Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 14.6.2016.


Goksim

Euro2016 - Peti dan  

26 glasova

  1. 1. Austrija - Mađarska

  2. 2. Portugal - Island



Recommended Posts

Paszek - Moore, Moore sets (+1.5) @1.68

Chan/Chan - Bondarenko/Savchuk, Chan/Chan @1.27 

Zverev - Troicki, Zverev sets (+1.5) @1.26

 

Kvota: 2.68  Ulog: 3/10

 

Idemo redom, prvi par i da Tara Moore uzima set. Tara Moore je bila redovno tipovana poslednjih desetak dana, a kako i ne bi kad je u onakvoj formi a puno puta u ulozi underdoga. Znam da Lolek obozava da igra na nju, cura je u super formi na travi ima ove sezone skor 9-2, igrala je finale turnira u Eastbournu i izgubila od Riske posle 3 seta. Riske je itekkao dobra na travi, videlo se to kasnije gde je igrala i finale u Nottinghamu pa izgubila od Pliskove posle 2 seta. Inace, Moore deluje jako solidno, jedino joj mogu zameriti onaj mec protiv Zheng koji je morala dobiti jer je realno puno bolja teniserka ali jedan pad se morao desiti, to joj je oprosteno. Ima nezgodan return kao i jake udarce sto nije bas tipicno za zene njene visine. Paszek isto nimalo losa na travi, ima skor 8-3, ovde u B'ghamu je prosla kvale izbacivsi Duval, Kudryatsevu i Tatiashvili. U Nottinghamu je takodje imala solidan turnir i dosla do 1/4 finala kao i Moore. Moore je imala 2 dana vise za odmor dok je Paszek igrala kvale 3 dana zaredom pa je sigurno malo umornija. Tara je ispostovala puno puta, verujem da ce i danas, a kao sigurniju varijantu uzimamo set Moore.

Chan/Chan dobro uigran par koji igra zajedno pa vec podugo. Sa druge strane imaju Bondarenko/Savchuk - par kome Chan/Chan nikako ne odgovara. Bondarenko/Savchuk su inace u losoj formi, vec duze vreme ne znaju za pobedu a protiv Chan/Chan imaju 3 meca i od toga 3 poraza sva u po 2 seta. Zadnji od tih poraza je na French Openu nedavno. Chan/Chan na ovom turniru brane polufinale od prosle godine i jako sam uveren u njihov trijumf danas. Ovaj H2H govori dosta, a i bez toga puno su bolji i uigraniji par.

 

I na kraju da set uzima mladi Zverev protiv Troickog. Ne znam sta napisati za Troickog, ne moze se nikako opisati njegova forma. Decko taman krene dobro i onda iznenadi sve zivo nekim sokantnim porazom. Tako je u Stuttgartu izgubio od Mayera a tu je branio polufinale od prosle godine i bas dosta bodova. Inace na travi zna biti dobar, ima solidan servis i forehand ali tenis se igra glavom i tu cesto nastaju problemi sa Viktorom. Mladi Zverev jos nema mec na travi ove sezone ali verujem da ce svejedno biti dobar. Ima isto jako dobar prvi servis, pokazao je poprilican napredak u igri i sad se nosi sa puno jacim od sebe bez problema. Igrali su samo jednom, prosle godine na travi u Stuttgartu i tu je Troicki slavio posle 3 seta, no tada je momentum bio drugaciji, Troicki u boljoj formi a Zverev puno neiskusniji i nesigurniji. Sada su karte obrnute, mislim da Zverev ovo dobija, ali ajmo sigurnije sa setom na mladog Zvereva.

Link to comment
Share on other sites

Paszek - Moore, Moore sets (+1.5) @1.68

Chan/Chan - Bondarenko/Savchuk, Chan/Chan @1.27 

Zverev - Troicki, Zverev sets (+1.5) @1.26

 

Kvota: 2.68  Ulog: 3/10

 

...Idemo redom, prvi par i da Tara Moore uzima set. Tara Moore je bila redovno tipovana poslednjih desetak dana, a kako i ne bi kad je u onakvoj formi a puno puta u ulozi underdoga. Znam da Lolek obozava da igra na nju, cura je u super formi na travi ima ove sezone skor 9-2, igrala je finale turnira u Eastbournu i izgubila od Riske posle 3 seta. Riske je itekkao dobra na travi, videlo se to kasnije gde je igrala i finale u Nottinghamu pa izgubila od Pliskove posle 2 seta. Inace, Moore deluje jako solidno, jedino joj mogu zameriti onaj mec protiv Zheng koji je morala dobiti jer je realno puno bolja teniserka ali jedan pad se morao desiti, to joj je oprosteno. Ima nezgodan return kao i jake udarce sto nije bas tipicno za zene njene visine. Paszek isto nimalo losa na travi, ima skor 8-3, ovde u B'ghamu je prosla kvale izbacivsi Duval, Kudryatsevu i Tatiashvili. U Nottinghamu je takodje imala solidan turnir i dosla do 1/4 finala kao i Moore. Moore je imala 2 dana vise za odmor dok je Paszek igrala kvale 3 dana zaredom pa je sigurno malo umornija. Tara je ispostovala puno puta, verujem da ce i danas, a kao sigurniju varijantu uzimamo set Moore.

...

 

i danas sam ju naravno uzeo, al  za nešto niži ulog. :).

 

onaj mec protiv zheng stvarno neznam. možda je odgoda imala utjecaj ali ko što si reko 2 dana odmora i mislim da set će uzet a za pobjedu ćemo vidit. nadam se da će i to 

Link to comment
Share on other sites

14,30 Birmingham

Radvanska-Vaneweghe h +4,5 - 1,50 SS

 Meč  u kojem statistički sve vodi pobjedi Radvanske ima 4-0  u međusobnim omjerima ali Coco ima trenutno super formu i tjedan iza sebe za pamčenje , osvojen turnir u Nizozemskon H ertogenboshu,bez izgubljenog seta,sve dobila 2-0, nasuprot tome Radvanska nije još igrala na travi ,osobno mi se gadi njezin tenis ,totalno bezličan puko vračanje loptice dp besvijesti i čekanje da protivnik promaši,ali danas joj to neče pomoči samo ako Coco nije možda malo umorna,ali sumnjam,vjerojatno u njoj gori želja da konačno sredi Radvansku,mislim da ju može dobiti ,svojim agresivnimstilom igr mene oduševljava,makar koji put i promaši,ali  za svaki slučaj igram na nju da neča izgubiti s više od 4 gema razlike iako kao što sam več rekao ,sasvim je realno da pobijedi s obzirom na trenutnu formu.

Link to comment
Share on other sites

Opet mala greska mozzarta Kuznetsov ne gubi 2 gema razlike prvi set @2,11

Online klad daju 1,40 i 1,50 za ovu opkladu. Ja cu da probam zbog kvote, a ko je u mogucnosti moze da odigra i surebet gde je zarada 16%

VpaQD4J.jpg

Evo ovo posalji ovon sto uvijek kritizira da nema dobri analiza. Nek izdvoji vecu sumu pa nek zaradi nesto od foruma.
Link to comment
Share on other sites

Jer ima netko prijedlog za utakmicu Austrija Mađarska mene nešto vuče da odigram oba daju gol 

 

Biti će to jako zanimljiva utakmica... Toliko je undera do sad bilo da mislim da se mora negdje otvoriti a i rezultati su jako realni do sad, pa me sve strah igrati na favorite...

 

Ja ću još danas laganije, a od sutra i drugog kruga planiram više ganjati kartone i puno ozbiljnije i aktivnije igrati, pa podijelim prijedloge na forumu. Ovo za najboljeg strijelca Portugala mi se čini kao stvarno dobar prijedlog. Sjećam se da sam na taj način zaradio dosta na natjecanju prije dvije ili četiri godine. Mislim da je tad Eder bio najbolji strijelac. Koef. je bio oko 15,00... Nadajmo se da će se povijest ponoviti, ali 1,40 za Ronalda je IMO smješan koeficijent. Još mi se nekako to čini najpametnije uplatiti danas, a i onda je svakak utakmica Portugala dodatno zanimljiva ;)

Link to comment
Share on other sites

Biti će to jako zanimljiva utakmica... Toliko je undera do sad bilo da mislim da se mora negdje otvoriti a i rezultati su jako realni do sad, pa me sve strah igrati na favorite...

 

Ja ću još danas laganije, a od sutra i drugog kruga planiram više ganjati kartone i puno ozbiljnije i aktivnije igrati, pa podijelim prijedloge na forumu. Ovo za najboljeg strijelca Portugala mi se čini kao stvarno dobar prijedlog. Sjećam se da sam na taj način zaradio dosta na natjecanju prije dvije ili četiri godine. Mislim da je tad Eder bio najbolji strijelac. Koef. je bio oko 15,00... Nadajmo se da će se povijest ponoviti, ali 1,40 za Ronalda je IMO smješan koeficijent. Još mi se nekako to čini najpametnije uplatiti danas, a i onda je svakak utakmica Portugala dodatno zanimljiva ;)

pratim i zanimivo, imam puno kombinacija ali ovo igram da se prati i utakmice postane interesantne još više

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, pratim vas već neko vrijeme pa odlučih da otorim profil. Svaka čast na vremenu izdvojenom da podijelite svoje analize sa drugim i samo tako nastavite...

Što se tiće Portugalaca uplatio sam po 5 eurica na pomenutu trojicu iz članka koji je Goksim naveo i slažem se sa priloženim da je nerealna kvota na Ronalda iako je favorit nema šta...  

Link to comment
Share on other sites

Ivanović A. - Parmentier P. under 19.5 games @ 1.80 Wwin
 

U zadnjem meču uvodnog kola u Mallorci sastat će se treća nositeljica Ana Ivanović (#24) i Pauline Parmentier (#83). Srpkinja moram priznati igra ispod očekivanja ove sezone , polufinale St.Petersburga i četvrtfinale Dubaia su njeni najbolji rezultati s tim da je u oba navrata gubila od slabijih protivnica (Vinci , Strycova). Ruku na srce , ni ždrijeb joj nije bio bogzna kako naklonjen pa je recimo u prvom kolu Sidneya i trećem kolu IW-a morala na Pliškovu , u trećem kolu AO-a odnosno Miamia na Keys ili Bacsinszky što nisu protivnice koje želite rano dobiti. Na travi je uvijek prikazivala dobre partije , prije dvije sezone osvojila svoju prvu WTA titulu na njoj u Birminghamu , a bilježi i polufinale Wimbledona devet godina staro koje je izgubila od Venus Williams. Prošle godine je kao braniteljica naslova iznenađujuće izgubila od Larcher de Brito , a niti na Wimbledonu se nije dugo zadržala režijom Mattek. Ipak , priliku za nešto bolji uvod ove godine sigurno da ima budući da joj se protivnica malo je reći ne snalazi u ovim uvjetima. Sezonu nije otvorila najbolje , ispala na startu u kvalama za Brisbane , provukla se u glavni ždrijeb Hobarta kao LL i odmah izgubila , kao i u Melbourneu , Riu i Acapulcu. Rezultate vrijedne spomena napravila je u Monterreyu gdje je preko kvala dogurala do četvrtfinala (Garcia) , u Katowicama gdje je zabilježila polufinale (Cibulkova) , zatim četvrtfinale Strasbourga (Lučić) i treće kolo RG-a (Bacsinsznky). Dosta solidni rezultati , čak i bolji od Aninih dosada , ali će s dolaskom trave i Francuskinja naučiti šta je to nepovoljan ždrijeb i rano ispadanje jer će u ovim uvjetima na malo mečeva biti favorit. U devet odigranih sezona ima samo tri pobjede i četrnaest poraza , zadnja ostvarena još tamo 2011. godine protiv tada 21-godišnje Cirstee što čini niz od sedam vezanih poraza i samo dva uzeta seta , Pervakovoj i Brengle koje su usporedbi s Ivanović klasa ili dvije ispod. Ana u tri međusobna omjera ima sve tri pobjede , 6-0 u setovima i 38-17 u gemovima što znači da je Pauline samo jednom uspjela pokriti ovaj hendikep , davne 2010. godine u Miamiu na podlozi gdje se mnogo bolje snalazi , u što sumnjam da će joj poći za rukom danas.

Austrija - Mađarska over 3.5 cards @ 1.75 Wwin

Austrija i Mađarska danas popodne otvaraju prvenstvo u posljednjoj grupi F , a ulog je i više nego velik jer će eventualni pobjednik u ovom meču znatno povećati svoje šanse da se nađe u knockout fazi. Austrijanci su kao uvjerljivo prva momčad zaslužili svoje učešće na ovom Euru , devet pobjeda i jedan remi sa Švedskom ih stavlja kao favorite za prolaz iz ove grupe i pored nešto lošije odrađenih prijateljskih utakmica. Gubili su od Švicarske , Turske i Holandije , a pobjeđivali slabašnu Maltu i tek nešto malo bolju Albaniju što i nije baš pretjerana utjeha. Danas igraju s nominalno najslabijim Mađarima , ali je već dosad par puta pokazano da na ovom prvenstvu da nitko ne može računati na bodove. Oni su rezervirali mjesto ovdje u dodatnim kvalifikacijama dvostrukom pobjedom nad Norvežanima nakon što su u grupnoj fazi završili treći ispod Sjeverne Irske i Rumunije. Igraju dosta tvrdo i grubo , s dosta sjeckanja protivničkog ritma što Austriju može dodatno učiniti nervoznom. Kažem dodatno jer to već čini uloga favorita kao i jedna vrsta povijesno-političke konotacije koja se nadvila nad ovaj susret što samo dodaje ulje na vatru jednih i drugih. Pravdu će im dijeliti mladi 34-godišnji Francuz Clement Turpin koji se ove godine u francuskoj ligi i Europa ligi pokazao i zrelijim no što mu godine pokazuju. Prosječno pokazuje 3.5 žuta i 0.34 crvenih kartona po utakmica što ponajviše ugrožavaju utakmice recimo PSG-a koji nerijetko uvjerljivom pobjedom anulira potencijalne tenzije. U Europi je zato dosta rigorozniji pa je u deset utakmica u samo dva navrata ostajao ispod ove granice , i to minimalno. Sudija je koji još treba graditi autoritet , a kako drukčije nego mahanjem kartonima što bi mogli vidjeti i danas , tim više što se očekuje bespoštedna borba.
 

Link to comment
Share on other sites

austrija-mađarska 1.pol x   2.16 pinnacle

 

 

kako je lomme napiso ulog je i više nego velik jer će eventualni pobjednik u ovom meču znatno povećati svoje šanse da se nađe u knockout fazi. mislim da u prvom poluvremenu nitko neće previše riskirat i ljudi previše podcjenjuju mađare ali oni imaju kvalitetu i poseban motiv kada igraju protiv austrijanaca tako da bi uz x na poluvremenu apsolutno potpiso i više od 3.5 žuta kartona

Link to comment
Share on other sites

Austrija - Mađarska over 3.5 cards @ 1.75 Wwin

Austrija i Mađarska danas popodne otvaraju prvenstvo u posljednjoj grupi F , a ulog je i više nego velik jer će eventualni pobjednik u ovom meču znatno povećati svoje šanse da se nađe u knockout fazi. Austrijanci su kao uvjerljivo prva momčad zaslužili svoje učešće na ovom Euru , devet pobjeda i jedan remi sa Švedskom ih stavlja kao favorite za prolaz iz ove grupe i pored nešto lošije odrađenih prijateljskih utakmica. Gubili su od Švicarske , Turske i Holandije , a pobjeđivali slabašnu Maltu i tek nešto malo bolju Albaniju što i nije baš pretjerana utjeha. Danas igraju s nominalno najslabijim Mađarima , ali je već dosad par puta pokazano da na ovom prvenstvu da nitko ne može računati na bodove. Oni su rezervirali mjesto ovdje u dodatnim kvalifikacijama dvostrukom pobjedom nad Norvežanima nakon što su u grupnoj fazi završili treći ispod Sjeverne Irske i Rumunije. Igraju dosta tvrdo i grubo , s dosta sjeckanja protivničkog ritma što Austriju može dodatno učiniti nervoznom. Kažem dodatno jer to već čini uloga favorita kao i jedna vrsta povijesno-političke konotacije koja se nadvila nad ovaj susret što samo dodaje ulje na vatru jednih i drugih. Pravdu će im dijeliti mladi 34-godišnji Francuz Clement Turpin koji se ove godine u francuskoj ligi i Europa ligi pokazao i zrelijim no što mu godine pokazuju. Prosječno pokazuje 3.5 žuta i 0.34 crvenih kartona po utakmica što ponajviše ugrožavaju utakmice recimo PSG-a koji nerijetko uvjerljivom pobjedom anulira potencijalne tenzije. U Europi je zato dosta rigorozniji pa je u deset utakmica u samo dva navrata ostajao ispod ove granice , i to minimalno. Sudija je koji još treba graditi autoritet , a kako drukčije nego mahanjem kartonima što bi mogli vidjeti i danas , tim više što se očekuje bespoštedna borba.

 

 

Sličnog sam razmišljanja, ali za oko mi je zapelo nešto drugo.

Broj prekršaja Mađarske - over 13,5    1,70     ->   16

 

Koliko vidim u kvalifikacijama, Mađarska je najmanji broj prekršaja napravila u tekmi s Ovčjim otocima i to baš 13 (a u uzvratnoj kod kuće 15).

E sad. Ne znam koliki je prosjek prekršaja dosada na prvenstvu, pušta li francuski sudac često prednost i sl.

No znamo da Mađari igraju agresivno i vjerujem da će pokušati usporavati ritam objektivno boljih Austrijanaca

pa ću ovo za nešto sitno ispratiti.

Link to comment
Share on other sites

Pozz svima,moram se zahvaliti za forum i za analize koje pojedinci pisu,vjerujem da nije lagano ali mnogi to vole i uzivaju u tome..kriticara  uvijek ce biti  stoga nemojte se obazirati na nj.
Ja sam postavljao svoje parove u NBA topicu,medjutim nije to to bez analize...pogotovo na forumima,inace matematicki igram igrace na poene..
Prijedlog..sto kazete da ubacite takmicenje tipstera,ovdje ima odlicnih analiza i da se posloze u singlove kroz mjesec pokazala bi se cijelokupna statistika tipstera.

Forum bi bio i posjeceniji sto je najbitnije za vlasnika foruma...(prijedlog)

Pozz i sretno.

Link to comment
Share on other sites

Moram da se nadovežem na temu, što se tiče tipovanja i prolaznosti. Meni je ovaj forum pomogao puno, ima ljudi koji se baš razumiju u ono što pišu. Tvoj izbor je da li ćeš poslušati njegov tip ili ne. Uostalom, ništa na kladionici nije sigurno 100%. Ovdje ima u velikoj mjeri kvalitetnih analiza, zna se ko najbolje tipuje tenis, ko NBA, ko kartone, tako da uvijek će taj 'najbolji' tipster iz određnog sporta imati najveći uticaj na moju odluku, ali isto tako imaš onih koji se tek pojave pa krenu sa odličnim tipovima - ima baš dosta dobrih tipstera s kojima se rijetko koji forum može pohvaliti. Ako ti neko već napiše tip, i ovdje ga podijeli, sigurno to nije jer on želi da ti promašiš :D Uostaom, i ti si sposoban da vidiš da li je taj tip rezonski, da li vrijedi to igrati, malo pronjuškaš po statistici, niko tebe ne prisiljiva da bilo šta sa ovog foruma odigraš, a isto tako možeš i svaki tip ispratiti, odluka je na tebi, tako da se glupo žaliti kako ništa ne prolaziš...

Crna serija? Svima se dešavala, pa tako i meni sa tipovima sa ovog foruma, ali to je sastavni dio klađenja, i svako mora biti spreman na to, na neke stvari ne možeš uticati. Šta, tada sam ja trebao da ovdje nekog vrijeđam jer loše tipuje? Veoma sam zahvalan ljudima koji svakodnevno doprinose kvalitetu foruma. Crnih serija će biti uvijek, ali isto tako će biti i dana kada ide sve... Moraš ostati pribran.

Edit: Što se tiče lige tipstera, nadam se da će se i to nekada realizovati, bilo bi zanimljivo :D

Link to comment
Share on other sites

14,30 Birmingham                                                            winn

Radvanska-Vaneweghe h +4,5 - 1,50 SS

 Meč  u kojem statistički sve vodi pobjedi Radvanske ima 4-0  u međusobnim omjerima ali Coco ima trenutno super formu i tjedan iza sebe za pamčenje , osvojen turnir u Nizozemskon H ertogenboshu,bez izgubljenog seta,sve dobila 2-0, nasuprot tome Radvanska nije još igrala na travi ,osobno mi se gadi njezin tenis ,totalno bezličan puko vračanje loptice dp besvijesti i čekanje da protivnik promaši,ali danas joj to neče pomoči samo ako Coco nije možda malo umorna,ali sumnjam,vjerojatno u njoj gori želja da konačno sredi Radvansku,mislim da ju može dobiti ,svojim agresivnimstilom igr mene oduševljava,makar koji put i promaši,ali  za svaki slučaj igram na nju da neča izgubiti s više od 4 gema razlike iako kao što sam več rekao ,sasvim je realno da pobijedi s obzirom na trenutnu formu.

5--7  6-4  2-4  Coco ispunila hendikep uvelike još če i dobiti

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use