Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 3.6.2016.


Lomme

Recommended Posts

Ward J. - Brown D. 2 @ 1.55 marathonbet / over 22.5 games @ 1.90 bet365
 

Na mančesterskom challengeru se sutra igraju četvrtfinalni dvoboji gdje se u jednom od njih sastaju Nijemac Dustin Brown (#116) i Britanac James Ward (#173). O Brownu sam već ranije pisao , igrač iznimnog talenta i firepowera u rukama koje ne koristi na pravi način , uglavnom ne shvata tenis ozbiljno i dobar dio svojih mečeva provede u zabavljanju publike. Ovdje je na startu imao već dva teška ispita sa dva stilski dosta slična igrača. Rama je pobijedio u dva tiebreaka u prvom kolu uz dosta muke budući da podloga itekako odgovara njegovoj servis-volej igri s tim da se i sam morao suočavati sa brejk , odnosno set loptama , a treba reći da ni na svoje prilike nije pretjerano dobro reagirao. Zvereva je nešto ranije načeo , oduzeo mu servis u prvom setu i činilo se kako će lošija kopija Amerikanca kroz čitav susret biti u podređenom položaju. No on nije tako mislio , dva puta je oduzeo servis Nijemcu u drugoj dionici i izjednačio ukupni saldo u setovima te pokazao da unatoč tituli underdoga itekako ima šta tražiti ovdje. Treći set je protekao u igri gem za gem i tako do jedanaeste igre kada je Brown uspio napraviti brejk i mirno privesti meč kraju. Nikako njegovo najbolje izdanje , ali početak je travnate sezone i mislim da njegove partije tek trebaju doći. Četvrtfinalni ždrijeb dodijelio mu je domaćeg igrača Jamesa Warda koji se , kao i većina njegovih sunarodnjaka , dosta dobro snalazi na ovoj podlozi mada njegov omjer tomu proturiječi. Dobio je 32 od 69 odigranih mečeva što je negativan saldo , no činjenica je da je imao jako dobrih partija te ga dosta top 50 ili 100 igrača više voli izbjeći no dobiti u mečevima na ovoj podlozi. Sezona mu nije bogzna šta , još čeka na nastup u glavnom ždrijebu ATP turnira dok je na challenger razini tek jednom povezao dvije pobjede , i to na zemlji gdje i nije baš najuvjerljiviji. Ovdje je obranio prošlogodišnji plasman pobjedivši mladog Savillea te iskusnog Beckera u dva seta što je sigurno dobar nagovještaj pred ovaj meč , dosta zahtjevniji nego spomenuta dva. Brown je s razlogom favorit ovdje , igra u polju mu svakako odskače od protivnikove i tu mora tražiti svoju priliku , dok je Wardova zadaća prvenstveno da sačuva svoj početni udarac i traži priliku iz protivničkih grešaka po kojima je nadaleko poznat. Osobno , Brown ne samo da mi je favorit u ovom meču već i kao osvajač cijelokupnog turnira. U boljem je dijelu ždrijeba sa Alexom i Jamesom Wardom te Gojowczykom , kvalitetniji je od sve trojice tako da smatram da može do finala gdje bi ga po dosadašnjem trebali čekati Stakhovsky ili Kudla kojima svakako može parirati. No o tom potom , što se ovog meča tiče , favorit je prvenstveno zbog bolje igre u polju te činjenice da idući tjedan ne brani nikakve bodove , štoviše do Hallea gdje brani drugo kolo , ili bolje reći i Wimbledona gdje se prošle godine probio u treću fazu , dok njegov protivnik već po završetku ovog tjedna mora za Stuttgart. Pobjeda ovdje bi bila sjajna uvertira za to , od Warda je dosta kvalitetniji i mislim da će on biti taj koji će se radovati. Još jedan prijedlog za ovaj meč je minimalno 23 gema , jer iako favoriziran , Brown je pokazao dosta oscilacija u protekla dva meča dok je Britanac svoje mečeve rutinski dobijao pa me ne bi iznenadilo da se pobjednik ponovno rješava majstoricom , dakle u trećem setu. 

/edit : Brown dobio kako se i očekivalo , u drugom setu Ward malo podbacio pa nije došao over gemova , ali šta je tu je. 

Link to comment
Share on other sites

N.Djokovic – D.Thiem 3:0 1.57 bet365

Danas smo igrali Nole 3:0 a I sutra cu odigrati jer kvoti I vise nego dobra.Prvi igrac sveta Nole do sad nije ima nikakav problem.Nole na zemju ima skor 239/54 dok ove godine 14/2.Ima vrlo dobar servis,odlicno se krece,poceo sve vise I vise igrati drop sotove I evo na primer danas protiv Berdych sve drop sotevo je izveo odlicno te da ceh nije imao nikakve sanse.Kad dodje da protivnik ima brejk sanse on opali bomba I voglavno spasava svoj servis.Sa osnovne linije odlican.Ove godine osvojio je:Doha,Australian Open,Indian Wells,Miami,Madrid.I kad ne igra sa 100% snage on opet dobija.Nakon predaja Nadala on je postao prvi konkurent za pobeda.Ovo je jedini turnir koj nije osvojio tako da mislim da sada je trenutak.Do sad tu 3 puta igrao 2013 god ½ te 2014 I prosle godine izgubio u finale od Nadal te od Wawrinke.Thiem ove godine odlican sve bojle I bojle.On najvise voli zemju.U karijeru na zemju ima skor 150/55 dok ove godine 25/5.Ove godine ima vec 3 titule.Osvojio je Buenos Aires,Acapulco I Nice.Iskreno imao je velika sreca da Goffin danas nije dobio.Goffin je dobio prvi set te da I u drugi I u treci set Goffin vodeo sa brejk ali nije uspeo da izdrzi do kraja.Odlican behend,forhend odlicno se krece servis prosecan.Do sad 2 puta igrao I 2 puta 2 kolo dok ove godine vec ostvario najbojli rezultat I stigo do ½.Do sada su 2 puta igrali 2 puta na tvrdu podlogu I 2 meca je Nole dobio lagano 6:3 6:4 obe tekme.Ako jedan Berdih I Bautista nisu napravili neki problem ne verujem da Thiem moze iznenaditi.Na ovu kvotu moram probati a isto verujem da Nole odigrace na nivo I dobice u 3 seta.

 

S.Wawrinka – A.Murray 3,5+sets 1.40 bet365

Mec po meni 50:50.Ne verujem da iko od igraca moze dobiti mec u 3 seta ovo je po meni “sigurica” kao sto je bilo Thiem-Goffin.Wawrinka na zemju ima skor 246/109.Njegov najbojli rezultat na Roland Garros je titular prosle godine.Ove godine ima 3 titule.Osvojio je Chennai,Dubai I Geneva.Marej je trenutno 2 igrac sveta I do sad tu je 3 puta igrao I sva tri puta ½.On na zemju igra sve bojle I bojle.Nema neki servis al sve ostalo je na nivo.Ove godine je osvojio Rim.Do sad su 16 puta igrali I za sad Marej vodi 7:9.Za sad od 16 tekme 8 puta su oba igraca dobili par po jedan set.Oba igraca nemaju neki servis tako da ocekujem brejk sanse I jednostavno ne ocekujem da neko moze tu dobitu u 3 seta ipak je to bitka za finale oba igraca mora dati 100%.

 

Lopez/Lopez – Dodig/Melo 2 1.66 bet365

Lopez/Lopez zajedno igraju od 2001 godine al odigrali su premal broj tekme.Imaju skor 27/17 ove godine 18/9 dok zadnje tekma pre 2016 god je bila odavno u 2012 godine.Pratio sam mec danas protiv Beneto I Vaselin I nakon malo losi prvi set drugi set su odigrali odlicno.Igraju vrlo solidno I poznaju se puno vremena .Feliciano je trenutno 32 igrac sveta dok Marc 40 igrac sveta.Ove godine bojli rezultati su ostvarili na tvrdu podlogu.Osvojili su Doha,igrali su finale u Dubai,onda ½ u Indian Wells.Na zemju losi.Monte Carlo prvo kolo,Barcelona ½,Madrid I Rim prvo kolo.Na drugu stranu imamo puno bojli par Melo/Dodig.Zajedno igraju vec 5 godinu I skupa igraju odlicno.Imaju skor 120/70 dok na zemju 32/16.Oni su prosle godine osvojili turnir tako da nakon ispad Herbert/Mahut oni su po meni trenutno favoriti za titulu.U prva 4 kola do sad nikakve problem.Odlicni na servis,te odlicni na mrezu sve funkcionise.Razlika po meni bar za klasu,Dodig/Melo zajedno igraju puno vise I ostvarili su zajedno vrlo dobre rezultate.

 

Gasparyan/Kuznetsova – Garcia/Mladenovic 2 1.44 bet365

Za ruski par ovo je prvi put da igraju zajedno I za sad ide im predobro.Gasparyan trenutno 37 igracica sveta dok Kuznetsova 117.Necu da duzim igram na francuski par od prostog razloga ispred svega sto su domaci par,te zajedno igraju predobro imaju skor 30/6 dok na zemju neverovatnih 18/1 sve ove godine.Garcia trenutno 8 igracica sveta dok Mladenovic 11.Istina da Gasparyan/Kuznetsova nisu lose igracice al po meni Garcia/Mladenovic su puno bojli par.Ove godine Garcia/Mladenovic osvojili su Charleston,Stuttgart,Madrid sve na zemju.

 

Jos dva zanimliva para ali oni su po meni manje sigurne I igram na znatno manji ulog nego prvih 4 parova.

Lu – Stakhovsky 21,5+ 1.72 bet365

Jedan 50:50 mec koj verujem da moze lagano da ode u 3 seta.Plus radi se o travi ted a servis ima znatna uloga.Lu imao povreda pa vratio se na terenima ove godine I ima skor 8/3 te igrao je jedno finale.On na travu ima skor 34/35 ove godine 2:0.Na drugu stranu imamo Stakhovsky koj ove godine ima skor 16/11 dok na travu isto 2:0.U karijeru sergej na travu ima skor 44/39.Jos jedan razlog zbog cega igram plus gemova je njihovi zajednicki mecevi

2004 Ho Chi Minh City challenger Lu vs Stakhovsky 2:1 3:6 6:3 6:4

2009 Cincinnati Lu vs Stakhovsky 2:1 7:5 3:6 6:3

2016 Seoul challenger Stakhovsky vs Lu 2:1 4:6 6:3 7:6

Sve 3 tekme otisli u 3 seta.Zadnji mec je bio pre skoro vreme I to je bio u finale Seoula gde se igralo 3 tesnih setova.

 

Kudla D. – Groth S. 1 1.61 @bet365 ; 21,5+ 1.72 bet365

Kudla je trenutno 53 igrac sveta.Na travu prosle godine igrao predobro.Prosle godine na travu igrao je finale u Surbiton,nakon toga je osvojio Ilkley challenger dok na Wimbledon pruzio vrlo dobre partije.Dobio je Cuevas,Zverev,Giraldo ali onda u R16 izgubio od Cilic u 4 seta.Ove godine iznenadio te pruzao dobre partije I na zemju.U prva dva kola nije imao nikakve problem te dobio oba meca u 2 seta prvo Struvay te Kozlov.Radi se o vrlo dobar igrac koj ima vrlo dobar servis te odlicno se krece po tereni I ima vrlo dobar forhend I behend.Na drugu stranu imamo jedan od najdobrih servisera trenutno na turu koj ove godine igra vrlo lose.Groth na travu u karijeru ima skor 75/31.Prosle godine na travu je osvojio jedan turnir I to bas ovaj.Ima vrlo servis ali eto danas se mucio protiv Novikov koj imao je svega 6 tekme na travu I delovao mi kao da nije zainteresiran za pobedu.Servis dobar imao je 18 asova I nakon sto je izgubio prvi set poceo da malo po malo igrati bojle.Novikov uglavno svoje gemove je uzeo vrlo lagano a mislim da ima solidna razlika izmedju Kudla I Novikov.Groth tu brani poene tako da ocekujem da se bori do samog kraja.Kada vidimo Kudla je po meni veliki favorit tu.Do sad odigrali 2 tekme jedna na tvrdu jedna u dvorani.Obe tekme je dobio Groth u 2 seta.

2013 Washington Groth vs Kudla 2:0 7:6 6:2

2014 Dallas challenger Groth vs Kudla 2:0 6:3 6:4

Evo nakon dve pobede Sema danas ocekujem prva pobeda Denisa jer ipak on na travu moze pruziti puno bojle partije od Sema.Sem osim servisa nema nista drugo.Kudla mislim da moze da drzi svoje gemove ted a napada na Semov servis.

Link to comment
Share on other sites

19.45  Sweden U21 - Georgia U21    under 3.5     1.44


 


Ovom pobedom reprezentacija Svedske bi se definitivno ucvrstila na tabeli kvalifikacione grupe...


Jos 5 kola je ostalo do kraja ovih kvalifikacija i prvo mesto vodi direktno na Evropsko prvenstvo,dok i drugo mesto daje sansu kroz baraz kasnije...


Georgia,sa druge strane,naravno ima iste zelje kao i njihovi rivali veceras,ali sve je to u domenu fantastike za njih...pa ipak,zele da ostave sto bolji utisak i da se revansiraju Svedjanima za poraz na svom stadionu ranije,kada je mec zavrsen 0-1.


Da budemo jasniji ovde,Svedjani jesu favoriti i verovatno ce dobiti ovo,medjutim neki igracki problemi kod njih su uticali da ne razmisljam o marketu 1X2,vec o golovima...Naime,Strandberg nece igrati i to je definitivno big minus za napad ekipe...pa onda i Rakip i Tiblling,obojica veznjaka takodje nisu u ekipi,a dodacemo i hallberga,takodje veznjaka u ekipi...tako da imamo ozbiljniju situaciju nego sto se to na prvi pogled cini...


Doduse,vraca se Krafth,odbranbeni igrac pa sa te strane su Svedjani dobri...


Imajuci u vidu igru gostiju,tj. da su ovde dosli ne da pobede,vec da ne izgube,ako me razumete i te izostanke kod domace ekipe(i u napadu i u veznom redu),nekako mi se cini da ce mec biti jako tezak prvenstveno i pomalo nezanimljiv u vidu nekih golova...


Ako ostavimo "vanzemaljce" Spance po strani,obe repke i Hrvatska i Svedska koje su igrale vec po jedan mec sa Georgiom,uspele su samo po jednom da pronadju lopti put u mrezu(oba meca zavrsena pobedama ovih repki sa po 1-0)...


O odbrani Svedske nemam sta da kazem...maestralno rade momci svoj posao i onda se pitam da li gosti uopste mogu do nekog gola...Mozda,slucajno i daju neki..ne znam,ali Svedjani ovu bunkericu koju im sprema Georgija ce tesko probijati.pogotovo kada su pomalo oslabljeni...tip under 3.5.

Link to comment
Share on other sites

 

19.45  Sweden U21 - Georgia U21    under 3.5     1.44

 

Ovom pobedom reprezentacija Svedske bi se definitivno ucvrstila na tabeli kvalifikacione grupe...

Jos 5 kola je ostalo do kraja ovih kvalifikacija i prvo mesto vodi direktno na Evropsko prvenstvo,dok i drugo mesto daje sansu kroz baraz kasnije...

Georgia,sa druge strane,naravno ima iste zelje kao i njihovi rivali veceras,ali sve je to u domenu fantastike za njih...pa ipak,zele da ostave sto bolji utisak i da se revansiraju Svedjanima za poraz na svom stadionu ranije,kada je mec zavrsen 0-1.

Da budemo jasniji ovde,Svedjani jesu favoriti i verovatno ce dobiti ovo,medjutim neki igracki problemi kod njih su uticali da ne razmisljam o marketu 1X2,vec o golovima...Naime,Strandberg nece igrati i to je definitivno big minus za napad ekipe...pa onda i Rakip i Tiblling,obojica veznjaka takodje nisu u ekipi,a dodacemo i hallberga,takodje veznjaka u ekipi...tako da imamo ozbiljniju situaciju nego sto se to na prvi pogled cini...

Doduse,vraca se Krafth,odbranbeni igrac pa sa te strane su Svedjani dobri...

Imajuci u vidu igru gostiju,tj. da su ovde dosli ne da pobede,vec da ne izgube,ako me razumete i te izostanke kod domace ekipe(i u napadu i u veznom redu),nekako mi se cini da ce mec biti jako tezak prvenstveno i pomalo nezanimljiv u vidu nekih golova...

Ako ostavimo "vanzemaljce" Spance po strani,obe repke i Hrvatska i Svedska koje su igrale vec po jedan mec sa Georgiom,uspele su samo po jednom da pronadju lopti put u mrezu(oba meca zavrsena pobedama ovih repki sa po 1-0)...

O odbrani Svedske nemam sta da kazem...maestralno rade momci svoj posao i onda se pitam da li gosti uopste mogu do nekog gola...Mozda,slucajno i daju neki..ne znam,ali Svedjani ovu bunkericu koju im sprema Georgija ce tesko probijati.pogotovo kada su pomalo oslabljeni...tip under 3.5.

 

Ti "vanzemaljci " kako ih ti nazivaš Španjolci su prošlo kolo izgubili od Hrvatske kod kuće 0-3 :D

Link to comment
Share on other sites

Dodig/Melo-Lopez/Lopez 1 1.70
Wawrinka-Murray over 3,5 setova 1,43

Unibet 2,43


Nisam sa vremenpm, ukratko. Dodig i Melo brane titulu, igraju jako dobar turnir. Španjolci se provukli, mislim da i oni ne znaju kako su prosli Benneteaua i Vasselina. Dodo i Melo bolja su kombinacija, po meni idu dalje.
Murray-Wawrinka bez previse price, mislim da nas ceka odlican mec i sve bez barem 4 seta u mecu bilo bi mi iznenađenje.

Link to comment
Share on other sites

USA-Kolumbija ODG @2.00  Betfair

 

Na otvaranju Copa Americe sastaju se domaćin USA i Kolumbija. Amerima je i dalje klinsman izbornik. Oni su i na svijetskom prije 2 god igrali vrlo atraktivno i otvoreno s druge strane Kolumbija je pomlađena u odnosu na prijašnja velika natjecanja. Više im na rosteru nema Falcaoa,Martineza,Yepsesa ali i dalje su veoma jaki. Kapetan im je James,igra im još Cuardaro iz Juvea,Bacca iz Milana. Napad im je definitivno vrlo jak i za mene bi bilo veliko iznbenađšenje da danas ne zabiju. Prije godinu i pol su igrlai prijatlejsku i završila je 2-1 za kolumbiju(obje ekipe su vodili isti izbornici). Obje ekipe igraju otovreno i čudi me ovakva kvota na oba daju gol. 

Link to comment
Share on other sites

Ti "vanzemaljci " kako ih ti nazivaš Španjolci su prošlo kolo izgubili od Hrvatske kod kuće 0-3 :D

 

:)  da...jeste ih Hrvatska tukla tada,ali cak ni ti verovatno nisi verovao tada u to...a ni bookiji,posto je kvota bila samo 1.25-1.30.

Desava se to u savremenom fudbalu ponekad...ipak jesu "vanzemaljci"..ali oni mladi :D

Link to comment
Share on other sites

USA-Kolumbija ODG @2.00  Betfair

 

Na otvaranju Copa Americe sastaju se domaćin USA i Kolumbija. Amerima je i dalje klinsman izbornik. Oni su i na svijetskom prije 2 god igrali vrlo atraktivno i otvoreno s druge strane Kolumbija je pomlađena u odnosu na prijašnja velika natjecanja. Više im na rosteru nema Falcaoa,Martineza,Yepsesa ali i dalje su veoma jaki. Kapetan im je James,igra im još Cuardaro iz Juvea,Bacca iz Milana. Napad im je definitivno vrlo jak i za mene bi bilo veliko iznbenađšenje da danas ne zabiju. Prije godinu i pol su igrlai prijatlejsku i završila je 2-1 za kolumbiju(obje ekipe su vodili isti izbornici). Obje ekipe igraju otovreno i čudi me ovakva kvota na oba daju gol. 

 

stvarno velika kvota na oba gol to je istina. možda razlog leži u tome što je rodriguez do prije tjedan dana još bio u klupskom nogometu i pitanje je u kakvoj će formi doći na COPU. Ipak se pod zidaneom nije bas bog zna šta naigrao. ali svakako da je kvota malo prevelika na ODG.

 

ja cu ipak probati uz to i još nešto:

 

SAD - Kolumbija DNB 1 @ 2.10

 

Prvi razlog je to što ipak igra domaćin, a domaćini rijetko gube na otvaranju (osim ako to naravno nije neka reprezentacija koja se našla na prvenstvu čisto zato što je domačin). Drugi razlog je taj, jer čovjek oko kojeg se sve vrti u Kolumbiji ( james rodriuez), se nije baš naigrao, a i do prije tjedan dana je bio u europi. I treće, ameri su mi se svidjeli i na SP-u u brazili u samo velikom nesrećom nisu prošli belgiju koji su imali u šaci. I zadnje, nesmijemo zaboraviti niti klinsmana koji je velika snaga SAD-a sa klupe.

 

 

sretno!

Link to comment
Share on other sites

Evo nešto i od mene za dotičnu utakmicu.

 

U noći sa petka na subotu, u 03:00 počinje 100. izdanje Copa Americe. Iako je Copa prvenstvo Južne Amerike, radi se o specijalnom izdanju tako da nastupaju i reprezentacije iz Srednje i Sjeverne Amerike. Ovaj turnir otvaraju reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država i Kolumbije. SAD igraju na domaćem terenu, turnir se održava u njihovoj državi što im svakako ide u prilog. SAD i Kolumbija nalaze se u skupini A, zajedno sa Paragvajem i Kostarikom. U kvalifikacijama za SP 2018, SAD se nalazi na trećem mjestu kvalifikacijske skupine C. Zanimljivo je da je bolji od njih Trinidad i Tobago, dok su iza njih Guatemala i Sveti Vincent. SAD je prije ovog turnira odigrao tri prijateljske utakmice. Pobijedili su 1-3 Puerto Rico, zatim su 1-0 pobijedili Ekvador, dok su 4-0 pobijedili protiv Bolivije. Što se sastava tiče nedostaje im Altidore. Zvijezde reprezentacije SAD-a su svakako Bradley i Dempsey.

 

Kolumbija je u kvalifikacijama za SP 2018 na 5. mjestu. Ispred njih su Urugvaj, Ekvador, Argentina i Čile. Do kraja kvalifikacija čeka ih velika borba, iza leđa su im i Brazil i Paragvaj koji su se također pokazali kao ozbiljni kandidati za nastup na SP-u. Prije Cope, Kolumbija je odigrala samo jednu prijateljsku utakmicu. Pobijedili su 3-1 protiv Haitia. Što se tiče sastava nedostaje im branič Oscar Murillo. Glavne zvijezde ove reprezentacije su Rodriguez, Bacca, Zapata. Kolumbija izgleda dosta snažno na papiru, pitanje je koliko će to pokazati na terenu. Ja se nadam jednoj otvorenoj utakmici sa barem tri pogotka. Posljednji put kada su se susreli bilo je 2014. u prijateljskom susretu. Tada je Kolumbija slavila 1-2. Po mojem mišljenju Kolumbija je favorit na ovom susretu, no sigurno će se SAD snažno boriti pred svojom publikom. Sve u svemu moj odabir je obje momčadi postižu pogodak. Oni hrabriji mogu pokušati opciju Carlos Bacca daje gol.

Link to comment
Share on other sites

ST. Patricks-Shamrock manje od 3 gola 1.55

15 kolo Prve irske lige Shamrock igra u gostima i ima 2 boda prednosti ispred Patricka mislim da nece bit golova na utakmici kofcijent i nije nesto velik ja cu tako

odigrat pa sto bude

Obe ekipe su doživele veoma loše rezultate u prošloj rundi i sada će obe strane želeti pobedom da odu na ligašku pauzu (20 dana). Startni štoper Hoare je suspendovan za Svece, a gosti dolaze bez kapitena i prvog strelca, McCabe je takodje kažnjen. Under 2,5 po tim kvotama definitivno nema value u derbiju južnog Dablina.

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Copa America, nažalost nisam imao vremena da se bolje pripremim ali obratite pažnju na daleka putovanja ekipa od tekme do tekme (mislim da Urugvaj i Brazil imaju najgori, a Meksiko najbolji raspored - što može bitno da utiče na performans). Takodje, igra na kartone može biti zanimljiva gledajući statistiku njihovih sudija čiji se prosek kartona kreće od 2,8 do 5.

Link to comment
Share on other sites

E sad što se tiče premijerne utakmice, biću kratak jer ste izneli već dosta info-a... i moram da kažem da se više slažem sa tipom USA dnb 1 nego BTS.

Ameri imaju iskusniji tim i neke bitne igrače koji su u sred sezone MLS-a, dok će Kafeterosisigurno imati bar tri igrača iz domaće lige. Napadači Kolumbije su skoro najstariji u selekciji i imaju preko 40 odigranih mečeva ove sezone, ne verujem da će biti baš na visokom nivou protiv napaljenih domaćina. Takodje, tekma se igra u Kaliforniji pa će verovatno biti vrućina što će dodatno otežati posao gostima. 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use