Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 30.6.2016.


Goksim

Poljska - Portugal  

24 glasova

  1. 1. Poljska - Portugal



Recommended Posts

Ima li neko neki predlog za neku utakmicu iz kvalifikacija za Ligu Evrope? Ja sam gotovo siguran da je fiks dana Kairat Almaty 2, Teuta je klub iz Albanije koji nema skoro nikakve ambicije za igranje u Evropi, cak sta vise sam negde procitao da im je i zabranjeno igranje u Evropi uopste, zbog namestanja utakmica u albanskom prvenstvu, ako se ne varam.. a vrlo dobro znam da je Kairat jedna jako ozbiljna ekipa, navijaci Crvene Zvezde znaju zasto :-) i mislim da ce Kairat doci do kraja i da ce prvo kolo proci bez problema.. kvota na Kairat je pala sa 2.10 na 1.50 :-)

Link to comment
Share on other sites

Ima li neko neki predlog za neku utakmicu iz kvalifikacija za Ligu Evrope? Ja sam gotovo siguran da je fiks dana Kairat Almaty 2, Teuta je klub iz Albanije koji nema skoro nikakve ambicije za igranje u Evropi, cak sta vise sam negde procitao da im je i zabranjeno igranje u Evropi uopste, zbog namestanja utakmica u albanskom prvenstvu, ako se ne varam.. a vrlo dobro znam da je Kairat jedna jako ozbiljna ekipa, navijaci Crvene Zvezde znaju zasto :-) i mislim da ce Kairat doci do kraja i da ce prvo kolo proci bez problema.. kvota na Kairat je pala sa 2.10 na 1.50 :-)

Ja nisam jos gledo, ali moj plan je bio hvatat neke irske ili skandinavske klubove koji su kolko-tolko natjecateljskoj formi vec, za razliku od ostatka europe. Ali nisam jos gledo ponudu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam jos gledo, ali moj plan je bio hvatat neke irske ili skandinavske klubove koji su kolko-tolko natjecateljskoj formi vec, za razliku od ostatka europe. Ali nisam jos gledo ponudu.

Shamrock Rovers nisu tim na koje bi se kladio ove sezone u Evropi i pored toga što imaju iskusne igrače. A i protivnik stiže iz Finske gde je prvenstvo u toku... No bet!

 

Linfield v Cork City je već totalno druga priča. Cork je moj favorit za osvajanje Irske lige (i trenutno stoji na drugom mestu), i prema tom kriterijumu trebalo bi da su bolja ekipa od "severnjaka" jer je Irska liga bolja i kvalitetnija od severno-irske. Linfield je "mali jazavac" medju nogometnim klubovima (u mojim očima), jer to je najverodostojnija kopija glazgovskog rangersa. Protestantski klub koji je imao velike uspehe u S. Irskoj do 2014 (vodio ih neki trener skoro 20 godina). Od tada ipak nisu isti klub, mada i sada imaju poznatog trenera David Healy (najbolji nacionalni strelac i bivši ranger) koji je ovog leta doveo matorog golmana Roy Carrolla (bivši ranger) kao jedinu izzmenu u rosteru. Na ovoj tekmi ne može računati na dva bitna defanzivca, ali još više ga treba brinuti fizička spremnost igrača jer njihova sezona je završena tek pre manje od dva meseca. U medjuvremenu su odigrali samo jednu prijateljsku tekmu (3:0 protiv drugoligaša). 

 

Iako ovaj susret izaziva malo pažnje na otoku (juče se pojavio samo jedan novinar na konferenciji za štampu gostujućeg trenera), na tribinama će biti žestoko jer su to klubovi koji su najposećeniji u svojim nacionalnim natjecanjima. Biće tu i poneka varnica (sever v jug, protestanti v katolici), ali gosti su sa pravom postavljeni za favorita. E sad što se kladjenja tiče, njihov štoperski dvojac Bennett & Browne je pod znakom pitanja i to me koči da uzmem away win. Najbolji savet je sačekati i videti da li će njih dvojica igrati pa onda uzeti pobedu Corka; ili jednostavno čekati drugo poluvreme kada bi do izražaja trebala da dodje kondicija i fizička sprema koja je u ovom slučaju na strani "pravih" Iraca!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uplatu vršio preko skrilla (moneybookersa) kada sam testirao bonus (Portugal-Austrija da Ronaldo daje gol kada je slavno fulao penal) i budući da nisam pogodio okladu uredno su vratili novce, tako da očito tada, barem u mojem slučaju, način uplate nije bio problem.

Btw. Kakva su mišljenja za kartone za Poljska-Portugal?

Sudi Felix Brych (GER)

sIKUAo3.png

Po meni najbolje cekati live i pratiti kakav ce rezultat biti i kakav ce szdac kriterij postaviti..neznam za vas ali do sada nemogu reci da smo se usrecili sa kartonima i okladama prije meca posto se puno manje "krvolocnije" igra nego je to recimo primjer na Copa America..ovako na prvu rekao bi da Poljska-Portugal ide over ali ako bude slicna utakmica ko sa hrvatskom onda tesko jer ce se cuvati za produzetke

Link to comment
Share on other sites

Ima li neko neki predlog za neku utakmicu iz kvalifikacija za Ligu Evrope? Ja sam gotovo siguran da je fiks dana Kairat Almaty 2, Teuta je klub iz Albanije koji nema skoro nikakve ambicije za igranje u Evropi, cak sta vise sam negde procitao da im je i zabranjeno igranje u Evropi uopste, zbog namestanja utakmica u albanskom prvenstvu, ako se ne varam.. a vrlo dobro znam da je Kairat jedna jako ozbiljna ekipa, navijaci Crvene Zvezde znaju zasto :-) i mislim da ce Kairat doci do kraja i da ce prvo kolo proci bez problema.. kvota na Kairat je pala sa 2.10 na 1.50 :-)

Po meni isto opet bolje cekati live i vidjeti kako koja ekipa igra buduci da dosta nas ne zna bas toliko o ovim klubovima...mozda najbolje loviti ove utakmice di igraju amateri i ganjati golove pogotovo u drugom pol kad oko 60-70 min vecina tih amatera ostane bez snage i povuku se u svoj sesnaesterac ili vise ne budu u mogucnosti pratiti tempo utakmice i sprjecavati prodore

Link to comment
Share on other sites

Ima li neko neki predlog za neku utakmicu iz kvalifikacija za Ligu Evrope? Ja sam gotovo siguran da je fiks dana Kairat Almaty 2, Teuta je klub iz Albanije koji nema skoro nikakve ambicije za igranje u Evropi, cak sta vise sam negde procitao da im je i zabranjeno igranje u Evropi uopste, zbog namestanja utakmica u albanskom prvenstvu, ako se ne varam.. a vrlo dobro znam da je Kairat jedna jako ozbiljna ekipa, navijaci Crvene Zvezde znaju zasto :-) i mislim da ce Kairat doci do kraja i da ce prvo kolo proci bez problema.. kvota na Kairat je pala sa 2.10 na 1.50 :-)

teuta bez 6 igraca koji su zatvoreni kako si reko zbog namjestanja utakmica i za mene je danas 2 na almaty kuca probat cu i s hendikepom
Link to comment
Share on other sites

Gonzalez/Lipsky-Berankis/Kudla 1 1.25
Huey/Mirnyi-Busta/GGL 1 1.14
Atawo/Spears-Chan/Han 1 1.22
Hibino/Rosolska-King/Kudryavtseva 2 1.20
Hlavackova/Hradecka-Liang/Wang 1 1.20

 

Bet365 2.51 

 

- Gonzalez (49.) i Lipsky (38.) zajedno imaju 81/58, na travi 18/12. Ove sezone odigrali su tri zajednička turnira i sva tri na travi, imaju polufinala Hertogenboscha i Nottinghama, a u Halleu su ispali u prvome meču od Cabala i Faraha. Berankis (200.) i Kudla (431.) igraju prvi zajednički meč. Berankis u karijeri u paru 38/48, na travi 1/3 ; Kudla 41/53 u karijeri, 3/6 na travi.

 

- Huey (24.) i Mirny (25.) zajedno igraju od ove sezone, na omjeru su 23/13, na travi 1/2. U Halleu ispali u prvom meču od Berde i Granollersa, u Nottinghamu dobili Pavića i Venusa, izgubili od Maracha i Martina. Obojici trava odgovara i imaju fine omjere. Carreno (60.) i GGL (290.) zajedno imaju 10/8 a igrali su u razdoblju 2014-2015. Ovo im je prvi zajednički meč na travi. Busta 60/72 u karijeri, 0/2 na travi ; GGL 111/166 u karijeri, 5/15 na travi.

 

- Atawo (22.) i Spears (22.) zajedno igraju dugi niz godina, a trenutno su na omjeru 198/132, a na travi imaju 34/17. Ove sezone na travi 2/2, dobile Groenefeld/Kuncikovu, Broady/Watson.. a gubile od Chan/Chan i Friedsam/Siegemund. Brane polufinale Wimbledona od prošle sezone. Chan (93.) i Han (82.) zajedno imaju 9/3, na travi 2/0. Ta dva meča su iz kvalifikacija, dobile su Kozlovu i Minellu 6:1 6:3, Mitu i Tig 6:2 6:2. Chan u karijeri na travi 8/9, Han 5/3. H2H 1:0 za Atawo/Spears, prije 5 godina na hardu 6:2 6:3.

 

- Hibino (105.) i Rosolska (76.) igraju prvi zajednički meč. Hibino 1/9 na travi ; Rosolska 188/282 u karijeri, 12/27 na travi. King (33.) i Kudryavtseva (24.) zajedno imaju 29/19, na travi 3/1. Igrale finale Birminghama neki dan, dobile Klepac/Srebotnik i Chan/Chan sa po 2:0. I jedna i druga imau fine omjere na travi.

 

-Hlavackova (11.) i Hradecka (10.) jedan su od dugovječnijih parova, zajedno imaju 181/83, na travi 17/9. Liang (47.) i Wang (54.) zajedno imaju 26/13, na travi 0/1. Liang na travi 0/4, Wang 6/8. H2H 1:0 za H/H, prošle godine u Wuhanu na hardu (Liang/Wang na njemu najbolje igraju) 6:2 6:4.

Link to comment
Share on other sites

Gonzalez/Lipsky-Berankis/Kudla 1 1.25

Huey/Mirnyi-Busta/GGL 1 1.14

Atawo/Spears-Chan/Han 1 1.22

Hibino/Rosolska-King/Kudryavtseva 2 1.20

Hlavackova/Hradecka-Liang/Wang 1 1.20

Bet365 2.51

- Gonzalez (49.) i Lipsky (38.) zajedno imaju 81/58, na travi 18/12. Ove sezone odigrali su tri zajednička turnira i sva tri na travi, imaju polufinala Hertogenboscha i Nottinghama, a u Halleu su ispali u prvome meču od Cabala i Faraha. Berankis (200.) i Kudla (431.) igraju prvi zajednički meč. Berankis u karijeri u paru 38/48, na travi 1/3 ; Kudla 41/53 u karijeri, 3/6 na travi.

- Huey (24.) i Mirny (25.) zajedno igraju od ove sezone, na omjeru su 23/13, na travi 1/2. U Halleu ispali u prvom meču od Berde i Granollersa, u Nottinghamu dobili Pavića i Venusa, izgubili od Maracha i Martina. Obojici trava odgovara i imaju fine omjere. Carreno (60.) i GGL (290.) zajedno imaju 10/8 a igrali su u razdoblju 2014-2015. Ovo im je prvi zajednički meč na travi. Busta 60/72 u karijeri, 0/2 na travi ; GGL 111/166 u karijeri, 5/15 na travi.

- Atawo (22.) i Spears (22.) zajedno igraju dugi niz godina, a trenutno su na omjeru 198/132, a na travi imaju 34/17. Ove sezone na travi 2/2, dobile Groenefeld/Kuncikovu, Broady/Watson.. a gubile od Chan/Chan i Friedsam/Siegemund. Brane polufinale Wimbledona od prošle sezone. Chan (93.) i Han (82.) zajedno imaju 9/3, na travi 2/0. Ta dva meča su iz kvalifikacija, dobile su Kozlovu i Minellu 6:1 6:3, Mitu i Tig 6:2 6:2. Chan u karijeri na travi 8/9, Han 5/3. H2H 1:0 za Atawo/Spears, prije 5 godina na hardu 6:2 6:3.

- Hibino (105.) i Rosolska (76.) igraju prvi zajednički meč. Hibino 1/9 na travi ; Rosolska 188/282 u karijeri, 12/27 na travi. King (33.) i Kudryavtseva (24.) zajedno imaju 29/19, na travi 3/1. Igrale finale Birminghama neki dan, dobile Klepac/Srebotnik i Chan/Chan sa po 2:0. I jedna i druga imau fine omjere na travi.

-Hlavackova (11.) i Hradecka (10.) jedan su od dugovječnijih parova, zajedno imaju 181/83, na travi 17/9. Liang (47.) i Wang (54.) zajedno imaju 26/13, na travi 0/1. Liang na travi 0/4, Wang 6/8. H2H 1:0 za H/H, prošle godine u Wuhanu na hardu (Liang/Wang na njemu najbolje igraju) 6:2 6:4.

Pratim,sretno! :)

Link to comment
Share on other sites

Poštovanje svima, obaveze su me spriječile da određeno vrijeme pišem ovdje, ali sada će se imati više vremena :)

 

Prvo ćemo jedan raniji tiket kvalifikacija za EL   (kvote su iz Marathona)   2,084

 

UE SANTA COLOMA - LOKOMOTIVA   Lokomotiva daje gol u oba poluvremena  1,52

Utakmica u kojoj je sve jasno. Andorski predstavnik bi treba poslužiti tek kao malo jača priprema Lokomotivi pred susret 2. pretkola. Domaćini su igranje u Europi izborili kroz nacionalni kup, a možemo spomenuti da su bili 4. u ligi što stvarno pokazuje o kakvim nogometnim liliputancima se tu radi. Ekipa je uglavnom sastavljena od Andoraca, ali možemo spomenuti da imaju jednog Kamerunca, Kubanca, Španjolca te Portugalca, no upitno je kolike su zapravo njihove nogometne kvalitete. Valja napomenuti da im je ovo čak 6. izlazak u Europu i do sada u odigranih 10 utakmica imaju 10 poraza uz gol razliku 1:28. Ni nakon ove godine skor se ne bi trebao nešto bitno poboljšati. Lokomotiva je mlada ekipa, sastavljena uglavnom od igrača koji su tu na kaljenju za Dinamo. Preferiraju napadački nogomet i vjerujem da će danas već riješiti pitanje prolaska dalje, ako ono uopće i postoji. Pripremne utakmice su pokazale da su spremni za ovaj susret, tako što su dobili Slobodu 2:0, Škendiju 3:0 i gradskog rivala Zagreb 2:1. Mišljenja sam da će Lokosi ovdje postići barem 3-4 pogotka, ali isto tako da mogu zabiti u oba poluvremena, te će to biti moj tip za ovu utakmicu. 

 

VIDEOTON - ZARIA BALTI   1   1,27

Ovdje imamo duel mađarskog i moldavskog predstavnika. Videoton u ovaj susret ulazi nakon loših partija u pripremnim susretima. Upisani su porazi od Csihure 0:1 i Zavrča 1:2, te je odigrano 0:0 sa Piastom. No kako je trener izjavio ekipa je bila u slaganju, te sam ističe da je zadovoljan kako su radili zadnjih tjedan dana i da će sada ispuniti očekivanja uprave kluba, a ona su vrlo visoka za ovu sezonu. Gosti su prošle sezone bili 4. ekipa moldavskog prvenstva (uglavnom sastavljena od moldavskih igrača, čija imena nam puno ne znače, te jednog Armenca i Argentinca) i ovo im je drugi izlazak u Europu. Prvi je odrađen u sezoni 2010./2011. kada su također u kvalama za EL izbacili Khazar iz Lenkorana, ali su onda naletili na Dinamo Bukurešt i izletili ukupnim rezultatom 7:1. Mišljenja sam da ove godine neće preskočiti ni prvu prepreku, te da će Videoton uspješno krenuti u provedbu planova uprave, jer djeluju silno motivirani za to. 

 

GOTEBORG - LLANDUDNO  1   1,08

O ovome paru ne želim previše duljiti, jasno je zašto mi je najsigurniji od ova 3. Poznati švedski klub protiv velškog predstavnika koji je prošle sezone završio 3. u prvenstvu i sada ima premijerni nastup u Europi. Pobjeda domaćina je jedini realni ishod ovog susreta.

 

Drugi će biti također kvale za EL, ali prvi par počinje u 19:15 h  (također Marathon)   2,047

 

MACCABI TEL AVIV - ND GORICA   1   1,22

Domaćini poznati izraelski prvoligaš Maccabi. Prošle godine razočaranje za njih u vidu drugog mjesta u ligi, i neigranje kvala za LP. Iz toga razloga na mjesto trenera je doveden Shota Arveladze i još prošle godine dovedeno je par pojačanja koja bi sa već postojećim kadrom morali titulu vratiti u Tel Aviv. Možemo istaknuti Medunjanina i Orlanda Sa, napadača iz varšavske Legije. Pripreme su pokazale da je Maccabi dosta dobro pripremljen za euro ispite. Upisane su pobjede nad DAC Dunajskom Stredom od 3:0 i Paksiem od 1:0, a to su ekipe slične kvalitete kao i Gorica. Gorica pak s druge strane, igranje u Europi zavrijedila 4. mjestom u prvenstvu prošle sezone. Iako imaju iskustvo igranja u Europi, već 3 godine ne mogu preskočiti prvu prepreku, i to protiv realno slabijih ekipa od Maccabia, izuzev Moldea evenutalno od prije 2 sezone. Vjerujem da će veliki motiv domaćina i podrška s tribina biti dovoljni za pobjedu.

 

LA FIORITA - DEBRECEN  Debrecen daje gol u svakom poluvremenu  1,41

Domaćini završili prošle godine drugi u njihovom sistemu prvenstva i također osvojili kup. Ipak to ne mijenja činjenicu da su amateri, te da protiv Debrecena nemaju što tražiti. Gosti pak prošle godine podbacili i završili 3. u ligi. Također bilo je i određenih odlazaka, ali dovedene su i dobre zamjene, tako da u današnjem susretu se imaju priliku uigrati i prikazati u što boljem svijetlu svojim navijačima. Vjerujem u velik broj golova od strane Debrecena, nešto slično kao i od Lokosa, te opet mislim da mogu tresti mrežu domaćina u oba poluvremena. 

 

ABERDEEN - FOLA   1   1,19

Domaćini prošle godine odradili odličnu sezonu, završili odmah iza nedodirljivog Celtica, ali su dugo vremena bili u borbi za titulu. U protekle dvije sezone prikazali su se u dobrome izdanju u Europi i očekujem da to nastave i ove godine. Fola poznata svima iz 4 susreta sa Dinamom i tada je Dinamo imao 3 lagana zadatka, dok je jedna utakmica bila problem pristupa hrvatskog prvaka. Odlazaka kod Aberdeena je bilo, ali tek 2-3 manje bitna, te to neće predstavljati problem. Pokazala je to i pripremna utakmica sa Brechinom gdje su slavili sa 3:0. Iako je riječ o nižrazrednom škotskom klubu, vjerujem da je to dobra uvertira za današnji dvoboj, te da će pobjeda biti upisana i danas.

Link to comment
Share on other sites

Lewandowski daje gol 3,60

 

Po meni, igrač koji je pružio najmanje od svih "velikih zvijezda", ali o tom se baš i ne piše pošto su Poljaci ovdje gdje jesu.

U četiri tekme nije ništa prikazao, a jasno niti gola zabio.

Po prikazanom, mislim da je realno da ovdje vidimo 0:0 ili nagrebanih 1:1.

Instinkt mi govori da nema teorije da će baš sada zabiti, ali baš zato što ne vjerujem idem protiv sebe i svega viđenog. B)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je itekako bitna informacija za sve one koji razmatraju klađenje na kartone to da se kartoni brišu nakon četvrtfinala! Dakle svi oni igrači koji do sad nemaju karton mogu ga dobiti u četvrtfinalu i odmah će im biti i obrisan. UEFA je to uvela kako se nebi desilo da zvijezde i mnogi igrači propuste finale...

Očekujem barem 3/4 overa sa kartonima u četvrtfinalu, ovo je svakako jedan od razloga zašto jer igrači ovo itekako imaju u glavi i budite sigurni da se neće libiti spriječiti neke opasnije akcije kartonom...

Brisu se tek nakon polufinala,tako da za finale mogu svi igrat,tako je barem Beusan reko bio..
Link to comment
Share on other sites

Linfield v Cork City je već totalno druga priča. Cork je moj favorit za osvajanje Irske lige (i trenutno stoji na drugom mestu), i prema tom kriterijumu trebalo bi da su bolja ekipa od "severnjaka" jer je Irska liga bolja i kvalitetnija od severno-irske. Linfield je "mali jazavac" medju nogometnim klubovima (u mojim očima), jer to je najverodostojnija kopija glazgovskog rangersa. Protestantski klub koji je imao velike uspehe u S. Irskoj do 2014 (vodio ih neki trener skoro 20 godina). Od tada ipak nisu isti klub, mada i sada imaju poznatog trenera David Healy (najbolji nacionalni strelac i bivši ranger) koji je ovog leta doveo matorog golmana Roy Carrolla (bivši ranger) kao jedinu izzmenu u rosteru. Na ovoj tekmi ne može računati na dva bitna defanzivca, ali još više ga treba brinuti fizička spremnost igrača jer njihova sezona je završena tek pre manje od dva meseca. U medjuvremenu su odigrali samo jednu prijateljsku tekmu (3:0 protiv drugoligaša). 

 

Iako ovaj susret izaziva malo pažnje na otoku (juče se pojavio samo jedan novinar na konferenciji za štampu gostujućeg trenera), na tribinama će biti žestoko jer su to klubovi koji su najposećeniji u svojim nacionalnim natjecanjima. Biće tu i poneka varnica (sever v jug, protestanti v katolici), ali gosti su sa pravom postavljeni za favorita. E sad što se kladjenja tiče, njihov štoperski dvojac Bennett & Browne je pod znakom pitanja i to me koči da uzmem away win. Najbolji savet je sačekati i videti da li će njih dvojica igrati pa onda uzeti pobedu Corka; ili jednostavno čekati drugo poluvreme kada bi do izražaja trebala da dodje kondicija i fizička sprema koja je u ovom slučaju na strani "pravih" Iraca!

Uzeo sam i pre match away win ali u kombu, sada je vreme da ide i singl... 0:0 posle 45min, @2.30 Cork City

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use