Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 15.3.2016.


Lolek222

Utorak 15.3.2016.   

65 glasova

  1. 1. Atletico Madrid - PSV Eindhoven (0:0)

  2. 2. Manchester City - Dynamo Kyiv (3:1)



Recommended Posts

Manchester City -  Dinamo Kiev 1 @ 1.54 (UNIBET)

 

moram reći malo sam iznenađen ovom kvotom tako da ju ja uzimam sada još dok nije pala. ne vjerujem da ce si city dopustiti neke probleme doma u jedinom natjecanju do kojega im je još stalo i vjerujem da će krenuti u najjačem sastavu. kvalitetniji su od kijevljana i stvarno ne razumijem ovoliku kvotu na city doma. možda zato što imaju 3-1 iz prve utakmice ali sumnjam da će tu ići na remi. kijevljani će morati napasti a city će to znati iskoristiti i dovršiti posao.

 

više od mene za koji dan kada nam dođe utakmica

Link to comment
Share on other sites

Manchester City -  Dinamo Kiev 1 @ 1.54 (UNIBET)

 

moram reći malo sam iznenađen ovom kvotom tako da ju ja uzimam sada još dok nije pala. ne vjerujem da ce si city dopustiti neke probleme doma u jedinom natjecanju do kojega im je još stalo i vjerujem da će krenuti u najjačem sastavu. kvalitetniji su od kijevljana i stvarno ne razumijem ovoliku kvotu na city doma. možda zato što imaju 3-1 iz prve utakmice ali sumnjam da će tu ići na remi. kijevljani će morati napasti a city će to znati iskoristiti i dovršiti posao.

 

više od mene za koji dan kada nam dođe utakmica

msm da cu cak odigrat x2 jebo me city i dan kad sam igro na njih oni ni norwicha nemogu dobiti ,dakle ja ovo ili preskacem ili x 2 ;) pa makar s gustom izgubio ! govna prodata

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, sve čestitke na prognozama.. 

Ovako, sutra se igra uzvrat BIH kupa, Sarajevo-Sloboda, prva utakmica je završila pobjedom Slobode sa 2:1. U BH savezu Sarajevo je zaštićeno daleko najviše i kako polako gube korak u prvenstvu (opravdano, jer igraju puno slabije od očekivanja) mislim da će se navlačiti da osvoje kup. Sloboda je prva u prvenstvu i mislim da im je puno bitnije da ostanu prvi u prvenstvu. Priča se da će bit svega ako Sarajevo ne osvoji ništa ove godine. Kvota na Sarajevo je 1,55 i vjerujem da će sutra biti i niža. Sretno tko prati..

Link to comment
Share on other sites

ukratko najava za sutra afc kup pošto nema još koeficijenata čekamo jutro 

 

pobjede sljedećih ekipa:

 

tampines

kithcee

selangor

 

afc ligu prvaka ne volim igrati jer su tamo većinom ekipe slične jačine

 

u sinagpuru je na tampines trenutno @1.65 vidjet ćemo što sutra ponude ostale klade, kitchee bih trebao biti zicer ne vjerujem da će biti više od @1.20, a selangor s obzirom da je u gostima možda se dovuće koef na @1.50

 

sutra ćemo biti pametniji ali sutra idem sa jakim ulogom na ovo, postavim kompletni opis oklade i uplatu sutra kada bude sve i objavljeno

 

sveukupno računam na cca 1000€ uloga ali kažem čekam koefe 

 

ps izašli koef na lutriji tampines je @2 ako se to zadrži to sutra odvalit ću dobar single na to, kitche @1.25, selangor @1.55

 

relativno sve prema očekivanjima ujutro napišem analize 

 

ANALIZA

 

Tampines - Ceres 1

@2

 

vrlo dobar koeficijent na domaćina koje je u velikom naletu, nemaju problema sa sastavom, očekuje se u prvih 11 napadački trio sa Jermaina Pennantom na čelu, ova pobjeda gotovo da osigurava nastavak natjecanja, gosti su su vrlo dobrim Selangorom ( o njima kasnije) prvu odigrali 2:2 kući, nakon toga u gostima dobili slabašni Sheik iz Bangladesha 2:0 i tada je nastupilo gadno putovanje u trajanju od jednog dana nazad na Filipine, tamo odradili jedan trening dan poslije i onda opet put u Singapur, igrači su prilično iscrpljeni.

 

I bez toga kvaliteta filipinskog nogometa je ispod Singapura, jedini igrač vrijedan divljenja je Shrock koji je na posudbi iz Eintrachta, on bi mogao doći do pogotka njega se jedino bojim, za njihove pojmove je visok i jak igrač.

 

Ali opet kažem napadački potencijal domaćina je vrlo jako, svi su na okupu, obrana igra vrlo dobro i sve vodi ka pobjedi domaćina

 

ako se održi koeficijent oko @2 ići ću sa finim ulogom ovdje u single cca 500€

 

Kitchee - New Radiant 1

@1.25

 

tu se nema što previše filozofirati, domaći su kvalitetniji i bolji sastav, s obzirom da nisu dobili Balestier, a svi smo vidjeli koliko su bili bolji ne preostaje im ništa osim pobjede i to visoke pobjede

 

Sheik Jamal - Selangor 2

@1.55

 

malo me strah jer Selangor nije u dobroj formi, ali ako ne uspiju ovu pobjediti mogu objesiti kopačke o klin, dolaze u najjačem sastavum jednostavno imaju veliku kvalitetu koju nisu pokazali do sada i ovo je prilika zadnja da ostanu u igri za nastavak natjecanja, moraju pobjediti, a prilika je više nego dobra, domaći nemaju uopće utakmica niti pripremnih niti u prvenstvu, suspendirano im je natjecanje zbog nekih nepravilnosti, imaju problema sa igračima u obrani, ne efektivni su u napadu, a i ne kvalitetni općenito, sve osim lake pobjede gostiju je iznaneđenje

 

da rezimiram:

 

single pobjeda tampines cca 500€

tampines 1X + kitche + selangor cca 300€

tampines pobjeda hendikep  cca 60€

selangor pobjeda hendikep cca 80€

kitche + selangor cca 200€

 

i eventualno golove u neki mali listić čisto reda radi

 

očekujem danas all green

 

sretno tko isprati, postavim fotku listića oko 10.30h

 

post-4977-0-88406000-1458032585_thumb.jpg

 

uplaćeno sveukupno cca 1300€ kako je i napisano

 

MfdDIdz.png

Link to comment
Share on other sites

Manchester City - Dinamo Kijev

 

Manchester City bi trebao slaviti, ali treba imati na umu da imaju prednost od dva gola i zasigurno neće srljati a još bitniji je možda podatak da za vikend igraju sa gradskim rivalom Manchester Unitedom, i da tu moraju uzeti 3 boda kako bi zadržali barem neke šanse za osvajanje Premiershipa, iako puno toga bi im se sad moralo posložiti.

 

Uglavnom, mislim da je najpametnije pričekati sastave, pa onda eventualno uplatiti ali nezahvalne znaju biti ovakve utakmice gdje domaćinu i favoritu pobjeda uopće nije potrebna kako bi prošao dalje...

Link to comment
Share on other sites

Granica za kartone u bet365 naman city - din. Kiev je 2.5. Ima li netko misljenje kakvomo ovome. Dali je to malo preniska granica i isplati li ju se odigrati.

Kof je 1.6

 

Ja sam sinoć odigrao over 3.0 po 1.80... Ne očekujem pretjerano zanimljivu i napetu utakmicu, ali sudi Ovidiu Hategan sa prosjekom od 4.48 žutih i 0.22 crvena kartona po utakmici.

Ja sam odigrao, neznam kakav je stav drugih  ;)

Link to comment
Share on other sites

 21,40  Halep-Strycova 1 1,4 SS 

Dobar tecaj na pobjedu rumunjke bi trebalo uzeti ,po mome skromnom misljenju 5. igracica  bi u svakom slucaju trebala dobiti ovaj mec,pokazala je da je u solidnoj formi i iako ni Strycova nije losa igracica i usprkos tome sto se pokazalo da favoriti ne pobjeduju uvijek bas na ovom turniru u Indian Welsu uvjeren sam da Halep nece propustiti priliku i plasira se u slijedece kolo.

Link to comment
Share on other sites

22,55 Pliskova -Konta 1 1,7 SS 

Konta je do prije godinu dana bila kanta za napucavanje, no onda je promijenila trenera i ozbiljnije se primila tenisa i to je donijelo rezultate do tad je prolaz 2/3 kola na ovako jakim turnirima  bila znanstvena fantastika za nju,sad je ipak dosla do kraja ,pred njom se isprijecila Karolin Pliskova koja ima odlican servis sto je jako bitno kod zena gdje je servis najslabije oruzje,Pliskova isto odlicno igra vec 2 sezone  i ovo je moj 2. teniski par za danas u kojem isto mislim da nece mozda oroci bas glatko ali u konacni ishod sam uvjeren u pobjedu Pliskove.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, sve čestitke na prognozama.. 

Ovako, sutra se igra uzvrat BIH kupa, Sarajevo-Sloboda, prva utakmica je završila pobjedom Slobode sa 2:1. U BH savezu Sarajevo je zaštićeno daleko najviše i kako polako gube korak u prvenstvu (opravdano, jer igraju puno slabije od očekivanja) mislim da će se navlačiti da osvoje kup. Sloboda je prva u prvenstvu i mislim da im je puno bitnije da ostanu prvi u prvenstvu. Priča se da će bit svega ako Sarajevo ne osvoji ništa ove godine. Kvota na Sarajevo je 1,55 i vjerujem da će sutra biti i niža. Sretno tko prati..

Pozdrav, navijac sam Sarajeva i smatram da je ovo utakmica za prteskociti, jer je jako naelektrisana atmosfera. Napali su direktora Sarajeva u Tuzli i trazili pare (navodno obecane premije od prosle godine). Treneru Jesicu je ovo biti ili ne, publika ce biti nestrpljiva i biti ce veliki pritisak sa tribina, a tada je tesko igrati. Smatram da je bolja opcija oba gol jer Sarajevo ima slabu odbranu a dobar napad, a moguce je i veliki br. kartona pa caki i neki crveni. 

Link to comment
Share on other sites

Double trouble 


CZBeogr(1.ut)-Cedevita 1 1,35 


Miller Q.(-13,5+)-CZv-Ced vise 1,85 


kv. 2,30   SS SRETNO SVIMA 


Trener Cedevite Veljko Mršić ističe da veoma respektuje Crvenu zvezdu koja, uz Partizan, kako je rekao, imao nešto što nema nijedan klub u Evropi – toliki broj vatrenih navijača.– Čestitam Zvezdi na dobrim igrama ove sezone u Evroligi. Dolazimo da odigramo dobru utakmicu, a prvi put u istoriji ABA lige u plej-ofu se sastaju dve ekipe iz Top16 faze Evrolige i to sve svemu govori da će biti jako dobro i zanimljivo. Želimo da se vratimo u Zagreb sa pobedom.Mršić je kazao da njegovi igrači misle samo na bitku na terenu, bez obzira na priče o učesniku Evrolige naredne sezone.– Mi smo sportisti i mislimo samo na teren. Ostvarili smo cilj, želimo da napravimo najveći uspeh. Šta će biti to je politika.Prema njegovim rečima biće teško igrati u atmosferi u Beogradu zbog navijača koji stvaraju neverovatnu buku i pružaju ogromnu podršku domaćem timu.– Zvezda ima veliku prednost u odnosu na nas. Nekoliko utakmica u Evroligi bili su u ponoru, ali ih je publika vraćala. Moderni sport ne pamti da cela dvorana navija za Crvenu zvezdu, da bude ispunjena ultrasima, ljudima koji stoje i navijaju za svoju ekipu, a takav slučaj je i sa Partizanom. Teško je reći kakva bi situacija bila da mi imamo takve navijače – naveo je Mršić.Centar gostiju Miro Bilan očekuje tešku polufinalnu seriju.– Nismo u najboljoj formi, u kakvoj smo bili pre dva meseca. Moraćemo da ponovimo naše najbolje partije da bismo parirali odličnoj Zvezdi. Moramo da držimo dobar ritam svih 40 minuta, uz dobru odbranu, to je put u pohodu na pobedu – zaključio je Bilan.


Opet uzimam Millera jer on živi za ovakve utakmice a pun Pionir je njemu poseban motiv .


Link to comment
Share on other sites

Granica za kartone u bet365 naman city - din. Kiev je 2.5. Ima li netko misljenje kakvomo ovome. Dali je to malo preniska granica i isplati li ju se odigrati.

Kof je 1.6

 

WOW granica je stvarno niska, mislim da niža za Ligu Prvaka teško može biti. Sudac je solidan, a razlog glavni mislim da je rezultatski vjerojatno riješena utakmica.

 

Jedino u slučaju da gosti povedu možemo vidjeti neku nervozu i veću kartonijadu, a ako bude X ili ako City to rano riješi teško će biti puno kartona, ali opet 3 kartona nije puno i čak i kada se igra korektno, za neki start neiskusniji igrači mogu dobiti kartona i sl.

Link to comment
Share on other sites

 

Double trouble 

CZBeogr(1.ut)-Cedevita 1 1,35 

Miller Q.(-13,5+)-CZv-Ced vise 1,85 

kv. 2,30   SS SRETNO SVIMA 

Trener Cedevite Veljko Mršić ističe da veoma respektuje Crvenu zvezdu koja, uz Partizan, kako je rekao, imao nešto što nema nijedan klub u Evropi – toliki broj vatrenih navijača.– Čestitam Zvezdi na dobrim igrama ove sezone u Evroligi. Dolazimo da odigramo dobru utakmicu, a prvi put u istoriji ABA lige u plej-ofu se sastaju dve ekipe iz Top16 faze Evrolige i to sve svemu govori da će biti jako dobro i zanimljivo. Želimo da se vratimo u Zagreb sa pobedom.Mršić je kazao da njegovi igrači misle samo na bitku na terenu, bez obzira na priče o učesniku Evrolige naredne sezone.– Mi smo sportisti i mislimo samo na teren. Ostvarili smo cilj, želimo da napravimo najveći uspeh. Šta će biti to je politika.Prema njegovim rečima biće teško igrati u atmosferi u Beogradu zbog navijača koji stvaraju neverovatnu buku i pružaju ogromnu podršku domaćem timu.– Zvezda ima veliku prednost u odnosu na nas. Nekoliko utakmica u Evroligi bili su u ponoru, ali ih je publika vraćala. Moderni sport ne pamti da cela dvorana navija za Crvenu zvezdu, da bude ispunjena ultrasima, ljudima koji stoje i navijaju za svoju ekipu, a takav slučaj je i sa Partizanom. Teško je reći kakva bi situacija bila da mi imamo takve navijače – naveo je Mršić.Centar gostiju Miro Bilan očekuje tešku polufinalnu seriju.– Nismo u najboljoj formi, u kakvoj smo bili pre dva meseca. Moraćemo da ponovimo naše najbolje partije da bismo parirali odličnoj Zvezdi. Moramo da držimo dobar ritam svih 40 minuta, uz dobru odbranu, to je put u pohodu na pobedu – zaključio je Bilan.

Opet uzimam Millera jer on živi za ovakve utakmice a pun Pionir je njemu poseban motiv .

 

http://www.telegraf.rs/sport/2047184-kvinsi-miler-povredjen-u-tuci-ispred-nocnog-kluba-u-beogradu Miler povređen u tuči ispred noćnog kluba u Beogradu? Nezvanično je Zvezdin košarkaš povredio ruku, ali bi trebalo da bude u konkurenciji za tim. Košarkaš Crvene zvezde  Miler je ušao u sukob sa nepoznatom grupom mladića ispred kluba Brankov u nedelju uveče i tom prilikom je doživeo povrede ruke.

Sta sad nemogu vjerovat...valjda proradi prkos pa odigra kako zna ili ga sacuvaju a nemogu vjerovat.

Link to comment
Share on other sites

Jučer 100%-tni učinak,idemo dalje u istom ritmu.

 

Čudi me kako nitko nije pisao o kartonima na utakmici Atletico-PSV,sudi Clattenburg koji zna podijeliti dosta kartona,recimo da u jednoj Premier ligi u kojoj znamo koliko malo kartona pada ima prosjek cca 3 kartona što i nije malo za Premiership,dok u LP ima prosjek od 4,3 kartona u zadnjih 6 utakmica.

U prvoj utakmici su bila 3 žuta,a 2 su uzrokovala i taj jedan crveni karton.

Rezultat je itekako aktivan,teško da aktivniji može biti,u prvoj utakmici je Atletico odigrao dobro i bio je bolja momčad na terenu no ipak ni s igračem više neko vrijeme nisu uspijeli zabiti.

Danas su opravdano veliki favoriti no PSV nije momčad koju treba olako opisat,znaju oni itekako igrati nogomet i mogli bi pružiti dobar otpor Diegovim ratnicima večeras.

Nekako me osjećaj vuče da bi ovdje moglo biti svašta,ali u ovoj utakmici nema šanse da bih igrao protiv Atletica pa su mi tako kartoni najbolja opcija.

 

Obe ekipe dočekuju ovu veliku utakmicu u dobrom raspoloženju,Atletico u nizu od 4 pobjede sa samo jednim primljenim pogotkom dok PSV ne zna za poraz u zadnjih 7,a imaju 5 pobjeda,prošlo kolo su pak remizirali sa Heerenveen-om doma ali na njihovu sreću Ajax je također kiksao.

 

BET365 daje granicu od 4,5 kartona te 1,80 za okladu da će biti više od te granice.

Ono što se meni najviše sviđa je granica koja je postavljena samo za Atletico,a to je 1,5 što smatram stvarno niskom granicom i baš me iznenadila,znamo svi kako grubo može Atletico odigrati kada je to potrebno,a mislim da će to večeras biti.

Atletico igra doma i sigurno će preuzeti inicijativu,a PSV-ovi brzanci koji posjeduju i dobru  tehniku  iz kontri i polukontri mogu predstavljati veliku opasnost po gol Atletica i sigurno će biti nužan po koji grub start.

 

Znači tip je sljedeći: Atletico over 1,5 kartona (1.72).

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use