Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 9.4.2016.


IzudinB

Anketa  

27 glasova

  1. 1. West Ham - Arsenal

  2. 2. AC Milan - Juventus



Recommended Posts

Veliki derbi Serije A! Evo i mali pregled pred večerašnju utakmicu od mene.

 

AC Milan - Juventus | Pregled

 

Milan će biti bez Andrea Bertolaccija zbog suspenzije. Riccardo Montolivo i Honda su također pod sumnjom za ovu utakmicu.
 
Allegri se suočava sa svježom ozljedom Chellinija. Italijan, koji se vratio na teren za Juventus prošlog vikenda, napustio je utakmicu protiv Empolija šepajući, koju je Juventus pobijedio rezultatom od 1-0.
 
Forma timova
 
AC Milan: LDDWL
 
Juventus: WWLWW
 
Koeficijenti
 
AC Milan: 3.80
 
Neriješeno: 3.20
 
Juventus: 2.10
 
nRdEMRC.png
Link to comment
Share on other sites

Danas od mene dva para koja igram u unibet kladionici, ali za jači ulog!

 

Frosinone - Inter total match cards home team over 2,5 - 1.59

Kiril Lazarov over 6,5 goal - 1.50

 

Ukupno: 2,39

 

Frosinone očekuje na svom terenu Inter, za obje ekipe bodovi su izrazito bitni, Interu za hvatanje mjesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu Prvaka, dok Frosinoneu za opstanak u Serie A. Inter će vjerojatno ganjati sva tri boda kako bi stigao Fiorentinu, ali Frosinone se neće tek tako predati, jer su im bodovi prijeko potrebni, a teško ih na gostovanjima osvajaju, ali zato na domaćem terenu, u zadnjih 5 utakmica imaju samo jedan poraz i to od Juventusa. Kako bi obranili svoj gol, i eventualno nekako zaprijetili Interu, morat će se boriti svim snagama, a uz to ide i čvrtsa igra, spuno duela i prekida. Frosinone u prosjeku radi 16 prekida po utakmici, s time da kad igraju protiv favoriziranih ekipa koje traže gol, prosjek ide i do 20. Sumnjam da u tim okolnostima nećemo vidjeti bar 3 žuta kartona za domaću ekipu, za koju me ne bi čudilo i da izvuku večeras koji bod.

 

Forza je za Kira već sve napisao, ja sam našao ovu nižu marginu, po nešto manjem tečaju, ali gotovo uvjeren u prolaz ovog tipa. Kao šta je već napisano, ako Makedonci žele na OI znamo svi da bez raspoloženog Kira to nemaju šanse. Kroz klupski rukomet naučen je na teške utakmice, tvrde, gdje je konačni ishod nepredvidljiv, ali on je uvijek hladne glave, i odradi ono šta se od njega očekuje, a to su ključni golovi za uspjeh kluba ili u ovom slučaju Makedonske reprezentacije.

 

Ovdje idem s nešto jačim ulogom, jer su mi ovo jako izgledni parovi.

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Nemojte se ljudi toliko zalijetati na Juventus, ili ako već igrate onda neka to bude neki minimalni ulog da se ne biste kajali, samo bih da vas podsjetim da je Milan u drugom dijelu sezonu pobijedio Inter, Fiorentinu, Napoli... tako da ne bi bilo nikakvo iznenađenje da padne i Juventus na San Siru, koji ovaj meč igra bez Dybale

Link to comment
Share on other sites

Od mene za sad ovo za danas. Nazalost za sad nema nikakvih autsajdera koje bi probo pa evo ovo:

Aston villa - bournemouth 1x @ 1.66

West ham - arsenal first half goals 0.5 over @ 1.33

Uk. Kof : 2.22

BET365

Dakle o prvom mecu, aston villa uvjerljivo zadnja, sljedece godine cemo ju gledati u championshipu

Dok bournemouth cemo i dalje gledati u premier ligi i nalaze se trenutno na solidnom 13.mjestu 11 bodova od zone ispadanja.

Aston villa je u nizu od 7 poraza a bournemouth od. Aston villa nema bitnih izostanaka ( tek agnonlahor 15/1 f).

Kod gostiju je lista izostanka poduza: nedostaju afobe i wilson ( covjek odigro 7 utakmica i najbolji je stijela kluba sa 5 golova) koji su 2 najbolja strijelca kluba, u obrani nema bitnog defanzivca smitha (31/2 d), dok u vezi fale junior stanislas (17/3) i henrrz arter (18/1).

Mislim da aston villa moze iskoristit ovu losiju formu bournemoutha i cinjenicubda su 99,9% osigurali ostanak tako da sam misljenja da aston villa ce u barem do doba.

Ovdje vidim jsdnu dosadnu utakmicu sa mozda 1 golom pa mi dodje da probam

T.r. 0-0 @ 9.00

Ali Nije lose ni Aston villa DNB @ 2.37

Drugi par je cisto statisticki.

ARSENAL:

Arsenal u 1.pol: ukupno je bilo 45 golova 1.5 po utakmici ( 28-17 arsenal- protivnik)

U gostima arsenal: 25 golovoa u prvom poluvremenu (15-10)

WEST HAM:

u 1. Pol ukupno: 42 gola ukupno

(20-22)

Doma u 1.pol: 20 golova (11-9)

Evo vidimo da kod obiju ekipa je prosjek golova u 1.pol preko 1( kod arsenala 1.45 kod domacina 1.35), uz to arsenal u prosjeku daje skoro 1 gol u svakom prvom poluvremenu, a i uz nogomet kakav gaje ove momaci, ( netipicni engleski nego lopta od noge do noge, oslanjanulju se na tehniku) mislim da cemo tu vidjeti dosta golova

Link to comment
Share on other sites

Nemojte se ljudi toliko zalijetati na Juventus, ili ako već igrate onda neka to bude neki minimalni ulog da se ne biste kajali, samo bih da vas podsjetim da je Milan u drugom dijelu sezonu pobijedio Inter, Fiorentinu, Napoli... tako da ne bi bilo nikakvo iznenađenje da padne i Juventus na San Siru, koji ovaj meč igra bez Dybale[/quote

A neznam kolko je hendikep za juventus izostanak dybale vec su dugo bez njega i chiellinia ali slazem se s tobom, forma milana je za svaki respekt

Link to comment
Share on other sites

Danas od mene dva para koja igram u unibet kladionici, ali za jači ulog!

 

Frosinone - Inter total match cards home team over 2,5 - 1.59

Kiril Lazarov over 6,5 goal - 1.50

 

Ukupno: 2,39

 

Frosinone očekuje na svom terenu Inter, za obje ekipe bodovi su izrazito bitni, Interu za hvatanje mjesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu Prvaka, dok Frosinoneu za opstanak u Serie A. Inter će vjerojatno ganjati sva tri boda kako bi stigao Fiorentinu, ali Frosinone se neće tek tako predati, jer su im bodovi prijeko potrebni, a teško ih na gostovanjima osvajaju, ali zato na domaćem terenu, u zadnjih 5 utakmica imaju samo jedan poraz i to od Juventusa. Kako bi obranili svoj gol, i eventualno nekako zaprijetili Interu, morat će se boriti svim snagama, a uz to ide i čvrtsa igra, spuno duela i prekida. Frosinone u prosjeku radi 16 prekida po utakmici, s time da kad igraju protiv favoriziranih ekipa koje traže gol, prosjek ide i do 20. Sumnjam da u tim okolnostima nećemo vidjeti bar 3 žuta kartona za domaću ekipu, za koju me ne bi čudilo i da izvuku večeras koji bod.

 

Forza je za Kira već sve napisao, ja sam našao ovu nižu marginu, po nešto manjem tečaju, ali gotovo uvjeren u prolaz ovog tipa. Kao šta je već napisano, ako Makedonci žele na OI znamo svi da bez raspoloženog Kira to nemaju šanse. Kroz klupski rukomet naučen je na teške utakmice, tvrde, gdje je konačni ishod nepredvidljiv, ali on je uvijek hladne glave, i odradi ono šta se od njega očekuje, a to su ključni golovi za uspjeh kluba ili u ovom slučaju Makedonske reprezentacije.

 

Ovdje idem s nešto jačim ulogom, jer su mi ovo jako izgledni parovi.

Sretno!

Samo jedan savjet oko Frosinonea : sve si odlično napisao, ali baci oko na sudca, Paolo Tagliavento. U zadnje vrime za kartone je očaj (Dinamo Olimpyakos čuda nije svira, Fiorentina Napoli je da 0 ili 1 karton, Napoli Milan također iša under). Ne kažem da neće proći, al zbog sudca ovaj tvoj tip više nije 'banka' ili 'zid' pa se neću zaljetati.

Link to comment
Share on other sites

Jedno rukometno duplanje..

 

Slovenija(+4,5)-Švedska 1 1.30
Danska-Norveška 1 1.30
Makedonija(-5,5)-Tunis 2 1.25

Wwin 2,11

 

U sklopu kvalifikacija za Olimpijske igre, jednu od zanimljivijih utakmica danas odigrat će Slovenija i Švedska. Švedi su jučer bez problema odradili posao protiv Irana, dobili su 34:19. Slovenci su jučer odradili majstorski posao. Dobili su Španjolsku 24:21. Španjolci su dobro otvorili utakmicu, na početku drugog poluvremena su imali čak pet golova prednosti. Ali sjajnim drugim poluvremenom Slovenci dolaze do jako vrijedne pobjede. Presudila je sjajna obrana koja uvijek karasi Vujine repke, Španjolci su u prvom poluvremenu zabili 16 a u drugom samo 5 golova. Mislim da nas čeka dobra utakmica danas, Švedi su favoriti + domaćini su, ali očekujem jednu tvrdu utakmicu sa malo golova i pravu mušku borbu.  Vujo je najavio prije puta i da će dati otkaz ako se ne kvalificiraju na OI što je vjerujem dodatni motiv igračima. Slovenija može da dozvoli sebi luksuz i da  izgubi dva gola razlike od domaće Švedske, jer bi u slučaju zatvaranja kruga sa tri reprezentacije bila u plusu. Uz, naravno, očekivanu pobjedu nad autsajderom Iranom.

 

Jučer sam pisao o Danskoj i kako su razočarali na euru tako da pod hitno moraju proći na OI. Jučer su dobili po meni vjerojatno i najtežu utakmicu, protiv Hrvatske. Iskoristili su greške Hrvatske, krontrolirali većinu drugog poluvremena, a dopustili su im povratak pred kraj na 23:22 ali su se brzo vratili na staro i na kraju je rezultat glasio 28:24. Norveška je sa druge strane dobila Bahrein 35:29 ali to je izgledalo puno teže na terenu. Bahrein se držao sve do posljednjih 15 minuta kada su ostali bez snage. Norvežani su odigrali jako lošu utakmicu sa dosta grešaka. Danska i Norveška odigrali su pripremnu utakmicu za EP ove godine i tada su Danci slavili 4 razlike ali to mi nije neko mjerilo. Mislim da će dobiti Danci danas, domaćini su a i po meni su kvalitetnija reprezentacija. Sigurno žele isprati ono loše europsko, a ako danas kiksaju jako će zakomplicirati stvari što im vjerujem nije želja. Naravno nešto se tu pita i Norveške koja ima iza sebe dobro europsko ali mislim da je to bio bljesak i da oni ne mogu iznenaditi ovdje. 

 

Za Makedoniju ne stignem pisati nešto veće, ukratko izravna borba za prolaz, Tunižani nisu tako lagan zalogaj, vjerujem da će biti borbe.
 

Link to comment
Share on other sites

Guingamp-PSG 1x 1.60 bet365 

 

Blanc je najavio nekoliko novih lica u početnom sastavu, a onda je izdiktirao listu putnika za Guingamp. Sudeći prema onima koje ne vodi na put tih novih lica biti će nešto više u sastavu. U Parizu će danas tako ostati otprije ozlijeđeni Pastore i Verratti, te Cavani, David Luiz, Ibrahimović, Maxwell, Thiago Motta i Thiago Silva.

Igrali LP u srijedu, igraju u utorak opet, nemaju povoljan rezultat. Guingamp je zanimljiva ekipa, solidni domaćini, nisu još osigurali ostanak u ligi.

 

I još jedna sugestija što se nogometa tiče. Mislim da će se Zrinjski namučiti sa Borcem danas (nadam se da se varam). Kiša pada dva dana, bit će teški uslovi a i Borac se bori za ostanak u ligi. Možda 1 i manje probati ako ima negdje.

Link to comment
Share on other sites

Samo jedan savjet oko Frosinonea : sve si odlično napisao, ali baci oko na sudca, Paolo Tagliavento. U zadnje vrime za kartone je očaj (Dinamo Olimpyakos čuda nije svira, Fiorentina Napoli je da 0 ili 1 karton, Napoli Milan također iša under). Ne kažem da neće proći, al zbog sudca ovaj tvoj tip više nije 'banka' ili 'zid' pa se neću zaljetati.

Hvala na komentaru, sva sreća ovaj put Tagliavento nije zakazao i Frosinone već u prvom poluvremenu skupio tri žuta kartona!

Link to comment
Share on other sites

Zrinjski - Borac Banja Luka under 2.5 @ 1.70 Wwin 
 

Nemam mnogo vremena pa ću biti kratak. Zrinjski će pod Bijelim Brijegom u sklopu 24. kola Premier lige ugostiti banjalučki Borac. Mostarci nastavljaju grčevitu borbu sa Slobodom za titulu prvaka , imaju jednak broj bodova , ali nešto bolju gol razliku stoga su trenutno vodeća momčad na tabeli. Nakon nešto sporijeg ulaska u proljetni dio sezone gdje su u tri utakmice primili čak sedam pogodaka , vratili su se svom prepoznatljivom stilu igre i kapitulirali samo jednom u posljednja dva meča kada im je u Mostaru prelijepo zabio bivši igrač Vedran Kantar. Danas očekujem nešto slično budući da Borac kroz čitavu sezonu ima strašnih problema s realizacijom. Trenutno su dvanaesti sa pet bodova zaostatka za sigurnom zonom gdje je trenutno prva iznad crte Mladost iz Doboja te će s obzirom na trenutnu situaciju sljedeće sezone vrlo vjerojatno igrati drugu ligu. Ovdje teško da mogu računati na bodove iako su kroz povijest znali namučiti Plemiće , ali to su bila neka druga vremena i neki drugi uvjeti za ovaj klub. S druge strane , domaćin bez obzira na moćan napadački arsenal i ne zabija toliko puno , strpljivo čekaju svoje prilike pa tako i rijetko vidimo tri ili četiri gola u mreži njihovih protivnika. U Mostaru pada i kiša što će strijelcima dodatno otežati posao , pa mislim da je dva gola njihov maksimum danas. 

Link to comment
Share on other sites

Od mene danas jače kvote na niži ulog, sve singlirano. Parovi izvađeni po trenutnoj statistici.

 

KOŠARKA

PORTUGAL LPB

18:30 Barcelos – Galitos  1 (1.80)

 

LPB 2015/2016                                              

Galitos            Barcelos          66:50

Barcelos         Galitos             76:69

Galitos            Barcelos          74:66

----------------------------------

LPB 2014/2015                                              

Galitos            Barcelos          69:68

Barcelos         Galitos            93:77

---------------------------------

LPB 2013/2014                                              

Galitos            Barcelos         74:69

Barcelos         Galitos           82:56

 

 

NOGOMET

COLUMBIA Liga Aguila

21:00 Millonarios – Chico  1pol/GG (7.09)

 

VENEZUELA Primera Division

22:30 Trujillanos – Monagas  2pol/GG (3.67)

 

BOLIVIA Liga de Futbol Prof

23:15 Nacional Potosi - Sport Boys  2pol/GG (3.19)

 

Millonarios, Monagas i Sport Boys još nisu odigrali ovaj tip u svojim ligama.

 

 

ECUADOR Serie A

21:00 Mushuc Runa - EL Nacional  3+ (2.25)

 

 

El Nacional još nije odigrao 3+ u gostima.

Link to comment
Share on other sites

Prije svega, stvarno ljudi prekinite komentirati razvoj situacija na terenima ovdje gdje tome nije mjesto.

To vrijedi i za iskusne i za nove članove.

 

A sad...

 

Hokej - NHL

Vancuover - Edmonton: over 4,5 golova   1,60

 

Ove momčadi su igrale u srijedu i rezultat je bio 6:2.
Na twitteru sam vidio komentare da su obje momčadi enormno griješile i otvarale protivniku čiste šanse.

Ovo je zadnja tekma sezone, obje momčadi su već naveliko opuštene te im i zato tekme izgledaju rekreativno.

Obje momčadi imaju problema sa izostancima u obrani što još više ide u prilog ovom tipu.

Dakle, igra bez puno taktike i udaraca na tijelo koja bi trebala rezultirati s minimalno 5 golova

i po meni ovih 1,60 je čisti poklon.

Link to comment
Share on other sites

fIaA9Lz.png

 

Po mom mišljenju poklon kvota na Juventus. U Milanu bi mogao debitovati Manuel Locatelli, 18-godišnjak. Igrač od 18 godina svakako da ne zna kako je igrati protiv tima kao što je Juventus, a Bertolacci koji je ove sezone nastupio u 24 utakmice je suspendovan, Montolivo je povrijeđen. 

 

Milan zadnje tri utakmice ne zna za pobjedu, dok Napoli i dalje sanja o tituli iako imaju šest bodova zaostatka za Juventusom. U prošlom kolu su izgubili od Udinesea i tako sebi zakomplikovali situaciju, no uprkos tome mislim da Juve neće ništa kalkulisati niti ući slabije u ovaj meč zbog bodovne prednosti. Moj tip je - 2

 

Sportingbet daje nešto bolju kvotu na Juve - 2.10

 

Juventus nema prave konkurencije u Italiji, bar ne trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use