Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 16.5.2016.


IzudinB

Anketa  

17 glasova

  1. 1. FC Kopenhagen - Nordsjaelland

  2. 2. Grasshoppers - Vaduz



Recommended Posts

Ponovo sam izabrao Dansku Super ligu, koeficijent nije baš veliki, ali mislim da je bez obzira na stanje na tabeli i činjenicu da Kopenhagenu baš i nisu potrebni bodovi, da će ovo biti ipak pobjeda Kopenhagena pred svojim navijačima. Kopenhagen je nepobijeđen u 11 od posljednjih 13 mečeva protiv Nordsjaellanda, još bolji podatak je taj da su pobijedili posljednjih sedam utakmica kod kuće protiv ovog protivnika. Kopenhagen dolazi iz četiri pobjede u nizu, prošlo kolo su porazili Aalborg. Nordsjaelland na drugoj strani nije uspio pobijediti svoj posljednja četiri ligaška meča, prošlo kolo su izgubili od Odensea.

 

Ovu utakmicu ću igrati pobjedu Kopenhagena, malo veći ulog. | KV. 1.28

 

FC Kopenhagen - Nordsjaelland

gXIHAve.png

 

Malo manji ulog ide na istu utakmicu, drugi tiket naravno, točan rezultat 2-0 za Kopenhagen | KV. 5.50

WGGEbZ5.png

 

Ko želi ispratiti, neka isprati, sretno!

Link to comment
Share on other sites

Posto je prvo kolo idemo na nesto manji ulog a vec sutra mozemo jace. Ovo predlazem za danas:

Bai - Kamke under 18.5 @1.89 

Fabbiano - Eyserric, Eyserric uzima set (+1.5 sets) @1.46

Medvedev - Pella, Pella @1.20

Kovalik - Golubev, Kovalik @1.18

Kvota: 3,9 @marathonbet  Ulog: 3/10

 

Analiza u toku dana...

__________________________________________________________________________________________________

 

Evo jos jednog na ulog 1.5/10. Uplacen je sinoc tako da su neke granice promenjene. Moze se uzeti na gem vise/manje:

o7cWIDb.png?1

Link to comment
Share on other sites

Fucsovics M. - Wu D. under 19.5 games @ 1.83 bet365 
 

Kvalifikacije za drugi Grand Slam sezone startaju danas gdje se u prvoj kolu sastaju Mađar Marton Fucsovics (#205) i Kinez Di Wu (#140). Fucsovics je all-around challenger igrač s tek ponekim nastupom u glavnom ždrijebu jačih turnira gdje uglavnom ispada u prvim kolima ukoliko i dođe do toga , ali sa 23 godine ima još dosta vremena za napredak do barem TOP 100 gdje se još nikada nije našao. Ove godine nema neke zapažene rezultate , tek polufinale Happy Valleya na startu sezone gdje je ispao u tri seta od Sele i drugo kolo Barcelone kada ga je poslije uspješno odrađenih kvalifikacija i prvog kola protiv Gulbisa izbacio Troicki. Danas ga na drugoj strani čeka Wu koji je kao i većina igrača s Bliskog Istoka najviše koncentriran na brže podloge unutar svog kontinenta. Ove godine je čak imao i nastup u glavnom ždrijebu AO-a gdje je ispao od Krajičeka , titulu na Maui challengeru i finale Shenzena u kojem je poražen od Sele , tada drugi put u dvije sedmice. Na zemlji se nije previše zadržavao , dvije pobjede iz pet mečeva je njegov omjer , obje na futuresima dok se na challenger razini brzo rastao od turnira u Nanjingu režijom Bourquea. U karijeri ima samo 28 mečeva na ovoj podlozi od čega tek 12 pobjeda s tim da je samo četiri ostvario na razini jačoj od one futures. U jedinom nastupu u kvalifikacijama za ovaj turnir je prošao prvo , a izgubio u drugom kolu od Johnsona davne 2013. godine pa je jasno da u ovim uvjetima nema šta previše tražiti. 

Link to comment
Share on other sites

Imam listić na kojem čekam samo manchester. Šta mislite je će to proći ili da kontriram. Dobit je 3600 kn na 600 uloga

Ja mislim da će tu Manchester dobiti, Southampton im je preuzeo petu poziciju, sigurno će biti željni da je vrate i to pred svojim navijačima na Old Traffordu.

Link to comment
Share on other sites

Imam listić na kojem čekam samo manchester. Šta mislite je će to proći ili da kontriram. Dobit je 3600 kn na 600 uloga

U istoj sam situaciji, doduše za dosta manji iznos čekam Manchester United. Nadam se da će pobijediti iako više ne mogu do pozicije kod vodi u Ligu Prvaka. Svejedno bi im dobro došla pobjeda i peto mjesto, jer sam pročitao da tako izbjegavaju pretkola EL i idu direkt u grupnu fazu, što znači dvije utakmice manje na početku sezone.

Link to comment
Share on other sites

U istoj sam situaciji, doduše za dosta manji iznos čekam Manchester United. Nadam se da će pobijediti iako više ne mogu do pozicije kod vodi u Ligu Prvaka. Svejedno bi im dobro došla pobjeda i peto mjesto, jer sam pročitao da tako izbjegavaju pretkola EL i idu direkt u grupnu fazu, što znači dvije utakmice manje na početku sezone.

 

I ja,čekam za 2300 .... Ufff.....Sada je i koef nešto veći na njih.Koliko sam vidio na tweeteru,pojedini igrači gostiju nisu baš dobro prihvatili odgodu :lol:  kosi im se sa planiranim godišnjim :D:P

Link to comment
Share on other sites

ja sam ga odigrao kod unibeta i jos uvijek mi stoji otvoren listic, i ja sam se ndao da ce mi staviti VOID i isplatiti ali nisu

 

Ja u SS i naravno da nije void,već su promijenitli termin i stavili kako se igra....Kažem,jedino je sada koef na MuFc sa 1,4 dignut na 1,55 pošto se zna da ne mogu u LP (vjerojatno zato)

Link to comment
Share on other sites

18,30  1. ruska liga 

CSKA - FC Krasnodar  1  1,85

 

Cijela sezona svela se na današnji susret , iako gost nije nimalo bezazlen protivnik i znao je dobro nalupati moskovljane ,pobjeda u današnjem susretu znači i slavlje pred svojom publikom osvojenog prvenstva,tako  bi u zadnjem kolu 21. 5. potpuno rasterečeno putovali u Krasnodar k drugom klubu  iz tog grada koji če se pokušati spasiti od ispadanja,u svakom slučaju ako nisi spreman u jednoj utakmici  dati sve od sebe nisi ni zaslužio prvo mjesto,siguran sam da če moskovljani ipak htjeti sa svojom publikom proslaviti naslov u oproštajnoj utakmici sezone na svom stadionu,jedinica,dobar je i tip Musa daje gol 2,5

Link to comment
Share on other sites

18,30  1. ruska liga 

CSKA - FC Krasnodar  1  1,85

 

Cijela sezona svela se na današnji susret , iako gost nije nimalo bezazlen protivnik i znao je dobro nalupati moskovljane ,pobjeda u današnjem susretu znači i slavlje pred svojom publikom osvojenog prvenstva,tako  bi u zadnjem kolu 21. 5. potpuno rasterečeno putovali u Krasnodar k drugom klubu  iz tog grada koji če se pokušati spasiti od ispadanja,u svakom slučaju ako nisi spreman u jednoj utakmici  dati sve od sebe nisi ni zaslužio prvo mjesto,siguran sam da če moskovljani ipak htjeti sa svojom publikom proslaviti naslov u oproštajnoj utakmici sezone na svom stadionu,jedinica,dobar je i tip Musa daje gol 2,5

Kako?

 

Pa Rostov je na 2 boda iza,a ostala su 2 kola?!

Link to comment
Share on other sites

Evo nešto od mene za danas:

 

Jrardi Bassel dobiva žuti @5.00 unibet 4/10

3 žuta u 9 utakmica, svih 3 je dobio kada je momcad igrala u gostima kao sto ce i danas.

 

Filip Kiss daje gol @7.00 unibet 3/10

Slovak je vezni igrač koji igra veliku rolu, izvodjac je penala kao i slobodnih udaraca. Za sada je na 4 gola u 9 utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Evo nešto od mene za danas:

Jrardi Bassel dobiva žuti @5.00 unibet 4/10

3 žuta u 9 utakmica, svih 3 je dobio kada je momcad igrala u gostima kao sto ce i danas.

Filip Kiss daje gol @7.00 unibet 3/10

Slovak je vezni igrač koji igra veliku rolu, izvodjac je penala kao i slobodnih udaraca. Za sada je na 4 gola u 9 utakmica.

Bilo bi lakše kad bi znali i koji su ekipe u pitanju...

Link to comment
Share on other sites

Kako?

 

Pa Rostov je na 2 boda iza,a ostala su 2 kola?!

pogrešno sam primijetio u zadnjem kolu CSKA ide kod Kazana,i tu če mu biti dosta bod pa makar Rostov pobijedi obje utakmice samo što i oni idu Tereku a tamo se teško nose bodoviCSKA ako danas pobijedi opet če biti 2 boda ispred i 1 u zadnjem dosta a pitanje je hoče li i Rostov pobijediti danas,no CSKA je danas pobjeda prioritet.

Link to comment
Share on other sites

Brighton - Sheffield W.

 

Povratni mec i veoma bitna utakmica za oba tima. Pobednika najverovatnije ceka Hull City i onda preostaje samo jedna pobeda do ulaska u premier ligu koja je sigurno san svih ovih timova koji se bore za prolazak dalje. Sheffield je pametno iskoristio prednost domaceg terena u prvoj i dobio 2:0. Ovaj rezultat ih cini apsolutnim favoritima za prolazak dalje, no to ostaje da vidimo veceras. Brighton ce zasigurno morati juriti nemoguce, bice itekako tezak zadatak nadoknaditi ovih 2:0 iz prve, no kod kuce su oni tokom cele sezone bili puno bolji od ostalih timova. U dobrom su nizu i nemaju poraz na svom terenu jos od januara. Mislim da danas mogu cak i do pobede, ali kao sigurniju opciju predlazem Brighton osvaja poluvreme @1.61 bet365Fina kvota na ovako izgledan pick. Sheffield W. nije bio jedan od najboljih gostujucih timova u regularnom delu. Naravno, ovo nije obicna ligaska utakmica vec puno vise od toga, ali ipak domaci teren je domaci teren i Sheffield je svestan prednosti istog. 

 

Povratni mec sudi Roger East koji ima solidan prosek. bet365 takodje nudi 3.5 kartona na ovom mecu. Smatram da je ovo itekako solidna granica buduci da ce biti puno nervoze, pogotovo ako Brighton povede i juri rezultat. U prvoj smo videli 5 zutih kartona, Brighton igra veoma nervozno u bitnim mecevima, videli smo i mec protiv Middlesbrougha te jedan pre toga protiv Derbyja gde su u oba dobijali po jedan crveni karton te puno zutih. 

Iz tog razloga, danas uzimam sledeci dubl po kvoti 2.86 @ bet365 :

Tertdj.jpg

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use