Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 9.4.2016.


IzudinB

Anketa  

27 glasova

  1. 1. West Ham - Arsenal

  2. 2. AC Milan - Juventus



Recommended Posts

Premier liga

 

West Ham - Arsenal (13:45)

Sudac: Craig Pawson (3.39)

Prosjek ekipe 1: 1.52

Prosjek ekipe 2: 1.13

uCR4qkF.png

 

Aston Villa - Bournemouth (16:00)

Sudac: Martin Atkinson (3.46)

Prosjek ekipe 1: 2.03

Prosjek ekipe 2: 1.41

nJwmF7j.png

 

Crystal Palace - Norwich City (16:00)

Sudac: Michael Oliver (3.80)

Prosjek ekipe 1: 1.61

Prosjek ekipe 2: 1.75

38Lqwk4.png

 

Southampton - Newcastle (16:00)

Sudac: Robert Madley (3.14)

Prosjek ekipe 1: 1.66

Prosjek ekipe 2: 1.61

FCtHJSx.png

 

Swansea City - Chelsea (16:00)

Sudac: Andre Marriner (3.63)

Prosjek ekipe 1: 1.53

Prosjek ekipe 2: 1.52

FCtHJSx.png

 

Watford - Everton (16:00)

Sudac: Kevin Friend (3.33)

Prosjek ekipe 1: 1.90

Prosjek ekipe 2: 1.23

OWQ8eHq.png

 

Manchester City - West Bromwich Albion (18:30)

Sudac: Mike Jones (3.24)

Prosjek ekipe 1: 1.61

Prosjek ekipe 2: 1.87

TNLP3Rp.png

 

Primera

 

Real Madrid - Eibar (16:00)

Sudac: José María Sánchez Martínez (7.67)

Prosjek ekipe 1: 1.77

Prosjek ekipe 2: 3.00

d3KEex5.png

 

Espanyol - Atletico Madrid (18:15)

Sudac: Ricardo de Burgos (4.93)

Prosjek ekipe 1: 3.32

Prosjek ekipe 2: 2.42

XqIS5Po.png

 

Real Sociedad - Barcelona (20:30)

Sudac: Ignacio Iglesias Villanueva (7.06)

Prosjek ekipe 1: 2.94

Prosjek ekipe 2: 1.71

OMAk9Vg.png

 

Real Betis - Levante (22:05)


Prosjek ekipe 1: 2.87

Prosjek ekipe 2: 3.39

VXwpagX.png

 

Serie A

 

Frosinone - Inter (15:00)

Sudac: Paolo Tagliavento (4.75)

Prosjek ekipe 1: 2.68

Prosjek ekipe 2: 2.48

d7rCYFm.png

 

Chievo - Carpi (18:00)

Sudac: Michael Fabbri (5.08)

Prosjek ekipe 1: 2.84

Prosjek ekipe 2: 2.74

VPMeXtZ.png

 

Sassoulo - Genoa (18:00)

Sudac: Claudio Gavillucci (5.2)

Prosjek ekipe 1: 2.42

Prosjek ekipe 2: 2.26

cCzEGDY.png

 

AC Milan - Juventus (20:45)

Sudac: Daniele Orsato (5.69)

Prosjek ekipe 1: 2.32

Prosjek ekipe 2: 2.32

iDgus90.png

Link to comment
Share on other sites

fIaA9Lz.png

 

Po mom mišljenju poklon kvota na Juventus. U Milanu bi mogao debitovati Manuel Locatelli, 18-godišnjak. Igrač od 18 godina svakako da ne zna kako je igrati protiv tima kao što je Juventus, a Bertolacci koji je ove sezone nastupio u 24 utakmice je suspendovan, Montolivo je povrijeđen. 

 

Milan zadnje tri utakmice ne zna za pobjedu, dok Napoli i dalje sanja o tituli iako imaju šest bodova zaostatka za Juventusom. U prošlom kolu su izgubili od Udinesea i tako sebi zakomplikovali situaciju, no uprkos tome mislim da Juve neće ništa kalkulisati niti ući slabije u ovaj meč zbog bodovne prednosti. Moj tip je - 2

 

Sportingbet daje nešto bolju kvotu na Juve - 2.10

Link to comment
Share on other sites

Vrijedi probat..

Sociedad-Barca 1x 2,30

 

Sociedad jak doma i ne predaju se lako, od Barce doma nisu u ligi izgubili još od 2007, sad su pobjedili Sevillu u gostima puni samopouzdanja dočekuju Barcu, dok Barca nije uvjerljiva kao ranije ove sezone

 

West Ham-Arsenal 1x 1,80

 

West doma ima niz od ja mislim 13 utakmica bez poraza i ganjaju ligu prvaka, sad dočekuju Arsenal 

Link to comment
Share on other sites

Vrijedi probat..

Sociedad-Barca 1x 2,30

 

Sociedad jak doma i ne predaju se lako, od Barce doma nisu u ligi izgubili još od 2007, sad su pobjedili Sevillu u gostima puni samopouzdanja dočekuju Barcu, dok Barca nije uvjerljiva kao ranije ove sezone

 

West Ham-Arsenal 1x 1,80

 

West doma ima niz od ja mislim 13 utakmica bez poraza i ganjaju ligu prvaka, sad dočekuju Arsenal 

Odličan prijedlog, svakako pokušati na neki manji ulog ili nešto dva ili manje golova, jer ako ih Barca dobije to neće biti neka ubjedljiva pobjeda.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno dosta rukometa,olimpijske igre - kvalifikacije 2 kolo i uzvrati lige prvaka za zene,SS je izbacio igrace i igracice vec,imaju i neki hrvatski igraci a igraju protiv Bahraina..

 

ss daje na štleka 3.5 over po 1.85 kvoti.

 

s obzirom kako se bahrein dugo držao protiv norvežana i pošto je štrlek jedino nase lijevo krilo imati će sutra veliku minutažu jer sumnjam da će se prepustiti išta slučaju nakon ovoga danas te će ovo skočiti na 4.5 barem prije utakmice.

 

ja ovo uzimam odmah

Link to comment
Share on other sites

Gosport Stortford

 

Od engleskih niželigaša ova tekma mi ima value... O Gosportu sam već pisao - nekoliko glavnih igrača je napustilo klub zbog finansijskih problema zbog kojih im nije dozvoljeno dovodjenje novih igrača - tako da u klubu ima samo 11 seniora, a ostatak rostera čine omladinci. Zato ne čudi njihova crna serija od pet vezanih poraza uz gol razliku 2:11. Sa druge strane, gosti još uvek nisu osigurali opstanak pa igraju sa velikim motivom što potvrdjuje njihova forma u poslednje vreme 3-2-1 (12:9). Kvote su opet previše dobre da bi ignorisao novi potencijalni poraz domaćina koji je u očajnom stanju, ipak uzimam AH jer Stortford nije ubedljiv kad igra van svog stadiona.

 

Stortford (0) @1,94  unibet

Link to comment
Share on other sites

KHL

 

Finale 2.utakmica         16:00 sati

 

CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk  under4.5 @ 1.83  bet365  6/10

 

 FT : 1:2  ;)

 

 

Nakon prve utakmice i vrlo uverljive pobjede CSKA-a red je da se Metallurg sabere ako oče okrenut ovaj finale. CSKA je u velikom naletu i ova prva utakmica finala bila je čak 9 pobjeda zaredom u završnici. U prvoj utakmici su podpuno nadvladali goste iz Magnitogorska i pobjedili 5:1. Utoj utakmici su imali iviše šuteva na gol (38:22). i ako su utakmico slabo počeli, Sergej Mozjakin kapiten gostiju dao je gol u 4 minuti brzo su se vratili.

Kod domačina za mene najbolji igrač je bio kapiten Alexander Radulov koji je postigao gol i uz to još dva puta asistirao. Domačin je vrlo dobro igrao sa igračem više. Izloristili su čak 3 od 6 izklučenja.

Za goste se danas vrača stebar igre i zamene lider Cris Lee. Red je da gosti zaigraju bolje u obrani jer napad jim je na nivoju CSKA.

Pošto su u prvoj utakmici igrači Cska igrali skoro na 100 posto svojih mogučnosti očekujem da če u drugoj utakmici finala biti jedna vrlo oštra disciplinirana igra gosiju i zato ne očekujem puno golova. Po mojem mišljenju bit če tu neki futbalski rezultat i može se desit da se utakmica u regularnom djelu završi nerešeno.

 

Sretno ko prati

 

Statistika W-V-L   2-1-0

Profit +9.42

Link to comment
Share on other sites

ss daje na štleka 3.5 over po 1.85 kvoti.

 

s obzirom kako se bahrein dugo držao protiv norvežana i pošto je štrlek jedino nase lijevo krilo imati će sutra veliku minutažu jer sumnjam da će se prepustiti išta slučaju nakon ovoga danas te će ovo skočiti na 4.5 barem prije utakmice.

 

ja ovo uzimam odmah

jel znate mozda jel igra cupic,jer ss ga nije izbacio u ponudi ? onda bi mozda i zlatko horvat mogao preko 3.5,sta kazete ??

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će danas Štrlek igrati samo ako bude zapinjalo. Čuvati će ga za Norvešku, a na ljevom krilu će biti Mihić, ali može to odigrati i Pavlović. Oprez u "prometu", jer bi i bez Šrleka ovo moralo na 10-ak razlike. 

 

ss daje na štleka 3.5 over po 1.85 kvoti.

 

s obzirom kako se bahrein dugo držao protiv norvežana i pošto je štrlek jedino nase lijevo krilo imati će sutra veliku minutažu jer sumnjam da će se prepustiti išta slučaju nakon ovoga danas te će ovo skočiti na 4.5 barem prije utakmice.

 

ja ovo uzimam odmah

Link to comment
Share on other sites

Double SuperSport

18:30 Issam Tej 1.5 Over @ 1.70 
18:30 Kiril Lazarov 7.5 Over @ 1.85

Iako ce ovo biti bitka za prolaz dalje i gdje ce odbrane biti u prvom planu ja moram uzeti over Teja.Tej je iskusan igrac,ima 36 godina,dugo godina igrao po francuskoj imao odlicne sezone u Montpellieru,ali je sredinom ove sezone presao u El Jaish gdje je i sam rekao da nije mogao odbiti takvu ponudu.Jucer je on na terenu proveo 31 minut,imao jako los dan i sutirao je 1/4 protiv Cileanaca,ja vjerujem da ga je odmarao za ovaj mec.Drugi pivot Chourief nije toliki igrac za vece tekme(iako je jucer imao 6/7).Ako se sjetimo Svjetskog u Kataru ove reprzentacije su igrale u grupi,dobila je Makedonija a Tej je imao 6/6 realizaciju.Makedonija ce sigurno probati zatvoriti odbranom opasnog Jallouza koji igra sezonu zivota u Barceloni i ostatak vanjse linije.To bi moglo biti dosta lopti za pivota i ja mislim da dva gola nece predstavljati problem za iskusnog Teja.


Kiro se naigrao ovakvi utakmica i vjerujem da ce dati sve od sebe da pruzi Makedoniji ovu sansu koja im se ukazala a to je da ih pobjeda 99% vodi u Rio na OI.Makedonija jucer nije imala sanse protiv Poljske ali njima je ovaj mec izuzetno bitan jer drugi putnik ce vjerovatno biti Tunis ili Makedonija.Kiro je na terenu jucer ukupno proveo 40 minuta,zabio je 8 golova iz 13 pokusaja.Danas bi on trebao igrati gotovo citav mec jer je jako vazan.Jucer su bekovi sem Kire jako lose igrali,on je motivisan jer ce na njeg pasti sve.Tunis je jucer bio raspad,dobili su ali u odbrani su bili katastrofa jer primiti 29 od Cilea je jako puno.Kiro je u Kataru protiv Tunisa zabio 10 golova iz 17 suteva za 35 minuta,sada je mec jos vazniji a Kiro je smiren,sama njegova izjava "Naš cilj ostaje plasman na Olimpijske Igre. Ništa nije izgubljeno, treba da ostanemo pozitivni. Takav je kalendar, nemamo vremena da se adaptiramo sa klupskog na reprezentativni ritam. Svaki prvi mec je težak. Svesni smo gde smo grešili. Ostaje da pružimo bolje izdanje protiv Tunižana" daje do znanja koliko mu je stalo do drzavnog dresa i ja vjerujem da ce Kiro opaliti jedno 15 lopti barem danas i nekih 10 golova ce biti.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use