Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 26.4.2016.


Goksim

Utorak 26.4.2016.   

43 glasova

  1. 1. Manchester City - Real Madrid

    • 1
      12
    • X
      16
    • 2
      15


Recommended Posts

Pred nama su prvi polufinalni susreti Lige Prvaka, kao i Europske lige :)

 

Manchester City - Real Madrid

 

qd4x1Gz.png

 

U trenutku pisanja ovog posta niti jedna kladionica nije izašla sa ponudom za kartone, pa molim kolege da updejtaju ovaj topic, kako kladionice budu izlazile sa granicama. Očekujem da bet365 prvi izađe sa granicama u ponedjeljak popodne. 

 

Dakle turčin Cakir sudit će ovaj susret. Cakir je jedan od sudaca kojem UEFA neizmjerno vjeruje, odnosno jako ga cijeni i zadnjih godina daje najodgovornije i najvažnije susrete za suditi. Dobar je sudac, a osobno mi se sviđa njegov stil suđenja budući da ne dozvoljava puno prigovora, te nema engleski stil suđenja gdje vodi dijaloge sa sucima. Puno više sa njima razgovora disciplicnski mjerama, odnosno upozorenjem na početku utakmice, pa nakon toga kartonom... Zna se razmahati i nadam se da će kladionice postaviti niske granice ali isto tako i da će se utakmica razviti u smjeru u kojem priželjkujem, tj. da će biti dosta kartona, jer City je znao odigrati i jako korektne utakmice, međutim ovo im je utakmica sezone a kartoni nikome ne znaće previše jer je ostala još jedna utakmica i finale, dakle većina igrača si može dozvoliti žuti karton, komotno...

 

 

Link to comment
Share on other sites

WilliamHill je prvi izasao sa ponudom:

bbFM3An.png?1

 

Verovatno ce bet365 postaviti granicu na 4 kartona i kvotu 1.80-1.85. Ja licno jos razmisljam da li cu uzeti vise kartona, Cakir ima prestroge kriterije sto se tice kartona i puno mi lici na Rocchija koji je nekada "ladno" delio 7-8 kartona a sada tolerise jako grube prekrsaje i povlacenja (primer utakmica izmedju Frosinonea i Palerma od juce).

No, ono sto Goks kaze svakako stoji, a to je da UEFA najvise veruje upravo Cakiru pa je zato i prosle godine sudio finale LS izmedju Juventusa i Barcelone gde smo videli ukupno 3 kartona.

EDIT:  Evo razrade i iz bet365:

RYuzVt4.png?1

Link to comment
Share on other sites

WilliamHill je prvi izasao sa ponudom:

bbFM3An.png?1

 

Verovatno ce bet365 postaviti granicu na 4 kartona i kvotu 1.80-1.85. Ja licno jos razmisljam da li cu uzeti vise kartona, Cakir ima prestroge kriterije sto se tice kartona i puno mi lici na Rocchija koji je nekada "ladno" delio 7-8 kartona a sada tolerise jako grube prekrsaje i povlacenja (primer utakmica izmedju Frosinonea i Palerma od juce).

No, ono sto Goks kaze svakako stoji, a to je da UEFA najvise veruje upravo Cakiru pa je zato i prosle godine sudio finale LS izmedju Juventusa i Barcelone gde smo videli ukupno 3 kartona.

 

Nema pretjerano veze sa ovim tipom, ali UEFA zadnjih 15-ak godina od finala LP radi sve veci i veci spektakl gdje ne zeli da suci masu kartonima kao u nekijim ranijim fazama natjecanja te suci vecinu kriticnih situacija rijesavaju razgovorom, a samo ponekad kartonima. Necu sada vaditi statistiku, ali mislim da je under kartona pao samo u onoj utakmici Reala i Atletica, a dobro znamo netrpljivost ta dva kluba, a posebno nacin igre momcadi Diega Simeona.

A mislim da je bilo 5 kartona, a margina je bila 4.5 cini mi se.

Link to comment
Share on other sites

Jel moze netko ko prati tenis malo dat misljenje o ovome paru, ja sam u guzvi pa cu samo kratko.

I.Cervantes - D. Munoz- De la nava total games over 22.5 @ 2.00

Ova dva igraca susretali su se 3 puta do sada, sva 3 meca su bila u radoblju od 7.-11. Mjeseca prosle godine. Cervantes je dobio sva 3 meca, ali svi mecevi su isli u 3 seta i over ove margine.

BET365 daje 1.44 na pobjedu cervantesa pa sad neznam mozda je to bolja opcija jer ocito mu lezi ovaj protivnik. Al to su dva spanjolca na zemlji pa ako netko ko zna nesto vise kaze sta je bolja opcija

Link to comment
Share on other sites

Jel moze netko ko prati tenis malo dat misljenje o ovome paru, ja sam u guzvi pa cu samo kratko.

I.Cervantes - D. Munoz- De la nava total games over 22.5 @ 2.00

Ova dva igraca susretali su se 3 puta do sada, sva 3 meca su bila u radoblju od 7.-11. Mjeseca prosle godine. Cervantes je dobio sva 3 meca, ali svi mecevi su isli u 3 seta i over ove margine.

BET365 daje 1.44 na pobjedu cervantesa pa sad neznam mozda je to bolja opcija jer ocito mu lezi ovaj protivnik. Al to su dva spanjolca na zemlji pa ako netko ko zna nesto vise kaze sta je bolja opcija

dosta je visoka granica 22,5...to znaci da moraju bit 3 seta da bi proslo...osim naravno 7:6 7:6 ili 7:5 7:5...ali ova dva igraca su podjednaki i dosad su igrali u 3 seta tako da je lako moguce da to dode i danas...ja inace volin igrat gemove ali ovaj tjedan san falia 3/4 tako da nisan u formi bas haha
Link to comment
Share on other sites


 

Manchester City će ugostiti Real Madrid u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka 2015/16 na Etihad stadionu.

 

Manchester city je u ovoj fazi natjecanja po prvi put u svojoj povijesti i prethodno su bili dva puta u osmini, gdje su ispali od Barcelone u oba navrata.

 

Real Madrid je u svom šestom uzastopnom polufinalu, ali je ostvario da prođe u finale samo jednom, 2013/14, kada su osvojili svoj deseti naslov. To je ujedno i njihovo prvo polufinale protiv engleskog kluba u UEFA natjecanjima od poraza od Manchester Uniteda u 1967/68 sezone.

 

Nema većih ozljeda o kojima bi se brinuo Manuel Pellegrini za ovu utakmicu. Raheem Sterling, Vincent Kompany i David Silva su spremni da počnu utakmicu protiv Real Madrida večeras.

 

Ronaldo se vraća u početnu postavu nakon što ga je Zidane odmorio za vikend u utakmici protiv Vallecano-a. Benzema bi se također trebao vratiti nakon što se oporavio od udarca koje je primio za vikend, dok je Bale-u zagarantovano da će početi u prvoj postavi bez obzira da li je spreman. Carvajal ostaje van terena sa povredom i Danilo će automatski da ga zamijeni u početnom sastavu.

 

Forma timova

 

Manchester City: WWWDW

 

Real Madrid: WWWWW

 

Koeficijenti

 

Manchester City: 3.00

 

Neriješeno: 3.50

 

Real Madrid: 2.45

 

fyca8jB.png
Link to comment
Share on other sites

dosta je visoka granica 22,5...to znaci da moraju bit 3 seta da bi proslo...osim naravno 7:6 7:6 ili 7:5 7:5...ali ova dva igraca su podjednaki i dosad su igrali u 3 seta tako da je lako moguce da to dode i danas...ja inace volin igrat gemove ali ovaj tjedan san falia 3/4 tako da nisan u formi bas haha

pa nemora tako visoki rezultat u 2 seta. I 7:6 6:4 je dovoljno, a to stvarno nije nerealno. Probat cu taj over za neku sicu

Kof je pao inace na 1.83. Barem sam ga uhvaio po 2.00

Link to comment
Share on other sites

Jel moze netko ko prati tenis malo dat misljenje o ovome paru, ja sam u guzvi pa cu samo kratko.

I.Cervantes - D. Munoz- De la nava total games over 22.5 @ 2.00

Ova dva igraca susretali su se 3 puta do sada, sva 3 meca su bila u radoblju od 7.-11. Mjeseca prosle godine. Cervantes je dobio sva 3 meca, ali svi mecevi su isli u 3 seta i over ove margine.

BET365 daje 1.44 na pobjedu cervantesa pa sad neznam mozda je to bolja opcija jer ocito mu lezi ovaj protivnik. Al to su dva spanjolca na zemlji pa ako netko ko zna nesto vise kaze sta je bolja opcija

Po meni moze...isplati se po kvoti 2.00 na toj granici.

 

 

Decki imate kakvih prijedloga za tenis ?? :)

Nisam stigao nista da pogledam. Onako, from the top of the head:

Khachanov - Bedene over 21.5 

 

Elias-Mathieu 2 

 

Kanepi-Kozlova 1

 

Sevastova-Krunic 1

Link to comment
Share on other sites

Za danas mi je upala u oko tekma Rusija-Hrvatska....vaterpolo....Na Ruse je koef 5

Hrvatska u Rusiju ide sa drugom momčadi,mladom momčadi,stara garda odmara. Tu cak i sam kaže da je Svjetska liga u 2 planu,final four se igra u KINI i Tucak kaže da im nije u interesu netom prije Rija putovati u Kinu,igrati na kraćem bazenu.....Nisu Rusi neka velesila u vaterpolu,pobjeđujemo ih redovito,ali s obzirom na momčad koja putuje i koja će igrati mislim da se po koeficijentu 6 isplati odigrati....

Link to comment
Share on other sites

 

 
Manchester City će ugostiti Real Madrid u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka 2015/16 na Etihad stadionu.
 
Manchester city je u ovoj fazi natjecanja po prvi put u svojoj povijesti i prethodno su bili dva puta u osmini, gdje su ispali od Barcelone u oba navrata.
 
Real Madrid je u svom šestom uzastopnom polufinalu, ali je ostvario da prođe u finale samo jednom, 2013/14, kada su osvojili svoj deseti naslov. To je ujedno i njihovo prvo polufinale protiv engleskog kluba u UEFA natjecanjima od poraza od Manchester Uniteda u 1967/68 sezone.
 
Nema većih ozljeda o kojima bi se brinuo Manuel Pellegrini za ovu utakmicu. Raheem Sterling, Vincent Kompany i David Silva su spremni da počnu utakmicu protiv Real Madrida večeras.
 
Ronaldo se vraća u početnu postavu nakon što ga je Zidane odmorio za vikend u utakmici protiv Vallecano-a. Benzema bi se također trebao vratiti nakon što se oporavio od udarca koje je primio za vikend, dok je Bale-u zagarantovano da će početi u prvoj postavi bez obzira da li je spreman. Carvajal ostaje van terena sa povredom i Danilo će automatski da ga zamijeni u početnom sastavu.
 
Forma timova
 
Manchester City: WWWDW
 
Real Madrid: WWWWW
 
Koeficijenti
 
Manchester City: 3.00
 
Neriješeno: 3.50
 
Real Madrid: 2.45
 
fyca8jB.png

 

Neće igrati Yaya

Link to comment
Share on other sites

Nisam stigao nista da pogledam. Onako, from the top of the head:

Khachanov - Bedene over 21.5

Elias-Mathieu 2

Kanepi-Kozlova 1

Sevastova-Krunic 1

Elias dolazi u estoril sa osvojenim challangerom u torinu, mathieu sa 2 poraza u nizu a i igra se u portugalu pa je elias na domacem terenu. Samo eto ko zeli ispratit neka pripazi na to

Link to comment
Share on other sites

Elias dolazi u estoril sa osvojenim challangerom u torinu, mathieu sa 2 poraza u nizu a i igra se u portugalu pa je elias na domacem terenu. Samo eto ko zeli ispratit neka pripazi na to

Da, imam sve to u vidu i hvala na infou. Ipak je meni Mathieu klasa iznad i imao je puno vise vremena za odmor i pripremu. To stoji da je Elias u dobrom nizu, ali challenger je challenger a ovo je ipak ATP nivo. Mislim da Mathieu mora pobediti posle 2 poraza, on je dobar na sljaci...

Link to comment
Share on other sites

Da, imam sve to u vidu i hvala na infou. Ipak je meni Mathieu klasa iznad i imao je puno vise vremena za odmor i pripremu. To stoji da je Elias u dobrom nizu, ali challenger je challenger a ovo je ipak ATP nivo. Mislim da Mathieu mora pobediti posle 2 poraza, on je dobar na sljaci...

Mislim da je dobar bet i na Daniela protiv Dieza po tečaju 1.40... Pa Diez je više manje igrač za futurse :/

Link to comment
Share on other sites

Manchester City - Real Madrid (20:45) | Pregled

Manchester City će ugostiti Real Madrid u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka 2015/16 na Etihad stadionu.

Manchester city je u ovoj fazi natjecanja po prvi put u svojoj povijesti i prethodno su bili dva puta u osmini, gdje su ispali od Barcelone u oba navrata.

Real Madrid je u svom šestom uzastopnom polufinalu, ali je ostvario da prođe u finale samo jednom, 2013/14, kada su osvojili svoj deseti naslov. To je ujedno i njihovo prvo polufinale protiv engleskog kluba u UEFA natjecanjima od poraza od Manchester Uniteda u 1967/68 sezone.

Nema većih ozljeda o kojima bi se brinuo Manuel Pellegrini za ovu utakmicu. Raheem Sterling, Vincent Kompany i David Silva su spremni da počnu utakmicu protiv Real Madrida večeras.

Ronaldo se vraća u početnu postavu nakon što ga je Zidane odmorio za vikend u utakmici protiv Vallecano-a. Benzema bi se također trebao vratiti nakon što se oporavio od udarca koje je primio za vikend, dok je Bale-u zagarantovano da će početi u prvoj postavi bez obzira da li je spreman. Carvajal ostaje van terena sa povredom i Danilo će automatski da ga zamijeni u početnom sastavu.

Forma timova

Manchester City: WWWDW

Real Madrid: WWWWW

Koeficijenti

Manchester City: 3.00

Neriješeno: 3.50

Real Madrid: 2.45

fyca8jB.png

I carvajal bi isto trebo pocet utakmicu
Link to comment
Share on other sites

 

 
Manchester City će ugostiti Real Madrid u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka 2015/16 na Etihad stadionu.
 
Manchester city je u ovoj fazi natjecanja po prvi put u svojoj povijesti i prethodno su bili dva puta u osmini, gdje su ispali od Barcelone u oba navrata.
 
Real Madrid je u svom šestom uzastopnom polufinalu, ali je ostvario da prođe u finale samo jednom, 2013/14, kada su osvojili svoj deseti naslov. To je ujedno i njihovo prvo polufinale protiv engleskog kluba u UEFA natjecanjima od poraza od Manchester Uniteda u 1967/68 sezone.
 
Nema većih ozljeda o kojima bi se brinuo Manuel Pellegrini za ovu utakmicu. Raheem Sterling, Vincent Kompany i David Silva su spremni da počnu utakmicu protiv Real Madrida večeras.
 
Ronaldo se vraća u početnu postavu nakon što ga je Zidane odmorio za vikend u utakmici protiv Vallecano-a. Benzema bi se također trebao vratiti nakon što se oporavio od udarca koje je primio za vikend, dok je Bale-u zagarantovano da će početi u prvoj postavi bez obzira da li je spreman. Carvajal ostaje van terena sa povredom i Danilo će automatski da ga zamijeni u početnom sastavu.
 
Forma timova
 
Manchester City: WWWDW
 
Real Madrid: WWWWW
 
Koeficijenti
 
Manchester City: 3.00
 
Neriješeno: 3.50
 
Real Madrid: 2.45
 
fyca8jB.png

 

Nema ni Ronalda izgleda...ni na klupi

Link to comment
Share on other sites

Manchester City over 1,5 goal - 2,38

Aguero to score - 2,28

Aguero to suffered over 1,5 foul - 1,85

Od svega mogućeg u ovoj utakmici, odlučio sam se za ova tri tipa. Sva tri su uzeta iz unibet ponude.

S obzirom da je utakmica bila pred početak, a prije nisam stigao, morao sam izbaciti samo tipove, a evo i obrazloženja za svakoga.

1. Ako je Rayo zabio dva gola Realu, ne vidim razlog zašto i City ne bi mogao. Igrači su nabrijani, dobrom dijelu njih ovo je životna prilika, prvo polufinale u lige prvaka u životu, a da ne pričam o želji njihovih gazdi da osvoje to natjecanje, i sigurno neće skrtariti ako dečki uspiju. Real je Real, i uvijek će biti opasan, sa ili bez Ronalda, ali s druge strane puno prilika daju protivnicima, a City nije ekipa skrpana zbrda - zdola već mašina za golove i pobjede. Po meni jako izgledan tip, šta zbog jakih napadačkih mogućnosti Citya, šta zbog nesigurnosti zadnjeg reda Reala.

2. Kad smo već spominjali golove, Aguero je Cityev najjači napadač, i prva njihova opcija u napadu. Bez njegovog učinka, teško City može stepenicu više od ove, a ko se ne sjeća sta je radio u dresu Atletico Madrida prije par godina i kako ga je vukao, možda mu je svježije sjećanje na osvajanje Premiershipa u zadnjoj minuti, zadnjeg kola prije koju godinu. Naravno da je Aguero bio taj čovjek, koji je odlučio gdje ide pehar, stoga ga i danas vidim u listi strijelaca.

3. Kao najopasniji napadač, kojeg će suigrači sigurno gurati u priliku, mislim da bar 2 puta će ga Realovi braniči morat nepropisno zaustaviti, ako ne Ramos, onda Pepe sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use