Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 29.04.2016


fare502

anketa - petak  

18 glasova

  1. 1. Augsburg - Koln

    • 1
      8
    • X
      8
    • 2
      2
  2. 2. Sporting Gijon - Eibar

    • 1
      11
    • X
      7
    • 2
      0


Recommended Posts

-Mladosti su ostali Travnik i Zrinjski kuci, te Sarajevo i Celik u gostima. Mladost trenutno ima 36 bodova, i sa pobijedom protiv Travnika u 27. kolu, su po meni obezbjedili opstanak, jer ce imati 39 bodova, a njihovi konkurenti ispod igraju medjusobne utakmice, tako da ih i matematicki ne mogu stici. Znaci, Mladost sa ovom utakmicom 3 kola prije kraja rjesava pitanje opstanka, i onda mogu lagano odigrati ove tri utakmice, sumnjam da ce sebi htjeti zakomplikovati situaciju, jer tesko ce do pobijeda protiv Zrinjskog i Sarajeva, jer im gori pod nogama, Zrinjski za titulu, a Sarajevo za Evropu.

-Vitezu jos ostali Celik i Slavija kuci, te Rudar i Borac u gostima. Trenutno imaju 31 bod. Vitez svoje bodove spasa ce traziti u 27. kolu protiv Celika i to im je must-win utakmica, sa ta tri boda ce imati 34, onda idu Rudaru u gostima i realno je ocekivati da i tu mogu uzeti 3 boda, ako ne na zelenom terenu onda sigurno van njega, jer su i finansijski mocniji od Slavije, a cini mi se ne mogu ovi iz Slavije i Rudara, bez obzira sto su srpski klubovi. Zadnja dva kola su im Slavija kuci i Borac u gostima, i sigurno ce u ta zadnja dva kola zeljeti uci sa 37 bodova, i eventualni kiksevi u 27. i 28. kolu ih mogu fino unezgoditi, znaci realno je ocekivati pobijede Viteza u ova dva kola.

-Slaviji su ostali Radnik i Zeljo kuci, te Borac i Vitez u gostima. Trenutno imaju 31 bod. Slavija u 27. kolu ima direktan okrsaj sa Borcem, i kakvo je trenutno stanje u dva kluba, po mom misljenju, tu ce Borac izaci kao pobijednik, jer trenutno bolje i igraju, a i izvan terena su mocniji od Slavije i vjerovatno ce se sve uciniti da Borac ostane u ligi, za sto ima i realne sanse. Poslije toga Slaviji dolazi Radnik, koji u ligi nema nikakivih ambicija, sto dokazuju i rezultati u posljednja nekolika kola, plasirali su se u finale Kupa i ocekuju ih dva meca protiv Slobode i citavu ovu zavrsnicu ce usredotociti na taj dvomec, tako da se moze ocekivati eventualna pobijeda Slavije u 28. kolu, ako ovi iz Borca ne umijesaju svoje prste. Onda opet idu direktnom konkurentu za opstanak, Vitezu, i to bi mogla biti odlucujuca utakmica za opstanak. U zadnjem kolu im dolazi Zeljo, opet jedna preteska utakmica za Slavija, jer je za ocekivati da ce i Zeljo morati zapeti, a pored svega toga, to je i gradski derbi, tako da u takvim utakmicama je nezgodno traziti spas. Nakon svega ovog navedenog gore, Slavija bi do kraja trebala imati 3 preteske utakmice, i po mom misljenju oni u krugu od ove tri ekipe, Vitez, Borac i oni, imaju najmanje sanse i mislim da ce oni biti ti nesretnici koji ce ispasti na kraju.

-Borcu su ostali Slavija i Vitez kuci, te Radnik i Siroki u gostima. Trenutno imaju 29 bodova. Borac ima dvije mec lopte protiv direktnih konkurenata na svom terenu, sto je svakako dodatna prednost za njih, te imaju, po meni sigurnu pobijedu protiv Radnika u gostima, situaciju oko Radnika sam objasnio gore iznad, a cinjenica koja ide u prilog toj utakmici u 29. kolu, je i ta sto ce se odigrati 4 dana pred prvi finalni mec Kupa BiH. Protiv Slavije igraju u 27. kolu i to im je prva set lopta, jer sa njom mogu steći prednost nad Slavijom, a svakako vrijedi i ona da pobijeda u okrsaju protiv direktnog konkurenta vrijedi duplo, onda idu Sirokom i Radniku, i kao sto sam vec rekao, realno je ocekivati pobijedu protiv Radnika, i u zadnjem kolu imaju kuci Viteza. Ova utakmica u 27. kolu protiv Slavije kuci, im je po meni najbitnija, jer pobijedom otvaraju i daju sebi jako fine sanse za opstanak, dok eventualno neki drugi rezultat ih dovodi u jako nezgodnu situacija i vjerovatno ispadanje, svakako da dajem vece sanse Borcu u toj utakmici.

-Olimpiku su ostali Siroki i Travnik kuci, te Drina i Sarajevo u gostima. Olimpik ima 27 bodova i s obzirom da imaju Siroki i Sarajevo, tesko je ocekivati da mogu izboriti opstanak i po meni su oni vec podobro zakoracili u drugu ligu, jedino eventualno neka pobijeda protiv Sirokog bi ih vratila u borbu za opstanak i ostaje da vidimo sta ce biti.

Za ovo kolo bih jos samo spomenuo dva para, cije su sanse za prolazak jako velike, to su pobijede Slobode i Sarajeva. Nema se sta tu puno pricati, svima je sve jasno.


27. kolo
29.04. Vitez - Celik 1
30.04. Mladost-Travnik 1
30.04. Borac-Slavija 1
30.04. Sloboda-Drina 1
30.04. Velez-Sarajevo 2

Kvote su izasle samo za Vitez i Borac, ove ostale ocekujem tokom veceri, uspio sam jutros uhvatiti Vitez po 2,50, nude mi strasan cashout, ali sve mi ga zao uzeti, jer sam ubijedjen da Vitez ovo sutra uzima.

Link to comment
Share on other sites

naisao sam na zanimljivu tekmu ,hokej Austrija-Slovenija. To su prve dvije momcadi skupine te trenutno drze plasman u Elitni rang. Puse im Poljska.ALI. U koliko sutra Austrija pobijedi u produzetku ili na penale obje momcadi prolaze,Poljaci i ostali ne mogu nista. Bitna napomena je da je isti slucaj bio prije 2 godine,tada je Austrija bila ziher,a Slo je trebala pobjedu...Pogađate,Slo je pobijedila.... X je trenutno u PSK 3,SS nema jos ponudu. Koef. pada...

Tko voli nek izvoli,ja pratim.....

Link to comment
Share on other sites

Bohemians vs Dundalk

Domaci i dalje imaju neke bitne (napadačke) izostanke, ali generalno ekipa je sada u sve boljem stanju pošto su nedavno gotovo svi igrači "zakačili neki virus" (nije to što mislite :lol:). Lider dolazi kao veliki favorit, ali ima neke bitne igrače aut, i to na duže vreme. Dalje šape od ove tekme...

 

Cork City vs St. Patricks

Žestok duel ovde izmedju klubova koja su u predsezoni razmenili po dva veoma bitna igrača (nemiroljubivim putem). Domaći su umorniji, ali gosti dolaze bez prva dva golmana... Sve je moguće, vidim i crveni karton, ali pobeda mog favorita za titulu i golovi bi trebalo da budu dobar izbor u live-u...

 

Derry City vs Sligo Rovers

Severni Irci su na drugom mestu trenutno i dobili su obližnje Roverse nedavno u kupu, trener Shields je preporodio Deri mora se priznati. Ipak "Irski Englezi" su meni totalno nepredvidljivi i možda ostanu neporaženi na Brandywell tvrdjavi... no bet

 

Galway Utd vs Longford Town

Jasno je da je Galvej u mnogo boljem stanju od Tauna, ali ponudjene kvote su potpuno eliminisale moje zanimanje za ovaj susret skorašnjih drugoligaša. Drugim rečima, ne očekujem toliku dominaciju 1,4 cenjenog favorita... Kladionice verovatno ne znaju da je najbolji asistent lige (ako i znaju ko je) pod velikim upitnikom danas... no bet

 

Shamrock Rovers vs Bray Wanderers

Nogometna Irska bruji o neočekivano veoma lošim performansima njihovog najtrofejnijeg tima. Ipak sa druge strane je ekipa bez stalnog trenera, i ovde bi domaće kvote mogle dostići nivo ulaganja (ako još malo narastu ili čekati da počne tekma), jer kapiten se vraća u domaći, a izostaje iz gostujućeg sastava...

 

Wexford Youths vs Finn Harps

Aj da kažem i za ljubitelje statistike '15: 2-0-2, '14: 1-3-1, '13: 2-1-2... ispada kao da su novajlije igrali po nekom svom prijateljskom sistemu razmene, ali to nije irski fudbal. Gosti se bolje snašli u prvoj ligi, ali i imaju više izostanaka za ovu tekmu. Dobre kvote za pobedu domaćih treba loviti u live-u ako sve krene kako treba...

 

To je neko kratko vidjenje mečeva 10. runde Irskog prvenstva, bez neke posebno pre-match izdvojene opklade. Mada ako se nastavi ovakav trend promena kvota Šemrok -1 ah verovatno uzimam pre početka tekme. Veksford i golovi u Korku su opcije koje bi mogle biti jako isplative u live-u...Možda usledi još neki info u toku dana kada ću btw biti još pijaniji tako da sve ovo uzmite sa rezervom...  :D

Link to comment
Share on other sites

Barcelona-Laboral Kutxa, Laboral K. +6.5 @1.72 marathonbet

 

Spanci otvaraju ovo kolo velikim derbijem, Barcelona ce docekati Laboral Kutxu protiv koje im bas i  ne ide ove sezone. Par reci o Barceloni prvo, krah u Euroligi. Gledao sam vecinu utakmica protiv Kubana, fino su napravili onaj brejk na pocetku serije i delovalo je da ce Barcelona ipak uspeti da ide dalje no zadnje 2 su odigrali na puno slabijem nivou. Od onoga sto sam video protiv Kubana, Barcelona nema problema sa napadom nego sa odbranom. Kuban ih je terorisao i sutem sa poludistance i 3 poena, a i unutar reketa. Ante Tomic nije nikako mogao sacuvati Randolpha koji je netipican centar jer se izvlaci na 3 poena a Ante to ne moze pratiti. Isto tako je bilo i sa ostalima. Jednostavno, odbrana Barcelone ne funkcionise kako treba i tu cu staviti tacku. 

Kutxa Laboral sa druge strane je cuvena po odbrambenom stilu igre. V. Perasovic forsira dosta sporiji stil igre od Barce, uglavnom se bazira na crvstoj odbrani ali i opasnim tranzicijama. Bourosis ce sigurno ponovo biti problem za odbranu Barce jer je jako dominantan u reketu, a sutira solidno i sa poludistance. Tu je takodje nezgodan Darius Adams koji ako ima noc moze ubaciti 20 poena i podeliti 10 asistencija. 

Laboral K. igra final four tek za 2 nedelje tako da nece odmarati igrace. Barca je sigurno i dalje pod uticajem ispadanja iz Eurolige. U zadnje 3 imaju 3 poraza (2 od Kubana i jedan od Reala u ligi i to na svom terenu). Citam da je Barca pod velikim pritiskom i da se trazi pobeda od njih ovde po svaku cenu. To zna biti mac sa dve ostrice, pogotovo kad se igra protiv tima koji je u nizu od 5 pobeda (3 od toga u Euroligi) i koji je u sva 3 susreta ove sezone dobio Barcelonu (2 puta Euroliga, 1 Spanska liga).

Ovaj hendikep na goste mi deluje solidno. Nisam siguran  u trijumf Barcelone iako je kvota na njih u padu. Mislim da ce Kutxa pokriti ovaj hendikep i da cemo gledati egal utakmciu!

Link to comment
Share on other sites

Barcelona-Laboral Kutxa, Laboral K. +6.5 @1.72 marathonbet

Spanci otvaraju ovo kolo velikim derbijem, Barcelona ce docekati Laboral Kutxu protiv koje im bas i ne ide ove sezone. Par reci o Barceloni prvo, krah u Euroligi. Gledao sam vecinu utakmica protiv Kubana, fino su napravili onaj brejk na pocetku serije i delovalo je da ce Barcelona ipak uspeti da ide dalje no zadnje 2 su odigrali na puno slabijem nivou. Od onoga sto sam video protiv Kubana, Barcelona nema problema sa napadom nego sa odbranom. Kuban ih je terorisao i sutem sa poludistance i 3 poena, a i unutar reketa. Ante Tomic nije nikako mogao sacuvati Randolpha koji je netipican centar jer se izvlaci na 3 poena a Ante to ne moze pratiti. Isto tako je bilo i sa ostalima. Jednostavno, odbrana Barcelone ne funkcionise kako treba i tu cu staviti tacku.

Kutxa Laboral sa druge strane je cuvena po odbrambenom stilu igre. V. Perasovic forsira dosta sporiji stil igre od Barce, uglavnom se bazira na crvstoj odbrani ali i opasnim tranzicijama. Bourosis ce sigurno ponovo biti problem za odbranu Barce jer je jako dominantan u reketu, a sutira solidno i sa poludistance. Tu je takodje nezgodan Darius Adams koji ako ima noc moze ubaciti 20 poena i podeliti 10 asistencija.

Laboral K. igra final four tek za 2 nedelje tako da nece odmarati igrace. Barca je sigurno i dalje pod uticajem ispadanja iz Eurolige. U zadnje 3 imaju 3 poraza (2 od Kubana i jedan od Reala u ligi i to na svom terenu). Citam da je Barca pod velikim pritiskom i da se trazi pobeda od njih ovde po svaku cenu. To zna biti mac sa dve ostrice, pogotovo kad se igra protiv tima koji je u nizu od 5 pobeda (3 od toga u Euroligi) i koji je u sva 3 susreta ove sezone dobio Barcelonu (2 puta Euroliga, 1 Spanska liga).

Ovaj hendikep na goste mi deluje solidno. Nisam siguran u trijumf Barcelone iako je kvota na njih u padu. Mislim da ce Kutxa pokriti ovaj hendikep i da cemo gledati egal utakmciu!

Ja bi ovdje probao Tomića manje poena jer mislim da će ga Borousis pojest i da će se već do poluvremena napunit osobnima, i uz to dodati na pobjedu Kyrgiosa protiv Ćorića jer je više nego pristojna kvota s obzirom da je Kyrgios za klasu bolji od te svoje generacije... Što misliš?

Link to comment
Share on other sites

Laboral Kutxa će uz duže odsutne Šengeliju i Kozera biti i bez Jake Blažića, dok je Adam Hanga takodje pod znakom pitanja (nije igrao zadnje tri tekme). To je prilično skratilo rotaciju gostiju kod kojih će dosta zavisiti od igre dvojice Amera i Burusisa, ali ako ih krene šut (Adams je pre pet dana ubacio 41 poen Fuenlabradi) oni mogu svakoga dobiti. Barsa igra za trenera Ćavija Paskvala koji je na staklenim nogama posle domaćeg poraza od Reala i eliminacije iz Evrope. Biće to odličan meč, moje srce je uz baskijski tim, ali glava kaže da će napaljena Barsa biti pregolem zalogaj ovog puta... No bet za mene.

Link to comment
Share on other sites

pozdrav ljudovi..... :)

INTER - LOKOMOTIVA oba daju gol

U posljednjih 5-6 medjusobnih tekmi, obje momcadi dale barem jedan gol, njihove tekme su zavrsavale redom ovako

02.03.16. Lokomotiva - Inter 1 : 2

06.11.15. Inter - Lokomotiva 1 : 2

21.08.15. Lokomotiva - Inter 1 : 2

28.03.13. Lokomotiva - Inter 2 : 2

26.10.12. Lokomotiva - Inter 2 : 3

Lokomotiva drzi zadnje mjesto za EL, i nece je ispustiti i prepustiti Splitu, dok je Inter siguran u sredini i mogu igrati bez grca u nogama...

SRETNO...!!!

Link to comment
Share on other sites

Za danas :

 

1. Pratim hokej Austrija Slovenija x oko 3, sve je lipo objašnjeno poviše

 

2. Inter Lokomotiva gg 1,80 , također sve obrazloženo poviše

 

3. Grannollers Karlović 1 1,50 - jučer nisam htio igrati protiv Karlovića jer je ova zemlja malo brža i što vodi 5-0 u međusobnima Lajovića. Danas je priča drugačija, Grannollers takoreći živi na zemlji dok je Divu to najslabija podloga te mislim da to on gubi.

 

4.Futsal Dinamo Split 2x 1,50, - Split pokazao što zna kad je proletio kroz final eight Hrvatskog kupa pobjedivši u Zagrebu tri najbolje zagrebačke ekipe te Futsal Dinamo i dalje odslužuje kaznu igranja bez gledatelja.

 

 

Imam 3 listića s ovim parovima, razne kombinacije, nešto će proći :D .

Link to comment
Share on other sites

pozzz zanima me dali ima netko ovdje iz futsal krugova. tocnije me zanima hr liga. imam neke "info" za utakmice POTPLICAN- NOVO VRIJEME i OSIJEK - USPINJAČA. Ako netko nešto zna neka se nadoveže na ovaj post. hvala

Ja sam odigrao jedinicu na potpićan što sam načuo od jednog bivšeg igrača pićana... nije riječ o namještanju već o tome da je novo vrijeme stvarno očajno... A što misliš osijek uspinjača, ne vidim da nekome tu treba?
Link to comment
Share on other sites

Ja sam odigrao jedinicu na potpićan što sam načuo od jednog bivšeg igrača pićana... nije riječ o namještanju već o tome da je novo vrijeme stvarno očajno... A što misliš osijek uspinjača, ne vidim da nekome tu treba?

e vidiš, novo vrijeme je loše do boga, još prošli tjedan sam čuo da bi to trebala biti dvojka, domaćin bez para lala.. jučer izađe ponuda oko 3koef na dvojku, pada tijekom dana na 1.60, da bi se vratilo na 2.00. zato me zanima ako netko ima nešto više o tome. činjenica je da ih ovi mogu pregaziti kao plitki potok! druga utakmice, po nekim krugovima sam čak čuo za dvojku.                                                                                            kopirano sa 1MNHL crofutsal   Nakon analize borbe za doigravanje, analizirali smo i borbu za opstanak. I dok je Murter već odavno otpisan, velika je borba za izbjegavanje 11.mjesta koje vodi u dodatne kvalifikacije. Teoretski nije siguran ni Potpićan koji je na 7.mjestu, a u najtežoj je situaciji Novo Vrijeme koje trenutno zauzima 11.mjesto  http://www.crofutsal.com/1hmnl/1-hmnl-tko-ce-u-dodatne-kvalifikacije-za-opstanak/

Link to comment
Share on other sites

e vidiš, novo vrijeme je loše do boga, još prošli tjedan sam čuo da bi to trebala biti dvojka, domaćin bez para lala.. jučer izađe ponuda oko 3koef na dvojku, pada tijekom dana na 1.60, da bi se vratilo na 2.00. zato me zanima ako netko ima nešto više o tome. činjenica je da ih ovi mogu pregaziti kao plitki potok! druga utakmice, po nekim krugovima sam čak čuo za dvojku.                                                                                            kopirano sa 1MNHL crofutsal   Nakon analize borbe za doigravanje, analizirali smo i borbu za opstanak. I dok je Murter već odavno otpisan, velika je borba za izbjegavanje 11.mjesta koje vodi u dodatne kvalifikacije. Teoretski nije siguran ni Potpićan koji je na 7.mjestu, a u najtežoj je situaciji Novo Vrijeme koje trenutno zauzima 11.mjesto  http://www.crofutsal.com/1hmnl/1-hmnl-tko-ce-u-dodatne-kvalifikacije-za-opstanak/

Vidim da se spominje naš futsal,moja iskustva govore da se maknem tog nagađanja,osim ako nemam neki info iz prve ruke,jer često me znao odradit,pogotovo Osijek Kelme,njih nisam u životu dva puta pogodio...tako da sam se prebacio na španjolski futsal,igra se zadnje kolo,tu tek ima štelanja i par koji sam zapazio je Magna Navarra-Peniscola,domaćin ulazi u doigravanje svakako kao 6. na tablici,dok Peniscola ne smije izgubiti ako želi u doigravanje , jer u slučaju poraza može ih preći Cd Burela koja igra sa davljenikom Antequerom,koji se isto može spasiti..tako da sam se odlučio za dobitnu kombinaciju igranja x-eva,jer kad malo pogledate tablicu neki klubovi imaju i više od trećine nerješenih u cijelom prvenstvu..a nemali broj puta u zadnja dva mjeseca sam hvatao x-eve i na live(Barcelona prije 2 vikenda gubila u 15min 0-4,na kraju su hladno odigrali 4-4),jer često budu u ponudi,a stvarno namještaju,pa čak i jednoj Barceloni to nije strano..ugl moj pick za danas je Magna Navarra-Peniscola x 4.50 ,dok je zicer Montesinos Jumilla 1 1.30 (domaćin pobjedom ostaje u ligi),a obratit pažnju treba i na meč Fuconsa Jean-Santiago tip x 4.50(domaćini najveći muljatori u ligi), ima još dosta utakmica,uglavnom cijelo kolo je jako sumnjivo i sigurno će bit par x-eva,pa ako ništa drugo probat u neki sistem odigrat.

Link to comment
Share on other sites

Fognini - kowalik over 19.5 games @ 1.83
Fognini - kowalik over 2.5 seta @ 3.50


Oba tenisaca nisu odigrali over 2.5 setova vec neko vrijeme. Fognini 4 meca, a slovak 5 meceva. Kovalik je na zanimljiv nacin izborio ovaj mec. U kvalama je izgubio od sijslinga ali je kao lucky loser usao u glavni zdrijeb te je izbacio sijslinga za dvoboj sa talijanom. Svi znamo kakav je fognini u glavi i uvijek postoji mogucnost da njega nesto pukne te glatko izgubi od puno nize rangiranog igraca. Sad ako fognini bude u glavi igro neke svije igra slovak bi mogao do 8 gemova. Netko tko vise prati nek kaze sta misli o ovome.
A i ja cu cisto na statistiku probat ovaj tip na setove.

Link to comment
Share on other sites

Evo i još jedan info iz našeg futsala sa stranica Split Tommyja: Trener Mladen Perica-Štrla poveo je na put samo 9 igrača:

#4 Ivan GOTOVAC, #6 DAVI, #8 Ante MORO, #9 Nikola PAVIĆ, #11 Josip JAKOVLJEVIĆ, #12 Marin STOJKIĆ, #15 Stjepan PERIŠIĆ, #20 Ivo JUKIĆ, #22 Duje BAJRUŠOVIĆ

Završnica kupa zadala je velike probleme Mladenu Perici-Štrli jer ne može računati danas na čak šest igrača! Radi ozljeda na put nisu krenuli: Neto, Franco Jelovčić, Josip Suton, Jakov Grcić, Genario i Mate Tešija. Znači nisu im otišli svi najvažniji igrači osim golmana Jukića i Bajrušovića.

Po mojem mišljenju se treba odigrat kec na Dinamo,jer je Split očito shvatio ovu utakmicu kao izlet,ne mogu bit nikako prvi,a svakako su drugi,stoga i te rotacije kod Tommyja,iako me ni nerješen ishod ne bi iznenadio,jer je Dinamo onda 100% u play offu.. i još jedna napomena,ovo je zadnja utakmica kazne za Dinamo i igra se bez prisutstva gledatelja..

Link to comment
Share on other sites

Potpican nece pustit utakmicu, jer Drndica su potjerali prije par godina iz Novog Vremena tako da ne zeli dopustiti da ta ekipa ostane u 1HMNL dinamo-split tu moze bit svasta, mozda cak najrealniji x splitu nedostaje 5 najboljih igraca dok dinamo 4 ponajbolja, moj prijedlog solin alumnus x2 i osijek usp sude suci iz broda osijek mora ostati u lizi mislim da je to 1

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se spominje naš futsal,moja iskustva govore da se maknem tog nagađanja,osim ako nemam neki info iz prve ruke,jer često me znao odradit,pogotovo Osijek Kelme,njih nisam u životu dva puta pogodio...tako da sam se prebacio na španjolski futsal,igra se zadnje kolo,tu tek ima štelanja i par koji sam zapazio je Magna Navarra-Peniscola,domaćin ulazi u doigravanje svakako kao 6. na tablici,dok Peniscola ne smije izgubiti ako želi u doigravanje , jer u slučaju poraza može ih preći Cd Burela koja igra sa davljenikom Antequerom,koji se isto može spasiti..tako da sam se odlučio za dobitnu kombinaciju igranja x-eva,jer kad malo pogledate tablicu neki klubovi imaju i više od trećine nerješenih u cijelom prvenstvu..a nemali broj puta u zadnja dva mjeseca sam hvatao x-eve i na live(Barcelona prije 2 vikenda gubila u 15min 0-4,na kraju su hladno odigrali 4-4),jer često budu u ponudi,a stvarno namještaju,pa čak i jednoj Barceloni to nije strano..ugl moj pick za danas je Magna Navarra-Peniscola x 4.50 ,dok je zicer Montesinos Jumilla 1 1.30 (domaćin pobjedom ostaje u ligi),a obratit pažnju treba i na meč Fuconsa Jean-Santiago tip x 4.50(domaćini najveći muljatori u ligi), ima još dosta utakmica,uglavnom cijelo kolo je jako sumnjivo i sigurno će bit par x-eva,pa ako ništa drugo probat u neki sistem odigrat.

Ispratio sam ovu magnu-pensicolu sa stotkom pa što bude... inače u favbetu je kvota 5.30

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use