Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 19.6.2016.


Goksim

Nedjelja 19.6.2016.  

23 glasova

  1. 1. Rumunjska - Albanija

  2. 2. Švicarska - Francuska



Recommended Posts

Golden State - Cleveland

 

SEDMA UTAKMICA FINALA!

 

Dakle danas se igra odlučujuća utakmica, utakmica koja će odlučiti tko će biti NBA prvak. Što reći kada je već sve rećeno i kada je ovo repriza prošlogodišnjeg finala, te kada su ekipe odigrale već 6 utakmica. Golden State je domaćin. Imali su 3-1 i kompromitirali situaciju porazom kod kuće a onda i uvjerljivim porazom na gostovanju. Mislim da će danas cijela Sjeverna Amerika gledati ovaj susret...

 

Moji tipovi...

pobjeda Golden Statea (ponajviše zbog domaćeg terena, Curryja i stila igre koji gaje, iako i Cleveland je itekako moćan)

over 198,5 (1,40) - iako je odlučujuća utakmica očekujem dosta poena, a pogotovo penal završnicu zadnju minutu, završnicu u kojoj se nebi iznenadio da padne i 20ak poena, ako će rezultat biti gust. Ovo nije jedna od običnih utakmica regularnog dijela, ovdje će biti borbe do posljednje stotinke susreta...

Link to comment
Share on other sites

Uspio sam odigrati za jače Jamesa over 30,5. Sada su nabili granicu na 33,5.

Mislim da previše gleda što će učiniti Curry, a James je odigrao zvjersku seriju - najbolje kad je najviše trebalo.

Tko je gledao game 6 mogao je vidjeti da je Igoudala imao velikih problema s leđima, a on je za Jamesa zadužen.

Ovo su trenuci za povijest i vjerujem da će James uzeti sve u svoje ruke kao što to velikani rade.

 

Edit: Vidim da SS još uvijek drži 30,5 za 1,70 i to je isto mislim vrijedno za uzeti

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use