Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 27.4.2016


Lolek222

Atletico Madrid - Bayern Munchen  

43 glasova

  1. 1. Atletico Madrid - Bayern Munchen



Recommended Posts

Atletico Madrid - Bayern Munchen DNB 1 @ 2.25

Evo po meni stvarno odlicna kvota na DNB, jer nakon barcelone u 1/4finala nitko nemoze reci da atletico doma gubi od bayerna. Sigurno da ni guardioli nije bilo svejedno kada je izvukao atletico jer svi znamo kako na calderonu prolaze oni koji dodji igrati lijep nogomet. Uz to sve navedeno uopce nevjerujem bayernu u 2016., pa samo poledajte sta im je benfica napravila koja, svaka joj cast, ipak je kvalitetom ljestvicu nize od bayerna, tako da ne vidim pobjedu bayerna na calderonu.

Evo iako je iznudin dao pregled izostanak ja cu ru napisati da bude na jednom mjestu ovaj moj tip i izostanci:
Atletico madrid: Diego godin, ferreira carrasco, tiago
Bayern: badstuber, robben, boateng*
*sto se tice boatenga ja sam iskopao da ce biti spreman, ali da vjerojatno ce poceti s klupe. Napisao sam ga po izostanke jer se i dalje na sluzbenim stranicama vodi po izostanke

Necu previse trositi rijeci o ova dva tima. Dijametralno suprotne filozofije. Diego simeone je odavno shvatio da on nema klase kao sto imaju ostali veliki klubovi u LP s kojima se natjece pa se svoju miaso "ubij ih obranom, pa cemo iz kontre nesto uvaliti " doveo do savrsenstva. O kolektivu ateltica i tome da ima skupinu igraca koji sljepo slijede svoga trenea i ginu za njega necu puno pricati. Trenutno su u fantasticnoj formi i sigurno da ih je izbacivanje barcelone napunilo samopouzdanjem pred ovaj dvoboj. U zadnjih 10 utakmica doma su primili 5 golova od cega 3 od celte vigo u prvenstvu i to im je bio jedini domaci poraz u 2016 a i duze( do te utakmkce su od 21.10.2015 primili samo 2 gola doma sto doboljno
Govori o njihovoj obrani). Naravno da je izostanak deiga godina ogroman hendikep za atletico u ovakvoj utamkmici ali siguran sam da ce i njegova zamjena ispuniti svoj zadatak korektno i sa pozrtvovnoscu.

O bayernu necu puno. Nisu me impresionirali u gostima ove sezone. ali to je ipak bayern i ostavite li im i milimetar prostora pregazit ce vas.

Evo toliko do mene i dalje stojim iza DNB 1 bez obzira na izostanak godina jer atletico doma jednostavno po meni igra perfektnu obranu sto se vidilo protiv barcelone gdje barcelona do kasnog dijela utakmice nije prakticki imala pravu sansu


EDIT: skok kof sa 1.90->2.25

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Evo i mec infou za sredu:

xgFDMhy.png?1

Kao sto mozete videti, drugu utakmicu izmedju A.Madrida i Bayerna ce suditi Mark Clattenburg. Sto se mene tice, puno bolji izbor arbitra, a evo i razrade iz bet365:

xsXGpwi.png?1

Slazem se. Pratim ovo. Za Clattenburga se nesjecam kada me iznevjerio.

U prilog tome svemu ide karakteristika ove utakmice koja je uzvrat prije uzvrata. Atletico mora u madridu izvuc pozitivan rezultat jer si nesmije dozovilit da se mora vaditi u munchenu tako da bit ce tu svega, nece simeone dopustit beskrajan posjed lopte i kombinatoriku bavarcima a kada im se to razbije nisu vise tako nadmocni.

Link to comment
Share on other sites


 

Atletico Madrid se priprema za veliki spektakl kada večeras bude ugostio Bayerna na Vicente Calderonu u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka.

 

Atletico je u svom trećem polufinalu u tri godine, kao i 2013/14 kada su izbacili Chelsea u istoj fazi i prošli u finale, gdje su izgubili titulu protiv velikih rivala Real Madrida.

 

Bayernu je ovo peto uzastopno polufinale, te su do finala došli dva puta i osvojili svoj posljednji naslov 2012/13 godine pobijedivši Borussiju Dortmund.

 

Diego Godin će biti van terena s ozljedom zadnje lože, te će se pridružiti Tiagu koji je također van terena. Mladi francuski branič Lucas Hernandez očekuje da će biti partner sa Jose Maria Gimenezom u središtu odbrane večeras. Fernando Torres se vraća nakon izdržane jedne utakmice zabrane, a očekuje se da će igrati sa Antonie Griezmannom u napadu.

 

Jerome Boateng, Holger Badstuber i Arjen Robben su dugoročno ozljeđeni i neće ih biti u večerašnjem sastavu. Dok je Kingsley Coman još uvijek pod sumnjom i očekuje se da će propustiti ovaj meč, jer se još uvijek nije oporavio od ozljede. Pep Guardiola će vjerovatno početi utakmicu u 4-1-4-1 formaciji koja se može mijenjati na 4-3-3, ako bude potrebno.

 

Forma timova

 

Atletico Madrid: WWWWW

 

Bayern: WDWWW

 

Koeficijenti

 

Atletico Madrid: 3.10

 

Neriješeno: 3.20

 

Bayern: 2.55

 

iQVOkA3.png

Link to comment
Share on other sites

Atletico Madrid - Bayern Munich (20:45) | Pregled

Atletico Madrid se priprema za veliki spektakl kada večeras bude ugostio Bayerna na Vicente Calderonu u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka.

Atletico je u svom trećem polufinalu u tri godine, kao i 2013/14 kada su izbacili Chelsea u istoj fazi i prošli u finale, gdje su izgubili titulu protiv velikih rivala Real Madrida.

Bayernu je ovo peto uzastopno polufinale, te su do finala došli dva puta i osvojili svoj posljednji naslov 2012/13 godine pobijedivši Borussiju Dortmund.

Diego Godin će biti van terena s ozljedom zadnje lože, te će se pridružiti Tiagu koji je također van terena. Mladi francuski branič Lucas Hernandez očekuje da će biti partner sa Jose Maria Gimenezom u središtu odbrane večeras. Fernando Torres se vraća nakon izdržane jedne utakmice zabrane, a očekuje se da će igrati sa Antonie Griezmannom u napadu.

Jerome Boateng, Holger Badstuber i Arjen Robben su dugoročno ozljeđeni i neće ih biti u večerašnjem sastavu. Dok je Kingsley Coman još uvijek pod sumnjom i očekuje se da će propustiti ovaj meč, jer se još uvijek nije oporavio od ozljede. Pep Guardiola će vjerovatno početi utakmicu u 4-1-4-1 formaciji koja se može mijenjati na 4-3-3, ako bude potrebno.

Forma timova

Atletico Madrid: WWWWW

Bayern: WDWWW

Koeficijenti

Atletico Madrid: 3.10

Neriješeno: 3.20

Bayern: 2.55

iQVOkA3.png

Boateng se oporavio i otputovao je s ekipom, bit ce u sastavu veceras, a hoce li igrati vidjet cemo
Link to comment
Share on other sites

1. Par

 

Verdasco-Carreno Busta (2:0) ostalo 1,35 (Supersport)

 

Verdasco je još u ponedjeljak igrao finale Bukurešta

Iza iskusnog je Španjolca sjajan tjedan u kojem je osvojio prvu titulu unazad dvije godine. Pomalo atipično po njega, pokazao je čvrstinu u nekoliko gustih susreta, dok je u finalu glatko dobio Pouillea. Vremana za proslavu nije imao, a ovdje je zasigurno bilo i boljeg ždrijeba od opasnog sunarodnjaka

Verdasco je unazad nekoliko posljednjih godina ističe ponajprije po svojoj nepredvidljivosti i stvarno se svašta može očekivati od ovog iskusnog 32-godišnjeg Španjolca. Generalno gledajući karijera mu ipak ide silaznom putanjom, no nerijetko nam još pokazuje da može igrati dobar tenis.

Tako je na početku ove sezone u Australiji iznenadio Nadala, a valja spomenuti da je usprkos nerijetkim kiksevima samo jedan turnir napustio odmah u prvom kolu. Ovdje pak stiže nakon najboljeg rezultat u sezoni i uspjeha na koji je čekao pune dvije godine. Naime u prošlotjednom je Bukureštu u svojem 20. ATP finalu osvojio svoj sedmi takav naslov u karijeri. Nije doduše bilo nikakvih spektakularnih pobjeda, no u nekoliko izjednačenih susreta je on ostao stabilniji što je svakako pohvalno obzirom da mu to definitivno nije zaštitni znak.

- Jako sam sretan što sam osvojio ovaj naslov. Prošlo je dosta vremena od kada sam posljednji put igrao finale i jako sam zadovoljan svojim izdanjem. Nije lako čekati cijeli dan kada će kiša stat, no sve je na kraju ispalo super - riječi su Verdasca nakon finalne pobjede nad Pouilleom u susretu koji je odgođen za ponedjeljak.

 

Vremena za proslavu ili odmor stoga nije imao pošto je brže bolje morao na avion za Portugal. Očekuje ga prvi nastup u Estorilu i budući da je iza njega tjedan kakav jest svakako valja biti oprezan u njegovom nastupima, pogotovo sada na početku pošto definitivno nije imao vremena za prilagodbu, a svakako ne bi čudio ni eventualni umor iako je finale protiv Pouillea riješio bez većih problema.

Uz sve to Verdasca ovdje ne čeka nimalo ugodan protivnik, pogotovo na ovakvim uvjetima. Njegovog osam godina mlađeg sunarodnjaka Carrena možemo okarakterizirati specijalistom zemljanih terena i svi praktički svi vrjedniji rezultati ovog Španjolca dolaze sa te podloge. Od 11 pobjeda iz ove sezone čak deset ih je ostvario na zemlji, a pohvaliti se može i sa jednim finalem (Sao Paolo).

 

Spomenutom rezultatu je dodao još dva četvrtfinala, a kiksa na tim uvjetima gotovo da nije ni bilo. Gubio je mahom samo od provjerenih igrača, nijednom kao favorit i stoga se može zaključiti kako je za njime sasvim solidno otvaranje sezone. Nije bez razloga udaljen samo jednu poziciju od renkinga karijere, no sad već pomalo dolaze turniri na kojima ga očekuje i posao obrane bodova.

Baš ovdje je lani dogurao do polufinala tako da je u ovom, inače drugom okršaju sa Verdascom pritisak na njegovim leđima. Prethodno okršaj je prije dvije godine izgubio, no on ovdje nema neku veliku važnost, a nekako će sve oči biti ponajprije uprte u Verdasca, njegov motiv i trenutne mogućnosti.

 

Ovdje igram da Carreno Busta uzima set. Igrač je klasični zemljaš, to mu je najbolja podloga i može 'otkinit' odmornom i motiviranom Verdascu, tako da mislim da u ovakvoj situaciji ima još veće šanse.

 

2. Par

 

Atletico-Bayern više od 4,5 žuta 1,70 (Supersport)

 

Ovaj par je podrobno analiziran poviše, a ja se s tim potpuno slažem. Atletico igra ratnički nogomet, moraju zaustaviti Bayernov napad, Mark 'voli' davati žute... Pratim.

 

Ukupna kvota : 2,29

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav drustvo svima evo nakon dugo vremena da se malo igramo.

Kupio sam dva pasa i odlucio se bavit uzgojom pasa cuvara SIVAC-njemacki ovcar lagano opusteno !!!

Atl.Madrid-Bayern

posjed lopte tim1 35% vise 1.85

Slazem se za kartone i odigrao sam na tiketu. Ceka nas zanimljiva utakmica veceras na Calderonu. Simeone se sigurno nece samo braniti veceras ako su mogli nadigrat Barcu i tikataku nevidim razlog da i veceras budu jednaki sa mocnim Bayernom. Zna se da branici Juanfran i F.Luis jako vole ofenzivne proboje da donose puno u napadackom dijelu igra no kad su tu sjajni Costa i veteran Ribery prvi je zadatak da njih zatvore na krilima. Atletico je jak u skok igri i tu vidim prevagu veceras u osvojenim loptama sta nam odgovara za posjed lopte i tip koji uzimam. Ali treba vidjeti kako ce reagirati obrana Madrizana bez Godina ipak se radi o vođi obrane.Ako vezni red Atletica odradi svoje skupa sa napadom da ne srljaju nego vracaju loptu nazad i ponovo krenu u napad stvarno nevidim razlog da Madrid ima loptu u nogama barem 40% u nogama ili cak vise. Nekaze se beveze da obrana pobjeduje napad.Guardiola trazi da njegova momcad ima sto veci posjed lopte uz kombinatoriku i napadacki nogomet i kad izgube lotpu zahtjeva da je presingom sto brze vrate. On jesnostavno nevoli kad lopta nije kod njegove momcadi, nikad nije igrao obrambeni nogomet. Ali ovo nije obicna utakmica ipak se radi o polufinali Lige prvaka i nakon sta su isprasili Barcu sve je moguce veceras niko nije favorit na Calderonu pa tako ni mocni Bayern.Mislim da cemo morat cekat uzvrat da vidimo koja je momcad sretnija a koja spretnija.

Sretno svima

Link to comment
Share on other sites

Liga prvaka

20:45 Atletico M. – Bayern M.

tip: hendikep kartona 0 1 @ 1,85

kladionica: bet365

ulog: viši

 

 

ANALIZA

Sudac: Clattenburg – u 15/42 (36%) svih utakmica ove sezone je pokazao 5 ili više kartona

 

Clattenburg ima klasičan engleski kriterij i rijetko kada pokaže 5 ili više kartona, tako da je po meni ta oklada vrlo riskantna odnosno ona nema 'vrijednost'.

Bayern = Barcelona

Atletico je protiv Barcelone u protekle dvije sezone igrao 7 puta i ovaj tip oklade je u svih 7 slučajeva bio dobitan.

Atletico je ove sezone u samo 5 domaćih utakmica imao posjed lopte manji od 50%, ali u svih 5 slučajeva su imali jednak ili veći broj kartona od protivnika.

Bayern je ove sezone, u gostujućim utakmicama Lige prvaka, u 4/5 utkamica imao manji broj kartona od protivnika.

Njemačku Bundesligu nema smisla uspoređivati jer tamo nema ekipe poput Atletica, odnosno nema trenera koja se zna postaviti protiv klubova koji igraju poput Bayerna. Vjerujem da će Simeone upotrijebiti identičnu taktiku kao protiv Barcelone a to u 'pravilu' znači gotovo duplo veći broj prekršaja od protivnika. Naravno broj prekršaja ne znači da će automatski imati i veći broj kartona ali u većini slučajeva će biti tako.

Očekivani manji broj kartona ide u korist okladi jer u tom slučaju se gosti neće odvojiti na 2-3 kartona razlike.

Agresivnom igrom su izbacili Barcelonu, ne vidim zašto bi išta mjenjali protiv kluba koji ima identičan stil i 'filozofiju' igre.

Gotovo da i nema kontra argumenta i ovo je definitivno za viši ulog!

 

U slučaju da bude isti broj kartona ulog se vraća.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use