Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 13.4.2016


JackieJack

Anketa - srijeda  

41 glasova

  1. 1. West Ham - Manchester United

  2. 2. Benfica - Bayern Munchen

  3. 3. Atletico Madrid - Barcelona



Recommended Posts

Copa Libertadores

Olimpia Asuncion - Dep. Tachira X2 @ 2.20 bet365

 

# Group 7 MP W D L G Pts Form
1. U.N.A.M.- Pumas  5 4 0 1 14:6 12  
2. Dep. Tachira  5 3 0 2 6:7 9 
3. Emelec 5 1 1 3 8:11 4   
4. Olimpia Asuncion 5 1 1 3 8:12 4

 

Uoči posljednjeg kola, sve je riješeno u ovoj skupini. UNAM sigurno ide dalje kao prvi, Deportivo kao drugi, a Emelec i Olimpia ispadaju.

Navodno će Olimpia nastupiti u rezervnom/kombiniranom sastavu, jer ih već za vikend očekuje 15. kolo (od 22) Aperture, gdje još uvijek imaju realne šanse osvojiti 1. mjesto (u Paragvaju se na kraju sezone igra Playoff između pobjednika Aperture i Clausure za naslov prvaka, tako da je to od iznimne važnosti).

 

To ne isključuje da Deportivo neće nastupiti u tko zna kakvom sastavu, ali u svakom slučaju bi trebao biti motiviraniji, ipak su oni ti koji nastavljaju natjecanje. Za mene je to neki srednje-viši ulog  ;)

Link to comment
Share on other sites

Drugi dan LS nam donosi interesantne povratne utakmice a jos bolji izbor sudija.

Spanski derbi ce suditi Nicola Rizzoli, dok ce mec Benfica-Bayern suditi Bjorn Kuipers. Mislim da kod Spanaca uz Rizzolija kartoni ne mogu izostati. Cekamo razrade i onda planiramo uloge za vise kartona :)

 

bnR2poV.png?1

Ne znam.. William Hill daje over 45 booking points 1.18, a over 55 1.36 , po meni premale kvote. Eventualno over 6 kartona 1.85 - samo ako se ne varam oni u ovom slučaju ne računaju crveni kao dva žuta

U betu over 6,5 1.80

Link to comment
Share on other sites

Ne znam.. William Hill daje over 45 booking points 1.18, a over 55 1.36 , po meni premale kvote. Eventualno over 6 kartona 1.85 - samo ako se ne varam oni u ovom slučaju ne računaju crveni kao dva žuta

U betu over 6,5 1.80

Ocekivao sam nesto bolje kvote od WH-a, ali ovo svakako nije za rizikovati. Zato sam uzeo over 6.5 kod bet365, dok jos nisu spustili kvote. Bice kartona sigurno sa Rizzolijem.

Vredi sacekati da i Wwin izbaci kartone za sutra, oni ponekad imaju primamljive kvote na prihvatljivim granicama...

Link to comment
Share on other sites

Od mene danas kratki pregled dva spektakla koji se igraju večeras u 20:45h.

 


 

Atletico Madrid je pobjedom protiv Espanyola od 3-1, smanjio bodovnu razliku za liderom Primere Barcelonom na samo tri boda. Klub iz glavnog grada Španjolske je u sezoni 2013/14 pobijedio Barcelonu ukupnim rezultatom od 2-1 u istoj fazi natjecanja Lige prvaka.

 

Ekipa Diego Simeone-a mora pobijediti Barcelonu u uzvratnoj utakmici kako bi održali svoje nade za prolazak dalje, nakon što su izgubili 2-1 na Camp Nou u prvoj utakmici.

 

Braniči Stefan Savić i Jose Gimenez su pod sumnjom za večerašnju utakmicu, dok je Fernando Torres suspendiran, nakon što je u prošloj utakmici dobio crveni karton.

 

Barcelona je za vikend u Primeri izgubila u gostima kod Real Sociedada (1-0) i proširila svoj niz bez pobjede u ligi na tri utakmice. Menadžer Barcelone, Luis Enrique je pobijedio svih sedam utakmica koje je vodio protiv Atletico Madrida, uključujući obje utakmice u Primeri u kojim su se sastali ove sezone.

 

Thomas Vermaelen, Jeremy Mathieu, Aleix Vidal i Rafinha su van terena zbog povreda, ali Gerard Pique koji je imao ozljedu kuka bi trebao da bude u prvom timu.

 

Forma timova

 

Atletico Madrid: WLWLD

 

Barcelona: LWLDW

 

Koeficijenti

 

Atletico Madrid: 3.10

 

Neriješeno: 3.50

 

Barcelona: 2.37

 

F9BOn4b.png

 


 

Loše novosti za Benficu su te da će biti bez strijelca Jonasa, koji je postigao 18 golova u isto toliko nastupa za klub u 2016. godini, zbog suspenzije.

 

Pizzi, Luisao i Goncalo Guedes su jedan žuti karton od suspenzije, dok su Julio Cesar i Nuno Santos povrijeđeni.

 

Vitoria se također preznojava zbog kondicije Nicolasa Gaitana, koji se bori sa ozljedom bedra unatoč tome što je igroa svih 90 minuta tijekom vikenda.

 

Gaitan je nosio kapitensku vrpcu zbog toga što Luisao nije igrao u prvoj utakmici protiv Bayerna, a preko vikenda je presjedio na klupi. Sve to zbog toga što je slomio ruku i bio odsutan pet mjeseci, a mogao bi se napraviti svoj povratak u večerašnjoj utakmici.

 

Bayernov problem je u odbrani, gdje su Holger Badstuber i Jerome Boateng van terena zbog ozljede.

 

Mehdi Benatia ostaje pod sumnjom za večerašnju tekmu, a postoji zabrinutost i zbog kondicije Kingsley Comana i Arjen Robbena, koji su se skoro vratili sa ozljeda.

 

Guardiola bi mogao izvesti istu momčad kao i na Allianz Areni u prvoj utakmici protiv Benfice, gdje će Lewandwoski voditi glavnu riječ u napadu, nakon što je postigao 44 gola u 49 utakmica za klub i državu ove sezone.

 

Forma timova

 

Benfica: WWWWLW

 

Bayern Munich: WWWWWW

 

Koeficijenti

 

Benfica: 6.50

 

Neriješeno: 4.00

 

Bayern Munich: 1.61

 

2uilDjY.png

Link to comment
Share on other sites

Dallas-San Antonio  1  1.40

Atletico-Barcelona  X2  1.40

Benfica-Bayern  2  1.70

 

Zadnje je kolo regularnog tijeka sezona, puno je kalkulacija vezano za playoff pa tako i večeras za Spurse neće igrati Aldridge,Leonard,Manu,Parker i Duncan..

Bez puno mudrolije, Dallas trebao slaviti i izbjeći susret baš ovih dviju ekipa u playoff-u..

 

I evo mojih prognoza za ligu prvaka, vidim sve je već rečeno pa ću biti kratak..Barca je u krizi ali je ipak kvalitetnija od ekipe Atletica i vjerujem u njihov prolazak u polufinale...dok Benfica uz još dodatne izostanke bitnih igrača mislim da neće moći parirati Bayernu, pogotovo ako se budu otvorili i krenuli po nadoknađivanje izgubljenog u prvom susretu..

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedan mec od danas koji ce mnogima proci ispod radara zbog lige prvaka pa da podsjetim ako netko slucajno nije vidio.

West Ham - Man utd. West ham to qualify @ 1.90

West ham - man utd 1 @ 2.60

Dakle uzvratni susret 1/4 finala FA cupa. U prvoj utakmici je bilo 1-1 ali vec tamo je WH zasluZio pobjedu ali de gea je odlicno branio i onda su primili taj gol u zadnjim minutama i ponavlja se. Slaven bilic radi odlcan posao u WH i dok god je spreman Payet oni su momcad koja moze dobiti svakoga. Igrao sam inace ovaj tip i prije prve utakmice kada je prolaz WH bio oko 2.4(jackiejack majstore) tako da value je uhvacen ali odigrat cu vjerojatno cistu jedinicu jer vjerujem da ce WH proci u regularnom vremenu a za to treba pobjeda. Upotpunim izostanke i ostale stvari malo kasnije

Link to comment
Share on other sites

Nemoj bit tolko siguran. Uta hvata playoff jos uvijek. U 2:00 igraju houston i sacramento. Ako houston izgubi a uta pobjedi idu u playoff. Tako da aamo oprezno s tim. Naravno skoro nikakvr je vjerojatnoat za to al svejedno

Ne mora Lakerse, samo Kobe preko. Zadnja utakmica karijere za veliku legendu. Trener je rekao da nece igrati samo tokom playoffa. Moguce da opali 40+ suteva veceras :D

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedan mec od danas koji ce mnogima proci ispod radara zbog lige prvaka pa da podsjetim ako netko slucajno nije vidio.

West Ham - Man utd. West ham to qualify @ 1.90

West ham - man utd 1 @ 2.60

Dakle uzvratni susret 1/4 finala FA cupa. U prvoj utakmici je bilo 1-1 ali vec tamo je WH zasluZio pobjedu ali de gea je odlicno branio i onda su primili taj gol u zadnjim minutama i ponavlja se. Slaven bilic radi odlcan posao u WH i dok god je spreman Payet oni su momcad koja moze dobiti svakoga. Igrao sam inace ovaj tip i prije prve utakmice kada je prolaz WH bio oko 2.4(jackiejack majstore) tako da value je uhvacen ali odigrat cu vjerojatno cistu jedinicu jer vjerujem da ce WH proci u regularnom vremenu a za to treba pobjeda. Upotpunim izostanke i ostale stvari malo kasnije

Tako je, u bet365 je bilo 2.62 i ja i dalje cekam prolaz West Hama na 4 listica. Naravno, moze se braniti i napraviti surebet, ali ipak preferiram da vidim sastave i prvih 20-25 minuta. Man United je blaga katastrofa u gostima, West Ham sa druge strane bas suprotno od tog, kod kuce su bedem neosvojivi. Nisu izgubili ko zna od kad na svom terenu. 

Inace West Ham gotivim jos pre dolaska Slavena Bilica. Igraju tvrd ostvrski fudbal. Dobra vest je da je pre neki dan rukovodstvo kluba izjavilo da ce probati zadrzati sve na okupu i kupiti jos par igraca za sledecu sezonu jer napadaju prva 4 mesta. Siguran sam da vlada fenomenalna atmosfera u svlacionici i da ce Man United veceras imati jako tezak posao izvuci pozitivan rezultat...

Link to comment
Share on other sites

Atlet- Barca 2

Benfica-Bayern 2 kv. 4

Netreba previse pricat o ovome sve je receno.Baraca malo bolje igra u gostima nego kuci.Bayern svakoga moze razvalit bilo gdje da se igra.Nije Benfica tim sta moze Bayernu pokvarit planove iako gosti imaju rezultat za prolaz ovekujem da veceras sa pobjedama prođu dalje i Barca i Bayern jer su ipak svijet za sebe.

Sretno svima

Link to comment
Share on other sites

Tako je, u bet365 je bilo 2.62 i ja i dalje cekam prolaz West Hama na 4 listica. Naravno, moze se braniti i napraviti surebet, ali ipak preferiram da vidim sastave i prvih 20-25 minuta. Man United je blaga katastrofa u gostima, West Ham sa druge strane bas suprotno od tog, kod kuce su bedem neosvojivi. Nisu izgubili ko zna od kad na svom terenu. 

Inace West Ham gotivim jos pre dolaska Slavena Bilica. Igraju tvrd ostvrski fudbal. Dobra vest je da je pre neki dan rukovodstvo kluba izjavilo da ce probati zadrzati sve na okupu i kupiti jos par igraca za sledecu sezonu jer napadaju prva 4 mesta. Siguran sam da vlada fenomenalna atmosfera u svlacionici i da ce Man United veceras imati jako tezak posao izvuci pozitivan rezultat...

slažem se. još sma i pročitao da je slaven bilić rekao u nekoj izjavi, da ne namjerava rotirati sastav kako bi sačuvao igrače za nedeljni dvoboj sa leicesterom, jedino šta sam iskopao da diafra sakho neće igrati i da je carrol dobio udarac u koljeno pa će još vidjeti hoće li startati od prve ili sa klupe. ali bez obzira na to forma igrača WH je takva da će bez problema netko uskočiti. 

da doma nisu izgubuli od 22.8.2015, dok je united gubio u gostima od klubova kao što su WBA, Midtjylland, Sunderland etc. Uz dužno poštovanje tim klubovima, man utd si ipak to nebi smio dopustiti s obzirom na svoju veličinu. 

tako da mislim da WH danas prolazi jer ovo je zadnja utakmica FA cupa na Boleyn groundu (neoviosno o ishodu), i sigurno da će WH htjeti pobjedom to obilježiti.

 

kod manchester sma vidio da se Rooney vraća vjerojatno čak i u prvu postavu i to mi nije nimalo jasno. Čovjek nema utakmicu već 2 mjeseca, apsolutno je van forme i on će ga za najbitniju utakmicu što nema nikakvog smisla, više će to čini mi se donjeti štete nego koristi.

Link to comment
Share on other sites

Tako je, u bet365 je bilo 2.62 i ja i dalje cekam prolaz West Hama na 4 listica. Naravno, moze se braniti i napraviti surebet, ali ipak preferiram da vidim sastave i prvih 20-25 minuta. Man United je blaga katastrofa u gostima, West Ham sa druge strane bas suprotno od tog, kod kuce su bedem neosvojivi. Nisu izgubili ko zna od kad na svom terenu.

Inace West Ham gotivim jos pre dolaska Slavena Bilica. Igraju tvrd ostvrski fudbal. Dobra vest je da je pre neki dan rukovodstvo kluba izjavilo da ce probati zadrzati sve na okupu i kupiti jos par igraca za sledecu sezonu jer napadaju prva 4 mesta. Siguran sam da vlada fenomenalna atmosfera u svlacionici i da ce Man United veceras imati jako tezak posao izvuci pozitivan rezultat...

Cekam i ja Bilica za 50 eurica doslo bi ko budalu samar haha ajmo WestH nesumnjam da ce razvalit suplju obranu ManUniteda :-)

Link to comment
Share on other sites

Farense - Porto B, Farense @3.10 bet365

 

Ovo je stvarno puno na Farense kome treba svaki bod ne bi li se spasili ispadanja. Vazno je napomenuti da su ova dva kluba u prijateljskim odnosima i da su neretke pozajmice igraca izmedju njih. POrto B ima sezonu iz snova, medjutim kao i svaka druga B ekipa oni ne mogu u prvu ligu. Farense sa druge strane bi pobedom protiv Porta danas uzeli 3 vazna boda. Na dnu tabele je prava ludnica, 10-11 timova se bore da izbegnu ispadanje a od 22-og do 13-og mesta na tabeli ima samo 7 bodova razlike. 

Farense je takodje tipicno domacinska ekipa, kod kuce imaju skor od 9-6-5, dok Porto 9-4-7 u gostima. Takodje, zadnja 2 puta su odigrali prelaz 2/1, oba puta kad je Porto bio domacin. Mislim da vredi i to ispratiti na neki manji ulog posto ocekujem pobedu domacina. Dosad je Farense protiv Porta 2 puta igrao kod kuce i oba puta su slavili. Mislim da mogu ponovo danas.

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use