Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 2.5.2016.


IzudinB

Anketa  

29 glasova

  1. 1. Chelsea - Tottenahm Hotspur

  2. 2. Genoa - Roma



Recommended Posts

Premier liga

 

Chelsea - Tottenahm Hotspur (21:00)

Sudac: Mark Clattenburg (3.15)

Prosjek ekipe 1: 1.56

Prosjek ekipe 2: 1.69

9VB0pZx.png

 

Primera

 

Málaga - Levante (20:30)

Sudac: Vicandi Garrido (3.94)

Prosjek ekipe 1: 2.86

Prosjek ekipe 2: 3.49

MTAXmrM.png

 

Serie A

 

Genoa - AS Roma (19:00)

Sudac: Andrea Gervasoni (5.76)

Prosjek ekipe 1: 2.17

Prosjek ekipe 2: 2.20

gbIzT57.png

 

Napoli - Atalanta (21:00)

Sudac: Piero Giacomelli (3.80)

Prosjek ekipe 1: 1.97

Prosjek ekipe 2: 2.83

0lOU0IM.png

Link to comment
Share on other sites

Inace mi svedska liga dolazi u obrzir u ljetnim mjesecima kad je malo susa u ponudi ali jucer sam slucajno naisao na ovo i jednostavno...cini mi se da se ne smije propustiti.

Susret vodeceg Norkopinga i petoplasiranog Helsingborga(zaostaje samo 2 boda) bi trebao biti festival golova prema dosad prikazanom.

Da ne drobim previse, slika ce sve detaljno prikazati:

xdugyb.jpg

Prosle sezone su isto tako bili raspolozeni strijelci u medjusobnim utakmicama, domacini su slavili u obje utakmice (3:2 i 3:1)

 

Over 2,5@1,60  Marathon

Over 3,5@2,44  pinnacle

Oba daju gol@1,65  Will Hill

Oba daju gol i 3+@1,80  WWin

 

Ako netko prati svedsku ligu i misli da ovo ne drzi vodu...cekam..

Link to comment
Share on other sites

Jedan sure-bet za sutra. Utakmica Werder B-Stutgart je u pitanju:

 

Wwin daje 2.50 na manje od 4.5 kartona 

TU0D29H.png?1

 

Dok WilliamHill daje 2.05 na vise od 4.5 kartona

 

6uKxg6b.png?1

 

Ja sam za primer uzeo 500 ulozenih eura gde je siguran profit 62-63 eura. Nije ovo losa para, ovo je vise necijih dnevnica a mi imamo sigurnu opciju.

Uglavnom i jedni i drugi isto racunaju kartone i na koju god stranu da ode u plusu smo :)

Link to comment
Share on other sites

Jedan sure-bet za sutra. Utakmica Werder B-Stutgart je u pitanju:

Wwin daje 2.50 na manje od 4.5 kartona

TU0D29H.png?1

Dok WilliamHill daje 2.05 na vise od 4.5 kartona

6uKxg6b.png?1

Ja sam za primer uzeo 500 ulozenih eura gde je siguran profit 62-63 eura. Nije ovo losa para, ovo je vise necijih dnevnica a mi imamo sigurnu opciju.

Uglavnom i jedni i drugi isto racunaju kartone i na koju god stranu da ode u plusu smo :)

Mudro....

Link to comment
Share on other sites

Jedan sure-bet za sutra. Utakmica Werder B-Stutgart je u pitanju:

 

Wwin daje 2.50 na manje od 4.5 kartona 

TU0D29H.png?1

 

Dok WilliamHill daje 2.05 na vise od 4.5 kartona

 

6uKxg6b.png?1

 

Ja sam za primer uzeo 500 ulozenih eura gde je siguran profit 62-63 eura. Nije ovo losa para, ovo je vise necijih dnevnica a mi imamo sigurnu opciju.

Uglavnom i jedni i drugi isto racunaju kartone i na koju god stranu da ode u plusu smo :)

Bravo, danas sam planirao za malo jači ulog ovo igrati više od 4.5 kartona, koliko vidim sudi Felix Brych koji je jak na kartonima a ekipi i jednoj i drugoj gori pod nogama pa očekujem tučnjavu...

Link to comment
Share on other sites

Inace mi svedska liga dolazi u obrzir u ljetnim mjesecima kad je malo susa u ponudi ali jucer sam slucajno naisao na ovo i jednostavno...cini mi se da se ne smije propustiti.

Susret vodeceg Norkopinga i petoplasiranog Helsingborga(zaostaje samo 2 boda) bi trebao biti festival golova prema dosad prikazanom.

Da ne drobim previse, slika ce sve detaljno prikazati:

xdugyb.jpg

Prosle sezone su isto tako bili raspolozeni strijelci u medjusobnim utakmicama, domacini su slavili u obje utakmice (3:2 i 3:1)

 

Over 2,5@1,60  Marathon

Over 3,5@2,44  pinnacle

Oba daju gol@1,65  Will Hill

Oba daju gol i 3+@1,80  WWin

 

Ako netko prati svedsku ligu i misli da ovo ne drzi vodu...cekam..

Stvarno dosta golova u zadnje vrijeme u švedskoj ligi.

Link to comment
Share on other sites

Utakmica Tottenhama i Chelsea ima sve predispozicije za over zutih ali me i dalje malo strah jer su to Englezi.Londonski derbi, klubovi koji se mrze, Tott mora dobiti a u Chelseau su jasno rekli neka bude bilo tko prvak samo ne Tottenham. Sudi Clattenburg.

Slazem se, svaki Londonski derbi je dobar za kartone, a svakako i ovaj sad kad Tottenhamu gori pod nogama i jure nemoguce.

Tek sad vidim da je bet365 podigao sa 4 na 4.5 kartona po kvoti 2.07. WilliamHill i dalje nudi dobrih 2.37 na over 45 sto je dobra kvota. Ko juri klizne granice bet-at-home i wwin daju 1.42 odnosno 1.45 na over 3.5 kartona

Link to comment
Share on other sites

Ivanović N. over 14.5 @ 1.85 Wwin
 

Treća , a vrlo vjerojatno i posljednja utakmica za prvaka ovogodišnjeg izdanja ABA lige igra se u Sremskoj Mitrovici gdje domaćin Mega Leks dočekuje Crvenu Zvezdu. Domaćinu se unatoč zaostatku od 2-0 iz Beograda zaista nema šta prigovoriti , ekipa je pogođena ozljedama te već duže vrijeme nema Aranitovića , Jaramaza i Kabe uz Luwawua koji bi se po nekim procjenama danas trebao vratiti i rasteretiti glavne pokretače Milojevićevog stroja , barem što se odgovornosti tiče. Ivanović , Nikolić i Zagorac su dosad vukli svoj tim , igraju po 30+ minuta što će se desiti i danas bez obzira na umor koji sigurno osjećaju , jer opcija u napadu zaista nema , a kraj je sezone pa se nemaju za šta ni odmarati. Što se tiče Zvezde , vjerojatna obrana titule i četvrtfinale Eurolige je sjajan rezultat za zaključiti ovu sezonu i okrenuti se novim izazovima. Ponovno su pokazali da mogu parirati i najjačim svjetskim momčadima , prvenstveno u svom Pioniru gdje podrške nikad ne manjka. Iako slabiji nego prošle godine , imaju najjači roster na Balkanu koji će od sljedeće sezone biti dodatno oštećen odlascima Millera i Zirbesa u Maccabi , pa će biti zanimljivo vidjeti šta će Radonjić izmisliti ovaj put. Za danas većih problema nema , mogao bi izostati samo Dangubić kojeg je prošlu utakmicu sjajno zamjenio iskusni Simonović stoga razloga za glavobolju nema. Utakmice ove dvije momčadi su uvijek obilovale većim brojem poena , prvenstveno zbog načina na koji Mega godinama igra , a to je brz ritam , mnogo tranzicije i gradnje otvorenih šuteva za tri poena što je praktički i jedini način kako mogu dobiti večeras. Podrška Luwawua će im svakako dobro doći , ali svakako najveća odgovornost ponovno pada na startnog playa Nikolu Ivanovića koji je na prosjeku od 23.5 poena u ovoj seriji. Ukupno je proveo samo pet minuta van parketa u Beogradu što bi i večeras trebao biti slučaj , maksimalno preuzima odgovornost šutirajući 10-15 puta po meču , ponajviše van linije 6.75 gdje se proslavio prije dva dana sa 6/11 uspješnih pokušaja. Megina startna petorka će nadam se i ovaj put izdržati uvodne nalete crveno-belih i ostaviti utakmicu u egalu što bi Ivanovića trebalo ostaviti na parketu kako bi dao svoj doprinos od barem 15 poena. 

Chelsea - Tottenham zžk 4.5 @ 2.00 Wwin 

Londonski derbi koji odlučuje o mnogo više nego vlasniku nova tri boda igrat će se na Stamford Bridgeu gdje aktuelni prvak Chelsea dočekuje Tottenham. Plavci su uvjerljivo najveće razočarenje ove godine , desetoplasirana su momčad odavno ostavljena bez šansi da isplove na europsku obalu pa će umjesto priprema za neko od međunarodnih natjecanja misliti na revitalizaciju ekipe koja je prijeko potrebna. Ovog ljeta na mjesto Hiddinka dolazi Conte i sa sobom po prvim informacijama dovodi Radju Nainggolana koji je samo jedno od brojnih pojačanja koje će Abramović (pre)platiti. Tottenham je s druge strane ulagao mnogo pametnije te po meni imaju jednu od zrelijih ekipa i svakako su kandidati da u ovom ritmu nastave još nekoliko godina. Za Leicesterom zaostaju osam bodova s utakmicom manje tako da bi sve osim pobjede večeras značilo da na King Poweru mogu i službeno otvoriti šampanjce i položiti obje ruke na trofej. No i pored velikog zaostatka te činjenice da ni protivnik nema  za što igrati osim prestiža , motiva s obje strane sigurno neće faliti jer između ova dva tima vlada veliko rivalstvo koje često eskalira na terenu u vidu grubih poteza. To će nadam se znati kazniti 41-godišnji arbitar Mark Clattenburg koji je na prosjeku od 3.6 žutih kartona ove sezone. Prešao je ovu granicu tek jednom u posljednje četiri utakmice , no tri od spomenute četiri su bile rješene vrlo rano pa nije bilo potrebe za nekim dodatnim dizanjem tenzija dok je u grčevitoj borbi West Hama i Crystal Palacea pokazao četiri žuta i jedan crveni karton. Prvi susret ove dvije ekipe je završen sa šest osoba zapisanih u sučevu bilježnicu , a s obzirom da motiv postoji te je mogućnost ranog rješavanja utakmice isključena , sličan broj očekujem i večeras.

PSG (ž) - Lyon (ž) over 2.5 @ 1.95 Wwin

Drugo polufinale ovogodišnjeg ženskog izdanja Lige prvaka između Lyona i PSG-a rješeno je već u prvoj utakmici gdje su domaće igračice pobijedile sa čak 7-0 i zasluženo osigurale finalni ogled gdje ih čeka sjajni Wolfsburg. Bila je to deseta pobjeda Lyona iz petnaest odigranih utakmica protiv ovog rivala , što u ligi , što u Ligi prvaka gdje su se zadnji put susreli prije dvije godine kada je sa ukupnih 2-1 prošla pariška momčad. Ovi timovi dominiraju i u ligi gdje Lyon ima samo dva boda prednosti nad rivalom , a tu je i trećeplasirani Montpellier koji bi bez nedavna dva kiksa bio opasan konkurent za ugroziti pijedestal. Što se tiče današnjeg susreta , vjerujem da će obje momčadi odigrati maksimalno opušteno jer stvarno nema potrebe za nekim pretjeranim umaranjem , serija je već odavno rješena te ostaje igra za publiku koja naravno voli pogotke. Lyon zanimljivo u ligi nije primio niti jedan pogodak van svog travnjaka uz 4.4 postignuta u prosjeku , dok je s Parižankama ta situacija kod kuće gdje uz niti jedan primljeni imaju 35 postignutih pogodaka , ili 3.5 u prosjeku. Prije dva mjeseca su odigrali neuglednih 0:0 , ali to je bila bitka za prvo mjesto u prvenstvu , ovo je neka vrsta revijalne utakmice gdje će vjerojatno neke bitnije igračice dobiti poštedu , stoga mislim da u ovom ambijentu može pasti barem tri pogotka.


 

Link to comment
Share on other sites

Utakmica Tottenhama i Chelsea ima sve predispozicije za over zutih ali me i dalje malo strah jer su to Englezi.Londonski derbi, klubovi koji se mrze, Tott mora dobiti a u Chelseau su jasno rekli neka bude bilo tko prvak samo ne Tottenham. Sudi Clattenburg.

 

Mislim da će biti vatreno iako Clattenburg mi se zamjerio, zna nekad baš ne željeti davati kartone. Sjecam se Chelsea - Manchester City prošle godine a i još par susreta.. Nadam se da se danas neće tako ponašati a mislim da će ekipe igrati "no nož" za engleske okvire...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će biti vatreno iako Clattenburg mi se zamjerio, zna nekad baš ne željeti davati kartone. Sjecam se Chelsea - Manchester City prošle godine a i još par susreta.. Nadam se da se danas neće tako ponašati a mislim da će ekipe igrati "no nož" za engleske okvire...

 

 

možda pričekat live pa onda probat uzet nižu marginu

Link to comment
Share on other sites

NHL - S. Crosby  gol+asist  over 0,5 poena  1,65

 

Traži se da Crosby ostvari barem jedan poen na tekmi ili kroz gol ili asist.

Dakle meni je dovoljan i sekundarni asist Crosbya za prolazak.

 

Za Crosbya govore da je najbolji igrač na svijetu. Diskutabilno je to, ali u top 3 je sigurno.

U seriji protiv Rangersa u 5 tekmi imao je 8 poena.

U prve dvije protiv Wash. nijedan.

Danas se serija seli u Pitt. i definitvno će Crosby imati lakši posao,

jer će domaći trener imati pravo zadnje zamijene, a time će Crosby igrati protiv linije Wash. koja mu više odgovara.

Crosby ima 5 poena na PP i uz Malkina je glavni kreator tog PP i često ima pak,

tako da ako Pitt zabije PPG onda je 90% šanse da će Crosby biti barem sekundarni asistent.

 

Neobična oklada, ali definitivno ću je isprobati jer bi tri tekme bez poena bile puno za takav kalibar igrača kao što je Crosby.

Ovo ću upariti s nekom košaricom za srednje.

Link to comment
Share on other sites

Inace mi svedska liga dolazi u obrzir u ljetnim mjesecima kad je malo susa u ponudi ali jucer sam slucajno naisao na ovo i jednostavno...cini mi se da se ne smije propustiti.

Susret vodeceg Norkopinga i petoplasiranog Helsingborga(zaostaje samo 2 boda) bi trebao biti festival golova prema dosad prikazanom.

Da ne drobim previse, slika ce sve detaljno prikazati:

xdugyb.jpg

Prosle sezone su isto tako bili raspolozeni strijelci u medjusobnim utakmicama, domacini su slavili u obje utakmice (3:2 i 3:1)

Over 2,5@1,60 Marathon

Over 3,5@2,44 pinnacle

Oba daju gol@1,65 Will Hill

Oba daju gol i 3+@1,80 WWin

Ako netko prati svedsku ligu i misli da ovo ne drzi vodu...cekam..

Prolaz već u prvom poluvremenu :D :D

Link to comment
Share on other sites

NHL - S. Crosby gol+asist over 0,5 poena 1,65

Traži se da Crosby ostvari barem jedan poen na tekmi ili kroz gol ili asist.

Dakle meni je dovoljan i sekundarni asist Crosbya za prolazak.

Za Crosbya govore da je najbolji igrač na svijetu. Diskutabilno je to, ali u top 3 je sigurno.

U seriji protiv Rangersa u 5 tekmi imao je 8 poena.

U prve dvije protiv Wash. nijedan.

Danas se serija seli u Pitt. i definitvno će Crosby imati lakši posao,

jer će domaći trener imati pravo zadnje zamijene, a time će Crosby igrati protiv linije Wash. koja mu više odgovara.

Crosby ima 5 poena na PP i uz Malkina je glavni kreator tog PP i često ima pak,

tako da ako Pitt zabije PPG onda je 90% šanse da će Crosby biti barem sekundarni asistent.

Neobična oklada, ali definitivno ću je isprobati jer bi tri tekme bez poena bile puno za takav kalibar igrača kao što je Crosby.

Ovo ću upariti s nekom košaricom za srednje.

Jel na bet365 ne ide to odigrat?

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use