Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 12.02.2016.


JackieJack

Recommended Posts

Benfica - Porto

 

Cekao sam ovaj derbi ko pismo iz vojske. Najveci okrsaj Portugalske lige, tzv "O Classico" uvek bude sve samo ne obicna ligaska utakmica. Uvek su prisutne tenzije medju rivalima, gine se za svaku loptu i svaki bod. Ove sezone je Benfica bolja, trenutno su prvi sa 6 bodova vise od Porta. Ovo je sansa za oba tima da urade nesto povodom prvog mesta, Benfica da napravi jos vecu razliku u bodovima a Porto da eventualno prepolovi razliku na 3 boda. 

Prvi derbi je dobio Porto kod kuce i igraci Benfice ce sigurno hteti revans za onaj poraz. Portugalci igraju veoma brz i atraktivan fudbal, a sa onakvim tempom sigurno ce biti puno faulova. Benfica vazi za favorita na ovom mecu posto kladionice nude 2.05-2.15, kvota je i dalje u padu. Ovo je uglavnom zbog dobrih partija BEnfice kod kuce a bogami i  slabijih partija Porta u gositma gde su gubili od puno slabijih timova.

Sudi Artur Soares Dias. Njega se secam zato sto je bio zaduzen i za prvi derbi izmedju ova dva tima u septembru i tada sam isto ovo igrao vise kartona na jaci ulog. Na tom mecu je pokazao 8 kartona i veoma je dobro odradio svoj posao. Mislim da nema nacina da se drugacije kontrolise tempo igre u ovakvim velikim utakmicama gde ce sigurno atmosfera biti vatrena, pogotovo u drugom delu igre. Ocekujem puno kartona ovde a sa sudijom poput Diasa koji ima veoma zavidan prosek mislim da je pravo vreme da ponovo idem na jak ulog na vise kartona. 

Prosek sudije mozete proveriti na ovom linku: 
http://int.soccerway.com/referees/artur-manuel-ribeiro-soares-dias/48071/matches/.

Veoma sam siguran u vise kartona ovde i misljenja sam da bi se ovakav tip morao ispratiti pod ovakvim okolnostima. 

Bet365 je  upravo izbacio kartone u ponudi: 


mgyho.jpg

Ocekivao sam granicu od 6.5 kartona ali moze ici i preko 7.5. WH ima i nesto "sigurniju ponudu" za one koji hoce nizu granicu:

6GpBq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Benfica - Porto

 

Cekao sam ovaj derbi ko pismo iz vojske. Najveci okrsaj Portugalske lige, tzv "O Classico" uvek bude sve samo ne obicna ligaska utakmica. Uvek su prisutne tenzije medju rivalima, gine se za svaku loptu i svaki bod. Ove sezone je Benfica bolja, trenutno su prvi sa 6 bodova vise od Porta. Ovo je sansa za oba tima da urade nesto povodom prvog mesta, Benfica da napravi jos vecu razliku u bodovima a Porto da eventualno prepolovi razliku na 3 boda. 

Prvi derbi je dobio Porto kod kuce i igraci Benfice ce sigurno hteti revans za onaj poraz. Portugalci igraju veoma brz i atraktivan fudbal, a sa onakvim tempom sigurno ce biti puno faulova. Benfica vazi za favorita na ovom mecu posto kladionice nude 2.05-2.15, kvota je i dalje u padu. Ovo je uglavnom zbog dobrih partija BEnfice kod kuce a bogami i  slabijih partija Porta u gositma gde su gubili od puno slabijih timova.

Sudi Artur Soares Dias. Njega se secam zato sto je bio zaduzen i za prvi derbi izmedju ova dva tima u septembru i tada sam isto ovo igrao vise kartona na jaci ulog. Na tom mecu je pokazao 8 kartona i veoma je dobro odradio svoj posao. Mislim da nema nacina da se drugacije kontrolise tempo igre u ovakvim velikim utakmicama gde ce sigurno atmosfera biti vatrena, pogotovo u drugom delu igre. Ocekujem puno kartona ovde a sa sudijom poput Diasa koji ima veoma zavidan prosek mislim da je pravo vreme da ponovo idem na jak ulog na vise kartona. 

Prosek sudije mozete proveriti na ovom linku: http://int.soccerway.com/referees/artur-manuel-ribeiro-soares-dias/48071/matches/.

Veoma sam siguran u vise kartona ovde i misljenja sam da bi se ovakav tip morao ispratiti pod ovakvim okolnostima. 

Bet365 je  upravo izbacio kartone u ponudi: 

mgyho.jpg

Ocekivao sam granicu od 6.5 kartona ali moze ici i preko 7.5. WH ima i nesto "sigurniju ponudu" za one koji hoce nizu granicu:

6GpBq.jpg

 

Apsolutno se slažem sa svim navedenim i također očekujem kartonijadu i zanimljivu utakmicu. Ako Porto ovo izgubi usudio bi se reći da ispada iz utrke za naslov. U slučaju pobjede pak zakompilicirao bi znatno situaciju, dakle ulog je ogroman, veliki rivalitet, dobar sudac...

 

Samo mala napomena, over 6 total match cards je 1,53 međutim tu se crveni karton računa kao jedan karton. Dakle total match cards broji broj kartona, neovisno o boji. 

William Hill u ponudi ima i over 6,5 kartona odnosno ver 65 booking points, gdje crveni karton vrijedi dva kartona, kao što smo i naviknuli. Ovo je daleko najsigurnija opcija, međutim koeficijent je samo 1,36.

 

pUkY8A4.png

 

Za one sklonije riziku, usporedio sam ponudu u više kladionica i trenutno Unibet daje najviše 2,02 za over 7,5 kartona. Naravno, crveni vrijedi 2 kartona. Ovo napominjem jer je koeficijent da će bit icrveni karotn oko 2,10 te šanse za isključenje nekog igrača nisu zanemarive, dapaće...

 

FPrcU1W.png

 

S obzirom na osjetnu razliku u koeficijentu mislim da ću čak odabrati i riskantiniju varijantu. Drugdje je over 7,5 kartona oko 1,70 a vjerujem da će i unibet u petak popodne imati taj koeficijent... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ovaj petak je čak nogometno dosta bogat, jer osim portugalskog derbija Benfica - Porto, u akciju se vraćaju i igrači u HNL-u (za one koji prate). Tu su i tradicionalni susreti petkom u ligama petice, pa evo i mojih analiza.

 

U Primeri dvoboj začelja u kojem očekujem vrlo zanimljiv susret sa dosta pogodaka i dinamičnom igrom

 

Sporting Gijon - Rayo Vallecano

 

U Serie A, Roma odlazi na gostovanje kod momčadi koja se bori za opstanak, a u posljednje vrijeme nikome nije lagani protivnik pogotovo na domaćem terenu.

 

Capri - AS Roma

 

Također već je postavljena nagradna igra za subotu, pa požurite sa svojim TIP-ovima. Sretno! - ovdje

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno se slažem sa svim navedenim i također očekujem kartonijadu i zanimljivu utakmicu. Ako Porto ovo izgubi usudio bi se reći da ispada iz utrke za naslov. U slučaju pobjede pak zakompilicirao bi znatno situaciju, dakle ulog je ogroman, veliki rivalitet, dobar sudac...

 

Samo mala napomena, over 6 total match cards je 1,53 međutim tu se crveni karton računa kao jedan karton. Dakle total match cards broji broj kartona, neovisno o boji. 

William Hill u ponudi ima i over 6,5 kartona odnosno ver 65 booking points, gdje crveni karton vrijedi dva kartona, kao što smo i naviknuli. Ovo je daleko najsigurnija opcija, međutim koeficijent je samo 1,36.

 

pUkY8A4.png

 

Za one sklonije riziku, usporedio sam ponudu u više kladionica i trenutno Unibet daje najviše 2,02 za over 7,5 kartona. Naravno, crveni vrijedi 2 kartona. Ovo napominjem jer je koeficijent da će bit icrveni karotn oko 2,10 te šanse za isključenje nekog igrača nisu zanemarive, dapaće...

 

FPrcU1W.png

 

S obzirom na osjetnu razliku u koeficijentu mislim da ću čak odabrati i riskantiniju varijantu. Drugdje je over 7,5 kartona oko 1,70 a vjerujem da će i unibet u petak popodne imati taj koeficijent... ;)

Hvala Goks na update-u. unibet je kasnije izbacio kvote ali tek kakve. Uzeo sam ovaj over po kvoti 2.02 bez razmisljanja i povezao sa dvoznakom na Romu. Ima puno drugih derbija na meniju tokom vikenda, moramo se aktivirati i odabrati par izglednih pickova. Imam osecaj da ce ovaj vikend biti dobar :)

Za one koji prate, evo jos par predloga iz tenisa za danas koje sam odigrao:

Rojer/Tecau-Muller/Zimonjic over 20.5 @2.05 marathonbet

 

Petzschner/Peya-Inglot/Lidstedt over 21 @1.88 marathonbet

V.Williams-Sevastova over 8.5 first set @1.64 marathonbet 

Link to comment
Share on other sites

Skijaški skokovi (odnosno letovi ovoga tjedna)

http://www.svijetkladjenja.com/forum/topic/3839-vikersund/

 

 

Središnja utakmica je danas svakako Benfica - Porto i mislim da bi svaki ljubitelj nogometa koji večeras planira pogledati neku utakmicu ovo svakako trebao pogledati...

 

Budući da smo o tome već pisali evo još par, danas brzinskih, prijedloga. Pripremam neke stvari i gledam neke podatke za vikend, podijelim sve na vrijeme ;)

Očekujem isto i od drugih :)

 

Dakle danas i španjolci počinju...

 

Gijon - Vallacano

 

Granica od 5,5 kartona mi se čini premala, sudac je solidan, drugdje su granice preko 6,0. E sad, nadam se da neće završiti za nekoga 5-0 kao u ponedjeljak...

 

mLePGTF.png

Link to comment
Share on other sites

Skijaški skokovi (odnosno letovi ovoga tjedna)

http://www.svijetkladjenja.com/forum/topic/3839-vikersund/

 

 

Središnja utakmica je danas svakako Benfica - Porto i mislim da bi svaki ljubitelj nogometa koji večeras planira pogledati neku utakmicu ovo svakako trebao pogledati...

 

Evo jedan riskantniji prijedlog za ovu utakmicu iz William Hill ponude.

 

Susreti Benfice i Porta, uz brdo kartona, izuzetnmo često znaju obilovati i velikim brojem kornera budući da ekipe igru temelje na krilima te naravno ubacivanjima a često i pucaju iz daljine, što od bloka ili uz obranu vratara zna završiti u korneru.

I statistički Porto ove sezone dobiva čak 7,81 kornera po utakmici (najviše u ligi) , a i Benfica nije loša sa svojih 5,29 kornera po utakmici nije loša.

 

Ako bi radili broj taj prosjek bi bio preko 13 kornera.

 

NetBet daje čak 1,70 za over 9,5 kornera, što mi se ukoliko sve ranije navedeno uzmemo u obzir čini kao jako mala granica.

 

ocl2LsG.png

 

Spominjao sam i riskantniju okladu koja mi se stvarno sviđa a to je da će na utakmici biti više od 6 kartona te više od 12 kornera. Naravno, ovo nije lagano pogoditi ali za niži ulog mislim da je dobra oklada pogotovo jer je koeficijent izdašan...

 

RTtDpLK.png

Link to comment
Share on other sites

Mainz-Schalke X2 (1.40)

 

Obe ekipe su vezale dvije pobjede u Bundesligi bez primljenog pogotka,Mainz je slvadao Borussiu M. sa 1:0 te u prošlom kolu Hannover također sa 1:0 dok su njihovi današnji protivnici Schalke prvo pobijedili Darmstadt sa 2:0 te u prošlom kolu u derbiju slavili protiv Wolfsburga 3:0.

 

Upravo ova zadnja pobjeda Schalke-a mi daje najveći razlog za ovaj tip,Schalke je dosta oscilirao tokom sezone i mislim da je ova pobjeda kakva takva prekretnica,Schalke je meni osobno draga ekipa i već 2-3 sezone tu nastupaju manje više isti igrači te je to jedna solidna uigrana momčad koja po mom mišljenju može više od trenutnih rezultata,sa podrškom svojih navijača kakvu imaju iza sebe svašta je moguće.

 

Mainz nije izgubio zadnje 4 prvenstvene utakmice na domaćem terenu(3 pobjede,1 remi) dok Schalke kao gost igra toplo hladno,pobjede pa izgube pa remiziraju...sve u svemu solidni su na gostujućim terenima.

 

Ova utakmica je važna za obe ekipe jer ih na tablici dijele samo 3 boda,Schalke je 4. poziciji sa 33 boda,a Mainz na 7. sa 30 bodova,dakle preostaje im borba za Europska mjesta koja je jako zgusnuta trenutno u Bundesligi.

 

Mainz-u danas nema udarne igle,glavnog napadača Muta,osim njega još je tu par izostanaka,gosti također imaju problema sa ozljedama pogotovo u obrani no što je tu je,oni ipak imaju nešto širu i kvalitetniju klupu od Mainza te će sigurno te izostanka lakše nadoknaditi.

 

Ovaj dvoznak mi je jako dobra opcija,kvota na Schalke je već u padu,pozz i sretno.

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan, evo danas imam jedan tip koji po meni mora proći...

Naime, radi se o meču Nadala i Lorenzija u Buenos Airesu. Na taj meč sam očekivao granicu gemova od nekih 17.5, međutim ona je stavljena na 19.5 što ću igrati manje jer sam prošlo ljeto imao prilike gledati ovog talijanskog veterana uživo u Umagu protiv Trevisana, i da nisam okrenuo glavu na drugi teren gdje su igrali Rosol i Džumhur vjerojatno bi mi počela curiti krv iz očiju :D ,kao da je igrao sa krumpirima, a ne teniskim lopticama... drugi put u Portorožu sam ga gledao u parovima i na tvrdoj podlozi isto je slao krumpire, što jedan od najboljih returnera svih vremena i boga zemlje na touru obožava... Nadal je krenuo pobjedom protiv Monaca koji se poslije ozljede vratio dok je Lorenzi u tri seta slavio protiv domaćeg igrača isto solidnog zemljaša Schwartzmanna... Vjerujem da je ovo jednosmjerna ulica i da će veliki Rafa danas pokazati moć protiv ovog 34-godišnjeg talijanskog veterana... Znači...

 

 

Nadal- Lorenzi manje od 19.5. gemova 1.85 @SS

 

Sretno tko prati :D

Link to comment
Share on other sites

Poz evo gox je zaključao forum iz razloga što imam nekakav info pa da podjelim sa svima sad bet je dao 1.38 na split protiv gkk šibenika radi se o a1 lizi hrvatskoj
Osim što je split jači imam informacije da je dosta igrača sbk uplatilo kontra sebe tako da 1 na max ako ko želi neka isprati nemam nikakvu analizu osim što znam da ovo split uzima jer je hrvatska u pitaju pa se radi ko sta oće

Link to comment
Share on other sites

Također jos bi predlozio nesto a to pobjeda kaštela protiv ivanica objašnjavati situaciju ne smijem jer bi ko imalo prati otkrio o kome se radi a to nebi bilo oke ugl probajte singlirat dvicu po kvotu 3.1 a čak i osigurat xom samo jedan od razloga cu vam navest da je ivanic druga najgora domacinska momcad lige po bodovima

Link to comment
Share on other sites

Jako mi se dopada ponuda iz tenisa za danas, osim onog vec postavljenog ima jos par veoma dobrih singla koji bi mogli propratiti:

Zverev - Monfils, Zverev uzima set @2.20 pinnacle

 

Ovo je stvarno value koji moram uzeti, mislim 2.20 na "samo" uzima set na Zvereva je malo previse, covek je ovaj turnir dosad odradio jako dobro. Sinoc je dobio onaj dug mec protiv Simona i pokazao pravu zrelost iako je 10+ god mladji od njega, veoma strpljivo je cekao svoje break sanse i iskoristio ih kako treba. Monfils ce danas po meni davati jos vise sansi za brejk nego Simon juce, one poznate oscilacija u igri Gaela su i dalje prisutne ove sezone. AO je doduse odradio poprilicno dobro, ali nakon toga ona blaga povreda ga ja malo omela u pobednickom nizu, svi bolji serveri su mu uzimali set ili cak i pobedu u zadnjih par utakmica. Roger Vasselin u 2 seta, Coric izgubio ali uzeo set. Zverev je podjednako dobar server a uz to jako dobar u dugim razmenama kojih ce danas biti sigurno. Podloga je relativno brza i ocekujem brzo resavanje poena. Kao alternativnu opciju, preporucujem vise gemova.

Lajovic - Thiem, Lajovic @3.56 marathonbet

 

Ovo je isto super kvota na tenisera koji je izbacio Isnera u proslom kolu. Lajovic je jedan od onih tenisera koji znaju podjednako dobro odraditi hard i sljaku. Danas za protivnika ima nesto mladjeg Thiema, koji ruku na srce i nije bas brilijirao na ovom turniru. Jeste dobio prva 2 kola, ali u po 3 seta. Ako je jedan Ellias uspeo ugroziti pobedu Thiema onda ce Lajovic sigurno praviti puno vece probleme. Lajovic je sjajno odigrao protiv Isnera, pre toga resio prvo kolo u  2 seta. Deluje kao da je uhvatio pravi ritam i mislim da moze danas proci Thiema cija toplo-hladno forma daje prostora za iznenadjenje. 3.56 nije mala stvar, kvota je u padu. Ovo cu uzeti na neka 3 unita bez razmisljanja. Opet, za one koji jure "sigurnije" opcije, LAjovic uzima set je ono sto bih preporucio. 

 

Klizan - Bautista over 22.5 @2.05 marathonbet

 

Klizan je neprepoznatljiv zadnje 2 nedelje na hardu. On je igrac za sljaku i svi ga znamo kao takvog, no partije koje pruza prvo na turniru u Sofiji pa sada i u Roterdamu su stvarno u kontinuitetu. Priredio nam je puno iznenadnjenja, recimo u proslom kolu protiv Baghdatisa u 2 seta. To niko nije ocekivao. Samopouzdanje mu je na visokom nivou i sigurno nece danas pokleknuti protiv Bautiste. Bautista sa druge strane posle titule u Sofiji u Roterdamu deluje pomalo umorno. Sousa u 3 seta pa onda Vesely u 3 seta pokazuje da vise ne moze lako resavati meceve, pogotovo ne protiv ovako dobro raspolozenog Klizana. Klizan je u Sofiji izgubio od Troickog u polufinalu u 3 seta. Mislim da moze danas do seta, a mozda i do pobede. Ova 2 tenisera su igrali pre manje od mesec dana na AO i mec je isao u 5 seta. Mislim da je over 22.5 izgledan i da ovo prolazi.

Link to comment
Share on other sites

Također jos bi predlozio nesto a to pobjeda kaštela protiv ivanica objašnjavati situaciju ne smijem jer bi ko imalo prati otkrio o kome se radi a to nebi bilo oke ugl probajte singlirat dvicu po kvotu 3.1 a čak i osigurat xom samo jedan od razloga cu vam navest da je ivanic druga najgora domacinska momcad lige po bodovima

nez od kud ti taj info,al ivanic je doveo miškovića iz maribora i tu ti je još lukacec prošle god u ppd zagreb i probat ce napravit sve da ostanu i ligi,prošlo kolo dobili u gostima favoriziranu dubravu..jesu loši doma al to su gubili utakmice(1/2razlike) u zadnjih desetak minuta gdje su se sami  pobjedivali (promaseni ziceeri,tehnicke pogreske).

kastela u gostima uzela samo bodove karlovcu i medvešcaku koji uz moslavinu sigurno ispadaju i najgore ekipe lige..kastela je domačinska ekipa koja godinama odigrava utakmice u nedelju navečer i tako uzimaju bodove jer dosta igraca iz drugih ekipa nema volje a neki zbog posla putovat cijelu nedelju..ne kazem da ivanic sigurno dobiva al ima vece sanse nego kastela..sretno

Link to comment
Share on other sites

KOŠARKA

UKRAINE  FBU Superleague

15:00 Kryvbas - VolinBasket Lutsk  H1/-29.5 (1.83) 91:60 WINNN

 

Bez obzira što se ovdje radi o dvoboju prve i zadnje ekipe na tablici i bez obzira što su odigrali dva međusobna susreta prošle godine gdje je prvo Kryvbas dobio kod kuće sa 32 razlike a drugu u gostima 36 razlike, ovo ću odigrati malo opreznije. Uglavnom očekujem preko dvadeset razlike za Kryvbas a nadam se da mogu i više. Kako god da je…ovo moram odigrati. 

 

 

NOGOMET

France National

20:30 Strasbourg – Sedan  GG (2.75) 2:0 LOSE

 

Strasbourg već 14 kola nije odigrao oba daju gol, Sedan je tri susreta bez ove opcije. Od 15 međusobnih susreta 11 puta su odigrali oba daju gol. Inače je Strasbourg prvi a Sedan 14. Po ovoj super kvoti ovo se mora odigrati.

 

 

RUKOMET

SPAIN Liga Asobal

20:45 Teucro – Adelma  1 (1.45) 30:30 LOSE

 

Ovdje se nema što puno analizirati, odigrali su devet međusobnih susreta i uvijek je domaća ekipa pobjeđivala. Možda je kvota manja ali može se vezati eventualno uz neki par.

 

 

ODBOJKA

SERBIA Liga Women

18:00 Crvena zvezda W - Zeleznicar W  1 (1.83) 2:3 LOSE

 

Dvoboj ekipa pri dnu tablice, sedme protiv osmih. Ni ovdje nemam puno što za analizirati, zadnjih 11 međusobnih Zvezda sve dobila. Što se domaćih utakmica tiče, odigrali su pet susreta od kojih su dva puta dobili 3:0 i tri puta po 3:1.

 

 

RUKOMET

BIH Premijer Liga

20:00 Sarajevo - Celik Zenica  61.5+ (1.85) 35:30 WINNN

 

Iako su igrači Sarajeva trinaesti na tablici a gostišesti, kladionice nude oko 1.25 na pobjedu domaće ekipe. Kao što je svojstveno za bosanski nogomet tako je i kod rukometa, uglavnom domaće ekipe pobjeđuju. Gledano malo u zadnjih deset kola što se ove margine tiče Sarajevo je četiri puta a Čelik pet puta išao preko zadane margine. Što se međusobnih susreta tiče odigrali su tri utakmice i sve tri je dobila ekipa Čelika od toga su dva puta odigrali preko ove margine. Kao gore navedeni par i ovo uzimam bez većeg rizika.

 

 

RUKOMET

SLOVENIA 1. NLB Liga

18:30 Ribnica - Trimo Trebnje  1 (1.53) 34:32 WINNN

 

Susret dvaju susjeda na tablici, Ribnica je deveta a Trimo osmi. Trenutna forma je na strani gostiju koji nemaju već četiri susreta poraz(dvije pobjede i remi kući, te su dobili zadnji Slovan u gostima). Ribnica je iskreno imala teže suparnike zadnjih par kola, ekipe s vrha. U zadnjih devet godina su odigrali 17 međusobnih susreta od toga je samo jednom gostujuća ekipa slavila i dva puta su odigrali remi. Zadnju utakmicu su odigrali prošle godine u devetom mjesecu kad je Trimo bio domaćin i nije bio favorit i na kraju je dobio rezultatom 29:28. Iako je u međusobnim omjerima skor na strani ekipe Trimo 9-2-6 mišljenja sam da će ovo Ribnica dobiti.

 

 

FLOORBALL

FINLAND Salibandyliiga

17:00 SSV Helsinki – SalBa  11.5+ (1.72) 15:3 WINNN

17:30 Indians – Oilers  11.5+ (1.66) 2:8 LOSE

 

Inače tko ne zna o čemu se radi ovo je hokej na parketu gdje uglavnom vladaju finci i šveđani. Pošto malo duže pratim ovaj sport u prvi plan sam stavio finsku ligu upravo zbog efikasnosti dok su mi šveđani pomalo škrti što se golova tiče. Prvi susret, Helsinki je dosta visoko na četvrtom mjestu dok se gostujuća ekipa bori za ostanak u ligi. Zadnji susret su odigrali 8:8 a prije toga Helsinki je dobio prvo kući 12:7 te u gostima 3:10. Drugi susret igraju deveta ekipa protiv treće. Kad bi trebao birati između ova dva para izabrao bih ovaj drugi jer mi je i statistički izgledniji. Zadnjih pet međusobnih je završilo u zbroju golova…15, 13, 15, 17 i 13.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use