Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 20.3.2016.


Goksim

Nedjelja 20.3.2016.   

52 glasova

  1. 1. Hajduk Split - Dinamo Zagreb

  2. 2. Manchester City - Manchester United

  3. 3. Milan - Lazio

  4. 4. Imate li Bet365 račun?



Recommended Posts

Newcastle-Sunderland  Newcastle to win either half(1.60)   1x(1.30)

 

Veliki derbi nas očekuje danas u Premier ligi s početkom u 14:30h,derbi koji nosi puno toga,vrlo bitan za obe momčadi i možemo sigurno očekivati jednu napetu i zanimljivu utakmicu.

Pisao sam o Newcastle-u prošlo kolo kada su išli na noge Leicesteru tako da neću puno duljiti.

Tada sam tipovao da Newcastle neće izgubiti 2 razlike i tako je i bilo,u toj utakmici su pokazali dosta,vidi se da je promjena trenera i dolazak Beniteza učinilo svoje već u prvoj utakmici.

Ni jedni ni drugi nemaju većih problema s izostancima tako da tu temu ne treba ni otvarati.

Sunderland sam gledao par puta ove sezone i moram reći da me ničim nisu impresionirali,zasluženo su tu gdje jesu;u zoni ispadanja.

Sunderland je slavio u zadnjih 6 susreta i mislim da je vrijeme da Newcastle koji je po meni kvalitetnija momčad zada udarac svojim rivalima nakon dugo vremena.

 

S obzirom da je vrlo vjerojatna velika napetost na terenu i da ja ovo derbi te da se obe momčadi bore za opstanak i u lošoj su formi moguć je velik broj kartona..

 

 

Villarreal-Barcelona 3+(1.60)

 

O Barceloni je suvišno išta više pisati pa ću se fokusirati na domaćine.

Ovo igram prvo iz razloga što Villarreal preferira igru sa dva napadača što Barceloni sigurno odgovara jer imaju više prostora za svoje "manevre".

Žuta podmornica je nakon poraza kod Seville od 4:2 išla na još jedno gostovanje u sklopu EL na noge Bayer-u i uspijeli su sačuvati prednost od 2:0 iz prve tekme,ova zadnja je završila 0:0 i tako je Villarreal osigurao prolazak dalje.

Ta utakmica se igrala u četvrtak i sigurno da treba uzeti umor u obzir no ovo je ključni dio sezone i ako se želi postići nešto umora ne smije biti za ovakve profesionalce.

Zadnja 4 međusobna susreta su završila sa 3+ golova i takav ishod vidim i danas.

Barca će ko i uvijek sigurno ići na pobjedu  plus danas su dodatni motivirani kiksom Atletica,Villarreal je u zadnjih 10 utakmica na domaćem terenu u svim natjecanjima samo jednu odigrao 3+ i mislim da je danas pravo vrijeme da odigraju jednu golijadu pred svojim navijačima.

 

 

Još dva prijedloga u grubo bez analize: Hajduk-Dinamo 1x(2.25)

                                                             Southampton-Liverpool GG(1.85)  X2(1.45)

Link to comment
Share on other sites

Ja bih danas oprezno sa utakmicom Newcastle-Sunderland. Ipak je to tzv "Tyne-Wear" derbi i uvek se daje maximum sa obe strane, a uz to potrebni su bodovi i jednima i drugima. H2H pokazuje da je Sunderland ubedljivo bio bolji u zadnjih par godina. Naime Newcastle nije pobedio vec 8 utakmica, a od tih 8 Sunderland je pobedjivao cak zadnjih 6 utakmica.

 

Ovo je cisto neko moje vidjenje ovog duela. Dvoznak na Sunderland mise cini kao puno bolji pick ili u najboljem slucaju no-bet...

Link to comment
Share on other sites

Stuttgart - Leverkusen

korneri više od:10 - 2,00(bet365)

                        11 - 2,40(bet365)

Dakle čista statistika: Stuttgart zadnjih pet utakmica kod kuče(11,17,10,8,10)

                                   Leverkusen zadnjih pet u gostima(5,5,12,8,6)

Međusobni susreti za kornere loši, ali ove godine se nadam prolazu.

Mislim da vrijedi probati.

Sretno.

 

Edit: Stuttgart zakazao sa samo dva kornera, ali prošao over 10 koji je bio glavni.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih danas oprezno sa utakmicom Newcastle-Sunderland. Ipak je to tzv "Tyne-Wear" derbi i uvek se daje maximum sa obe strane, a uz to potrebni su bodovi i jednima i drugima. H2H pokazuje da je Sunderland ubedljivo bio bolji u zadnjih par godina. Naime Newcastle nije pobedio vec 8 utakmica, a od tih 8 Sunderland je pobedjivao cak zadnjih 6 utakmica.

 

Ovo je cisto neko moje vidjenje ovog duela. Dvoznak na Sunderland mise cini kao puno bolji pick ili u najboljem slucaju no-bet...

Taman da ču o tome nešto postavit

Link to comment
Share on other sites

 

 14:30 Newcastle v Sunderland Over 12 Corners and Over 6 Cards @ 7.50  :) WilliamHILL

 

Kako je več spomenuo JackieJack da dodam i ovo Tyne-Wear legendarni derby u nevjerovatnoj situaciji da će poraženi vjerovatno ispasti iz lige a možda i oba tima,poklopilo se da meč sudi Attkinson omiljeni sudac svima za kartone pa jednostavno se ovo mora odigrati bez obzira šta je Newcastle preuzeo za mene jedan od najprecjenjenjih menadžera ikad Rafa Benitez čije ekipe ne igraju agresivno i na nož.Ali neigra Rafa na terenu.Danas je ipak sve drugo posloženo oko kornera ipak su to Englezi i meč koji se mora igrati na sve i ništa.Ja cu malo kobinirati pa da se može pogledat utakmica prije derbia u Manchesteru.  
 Sretno svima
Link to comment
Share on other sites

Ja bih danas oprezno sa utakmicom Newcastle-Sunderland. Ipak je to tzv "Tyne-Wear" derbi i uvek se daje maximum sa obe strane, a uz to potrebni su bodovi i jednima i drugima. H2H pokazuje da je Sunderland ubedljivo bio bolji u zadnjih par godina. Naime Newcastle nije pobedio vec 8 utakmica, a od tih 8 Sunderland je pobedjivao cak zadnjih 6 utakmica.

 

Ovo je cisto neko moje vidjenje ovog duela. Dvoznak na Sunderland mise cini kao puno bolji pick ili u najboljem slucaju no-bet...

Zanimljivo viđenje u svakom slučaju no ne bih stavio lipe na ovakav Sunderland,a Newcastle samo može biti bolji od dolaska Beniteza jer teško da gori mogu biti..dosta sam siguran da Newcastle ovo neće izgubiti danas,no svatko ima pravo na svoje mišljenje :D

Link to comment
Share on other sites

Psv-Ajax over 3,5 cards Bet365 sudac Kuipers

Velika borba za prvaka nizozemske lige i danasnji sudionici su na samo 2 boda razlike.
Psv je ispao iz LP nakon teske utakmice na penale protiv Atl.Madrida i sad jedino sto im preostaje je osvajanje lige.
S druge strane Ajax proslo kolo nije uspio iskoristiti kiks Psv-a koji je remizirao s Herenvenom 1:1 tako da mislim da ce ovo biti teska utakmica koja ce biti na noz i tu vidim veliku prednost prolaska kartona.
Imamo iskusnog suca koji mislim da nece tolerirati preveliki rat na terenu i po meni je ova granica mala.

Sretno svima!

Link to comment
Share on other sites

Villareal Barcelona, u Supersporta 4,5 1,70 na kartone. A u beta 6,5. Sudac ima monstruozan prosjek od 7,5 kartona, ja mislim da se to treba uzet bez obzira na porez.

 

Da veća je razlika u granici. Nažalost ekipe nisu baš fantastične za kartone, ali sudac je, iako u korektnijim utakmciama i on je znao ne davati kartone kad ne mora, dok je uderbijima završavao i na 10+ kartona, zato mu i jest toliki prosjek.

 

Razlika u granici svakako jest i može se probati, ali nebi na ovo išao sa prevelikim ulozima.

Link to comment
Share on other sites

Znaci i Soudani, istina sto kazes Dinamo je i dalje jaci od Hajduka ali ovo je veliki hendikep. Prakticki 3 najjaca igraca Dinama su out. Razmislit cu jos o dvojci, mozda gg nebi bio los izbor, Hajduk je los trenutno ali mozda bi mogao uvaliti jednog

Dinamo bi sa juniorima pobjedio ovakav Hajduk :)

Link to comment
Share on other sites

Real - Sevilla - 1 - 1.45

 

Gosti u Madrid stižu poprilično izranjavani. Već uoči Basela Emeryju su otpali ofanzivci Vitolo i Jevhen Konopljanka, a sada im se priključio i defanzivac Steven N'Zonzi. Njima treba pridodati od ranije ozlijeđene Marca Andreollija i Nicolasa Pareju.

Sve navedene izostanke Emery bi još kako tako nadoknadio, ali najveći problem danas predstavlja suspenzija ključnog igrača gostiju Evera Banege.

 

Real izgubio bitku u prvenstvu ali doma pod vodstvom Zidana redovito trpaju protivnike s 3,4 razlike, nekad i vise. Uz to sve Sevilla nije jos ostvarila pobjedu ove sezone u gostima u Španjolskoj ligi + vec 8 sezona nisu uzeli ni boda na Bernabeu.

Link to comment
Share on other sites




STUTTGART - LEVERKUSEN



Raspon zbroja golova na utakmici





72503

ned 15:30



3-5 1,70







 

VILLAREAL - BARCELONA



Raspon zbroja golova na utakmici





72683

ned 16:00



3-5 1,75







 

VALENCIA - CELTA



(-4,5+)




Zbroj žutih kartona u regularnom dijelu utakmice




728331

ned 18:15



više 1,70







 

MAN.CITY - MAN.UTD.



(-4,5+)




Zbroj žutih kartona u regularnom dijelu utakmice




725531

ned 17:00



više 1,70




Parova:4

Ukupan tečaj:8,60


Ulog:

 50,00 GERMANIA Jedan tiket NARODNI prema prijedlozima članova

 



Dobitak:408,39 kn

Bonus (5%):20,42 kn

Dobitak + bonus:428,81 kn



Porez:

 

38,13 kn



Maks. isplata:390,68 kn

Link to comment
Share on other sites

Sion - Basel, Basel to win either half @1.50 bet365

 

Lepa kvota koja bi se morala uzeti. Sion je osakacen izostancima, sto dugorocnim sto novijim. Danas su pored izostanka  Salatica(mf 20/2), Jagnea(df 17/0) i Ndoyea(mf 13/0) danas su i bez prvog golmana Vaninsa koji je nastupio u svakom od 23 meca ove sezone. Basel je i pored ovog puno mocniji tim sto individualno sto timski. Izbaceni su iz Evrope tako da ce se sada moci fokusirati samo na prvenstvo koje je skoro pa osigurano posto imaju 11 bodova vise od drugoplasiranog Young Boysa a ujedno 2 meca manje. 

Sve u svemu, Basel bi morao ovo dobiti, a tacno da i ne dobiju, morali bi uzeti bar poluvreme a po kvoti 1.50 je svakako vredno rizika.

 

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Odlični prijedlozi JackieJack, svaka čast. 

 

Čukarički - Partizan zbir golova od 0-2

 

U Srbiji (kao i u Bosni) ne pada dosta golova, mislim da ne treba ni u ovoj utakmici očekivati ništa drugačije. Partizan je ove sezone blago rečeno katastrofalan, prošlu su remizirali sa Spartakom 1-1 iako su skoro cijelo poluvrijeme imali igrača više. Mislim da Partizan nije sposoban da 'natrpa' bilo koji tim iz Superlige, bar u ovom trenutku. Čukarički standardan ove sezone, ne primaju dosta golova, štaviše baš malo primaju ako izuzmemo to što im je Zvezda dala 7 golova u decembru, ali Zvezda je priča za sebe. 

Link to comment
Share on other sites

NAPOLI GENOA  1

 

Čisto statistički. Mislim da tu nisu potrebne neke velebne analize. Juventus vodi u Torinu tako da Napoliu ne preostaje ništa drugo nego da nastavi kao i njegov konkurent, pobjeđivat.

 

PSG - MONACO  1

 

Derbi. Ako se to tako može nazvati, barem imenom. PSG prošlo kolo potvrdio matematički naslov, očekujem da danas nastave u istom ritmu pred svojim navijačima.

 

REAL M. - SEVILLA  1

 

What this guy said.

 

Real - Sevilla - 1 - 1.45

 

Gosti u Madrid stižu poprilično izranjavani. Već uoči Basela Emeryju su otpali ofanzivci Vitolo i Jevhen Konopljanka, a sada im se priključio i defanzivac Steven N'Zonzi. Njima treba pridodati od ranije ozlijeđene Marca Andreollija i Nicolasa Pareju.

Sve navedene izostanke Emery bi još kako tako nadoknadio, ali najveći problem danas predstavlja suspenzija ključnog igrača gostiju Evera Banege.

 

Real izgubio bitku u prvenstvu ali doma pod vodstvom Zidana redovito trpaju protivnike s 3,4 razlike, nekad i vise. Uz to sve Sevilla nije jos ostvarila pobjedu ove sezone u gostima u Španjolskoj ligi + vec 8 sezona nisu uzeli ni boda na Bernabeu.

 

Sretno! :)

Link to comment
Share on other sites

Valencia - Celta Vigo oba tima daju gol @ 1.75 Supersport 

Malo je onih koji bi na početku ove sezone prognozirali da će Celta iz Viga biti ispred Valencie uoči tridesetog kola , a još manje onih koji bi prognozirali ovako uvjerljivu prednost. Čak sedam mjesta dijeli ova dva tima , a poznato je vjerujem svima koliko su Šišmiši sa Mestalle uložili u momčad pretendirajući na neko od mjesta koje vodi na europsku smotru. Trenutno su četrnaesti sa samo osam pobjeda , četiri u posljednjih šest prvenstvenih utakmica. Zadnje dvije su izgubili , prvo je na Mestalli bio bolji Atletico , a zatim i u gradskom derbiju sugrađanin Levante. Danas im na noge dolazi Celta koja i ove sezone igra dosta dobro bez obzira na silne promjene u igračkom kadru , te bi po dosad pokazanom mogli čak i u kvalifikacije za Europa ligu što je za njihove standarde veliki uspjeh. Sedmoplasirana su ekipa s realnim šansama da to i poprave budući da je Bilbao kiksao u predgrađu Katalonije , a Sevilla ima izrazito težak ispit na Santiago Bernabeu. Izuzevši one katastrofe kod Reala i Barcelone , igraju dosta dobro sa tri pobjede i remijem protiv vrlo neugodnog Villareala te bi i večeras uz pravi pristup mogli barem do boda. Teško je prognozirati pobjednika ovdje mada mi najviše toga vuče na neriješen ishod , ali s obzirom da su kod obje ekipe naglašeni napadi prije obrana kao što i povijest nalaže , oba gol mi se čini kao najbolja opcija.

Milan - Lazio 1 @ 2.10 Supersport 
 

Milan će u svakako najzanimljivijoj utakmici tridesetog kola Serie A dočekati Lazio. Rossoneri  su nakon jednog sjajnog perioda opet malo upali u rezultatsku krizu , krenuvši prvo na gostovanju kod Sassuola , a zatim i u Veroni kod Chieva. Instant su krenule salve uvreda na račun Mihajlovićeva rada čiju kvalitetu mnogi osporavaju , po meni s ne baš objektivnog stajališta budući da sve te kritike dolaze od navijača koje je tokom godina njihov ljubimac navikao na pobjede i trofeje , pa im se teško pomiriti s ovakvim stanjem. Ali treba biti realan i reći da Milan više nije niti blizu svjetskog vrha , vrijedi izdvojiti tek mladog Donarummu koji je svakako otkriće godine te Baccu koji nemilice trpa protivničke mreže i drži crveno-crne makar u konkurenciji za europska natjecanja sljedeće godine. Danas im u goste dolazi Lazio koji je nakon sramotnog ispadanja iz Europa lige čvrsto odlučio reorganizirati tvoje redove , pa tako i uručiti neminovni otkaz treneru Pioliju koji ruku na srce nije ovdje napravio ono što se od njega očekivalo. Laciali su na skromnom osmom mjestu sa velikih četrnaest bodova zaostatka za posljednjim vlakom za Europu , a s obzirom da su do kraja u igri samo još 24 boda , jasno je da se neće stići ukrcati ove godine. Sparta ih je pregazila u Rimu bez svog najboljeg strijelca Lafate što je demoraliziralo ekipu , a ne pomaže niti velik broj izostanaka , pogotovo u zadnjoj liniji. De Vrij , Basta , Konko i Radu su van stroja od pozadi , Milinković-Savić i Kishna u vezi što gostujućem strategu skraćuje prostor za manevriranje. Budući da je već pogubio konce nad ekipom , ne očekujem da će se išta bitno promjeniti i danas , tim više što Milan ima imperativ pobjede kako ne bi izgubili korak za gradskim rivalom. 

Link to comment
Share on other sites

Real - Sevilla - 1 - 1.45

Gosti u Madrid stižu poprilično izranjavani. Već uoči Basela Emeryju su otpali ofanzivci Vitolo i Jevhen Konopljanka, a sada im se priključio i defanzivac Steven N'Zonzi. Njima treba pridodati od ranije ozlijeđene Marca Andreollija i Nicolasa Pareju.

Sve navedene izostanke Emery bi još kako tako nadoknadio, ali najveći problem danas predstavlja suspenzija ključnog igrača gostiju Evera Banege.

Real izgubio bitku u prvenstvu ali doma pod vodstvom Zidana redovito trpaju protivnike s 3,4 razlike, nekad i vise. Uz to sve Sevilla nije jos ostvarila pobjedu ove sezone u gostima u Španjolskoj ligi + vec 8 sezona nisu uzeli ni boda na Bernabeu.

Sve stoji ali meni je puno veci value i jos jucer sam odigrao X2 na Sevillu iz razloga jer mi djeluju puno homogenije i mislim da igraci puno vise rade jedni za druge nego sto su to zvijezde u Realu.Đaba njima sav talent i razvikanost u trenucima kada izgube loptu pola igraca stoji i ceka da neko drugi ju ponovno osvoji.Kazem Real jeste favorit ali Sevilla igra sjajan nogomet,protiv Barce u gostima su bili odlicni i po svemu prikazanom u zadnjih 2 mjeseca meni ovaj Real izgleda kao momcad bez glave i repa i ocito je da im je potrebna rekonstrukcija dok s druge strane ocekujem da Sevilla odigra slicnu utakmicu kakvu je danas odradio Villarreal gdje su pozrtvovnoscu i zalaganjem kao momcad ostali neporazeni

Link to comment
Share on other sites

Hokej - NHL

San Jose - Arizona:  K.r.   1    1,45

Winnipeg - Anaheim:      x2    1,30

 

Danas isto kao jučer, jedan dubl za srednje.

 

San Jose je jučer odigrao odličnu tekmu gdje su dobili Rangerse 4:1.

U dobroj su formi i bez izostanaka. U velikoj su borbi za osvajanje titule u svojoj diviziji te što bolji plasman za playoff.

O Arizoni sam jučer pisao i odigrali su po očekivanju - "bez apetita", a to očekujem i večeras.

 

Winnipeg očito ima želju da završi zadnji pa zbog toga i takvi rezultati u zadnje vrijeme.

Anaheim su mnogi očekivali kao glavnog konurenta za naslov.

Nakon lošeg otvaranja sezone, najbolja su momčad u drugom dijelu sezone.

Zanimljiv je podatak da je Anaheim dobio Winnipeg 9 utakmica zaredom, dakle očito im odgovaraju.

 

I danas igram na čiste favorite (a to ne volim baš), ali pošto je za srednje onda valja probati.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use