Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 16.3.2016.


Goksim

Srijeda 16.3.2016.  

61 glasova

  1. 1. Hajduk Split - Dinamo Zagreb

    • 1
      8
    • X
      28
    • 2
      25
  2. 2. Barcelona - Arsenal (2:0)

    • 1
      52
    • X
      5
    • 2
      4
  3. 3. Bayern Munchen - Juventus (2:2)

    • 1
      41
    • X
      14
    • 2
      6


Recommended Posts

NOGOMET

BRAZIL Campeonato Mineiro

00:30 Cruzeiro – Uberlandia  2.5+ (2.15)  3:0 WINNN

 

Pošto volim statistike i neke nizove tako sam izvadio i ove brazilce. Cruzeiro kod kuće još nije odigrao 3+ a Uberlandia u cijeloj ligi. Iako se radi tek o početku sezone jer odigrali su tek šest kola svakako da je ovo primamljivo za odigrati. Inače koliko sam zapazio od sinoć pa do sada kvota na ovaj tip je u laganom padu što opet ne mora ništa značiti. Ovo igram isključivo na osnovu trenutne statistike.

 

 

NOGOMET

ARGENTINA Primera B Nacional

01:00 Talleres Cordoba – Instituto  2+ (1.55)  1:1 WINNN

 

Od 12 međusobnih 10 je završilo 2+.

 

 

NOGOMET

MEXICO Copa Mexico

02:00 Necaxa - Club Tijuana  2/1 (29.00)  1/2 (26.00) 

04:15 Veracruz – Pachuca  2/1 (29.00)  1/2 (29.00)

 

Naravno „moji“ meksikanci u prijelazu za neki  „kikiriki“. 

Link to comment
Share on other sites

Evo i jedna informacija za utakmicu Hajduk - Dinamo.

 

U startu bi samo napomenuo da osuđujem svaki govor mržnje, kako ovaj, tako i bilo koji drugi, međutim iz kladioničarske prespektive ovo je svakako informacija koju treba uzeti u obzir prilikom uplate listića...

 

EmDBMCI.png

 

Nebi se uopće upuštao u komentiranje navedenog od strane Torcide.

 

Dakle Torcida poziva Hajduk da "igraju na nož" i vjerujem da bi mogli gledati jednu izuzetno ratobornu utakmicu, sa velikim, ali velikim brojem kartona...

Link to comment
Share on other sites

Evo i jedna informacija za utakmicu Hajduk - Dinamo.

U startu bi samo napomenuo da osuđujem svaki govor mržnje, kako ovaj, tako i bilo koji drugi, međutim iz kladioničarske prespektive ovo je svakako informacija koju treba uzeti u obzir prilikom uplate listića...

EmDBMCI.png

Nebi se uopće upuštao u komentiranje navedenog od strane Torcide.

Dakle Torcida poziva Hajduk da "igraju na nož" i vjerujem da bi mogli gledati jednu izuzetno ratobornu utakmicu, sa velikim, ali velikim brojem kartona...

Dosta ljudi djeli ovu objavu pogotovo navijaci hajduka dakle svaki treći čovjek kojeg imam na fb-u dakle moralo bi biti svega,samo šteta što nema u online kladama kartona
Link to comment
Share on other sites

15:30  Hrvatska(17)-Wales(17)  1  1,65 SS

 

Sjajna generacija 1998 Moro,Soldo,Lovren,Brekalo je prošlost i sjajni mladi izbornik Bašić ulazi u kvalifikacijski turnir za Euro sa generacijom 1999,neki novi klinci za koje sam kaže da imaju kvalitetu,drugačiji profil od ove 1998 umjetničke,driblerske generacije šta nije loše za mlađe kategorije..Igra se na Drosdini u Puli terenu koji je taman takav za borbene profile igrača.Opet je kostur od igrača Dinama njih 12 čak   Dominik Kotarski Dinko Horkaš, Ivan Pranjić, Mihael Briški, Marko Đira, Tomislav Knežević, Tom Alen Tolić, Dario Špikić, David Čolina, Sandro Kulenović, Mario Čuže i Hrvoje Ilić šta bi trebalo garantirati uigranost

Mislim da u ovom turniru gdje samo pobjednik prolazi Wales nije taj koji bi se trebao boriti za to mjesto br 1 u skupini bez obzira šta su u pred kolu izbacili Nizozemce!

 

17:30  HajdukS(ck)-Dinamo Zagreb  crveni  DA  2,70  SS

 

Meč sezone za domaćina a o prestižu i rivalstvu netreba previše pisati Goksim je vec spomenuo šta Torcida traži od svojih igrača.Zanimljiv je i sudac Damir Batinić iz Osijeka nedvojbeno dio strukture HNS-a do sad je sudio dosta puta Hajduku i to one jako važne meče sa druge strane delegiran je da sudi Dinamo samo par puta i to totalno bezvezne mečeve tipa kontra Zadra,Šibenika ...Poznat je da je lak na kartonima i žutim i crvenim .Jedan jedini put je sudio Dinamo-Hajduk i to davne 2009-te godine vadio na tom meču dva crvena i 5 žutih ,sudio je očito već pogađate na stranu Dinama ,isključio Pandžu u 48 minuti ali Dinamo ni uz tu pomoć taj meč nije napravio ništa izgubio je 2-1 na kraju je samo radi šminke isključio i Sammira u 90+!           Sretno svima...

Link to comment
Share on other sites

20:45 Bayern(zžk4,5)-Juventus  više 2,10 SS

 

2-2 u prvom meču garantira ozbiljan nogomet bar Juventusa od prve minute ,ne vjerujem da će odabrati čuvanje 0-0 pa tražiti neki slučajan gol iz prekida jer Bayern je prejak da to nebi iskoristio..Juve je bez Dybale zamjenit će ga Morata ili Manđukić kako ko gleda ko je od ova dva igrača drugi napadač a ko treći svakako bolji izbor za kartone i za nervozu u meču su oba od Dybale,doduše nema i standarno kartoniranog Marchisia ali tu u vezi Juve ima hrpu igrača za potencijalni karton.

Meč sudi Eriksson sa 3.60 u inter mečevima i nije najbolji izbor ali i margina nije prevelika ako bude meč imao većinski period da je rezultatski neizvjestan mislim da ovo prolazi!

 

 

 Mandžukić M.(idg)-BayM-Juv  daje  4,00 SS  

 

Nemam šta pisat za Mandžu mislim da je ostao nedorečen u Torinu i jedva čeka da istrči na Allianz Arenu naravno ako nastupi pošto je još pod upitnikom mada nesumnjam u njegov nastup danas zbog vaznosti meča ko če kome ako ne svoj svome tako to obično biva ...još mi je dobra opcija Mandžukić dobija žuti karton pa eto ko ima u ponudi neka razmisli!                          

Toliko od mene za danas loše je vrijeme kiša pada pa se ima vremena za skupljanje informacija po raznim stranicama koje pratim!                                                                                                                                                 Sretno svima...    

Link to comment
Share on other sites

20:45 Bayern(zžk4,5)-Juventus više 2,10 SS

2-2 u prvom meču garantira ozbiljan nogomet bar Juventusa od prve minute ,ne vjerujem da će odabrati čuvanje 0-0 pa tražiti neki slučajan gol iz prekida jer Bayern je prejak da to nebi iskoristio..Juve je bez Dybale zamjenit će ga Morata ili Manđukić kako ko gleda ko je od ova dva igrača drugi napadač a ko treći svakako bolji izbor za kartone i za nervozu u meču su oba od Dybale,doduše nema i standarno kartoniranog Marchisia ali tu u vezi Juve ima hrpu igrača za potencijalni karton.

Meč sudi Eriksson sa 3.60 u inter mečevima i nije najbolji izbor ali i margina nije prevelika ako bude meč imao većinski period da je rezultatski neizvjestan mislim da ovo prolazi!

Mandžukić M.(idg)-BayM-Juv daje 4,00 SS

Nemam šta pisat za Mandžu mislim da je ostao nedorečen u Torinu i jedva čeka da istrči na Allianz Arenu naravno ako nastupi pošto je još pod upitnikom mada nesumnjam u njegov nastup danas zbog vaznosti meča ko če kome ako ne svoj svome tako to obično biva...još mi je dobra opcija Mandžukić dobija žuti karton pa eto ko ima u ponudi neka razmisli!

Toliko od mene za danas loše je vrijeme kiša pada pa se ima vremena za skupljanje informacija po raznim stranicama koje pratim! Sretno svima...

Ja bjezim od erikssona on je zakid teški teško da će ti biti nekih puno kartona,sjećam se sevilja juve tekme koju je sudio i ja sam igrao kartone a bolje bi bilo da nisam,predpostavljate zasto...1 karton..
Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use