Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 17.3.2016.


Goksim

Četvrtak 17.3.2016.  

52 glasova

  1. 1. B.Leverkusen - Villarreal (0:2)

  2. 2. Manchester United - Liverpool (0:2)

  3. 3. Sevilla - Basel (0:0)



Recommended Posts

Apsolutno, imamo sve preduvjete za kartonijadu. Pogotovo je bitna činjenica da sudi Bebek, a i Braga i Fener dobivaju dosta kartona + pogledajte statistiku prošle utakmice.

 

Šteta samo da nisu dodali i 4,5 kao granicu. Nije nemoguće i da stave kasnije over 4,5 po 1,61. To bi bilo još bolje, ali i ovdje je "isti rizik" na 5 vraćaju ulog, na 6+ je veći dobitak...

 

W6fadNc.png

 

Bet365 upravo postavio 4,5 po koef od 1,66...

Link to comment
Share on other sites

21:05

 

 

Braga - Fenerbahce (0:1)

Ivan Bebek (CRO)

VYTVvrf.png

qhAUPyk.png

 

 

Dakle za moj ukus tip dana:

 

aGQtPvs.png

 

Bebek voli mahati kartonima, a imamo dvije ratoborne ekipe koje bi mogle ostvariti ogroman uspjeh ako prođu dalje. Braga zna biti izuzetno nedisciplinirana, a niti Fenerbahce nije daleko. Imamo aktivan rezultat i sve predispozicije za kartonijadu...

Link to comment
Share on other sites

Evo  da olakšam drugima, sve na jednom mjestu...popisa svih utakmica, rezultata prvih utakmica, delegirani suci, statistika prvih utakmica... Napomena, samo su tri utakmice u 19:00 a čak pet u 21:05

 

Valencia - Atletic Bilbao (0:1)

Daniele Orsato (ITA)

qgXNmqQ.png

D6Tw725.png

 

Lazio - Sparta Prague (1:1)

Ruddy Buquet (FRA)

8932gtI.png

bP8mQku.png

 

 

 

 

Manchester United - Liverpool (0:2)

Milorad Mažić (SRB)

oHEbrYS.png

8hJy1d9.png

 

 

 

Uz Braga-Fenerbahce naveden tri utakmice su mi zanimljive za kartone. Razmatrao sam i Bayer Leverkusen - Villarreal, ali ipak odustao zbog par razloga...

 

Valencia - Atletic Bilbao

 

Sudi Orsato o kojem smo puno puta pisali. Voli davati kartone i ima odličan prosjek. Imam dva španjolska kluba, koja znaju dobivati dosta kartona. Također i rezultat je aktivan. Na oprez poziva statistika iz prošlog susreta tj. mali broj kartona, ali ovo je uzvrat i mislim da ćemo gledati sasvim drugačiju utakmicu...

 

wM62cFS.png

 

 

 

Lazio - Sparta Prague

 

Sudi Ruddy Buquet koji voli biti u glavnoj ulozi i često se razmaše više nego je potrebno u Ligue 1. Prošlo kolo Europske Lige, koje je bilo fantastično za kartone, od svih utakmica koje sam tipovao, a bilo ih je, on je jedini podbacio. Na utakmici Leverkusena i Sportinga tada je dao 3 kartona, ali ruku na srce teško je i mogao više budući da se rezultat kretao kako se kretao... Uglavnom, sve je bilo riješeno u prvoj fazi utakmice, i zadnjih 30ak minuta nije bilo neke neizvjesnosti. Svejedno je u 90'+4 minute dao karton, za situaciju koju 90% sudaca nebi kaznilo kartonom, međutim on se držao pravila. Sjećam se i da je komentator spominjao kako je nepotrebno dati tad karton, jer dao je karton, izveli su prekršaj i svirao je kraj.

 

Ono što hoću reći jest da je dosta strog, ne prašta i drži se PNI, odnosno sankcionira dosta stvari, tako da ako bude preduvjeta davat će kartone...

 

4,5 je mala granica, pogotovo ako znamo da je Sparta najgrublja ekipa natjecanja. Mislim da im je prosjek 3,5 kartona po utakmici u Europskoj ligi. Opasnost jest rano uvjerljivo vodstvo Lazija.

 

7AHnsbP.png

 

 

 

Manchester United - Liverpool

 

Moja preporuka za ovu utakmicu jest uplatiti kartone live kod bet365 kladionice. Trenutno je granica 5,5 kartona, sudi Mažić koji je specifičan... Ovisi koji kriterij će zauzeti i kako se postaviti, ali u većini ovakvih utakmica njegov stil suđenja je da prvih 35'minuta usmeno upozorava, koliko god je moguće, a onda kada krene samo vadi kartone...

 

Engleski mediji ga dosta prozivaju, treba vidjeti i kako će se igrači postaviti te kako će se rezultat kretati. Ako Liverpool povede moguće da ne bude puno kartona. Ako Manchester United zabije prvi trebalo bi ih biti dosta...

 

Mažić jako često podijeli po 3-4 kartona u zadnjih 20ak minuta utakmice.

 

Ako negdje ima oklada da će biti više kartona u 2.poluvremenu ovo bi se moglo razmotriti zbog njegovog stila suđenja. Inaće, mislim da je najbolje na liveu čekati da granica padne na 4,5 kartona, do tada će on potrošiti usmene opomene i nakon što se uplati over kartona, taman negdje bi trebao početi davati kartone.

To je plan, a sada vidjet ćemo kako će se kretati rezultat. Ako bude krvnički start prve minute to će sankcionirati pa sve pada u vodu, ali IMO loviti live je najbolja opcija...

 

QPueWgJ.png

 

 

Također možda Sevilla + Sevilla prva do 5 kornera...

 

Očekujem puno prijedloga i drugih kolega te nakon katastrofalne Lige Prvaka, napokon dobar dan na kladionici!

Link to comment
Share on other sites

Nakon jucerasnjeg superuspjesnog dana, evo jos par prijedloga sa trzista azijskih golova

Anderlecht - shakhtar donetsk

2.0 over @ 1.400

2.0,2.5 over @ 1.600

Ovo temeljim cisto na tome sto anderlecht hvala 2 gola zaostatka iz prve utakmice (3-1), a taj gol u gostima ima daje veliku nadu, jer shakthar je dosta radnjiv u gostima ( izuzev 0-3 protiv shalkea proslo kolo), a anderlecht je izrazito opasan domacin. Samim time sta anderlecht mora juriti rezultat ostavljati ce dosta prostora iza gdje bi ukrajinci mogli preko kontri ili polukontri uvaliti gol a sumnjam da

Mogu dva gostovanja u europskim natjecanjima sacuvati praznu mrezu.

Sevilla - basel

2.0,2.5 over @ 1.475

2.5 over @ 1.675

Sevilla ima 0-0 iz prve utakmice i sigurno da na svom terenu ce u najacem sastsvi traziti prolaz. Gledajuci zadnje seviljine utakmice doma ove margine su pokrivene:

Sevilla doma:

2 gola tocno - 3/10

3+ golova - 6/10

Samo jedna utakmica sa 1 golom

Basel u gostima :

2 tocno - 3/10

3+ - 6/10

Jedna sa 1 golom

Uopce ne sumnjam da cemo danas vidjeti barem 2 gola samo od seville ako ne i vise, jer brane naslov i sigurno su motivirani da ga opet obrane, a ni baselu ne nedostaje motiva jer se igra finale na njihovom stadionu

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

15:00 Milan u19 - Cagliari u19 1 @ 1.80

15:00 Milan u19 - Cagliari u19 over 2.5 @ 1.50

 

 

Milan ima strasno dobru primaveru,uvijek su u vrhu mladi kategorija italije.Ovo je kup zvani "viareggio cup" gdje je milan najvise osvajao titula,njih 9.U prvom kolu su dobili Ascoli rezultatom 4-1.Treba napomenuti da su gubili 0-1.Milan ima dosta talentovanih klinaca,jako dosta poznatih igraca i skauta gleda ove kupove a na Milanovoj klupi cesto budu igraci iz Primavere,skoro svako kolo barem 1.Donnarruma,De Sciglio i sada klinci koji su u njoj u vidu malog Maldinija,Mastallia,Igra se dva poluvremena po 40 minuta,mislim da ima se pravo vise od 3 izmjene izvrsitit sto je plus ovoj opkladi.Cagliari mi nije poznat za ove kategorije.Prvo kolo su izgubili od Ujane 1-2 iako je koeficijent na Cagliari bio mizernih 1.13.U ligi Milan ima 2 gola po mecu,Cagliari je 4 i daje malo manje a prima jako vise golova.Sumirajuci sve mislim da mozemo vidjeti lagano 3 gola jer nemaju sta izgubiti ni jedni ni drugi na ovome kupu.

Link to comment
Share on other sites

19,00 Lazio-Sparta   under 12 kornera 1,53 bet365

Vrijedilo bi probati s tim da nece biti 12 ili vise kornera na utakmici,Lazio ima komotnu situaciju,gol u gostima i nekako mi ova utakmica vuce na remi, malo golova,posto im ne treba nista osim da se obrane vjerojatno ce tako postaviti igru po dobroj talijanskoj tradiciji,zadrzati prevlast na sredini,umiriti igru i jednostavno tu ne ocekujem neku napadacku ludnicu bez koje nema korneranajvjerojatnije ce obje ekipe laganim tempom cekati zavrsnicu i sansu jednim potezom rijese utakmicu, u SS je granica 10,5,u prvoj utakmici je bilo 10 kornera,od toga je Lazio imao 7,u svakom slucaju 12 kornera je poprilican broj za  svaku utakmicu ako netko nije izraziti favorit a ovdje takvog ne vidim,jos  jednom velim  ocekujem tvrdu i tesku borbu do kraja.

Link to comment
Share on other sites

21,05 ManUtd-Liverpol  12 kornera ,under 1,4 bet 365

Englezi nisu bas zahvalni za igranje over kornera na veci broj,u prvoj utakmici su imali samo 7, a 6 zutih kartona ManUtd ove godine jednostavno nema ekipu za napadacku igru koja moze lomiti protivnika,a bez toga nema ni kornera,i koliko pratim englesku ligu neka normala za kornere im je 7-10 osim ponekih izuzetaka,tako da i ovdje ne ocekujemneku stihiju i nekontrolirano izbacivanje lopte u kornere,barem ne u tolikoj mjeri da prebace 11.

Link to comment
Share on other sites

19.45   Davos - Bern   1   1.80


 


"Moze li Bern da zaustavi i Davos?"...pitanje je koje se postavlja zadnjih dana u Svajcarskoj...


Iskreno,od ona cetiri meca sa Zirihom,na tri je Zirih bio bolji,ali na kraju je Bern otisao dalje...


Ok..prasina se slegla...idemo dalje.


Davos je na redu i ovog puta ce Bern da padne...Jednostavno,taj efekat iznenadjenja je prosao i Davos je imao dovoljno vremena da kompletno snimi gde je Zirih gresio i ono sto je najvaznije,Davosovi igraci ce u mec uci vrlo oprezno i bas zbog tog izbacivanja Ziriha od strane Berna,ovaj mec nikako nece biti olako shvacen...Ovog puta,Bern nema epitet slabije ekipe i to se moze videti u izjavama zvanicnika Davosa pred ovaj mec...Vrlo oprezzne izjave,umerene,ali optimisticke...Davos je na papiru kavlitetniji sastav..znam,bio je i Zirih,ali kao sto rekoh,Davos je totalno drugacija ekipa,drugaciji stil igre imaju i ovog puta ce Bernu biti teze...


Dovojno govori izjava trenera Davosa posle pobednicke serije nad Klotenom u cetrvt finalu palyoffa 4-0..."Jos uvek nismo nalsi svoju najbolju igru"!


Nisu nasli najbolju igru ,a odrali Kloten?


To dovoljno govori koliko su jaki u stvari i koliko su cvrsto na zemlji...


I odmah da kazem...da,jesam besan na Bern jer mi je u tri navrata uzeo lepe pare u serji sa Zirihom..i iskreno znam da ima dosta vas koji se osecaju slicno,ali ovaj tip nije uperen protiv Berna iz tog razloga,vec zato sto je Davos ovog puta mnogo oprezniji i verujem da nece nasesti na pricu na koju je Zirih naseo...tip 1.

Link to comment
Share on other sites

Nemam kad pisati detaljno, a i nema potrebe jer su ove prognoze već obrazložene ovde. Uzeo sam dva dubla za danas + bonus Aduric daje gol (već sa pisao o njegovom dobrom učinku protiv bicvšeg kluba, u prvom meču je promašio dva puta 1na1, sada je odmoran i trebao bi zabiti). 

 

Prvo na kartonima Lazio v Sparta i Braga v Fener. O drugoj je sve jasno, a u prvoj je takodje aktivan rezultat, Sparti se oporavio najbolji igrač Lafata i oni igraju odlično na strani u Evropi pa neće ovo biti lak posao za Lacio. Sudija je stvoren za kartone gledajući njegovu statistiku.

 

Za drugi dubl golova isto kao kod Loleka: Anderleht mora na pobedu, Šahtjor je iskusniji i ima neke ofanzivce nazad u timu i mora da popravi atmosferu koju je narušio ubedljivi domaći poraz. Dva veoma motivisana tima su Sevilja i Bazel, domaći će napasti jako što rade protiv bilo kog protivnika kada su doma, a gosti takodje neće temeljiti igru na odbrani gde im fali nekih bitnih igrača (a najopasniji napadač se vraća u tim posle odradjene suspenzije).

Link to comment
Share on other sites

Isplatilo se jučer riskirati jer su kartoni bili dobitni u 48 minuti, to je stvarno rijetkost :)

Slažem se sa dosta prijedloga za danas, ali ja sam uzeo dvije, po meni, najsigurnije utakmice. Goks je sve napiso u vezi njih.

Uglavnom margina za utakmicu Valencija - A. Club je smanjena na 5 kartona @ 1,75
Za one koji su uplatili over 5,5 možda se isplati napraviti cash out i uplatiti na over 5. Ovisi koliko nude na cash outu..

Uz to sam uzeo braga - Fenerbahce over 4,5 za viši ulog!

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use