrače iz BIH, Srbije, Slovenije, Crne Gore i Albanije
    (uplatiš 20€ a na računu imaš 60€) ➡ http://bit.ly/euro2016-balkan
 
3. Bet at home 50% bonusa na uplatu (za nove i postojeće igrače) do 200€
    (uplatiš 400€ a na računu imaš 600€)

4. Sportingbet – 200€ BONUSA 

5. Bet365 – najbolja svjetska kladionica 

6. 10Bet - 200€ BONUSA (50% na prvu uplatu)
    (uplatiš 400€ a na računu imaš 600€) 
 
7. Unibet - BESPLATNA OKLADA OD 25€ ZA EURO2016 
 
 



 
Za jednu subotu slaba ponuda, ali ipak je ljeto.  ;)
 
S.Williams - Kerber
Nisam gledao kako su igrale ovaj turnir pa ako netko je neka slobodno podijeli sa nama. Znam da će Serena biti ludo motivirana osvetiti se za za poraz u finalu Australian Opena...
 
Koeficijent na Serenu je oko 1,30...
 
Evo i H2H
 
1rOeWFK.png

Link to comment
Share on other sites

Ma uzima serena to. Gledo sam kerber jucer i tu je vise joj venus poklonila oba seta. Igrala je njemics dobro nema tu spora ali venus je promasila previse laganih udaraca te je njemica dobivala puno besplatnih poena. O sereni sta da kazem. Sumnjam u reprizu AO. Sta reci o nekome tko polufinale grand slama rijesi u 14 gemova. Samo cu citirat jackia od jucer. Serena je sa druge planete

Link to comment
Share on other sites

Mahut/Herbert - Benneteau/Roger-Vasselin over 41.5 @1.83 bet365    Ulog: 5/10

 

Blizi nam se i kraj Wimbledona a ovo je jedan od poslednjih meceva koje cemo gledati ove godine. Gledano sa kladionicarske strane, ocekivanja su bila nesto veca, bar sam se ja nadao nesto boljem ishodu, ali skroman profit je tu i to je najvaznije. Kisa je totalno poremetila ritam turnira pa zato u mnogim mecevima nismo mogli koristiti prednosti kao sto su: 5 setova u prosloj rundi i eventualni umor, 3 seta kod dublova sto je super za vise gemova a prva 2 kola su igrana u po 2 dobijena seta zbog promene pravila...

 

Gledao sam oba para u njihova poslednja 2 kola. Da krenem prvo od Mahuta i Herberta. Rutinski su krenuli turnir i sa "outsiderima" se nisu nimalo mucili, prvi set su ispustili tek protiv para Groth/Lindstedt ali je na kraju ipak reseno u njihovu korist rezultatom 3:1. Sledeci mec vec postaje neizvesniji protiv para Kontinen/Peers i bez obzira na isti rezultat kao i sa Groth/Lindstedt igra je bila puno izjednacenija. Igralo se 4 seta a tu smo videli 2 tie breaka, svaki par uzeo po jedan. Na kraju su Francuzi slavili sa 3:1 u setovima 6:4 6:7 6:4 7:6. Onda sledi duel protiv para Huey/Mirniy koji su prijatno iznenadjenje ovog turnira kod dublova. Ne samo da su zasluzeno dosli do polufinala nego su posteno namucili Francuze. Herbert i Mahut su posle treceg seta gubili sa 1:2 i bogami nije bilo bas svejedno. Srecom doslo je do blagog pada koncentracije protivnika pa su uspeli napraviti brejk i vratiti se u igru. Inace kod treceg seta su imali 2 mec lopte, HErbert je oba zicera prokockao i to jako nespretno. Takodje sam primetio da kod bitnih poena Mahut odradjuje zadatak dosta sigurnije dok Herbert redovno zaostaje, sto pogresnim kretanjem sto nepreciznim udarcima.

 

Benneteau/Roger-Vasselin takodje bez izgubljenog seta u prva 2 kola i onda dug mec protiv para Pospisil/Sock. To su dobili u 5 seta a posle njih isli na jos jedan veoma iskusan par - Murray/Soares gde su igrali jos 5 seta. U oba meca su uzimali prve setove pa onda gubili na sredini meca da bi se na kraju vracali u igru. To je naravno idealno za vise gemova/setova i redovno sam udarao overe na njihovim mecevima a oni naravno ispostovali. Na kraju protiv Klaasena i Rama prijatno iznenadili pobedivsi par koji je prethodno eliminisao i par DOdig/Melo i bracu Bryan. Taj mec je isao u 4 seta ali daleko preko ove granice kao i prethodna 2. Benneteau/Roger-Vasselin su iznenadili sirokim asortimanom poteza koje su vesto prilagodjivali u zavisnosti od toga ko su im protivnici. Obojica dobri serveri, na mrezi efikasni a sto je i najvaznije znaju odigrati dobro vazne poene. Takvih ce poena sigurno biti jer igraju protiv svojih zemljaka koje dobro poznaju a pritom ce sigurno hteti vratiti revans za onaj poraz na Australian Openu ove sezone. 

 

Uzeci sve u obzir, mislim da nas ceka jos jedan dug mec. Licno, jako sam ubedjen u prolaz ovog tipa, mislim da ne samo da ovo ide u 4 ili 5 seta nego moze lako da Benneteau/Roger-Vasselin cak i pobede, bez obzira sto nisu favoriti po misljenju bookmakera. I jedni i drugi su redovno imali bar po jedan tie break u svojim duelima, pogotovo kad su krenuli mecevi u 3 dobijena seta. Primetio sam da Benneteau/Roger-Vasselin imaju omer sto se TB tice 3/2, dok su Mahut/Herbert na 2/2 tj. 2 tie breaka uzeli 2 izgubili. Ovo takodje govori da su sanse jako izjednacene a 41.5 nije tako puno uzeci u ozbir da imamo jako dobre servere koji nece dozvoliti veliki broj break lopti. 4 seta su dovoljna za prolaz ovog tipa, a ponovo sam siguran da gledamo egal mec sa jedan-dva tie breaka i 4+ setova. Za one koji vole sigurnije pickove, naravno 3.5+ setova je predlog, ali po meni velika je razlika u kvoti. Over 3.5 sets se placa 1.35-1.40 dok over 41.5 1.83 a ako jedno dodje najverovatnije dolazi i drugo. 

Sve u svemu sretno!

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan po meni dosta zanimljiv tip za današnje zensko finale.

S.Williams aces handicap -8.5 1 @ 1.80 unibet

Znaci tip koji kaze da se serena imati 9 aseva vise od kerber. Serena je u zadnja tri meca servirala 11-11-14 aseva. Sto je u prosjeku 12 po mecu. Kerber je u svoja zadnja tri meca serivrala 2-2-1. To je 1.4 po mecu. Razlika izmedju ta dva prosjeka je 10.6. Po meni je unibet malo nisko postavio handicap, neki realan bi bio 9.5. To da ce serena imati 9 aseva vise mi se cini dosta izgledno jer sumnjam ds ce kereber imati preko 3 asa, a serenu ocekujem barem na 12 a mozda bude i koji as vise, jer smo vidjeli u kakvoj je serverskoj formi zadnjih dana

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

21:00 Marco Belinelli over 13,5 (1,85) SS

 

odlican suter talijanske reprezentacije koji godinama igra u nba ligi a izmedu ostalih igrao je za chicago bullse i san antonio spurse dok ce iduce sezone igrati za charlotte hornetse, na ovom turniru zabio je tunisu 11 poena za 16 minuta, u prvom ogledu italije i hrvatske zabio je 19 poena uz dosta skromnih 6/15 iz igre a jucer meksiku 12 poena za 24 minute s time da prvo poluvrijeme prakticki nije ni pogledao prema kosu i imao 0/1 sut dok je drugo ipak malo zaigrao i skupio te poene, danas pada odluka tko ce na olimpijadu i najbolji bi morali potegnuti a on je svakako jedan od tih

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan po meni dosta zanimljiv tip za današnje zensko finale.

S.Williams aces handicap -8.5 1 @ 1.80 unibet

Znaci tip koji kaze da se serena imati 9 aseva vise od kerber. Serena je u zadnja tri meca servirala 11-11-14 aseva. Sto je u prosjeku 12 po mecu. Kerber je u svoja zadnja tri meca serivrala 2-2-1. To je 1.4 po mecu. Razlika izmedju ta dva prosjeka je 10.6. Po meni je unibet malo nisko postavio handicap, neki realan bi bio 9.5. To da ce serena imati 9 aseva vise mi se cini dosta izgledno jer sumnjam ds ce kereber imati preko 3 asa, a serenu ocekujem barem na 12 a mozda bude i koji as vise, jer smo vidjeli u kakvoj je serverskoj formi zadnjih dana

Sretno!

Ako mec malo duze trajo i ne bude lagano ciscenje prolaze asovi sigurno.. Ipak nije Kerber taraba da joj uzima servise jedne za drugim.

Link to comment
Share on other sites

15:00 Norveška - Uzbekistan 60.5 OVER @ 1.90 favbet

Posljednje kolo u grupama na svjetskom prvenstvu u Rusiji.Dosta toga je jasno a i ima neki duela koji su ipak vazni.Norveska na papiru danas ima jako lagan zadatak protiv Uzbekistana i unaprijed upisana dva boda vjerovatno.Norveska na ovom prvenstvu cilja visoko,imaju odlicnu generaciju predvodeni sjajnim trenerom Toreom Johannessenom.Norveska u ove 4 utakmice ima 3 pobjede i 1 poraz.Poraz su dozivjele od Danske u derbiju rezultatom 30-28 dok su redom pobjedivale Crnu Goru 23-35,Angolu 23-29 i jucer su pobjedile Madarsku 24-35.Norveska je jucer igrala prelijep rukomet,u napadu su vile vrlo precizne i zavrsile mec sa 64% realizacije a dale su cak 12 golova iz kontre.Postoji solucija da budu i prve u grupi ukoliko danas Madarska pobjedi Dansku,malo teze ali ne i nemoguce.Uzbekistan spada u red najlosijih reprezentacija ovog prvenstva,jako los rukomet igraju.U dosadasnjih 4 utakmice dozivjele su isto toliko poraza.Madarska ih je dobila 41-19,Crna Gora 25-19,Danska 41-15 i jucer Angola 42-23.Uzbekistan pravi veliki broj pogresaka isto tako po mecu ima i dosta tehnicki gresaka u napadu.Norveska ce to sve kazniti,jer imaju vrhunske napadacke opcije.Treba uzeti u obzir da ce Norveska ovo rijesiti do poluvremena pa cemo u drugom vjerovatno gledati utakmicu sa vise golova,jer Norveska bi mogla odmoriti neke bitnije igracice za dalji nastavak turnira.Veliki problem Uzbekistana su takoder i vratarke koje su jako lose.

15:00 Tunis - Austrija 58.5 OVER @ 1.90 favbet

Utakmica koja ne nosi gotovo nista jer je Austrija jaca reprezentacija.Reprezentacija Tunisa je jedna od najlosijih reprezentacija na ovome prvenstvu.Svaku utakmicu do sada su gubile sa dvoznamenkastom razlikom.Prvo su gubile od Francuske 34-22 potom od Koreje 20-38 od Brazila 37-26 i jucer od Hrvatske 35-24.Vjerujem kako bi bila jos veca razlika da se to nerjesi u prvom poluvremenu sve,kao jucer Hrvatska pa u drugom odmrala svoje najbolje igracice.Tunisov veliki problem je odbrana kao i vratarke koje sigurno nece po dobrom pamtiti ovo prvenstvo,jer gotovo da nista ne brane po mecu.Sa druge strane Austrija je upala u tesku grupu ali za razliku od Tunisa one su pokazale da mogu.Izgubile su sve 4 utakmice ali barem su 1 bod zasluzile ili jednu pobjedu.Gubile su od Hrvatske 24-23 od Francuske 32-18,Koreje 31-30 i od Brazila 31-36 to je jucer bilo.Jucer je to bila utakmica za prolaz,ali tu su najvise podbacile i nece ucestvovati u daljem prvenstvu odnosno igrat ce za ova losija mjesta.One su Brazilkama dopustile veliku jurnjavu na mecu.Kada su u jednom tako bitnom mecu otisle na toliki broj golova,pitam se zasto ne i danas protiv slabasnjeg Tunisa.U svim okolnostima mislim da ovdje mozemo vidjeti mec sa oko 60 golova.

Link to comment
Share on other sites

Kanada(-10,5)-Novi Zeland 2 1.80 Wwin

Kanada je jaca repka, ali pokazali su da imaju oscilacija a i da im fali Wiggins. Turke su razbijali ali su im dopustali serije tipa 10:0 da se vrate u igru. Sa Senegalom su se mucili citavu utakmicu i na kraju slavili 3 razlike. Novi Zeland igra iznenadjujuce, prvi sam ih ja kritiziro ali nisu losi. Bez problema su dobili Filipine, pa su dobro namucili Francuze. Šut ih sluzi citav turnit, nadam se da ce i danas i mislim da mogu namuciti Kanadu.

Link to comment
Share on other sites

Italija - Hrvatska under 139.5 points @ 1.85 Germaniasport (70:70)

Hrvatska odnosno Italija su četrdeset minuta dobre , ili bolje rečeno bolje partije od protivnika udaljeni od OI koje startaju u mjesecu augustu. Ovo će im u samo par dana biti drugi međusobni duel i obje ekipe većinom znaju šta mogu očekivati jedni od drugih. Talijani su u tom prvom meču bili uspješniji sa sedam poena prednosti , ali je rezultatska neizvjesnost postojala sve do zadnjeg zvuka sirene pa je dojam da Petrovićevi momci ni danas nisu bez šansi. Naizgled su lako izašli na kraj s tehnički nepotkovanim Tunisom , dobili ih sa dvadeset poena viška , no treba naglasiti da su dva ovogodišnja hrvatska aduta Šarić i Bogdanović igrali 33 odnosno 31 minutu što nikako nije dobar znak. Bilan je također proveo solidnih 25 i pritom ubacio samo tri poena , niti jedan iz igre što nije dobar znak pred njegov sraz s Bargnaniem koji ga je već jednom ostavio bez učinka. Što se tiče polufinala s Grčkom , sveukupni dojam je da nemaju tu konstantu u igri budući da su 14 minuta odigrali perfektno , petnaestak do dvadeset prosječno dok su u jednom desetominutnom intervalu bili potpuno nemoćni pred istim protivnikom kojeg su na startu druge dionice vodili čak 24 razlike. Antetokounmpo je bio dobro čuvan od Šarića , Bourousis nije imao svoj dan pa je Papapetrou na startu sa dvije trojke koliko toliko držao Grke iznad vode čekajući krilnog centra Bucksa da napokon uđe u ritam. Grci su napravili seriju 34-9 i stigli do rezultatskog egala , ali Hrvati tada pokazuju iznimnu psihološku snagu i drugi put na utakmici lome protivnika i stižu do teške , ali vrlo bitne pobjede i ujedno osvete za poraz prije dvije godine na Euru. No ako su mislili da je u polufinalu zadatak bio težak , večeras ih čeka pravi pakao jer su Talijani u obje preostale utakmice izgledali goropadno ne ostavivši protivnicima bilo kakvu nadu u eventualni trijumf. Rade odličan posao prvenstveno u obrambenom dijelu , napadački su dosta široki s tim da su i protiv Tunisa u grupi i Meksika u polufinalu imali velik broj strijelaca što je recimo glavni problem Hrvatske koja se oslanja isključivo na Bogdanovićevu inspiraciju. Simon će prije svega morati bolje iz igre , Šarić isto tako gledajući prvu utakmicu u kojoj je unatoč double-double učinku napravio nekoliko bespotrebnih prekršaja i izgubio par lopti , Bilan je još uvijek nevidljiv kao i klupa koja ne pridonosi niti približno kao talijanska. Ključ pobjede bit će svakako obrana , prvenstveno u hrvatskom slučaju jer u raspucavanju nemaju šta tražiti , pa će Petrović kao i dosada morati odstupiti od svoje standardne taktike i zategnuti prije svega pozicije u reketu koje su itekako problematične s Bilanom na čelu. Azzuri na ovom prvenstvu nisu primili preko 60 poena , 51.6 primaju u prosjeku što djeluje zastrašujuće , ali ne i nepobjedivo. S obzirom na ulog na stolu i dosadašnje partije ove dvije momčadi , mislim da ćemo kao i prije par dana vidjeti mnoštvo dugih napada i vrlo malo laganih poena što će ukupan košgeterski saldo ostaviti nadam se ispod 140.


Gentile A. under 9.5 points @ 1.85 Germaniasport

 

Alessandro Gentile se od jedne od najvećih mladih nada Starog Kontinenta pretvorio u njenu blijedu sjenu jer već dugo , što u klubu , što u reprezentaciji , nije odigrao partiju vrijednu spomena. U završnici talijanskog playoffa je nakon povratka poslije povrede želio nastaviti gdje je stao , ali šut kao da ga više ne sluša pa je procentualno bio jedan od lošijih u momčadi. U nacionalnom timu je malo drukčija situacija jer toliko slobode u igri nema , tu su svakako Gallinari i Belinelli kao prve dvije napadačke opcije , a uzmemo li još Datomea i Bargnania , jasno je da igrač Milana neće imati mnogo lopti u rukama. U prvoj utakmici je svim silama pokušavao poentirati najviše iz ulaza , no zauzvrat je dobio izvanredne defanzivne reakcije pa je bio primoran stati. U preostale dvije utakmice također nije prelazio ovu granicu , ali ruku na srce nije puno niti igrao , protiv Tunisa 17 , protiv Meksika 19 minuta s tim da je samo jednom imao pristojan učinak iz igre. Danas ga , kao ni u prvoj utakmici ne vidim na visini zadatka jer ga šut nikako ne služi , ulaz pod koš je jako dobro čuvan pa će vrlo vjerojatno više davati loptu Gallinariu i Belinelliu koji se u istim situacijama trenutno mnogo bolje snalaze.


Bilan M. under 8.5 points @ 1.85 Germaniasport

Pisao sam već o startnoj petici hrvatske reprezentacije , 213 centimetara visokom igraču Cedevite Miri Bilanu koji na ovom kvalifikacionom turniru nije opravdao trenerovo povjerenje. Igra prosječno oko 25 minuta i postiže samo četiri poena što je u odnosu na njegove klupske partije daleko ispod prosjeka. U prvom dvoboju s Italijom je u potpunosti podbacio , anuliran je od strane iskusnog NBA lisca Bargnania koji ga je ostavio bez poenterskog učinka uz šut 0/6 iz igre te bih se trebao dobro pomučiti da nađem takvu njegovu partiju prije ove. Kažem prije ove , jer se takva partija desila odmah nakon protiv Tunisa kada je šutirao 0/2 te ubacio 3 poena polovičnim učinkom sa linije penala , a jedino vrijedno spomena odigrao je na startu protiv Grčke kada je vezao par poena i završio na njih devet uz konačno jednu dobru šutersku partiju , ali i dalje nedovoljno za igrača njegovog kalibra jer je ponovno veći dio utakmice bio nevidljiv , barem po učinjenom dobru. Ovdje će ponovno imati dosta posla s Bargnaniem koji je klasu iznad njega u oba smjera , a kako su Bogdanović , Šarić i Simon hijerarhijski daleko ispred njega , očekujem još jednu skromnu partiju.



 

Link to comment
Share on other sites

0y9wnvv.png

Iako se ovo igra 12. jula, postavit ću ovdje, jer bi do utakmice vjerovatno mogli i smanjiti koef. Naime, Celtic gostuje Lincoln Red Impsu sa Gibraltara, a koef. na 2/2 (poluvrijeme/kraj) je čak 1.61. 

U prvom kolu su izbacili Floru iz Talina, iako su u prvoj utakmici izgubili sa 2-1, u drugoj su slavili sa 2-0, te vjerovatno na osnovu toga i ovakav koeficijent. Mislim da nemaju šta tražiti protiv Celtica, te da je ovo surbet.

Link to comment
Share on other sites

Nešto laganije čisto da se isprati...

Bojan Bogdanović over 20,5 1.85
Nikola Jokić over 14,5 1.85
Italija(-10,5)-Hrvatska 2 1.40
Srbija(21,5)-Portoriko 2 1.40

Wwin 6,71


Bojan najkonstantniji igrač u repki. Jesu mu digli dobro granicu, ali forsirat će on opet večeras, najbitnija utakmica i vidim ga na 20+. Neki dan je protiv njih lagano prešao.
Za razliku od Hrvatske, u Srbiji ima nekoliko igrača koji redovno zabijaju 10+. Ja sam Izabrao Jokića jer je jako finu igru iz NBA-a preselio i u repku i uz Bogdana je najbolji strijelac. Ne vidim tko ga iz Portorika može zaustaviti.
Što se kontrahendikepa tiče, Hrvatska je u prvoj utakmici protiv Italije bila ravnopravan protivnik sve do te treće četvrtine, a na kraju su izgubili 7. Nakon dobre jučerašnje utakmice, igrači su napaljeni i vjerujem da mogu pokriti ovo. Srbija je veliki favorit ali Portoriko nije toliko loš i mogu se održati ispod ove razlike. Neki dan su igrali i završilo je 6 razlike za Srbiju.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use