Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda, 09.03.2016.


Celt

Srijeda 9.3.  

50 glasova

  1. 1. Zenit - Benfica

  2. 2. Chelsea - PSG



Recommended Posts

Jedan zanimljiv tip koji sam pronašao pa da i to objavim za danas: PSK nudi granicu od 49,5% posjeda lopte na Chelsea,kvota je 1.85  i za over i under te granice.

E sad pošto Chelsea svakako nije poznat po posjedu dok PSG itekako zna dobro odigrati na posjed i sakriti loptu svojim protivnicima,iza Barce i Bayerna što se toga tiče mislim da je PSG na trećem mjestu u Europi.

PSG je navikao napadati u Ligue 1 dok Chelsea i kad napada nije to Bog zna koji posjed,većinom je to iz kontri,polukontri...itd

U prvoj utakmici PSG je imao 61% dok je Chelsea ostao na slabih 39%.

PSG je u daleko boljoj formi i pokazali su puno više ove sezone od Chelsea,LP im je glavni cilj i nakon pozitivnog rezultata u prvoj utakmici ovdje maximalno motivirani i samopouzdani stižu po prolazak dalje.

Chelsea je digao svoju formu u zadnje vrijeme no i dalje tu ima oscilacija kao što je zadnji meč protiv Stoke-a koji su odigrali 1:1.

Istina je da ako Chelsea ne zabije brzo morat će se otvorit i napasti maksimalno što bi im moglo doprinjeti posjedu no nije PSG mačak u vreći ili ti ga neki 20-plasirani Premierligaš pa da se zabije u svoj šesnaesterac i pusti Chelsea da radi što hoće..

 

TIP:1 (manje od 49,5% posjeda)

 

Odličan prijedlog! 

 

Pogledao sam granice u drugim kladionicama i evo kako to izgleda:

 

Dakle u ozbiljnijim kladionicama posjed lopte Chelsea postavljen je na 46,5%! 

 

Oni koji su se par puta kladili na posjed dobro znaju koliko i 1% može značiti te koliko vremena pred kraj utakmice treba jednoj ekipi da poveća posjed za 1%, tako da mi se ova razlika od čak 3% u margini posjeda lopte...

 

k7KgDzH.png

 

Puno toga će ovisiti o kretanje rezultata, ali oni koji bi se kladili na posjed Chelsea neka uzmu over 46,5% kod Unibeta a opet, oni koji misle da će PSG imati veći posjed lopte nek uzmu under 49,5% Chelsea kod PSK-a. 

 

U nekim, i to ne tako nerealnim situacijama, obje oklade mogu biti dobitne ;)

Link to comment
Share on other sites

Odličan prijedlog! 

 

Pogledao sam granice u drugim kladionicama i evo kako to izgleda:

 

Dakle u ozbiljnijim kladionicama posjed lopte Chelsea postavljen je na 46,5%! 

 

Oni koji su se par puta kladili na posjed dobro znaju koliko i 1% može značiti te koliko vremena pred kraj utakmice treba jednoj ekipi da poveća posjed za 1%, tako da mi se ova razlika od čak 3% u margini posjeda lopte...

 

k7KgDzH.png

 

Puno toga će ovisiti o kretanje rezultata, ali oni koji bi se kladili na posjed Chelsea neka uzmu over 46,5% kod Unibeta a opet, oni koji misle da će PSG imati veći posjed lopte nek uzmu under 49,5% Chelsea kod PSK-a. 

 

U nekim, i to ne tako nerealnim situacijama, obje oklade mogu biti dobitne ;)

 

U favorit kladionici je 53.5 %

Edited by Goksim
Link to comment
Share on other sites

U favorit kladionici je 53.5 %

 

Bolje kod Unibeta, ako se može birati jer nema MT-a niti poreza pa ti nije isto 1,75 kod unibet gdje na 100kn dobiješ 175kn ili kod Favorita tj. Fortune gdje na 100kn, kada se odbije porez i MT, dobiješ 150,00kn.

 

Dakle 25kn manje, ali na 100kn. Da je ulog 1.000kn, onda je 250kn manje. Nekome puno, nekome malo ali ako se igra svaki dan, i 25kn ostavljati bezveze dnevno je glupo, a kamoli ako se okreću veći iznosi.

 

 

Btw. jako zanimljivo da je koef. na više kartona za Chelsea - PSG o ćemu sam ranije pisao narastao. 

 

Ja i dalje ostajem pri svojem, a vidjet ćemo što će biti...

 

jwkIuVT.png

Link to comment
Share on other sites

Goks, imas li kakvo misljenje za kartone Zenit - Benfika... Po meni, mogla bi biti tvrda utakmica, kao i prosla... Cisto sumnjam da ce Benfika igrati otvoreniju tekmu, mslm da bi mogli cuvati taj gol prednosti... Oni su ionako dosta grubi, tako da ocekujem od njih barem 3 ili 4 kartona najmanje, a takodje, i od zenita barem oko 3 kartona. Presijecanje kontri i slicno... Mislim da bi granica od 5 kartona morala ici u over... A i sudac, nije neki koji bas dopusta grubu igru... Pozdrav...

Link to comment
Share on other sites

Siroki Brijeg - Mladost DK 1 1,45

Na programu je prva utakmica kupa BiH i mislim da ce siroki doci do prednosti (mozda I dvocifrene) I otici mirno na uzvrat I proci u naredno kolo. Koeficijent je sasvim pristojan a bio bi sigurno manji ali kladionice sigurno racunaju na umor igraca sirokog jer su imali tesku utakmicu za vikend protiv zrinjskog. Osobno sam bio na toj utakmici I mislim da se nisu toliko potrosili da nebi ovo danas dobili kako sam vec rekao I sa dva gola razlike. Sto se tice Mladosti gledao sam I njih u Mostaru I oni se uglavnom brane sa malo ambicija prema naprijed, tako kad prime jedan gol pokusaju se malo otvoriti I uglavnom dobiju I drugi gol. Siroki je sa dva poraza u prvenstvu izgubio korak sa vodecima I za ocekivati je da ce pokusati izlaz u europu pokusati traziti preko kupa, mada s obzirom na igracki kadar koji posjeduju po meni nisu jos za otpisivanje ni u prvenstvu.

 

23. minuta i bet365 nudi 1.10 na Široki, neznam razlog ali dobro je  :D  :D  :D

Link to comment
Share on other sites

Goks, imas li kakvo misljenje za kartone Zenit - Benfika... Po meni, mogla bi biti tvrda utakmica, kao i prosla... Cisto sumnjam da ce Benfika igrati otvoreniju tekmu, mslm da bi mogli cuvati taj gol prednosti... Oni su ionako dosta grubi, tako da ocekujem od njih barem 3 ili 4 kartona najmanje, a takodje, i od zenita barem oko 3 kartona. Presijecanje kontri i slicno... Mislim da bi granica od 5 kartona morala ici u over... A i sudac, nije neki koji bas dopusta grubu igru... Pozdrav...

 

Benfici nedostaje cijeli zadnji red,cijeli. Uzeli su iz druge momčadi stopere...Ako kome može pomoći....

Link to comment
Share on other sites

Goks, imas li kakvo misljenje za kartone Zenit - Benfika... Po meni, mogla bi biti tvrda utakmica, kao i prosla... Cisto sumnjam da ce Benfika igrati otvoreniju tekmu, mslm da bi mogli cuvati taj gol prednosti... Oni su ionako dosta grubi, tako da ocekujem od njih barem 3 ili 4 kartona najmanje, a takodje, i od zenita barem oko 3 kartona. Presijecanje kontri i slicno... Mislim da bi granica od 5 kartona morala ici u over... A i sudac, nije neki koji bas dopusta grubu igru... Pozdrav...

 

Očekujem dosta kartona u obje utakmice. Radi se u uzvratima, imamo aktivne rezultate i veliki ulog za sve četiri momčadi. Suci solidni, moglo je i bolje ali i gore...

 

Btw.

 

mislim da je ovo jako zanimljiv prijedlog, i da bi bilo jako pametno, za one koji očekuju više kartona, ispratiti:

 

Ovo se može uplatiti samo kod Bet at home kladionice (koja inaće daje i 100€ Welcome Bonusa - na prvu uplatu)

 

q2KEQxL.png

 

Zašto mi se ovo sviđa? 

 

Zato jer kartone gledaju sumarno. Dakle, da bi npr. prošao over 5,5 kartona na svakoj od navedenih utakmica, potrebno je da bude barem 6 kartona. Ovdje je potrebno da na ove dvije današnje utakmice Lige Prvaka ukupno bude 11+ kartona. Neovisno o tome dali će na prvoj utakmici biti 10 kartona, a na drugoj 1, ili će se proporcionalnije rasporediti...

 

Budući da očekujem velik broj kartona, ova razrada mi se jako sviđa, jer npr. u prvoj utakmici nije nemoguće da vidimo 7-8 kartona, a onda u drugoj čekamo samo 3-4 kartona. Također, ako i u prvoj utakmici npr. budu četiri kartona, oklada nije gubitna te je listić i dalje aktivan, ali naravno treba veći broj kartona u drugoj utakmici.

 

Oklada koja garantira da ste u igri do kraja :D i koja se meni čini kao najpametniji bet od svih do sad, pa možda čak i bolja od doublea koji sam igrao (over 4,5 kartona na obje utakmice) jer ako će biti over 4,5 kartona na obje utakmice ogromne su šanse da će ova oklada isto proći (a ukupni koef. je bolji). Međutim može se desiti da bude 11+ kartona a da double over 4,5 kartona ne prođe, iako nadam se win-win scenariju.

 

Bet-at-home ima svoje prednosti, pogotovo kada su ovakve specijalne oklade u pitanju, te ponekad neke greške. Ako se netko sjeća npr. over 1,5 kartona u 1.pol. su imali 4,20 mislim prije par mjeseci, pa se lijepo zaradilo...

 

Uglavnom, moja preporuka za ispratiti...

 

Mišljenja dobrodošla :)

Link to comment
Share on other sites

Očekujem dosta kartona u obje utakmice. Radi se u uzvratima, imamo aktivne rezultate i veliki ulog za sve četiri momčadi. Suci solidni, moglo je i bolje ali i gore...

 

Btw.

 

mislim da je ovo jako zanimljiv prijedlog, i da bi bilo jako pametno, za one koji očekuju više kartona, ispratiti:

 

Ovo se može uplatiti samo kod Bet at home kladionice (koja inaće daje i 100€ Welcome Bonusa - na prvu uplatu)

 

q2KEQxL.png

 

Zašto mi se ovo sviđa? 

 

Zato jer kartone gledaju sumarno. Dakle, da bi npr. prošao over 5,5 kartona na svakoj od navedenih utakmica, potrebno je da bude barem 6 kartona. Ovdje je potrebno da na ove dvije današnje utakmice Lige Prvaka ukupno bude 11+ kartona. Neovisno o tome dali će na prvoj utakmici biti 10 kartona, a na drugoj 1, ili će se proporcionalnije rasporediti...

 

Budući da očekujem velik broj kartona, ova razrada mi se jako sviđa, jer npr. u prvoj utakmici nije nemoguće da vidimo 7-8 kartona, a onda u drugoj čekamo samo 3-4 kartona. Također, ako i u prvoj utakmici npr. budu četiri kartona, oklada nije gubitna te je listić i dalje aktivan, ali naravno treba veći broj kartona u drugoj utakmici.

 

Oklada koja garantira da ste u igri do kraja :D i koja se meni čini kao najpametniji bet od svih do sad, pa možda čak i bolja od doublea koji sam igrao (over 4,5 kartona na obje utakmice) jer ako će biti over 4,5 kartona na obje utakmice ogromne su šanse da će ova oklada isto proći (a ukupni koef. je bolji). Međutim može se desiti da bude 11+ kartona a da double over 4,5 kartona ne prođe, iako nadam se win-win scenariju.

 

Bet-at-home ima svoje prednosti, pogotovo kada su ovakve specijalne oklade u pitanju, te ponekad neke greške. Ako se netko sjeća npr. over 1,5 kartona u 1.pol. su imali 4,20 mislim prije par mjeseci, pa se lijepo zaradilo...

 

Uglavnom, moja preporuka za ispratiti...

 

Mišljenja dobrodošla :)

podvlacim , na derbiju benfice i zenita u prvoj je bilo 8 tako da danas ocekujem slicno bar 6  minimalac, a i psga vidim na 5 bar ;D pogotovo nakon ibrine izjave da celzijevi igraci igraju kao curice moglo bi bitii vatreno 

Link to comment
Share on other sites

Očekujem dosta kartona u obje utakmice. Radi se u uzvratima, imamo aktivne rezultate i veliki ulog za sve četiri momčadi. Suci solidni, moglo je i bolje ali i gore...

 

Btw.

 

mislim da je ovo jako zanimljiv prijedlog, i da bi bilo jako pametno, za one koji očekuju više kartona, ispratiti:

 

Ovo se može uplatiti samo kod Bet at home kladionice (koja inaće daje i 100€ Welcome Bonusa - na prvu uplatu)

 

q2KEQxL.png

 

Zašto mi se ovo sviđa? 

 

Zato jer kartone gledaju sumarno. Dakle, da bi npr. prošao over 5,5 kartona na svakoj od navedenih utakmica, potrebno je da bude barem 6 kartona. Ovdje je potrebno da na ove dvije današnje utakmice Lige Prvaka ukupno bude 11+ kartona. Neovisno o tome dali će na prvoj utakmici biti 10 kartona, a na drugoj 1, ili će se proporcionalnije rasporediti...

 

Budući da očekujem velik broj kartona, ova razrada mi se jako sviđa, jer npr. u prvoj utakmici nije nemoguće da vidimo 7-8 kartona, a onda u drugoj čekamo samo 3-4 kartona. Također, ako i u prvoj utakmici npr. budu četiri kartona, oklada nije gubitna te je listić i dalje aktivan, ali naravno treba veći broj kartona u drugoj utakmici.

 

Oklada koja garantira da ste u igri do kraja :D i koja se meni čini kao najpametniji bet od svih do sad, pa možda čak i bolja od doublea koji sam igrao (over 4,5 kartona na obje utakmice) jer ako će biti over 4,5 kartona na obje utakmice ogromne su šanse da će ova oklada isto proći (a ukupni koef. je bolji). Međutim može se desiti da bude 11+ kartona a da double over 4,5 kartona ne prođe, iako nadam se win-win scenariju.

 

Bet-at-home ima svoje prednosti, pogotovo kada su ovakve specijalne oklade u pitanju, te ponekad neke greške. Ako se netko sjeća npr. over 1,5 kartona u 1.pol. su imali 4,20 mislim prije par mjeseci, pa se lijepo zaradilo...

 

Uglavnom, moja preporuka za ispratiti...

 

Mišljenja dobrodošla :)

Dobar pick a i kvota. Ovo se moze kombinovati dodatno sa kartonima/kornerima/golovima ili drugim tipovima sa obe utakmice sto je super!

Link to comment
Share on other sites

Očekujem dosta kartona u obje utakmice. Radi se u uzvratima, imamo aktivne rezultate i veliki ulog za sve četiri momčadi. Suci solidni, moglo je i bolje ali i gore...

 

Btw.

 

mislim da je ovo jako zanimljiv prijedlog, i da bi bilo jako pametno, za one koji očekuju više kartona, ispratiti:

 

Ovo se može uplatiti samo kod Bet at home kladionice (koja inaće daje i 100€ Welcome Bonusa - na prvu uplatu)

 

q2KEQxL.png

 

 

Moram se nadovezati jer me ovo stvarno zainteresiralo i mislim da se radi o odličnoj okladi. Nije logično da je bookmakerima izglednije da će biti manje od 10,5 kartona, a sa druge strane daju manje koeficijente da će biti više od 5,5 kartona na svakoj utakmici. 

 

To je sasvim kontradiktorno, pogotovo jer više od 5,5 kartona ne mora nužno značiti da će biti točno 6 kartona, već se može desiti i utakmica sa npr. 10 kartona (premija na okladu) jer u tom slučaju imamo 95% pogođenu okladu...

 

Dakle izglednije im je da će na svakoj utakmici biti barem 6 kartona, ali im je sa druge strane vjerojatnije da će biti manje od 10,5 kartona, na obje utakmice zajedno :D 

 

yA52QTS.png

 

Što reći nego volim takve kladionice i bookmakere ;)

 

Sretno tko prati a mislim da će nas biti... 

Link to comment
Share on other sites

Konstantin-FMP

 

Jel neko od vas ima vise informacija oko ovog meca? Navodno, Konstantin u finansijskim problemima i bez Velickovica tako da im kao jedini play ostaje Stojacic. Takodje, u prvom mecu ove sezone FMP porazen bas protiv njih kod kuce pa ce biti i motiva vise za revans

 

Kvota na FMP 1.80 a i dalje je u padu

 

Ko zna nesto o ovom, neka pise...

Kvota sa 1.80 na 1.25 trenutno... steta sto ovo nisam jutros ispratio :(

http://www.betexplorer.com/basketball/serbia/first-league/konstantin-fmp-beograd/Mm2JogYK/

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use