Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 3.2.2016.


crnamamba

Recommended Posts

I dalje se nastavlja bogati program kroz tjedan u europskim natjecanjima...

 

Inter nakon teškog poraza u gradskom derbiju dočekuje Chievo i nada se pobjedi kako bi prekinuo negativni niz

 

Inter - Chievo

 

Vrlo zanimljivi susret igra se na Goodisonu gdje u goste dolazi najveći potrošač u ovom prijelaznom roku (u Engleskoj), a Everton je več dugo bez pobjede u Premier League.

 

Everton - Newcastle

 

 

I danas smo odlučili postaviti NAGRADNU IGRU zbog vrlo dobre ponude. Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Hokej KHL     15:00

 

Mettalurg Magnitogorsk - CSKA Moscow       under 4.5 @2.10 bet365

 

1:3 Wiiin

Kao očekivano jedan odličan hokej sa malo golova,zadnji je pao 3 sekunde prije kraja u praznu mrežu....  :D

 

Ovo je jedan od derbija ovoga dana u KHL-u. Sastaju se 2 ekipa na istoku (Mettalurg) sa prvom ekipom na zapadu(CSKA).

Očekuje se jak defanzivan hokej. Oba kluba jako dobro igraju obranu, zato po mojem mišljenju bit če malo golova.

 

 

Kao zanimljivost u Unibetu je za over4.5  kvota 2.02

Pa ko voli surebet neka stavi neku veču lovu

Naravno ko ima obe dve kladionice  ;)

Link to comment
Share on other sites

KOŠARKA

CHINA CBA

12:35 Zhejiang Guangsha – Shandong  1 (2.15)  138:134 WINNN

12:35 Bayi Rockets – Shanghai  2 (2.70)  74:78 WINNN

 

Prva utakmica je dvoboj šeste i četvrte ekipe na tablici. Domaća ekipa igra toplo-hladno u zadnje vrijeme dok gosti u zadnjih deset utakmica imaju devet pobjeda. Zanimljivo je kod ovog susreta da su se međusobno sastali devet puta i uvijek je domaća ekipa dobila.

Druga utakmica, domaći Bayi je jedina ekipa u ligi koja nema nijednog stranca u rosteru pa su zbog toga najneatraktivniji klub u ligi, ujedno su i predzadnji na tablici. Jedino što ovu ekipu krasi a što ostale ekipe ne prakticiraju toliko to je obrana. Naime iako su toliko loši ipak svoje protivnike često limitiraju ispod 100 koševa a poznato je da kinezi laganini prebacuju tu brojku. Problem je napad jer rijetko kad prebace stotku a razlog je upravo što nemaju nijednog stranca u ekipi. S druge strane Shanghai ima dva vrlo dobra igrača A.J.Price i Bernard James te se ističe domaći igrač Xiaoyu Liu. Trenutno su trinaesti na tablici i imaju samo četiri pobjede od 18 odigranih u gostima. Jednostavno Shanghaiu paše današnji protivnik jer svih pet međusobnih susreta su dobili i to sa osjetnom razlikom tako da vrijedi probati ovo odigrati.

 

ODBOJKA

RUSSIA Superleague

14:00 Novosibirsk – Kemerovo  1 (1.83) 3:0 WINNN

 

U zadnjih pet godina odigrali su 21 međusobni susret i ekipa Novosibirska je dobila 19 susreta od toga 11 u nizu. Devet puta su ih dobili rezultatom 3:0, osam puta 3:1, te dva puta 3:2. Deset domaćih susreta devet pobjeda šest puta rezultatom 3:0. Nadam se da baš danas Kemerevo neće iznenaditi.

Link to comment
Share on other sites

Lazio - Napoli over 4.5 kartona

Bet365 i ostale klade drže dosta nisku granicu za kartone. Lazio je ekipa koja mi je osobno sinonim za ostru i prljavu igru dok Napoli u gostima isto nije nesto pretjerano korektna momcad. Ne ocekujem neko pretjetano gazenje sa Napolikeve strane iako u zadnje vrijeme trpaju nemilice, al ne moze se svaku tekmu tek tako zabijati 3-5 komada. Tu je sudac Irrati koji ima prosjek preko 5 kartona po utakmici i statisticki ova oklada jako dobro stoji. No dajmo statistiku na stranu, nebi bilo prvi put da statistika pada u vodu. Zna li neko nesto vise od sucu, ima li mozda velik prag tolerancije, puno price prije dijeljenja kartona ili sl?

Link to comment
Share on other sites

 

Vrlo zanimljivi susret igra se na Goodisonu gdje u goste dolazi najveći potrošač u ovom prijelaznom roku (u Engleskoj), a Everton je več dugo bez pobjede u Premier League.

 

Everton - Newcastle

 

 

Mislim da ćemo danas imati prilike gledati odličnu utakmicu. Meni je danas glavni bet da Everton pobjeđuje jedno poluvrijeme (najsigurnija opcija). Igraju dobro a ono što je zaista zanimljiv podatak jest da zadnjih 5 domaćih utakmica u Premiershipu nisu slavili. Sumnjam da će se taj niz nastaviti, pogotovo jer je gost Newcastle koji nema najbolju obranu.

 

Uz to gledao sam par utakmica Evertona i igraju dosta dobro ali ih rezultati ne maze, npr. i sa Swanseom su bili barem ravnopravan ako ne i bolji tim pa su izgubili. Mislim da se danas vraćaju na pobjedničke staze...

Link to comment
Share on other sites

Lazio - Napoli over 4.5 kartona

Bet365 i ostale klade drže dosta nisku granicu za kartone. Lazio je ekipa koja mi je osobno sinonim za ostru i prljavu igru dok Napoli u gostima isto nije nesto pretjerano korektna momcad. Ne ocekujem neko pretjetano gazenje sa Napolikeve strane iako u zadnje vrijeme trpaju nemilice, al ne moze se svaku tekmu tek tako zabijati 3-5 komada. Tu je sudac Irrati koji ima prosjek preko 5 kartona po utakmici i statisticki ova oklada jako dobro stoji. No dajmo statistiku na stranu, nebi bilo prvi put da statistika pada u vodu. Zna li neko nesto vise od sucu, ima li mozda velik prag tolerancije, puno price prije dijeljenja kartona ili sl?

Moje misljenje je da bi eventualni minus ovoj okladi moglo biti to sto je lazio zadnjih par utakmica stvarno zaradivao kartone masovne,bilo zutih ili crvenih i vrijeme je da se oni jednu utakmicu smire,ali naravno 4.5 je uvijek prijvatljiva granica makar sudac nije po mom ukusu,po meni ima dosta boljih utakmica za odigrati na kartone a o tome cu malo kasnije

Link to comment
Share on other sites

Danas idem na kartone i ova 3 singla. Isto preporucujem neki sistem 2/3 na srednji ulog:

Barcelona - Valencia over 55 booking points @1.80 WilliamHill

 

Polufinale Spanskog kupa nam donosi prvi mec izmedju Barcelone i Valencie. Barcelona ce veceras biti domacin na Camp Nou i zasigurno je veliki favorit, ali kvota 1.10 na Barcu je preterano niska, ipak se radi o kup utakmici. Od Barce ocekujem da odmori barem 2-3 glavna igraca, napokon su se odmakli od Atletica i sada imaju 3 poena vise u ligi. Isto tako, blizi se veoma bitan susret Lige Sampiona protiv Arsenala. Barca ratuje na 3 fronta, sasvim sigurno imaju kapaciteta i tim za tako nesto no Luis Enrique ako je malo pametan zna da igraci ne mogu pruziti svoj maximum ukoliko su umorni. Valencia sa druge strane neprepoznatljiva u ligi ove godine. Mogu reci da imaju jako losu sezonu pozadi sebe i da im je verovatno ovajkup jedina sansa da  nesto probaju osvojiti ove sezone. Da se razumemo, ne govorim ovde o pobedi Valencie protiv Barce, nego o verovatnoj motivaciji igraca gostiju. Igraju protiv trenutno najboljeg tima lige koji je u strasnoj formi. Valencia ce probati izvuci sto bolji ili ti sto manje los rezultat ne bi li kod kuce mogli iznenaditi. Osim toga, Valencia je uvek bila nezgodan protvnik Barceloni. Utakmicu sudu Ignacio Iglesias Villanueva ciji je prosek veoma dobar. Cesti crveni kartoni a i veliki broj zutih uliva mi nadu. Radi se o derbi mecu sigurno ce biti tenzija i sigurno ce biti taktickih faulova, pogotovo sa strane Valencie ne bi li se neutralizovale brze kontre Barcelone. Mislim da su 6 kartona veoma izgledan bet ovde.

 

Frosinone - Bologna over 6 cards @2.25 WilliamHill

 

Ukratko, Frosionone i pad forme protiv Bologne koja izgleda trenutno puno bolje i manje vise stoji sigurno na sredini tabele. To je i cilj ekipa njihovog kalibra. Frosinone hvata zadnje vozove u ovakvim utakmicama. U rizicnoj su zoni i ako misle uraditi nesto moraju veceras dobiti ovo kod kuce. I jedni i drugi znaju odigrati prljavo. Frosinone do duse nesto smireniji tim kod kuce sto se kartona tice, dok je Bologna uvek prljav tim u gostima. U prvoj utakmici smo videli cak 9 kartona, verujem da cemo deo te atmosfere videti ponovo ovde i da ce ponovo biti kartona. Andrea Gervasoni je pravi covek za to, ima veoma zavidan prosek ove sezone. U zadnjih 10 ligaskih utakmica 7 puta je pokazivao 7 ili vise kartona. Mislim da je ovo malo rizicniji izbor, ali ako kartoni krenu onda prolazi bilo da je over 6.5 ili over 6 kartona.

 

Fiorentina - Carpi under 45 booking points @2.25 WilliamHill

 

I na kraju Fiorentina docekuje Carpi. Da budem iskren, ocekujem lagan trijumf Fiorentine i mislim da ce se utakmica manje-vise resiti do 60 min. Carpi deluje uzasno, gledao sam ih kod kuce protiv Palerma, nigde veze, nepovezana dodavanja, igraju na duge lopte, nema tu neke bolje organizacije igre koja moze zapretiti Fiorentini koja igra veoma efikasan napadacki fudbal. Ako uspeju povesti 2:0 do poluvremena onda ce se tenzije spustiti i ne bi trebalo biti previse grube igre. Carpi sa ovakvim impotentnim napadom ne moze biti ozbiljna pretnja.

Angelo Cervellera ce suditi ovaj mec. Jedan je od arbitra koji je "tezak" na kartonima i ima veoma nizak prosek. WilliamHill nudi 2.25 na manje od 45 BP. Moze se reci da je ovo rizican pick posto su Italijani u pitanju, ali sta je tu je, prosek sudija je veoma bitan i cesto puta zna biti profitabilan. Slican slucaj je bio kod Deportiva u ponedeljak, to sam singlirao i nisam se pokajao. Nadam se da ce i Carvallera biti na nivou svog proseka veceras. 

Sretno!
 

Link to comment
Share on other sites

18:30 Frosinone Bologna crveni karton 3.50 William Hill

Ukratko,sudac Gervasoni koji je usao u formu sa ksrtonima u zadnje vrijeme,pogotovo crvenih.Frosinoneu gori bitan im je svaki bod pogotovo doma,nisu vec dugo nekoga dobili i danas ce biti pogotovo napaljeni protiv Bologne koja je u zavidnoj formi,slabo gube..danas ocekujem napet i agresivan prvi mec uz mnogo borbe i zustrine i za pocetak cu odigrati ovo kao singl

Link to comment
Share on other sites

18:30 Frosinone Bologna crveni karton 3.50 William Hill

Ukratko,sudac Gervasoni koji je usao u formu sa ksrtonima u zadnje vrijeme,pogotovo crvenih.Frosinoneu gori bitan im je svaki bod pogotovo doma,nisu vec dugo nekoga dobili i danas ce biti pogotovo napaljeni protiv Bologne koja je u zavidnoj formi,slabo gube..danas ocekujem napet i agresivan prvi mec uz mnogo borbe i zustrine i za pocetak cu odigrati ovo kao singl

po svemu videnom ovdje nedostaje samo pogodak da bi ovaj tip prosao gledajuci kako su se pobili u prvom poluvremenu

Link to comment
Share on other sites

Nakon prolaska Frosinonea predlazem vam sljedece oklade koje sam ja singlirao u navedenim kladionicama:

20:45 Fiorentina - Carpi vise od 9.5 kornera  1.71   unibet

 

Ocekujem jednu napadacku igru Fiorentine,docekuju Carpi koji se bori za opstanak dok su domacini jos uvijek u utrci za mjesta koje vode u LP sto je njihov glavni cilj posto ne vjerujem da pored ovakvog Napolija i Juventusa mogu uzet Scudetto.Obje krecu u formaciji 3-5-2 sto je izrazito povoljno za ovaj tip posto ce biti vise mjesta za krila i njihove prodore te samim time ubace koji dosta cesto rezultiraju kornerima.Ove dvije ekipe nedavno su se susrele u kupu gdje je bilo taman 10 kornera ako se ne varam,nesto slicno ocekujem i danas pogotovo ako jedna ili druga momcad rano zabiju posto ce se onda utakmica otvoriti 

20:45 Fiorentina - Carpi over 4.5 cards  1.76  UNIBET

 

Iako sudi Cervellera koji mi nije bas omiljen sudac posto dosta cesto zna imati utakmice gdje sudi sve i svasta a onda neke druge gdje pusta grubu igru morao sam uzeti ovaj tip samo iz razloga njihove prosle utakmice gdje je Carpi izbacio Fiorentine iz kupa upravo na ovom stadionu.U toj utakmici vidjeli smo 9 zutih i 2 crvena.Danas ne ocekujem bas takav scenarij,ali opet osjecaj me nekako vuce da zbog situacijai pozicija na tablici te tog njihovog proslog susreta mozemo ocekivati musku igru,gdje nece biti popustanja te se nadam da cemo sveukupno vidjeti barem 5 kartona sto mi se cini sasvim razmuljivo uzevsi u obzir sve navedeno

 

20:45 Inter - Chievo over 5.5 cards 1.66 bet365

 

Ja sam jos ranije uplatio ovaj tip ali vi koji imate William Hill imate ovo po 1.73 ali necemo se pacovit zbog 0.5.Ovaj tip baziram na cinjenici sto ocekujem napaljene domacine,domacine koji ce sigurno htjeti isprati gorak okus nakon sto su izgubili od Milana sa 3:0,svi znamo sto im se desilo,imali su penal za izjednacenje,sudac nije dao crveni Alexu i nakon toga blitzkrieg i nakraju je ispalo razbijanje od strane Milana,danas ponovno pred domacom publikom mislim da ce dati sve od sebe i da ce Mancini nabrijati svoje igrace.Chievo je domacinima tradicionalno tezak i nespretan protivnik,obje momcadi su u losoj formi i primili su dosta pogodaka zadnje vrijeme.Sudi Paolo Valeri,takoder jedna od drazih sudaca posto se ne libi pokazati crveni a i relativno dosta zutih po susretu pokazuje,nerijetko je to bilo i po 8-9 zutih sto je stvarno velika granica.Posto ocekujem nabrijani Inter,ocekujem da ce gosti odgovoriti na isti nacin i uz ovakvog suca nadam se nekakvoj utakmici kao sto su ju odigrali Lazio - Chievo nedavno

 

20:45 Juventus - Genoa over 4.5 cards  1.66 unibet 

 

Ovo je iskljucivo na osjecaj.Genoa uhvatila kakvu takvu formu i nije izgubila 4 utakmice u nizu,jos uvijek su tu oko zone za ispadanje tako da i oni moraju ubirati bodove gdje god stignu.S druge strane Juveov niz nikako da stane,vise niti ne brojim koliko pobjeda zaredom imaju te ce sigurno danas stvarati ogroman pritisak na goste.Juve inace zna i ovakve ajmo reci slabije utakmice odigrati zustro,ne libe se njihovi igraci dobiti zuti te jos jedan razlog zasto sam odigrao ovo je na osnovu njihovih susreta gdje je u zadnje vrijeme gotovo svaka utakmica isla preko ove granice.Sudac je Russo koji nije darezljiv na kartonima ali eto kazem vise na osjecaj nego na nekakve statistike

 

20:45 Juventus - Genoa penal da 3.0 William Hill

Singl na manji ulog.Ukoliko Juve bude igrao kao inace ocekujem da potisne Genou u svoj sesnaesterac gdje ocekujem dosta akcije i zbivanja tako da je uvijek moguce nekakvo saplitanje ili igranje rukom.Takoder nevjerojatan podatak u njihovih zadnjih 5 utakmica na 4 je bio penal,tako da vam i to nesto govori i od specijalnih oklada ova mi se nekako najvise dopada



 

Link to comment
Share on other sites

Nakon prolaska Frosinonea predlazem vam sljedece oklade koje sam ja singlirao u navedenim kladionicama:

20:45 Fiorentina - Carpi vise od 9.5 kornera  1.71   unibet

 

Ocekujem jednu napadacku igru Fiorentine,docekuju Carpi koji se bori za opstanak dok su domacini jos uvijek u utrci za mjesta koje vode u LP sto je njihov glavni cilj posto ne vjerujem da pored ovakvog Napolija i Juventusa mogu uzet Scudetto.Obje krecu u formaciji 3-5-2 sto je izrazito povoljno za ovaj tip posto ce biti vise mjesta za krila i njihove prodore te samim time ubace koji dosta cesto rezultiraju kornerima.Ove dvije ekipe nedavno su se susrele u kupu gdje je bilo taman 10 kornera ako se ne varam,nesto slicno ocekujem i danas pogotovo ako jedna ili druga momcad rano zabiju posto ce se onda utakmica otvoriti 

20:45 Fiorentina - Carpi over 4.5 cards  1.76  UNIBET

 

Iako sudi Cervellera koji mi nije bas omiljen sudac posto dosta cesto zna imati utakmice gdje sudi sve i svasta a onda neke druge gdje pusta grubu igru morao sam uzeti ovaj tip samo iz razloga njihove prosle utakmice gdje je Carpi izbacio Fiorentine iz kupa upravo na ovom stadionu.U toj utakmici vidjeli smo 9 zutih i 2 crvena.Danas ne ocekujem bas takav scenarij,ali opet osjecaj me nekako vuce da zbog situacijai pozicija na tablici te tog njihovog proslog susreta mozemo ocekivati musku igru,gdje nece biti popustanja te se nadam da cemo sveukupno vidjeti barem 5 kartona sto mi se cini sasvim razmuljivo uzevsi u obzir sve navedeno

 

20:45 Inter - Chievo over 5.5 cards 1.66 bet365

 

Ja sam jos ranije uplatio ovaj tip ali vi koji imate William Hill imate ovo po 1.73 ali necemo se pacovit zbog 0.5.Ovaj tip baziram na cinjenici sto ocekujem napaljene domacine,domacine koji ce sigurno htjeti isprati gorak okus nakon sto su izgubili od Milana sa 3:0,svi znamo sto im se desilo,imali su penal za izjednacenje,sudac nije dao crveni Alexu i nakon toga blitzkrieg i nakraju je ispalo razbijanje od strane Milana,danas ponovno pred domacom publikom mislim da ce dati sve od sebe i da ce Mancini nabrijati svoje igrace.Chievo je domacinima tradicionalno tezak i nespretan protivnik,obje momcadi su u losoj formi i primili su dosta pogodaka zadnje vrijeme.Sudi Paolo Valeri,takoder jedna od drazih sudaca posto se ne libi pokazati crveni a i relativno dosta zutih po susretu pokazuje,nerijetko je to bilo i po 8-9 zutih sto je stvarno velika granica.Posto ocekujem nabrijani Inter,ocekujem da ce gosti odgovoriti na isti nacin i uz ovakvog suca nadam se nekakvoj utakmici kao sto su ju odigrali Lazio - Chievo nedavno

 

20:45 Juventus - Genoa over 4.5 cards  1.66 unibet 

 

Ovo je iskljucivo na osjecaj.Genoa uhvatila kakvu takvu formu i nije izgubila 4 utakmice u nizu,jos uvijek su tu oko zone za ispadanje tako da i oni moraju ubirati bodove gdje god stignu.S druge strane Juveov niz nikako da stane,vise niti ne brojim koliko pobjeda zaredom imaju te ce sigurno danas stvarati ogroman pritisak na goste.Juve inace zna i ovakve ajmo reci slabije utakmice odigrati zustro,ne libe se njihovi igraci dobiti zuti te jos jedan razlog zasto sam odigrao ovo je na osnovu njihovih susreta gdje je u zadnje vrijeme gotovo svaka utakmica isla preko ove granice.Sudac je Russo koji nije darezljiv na kartonima ali eto kazem vise na osjecaj nego na nekakve statistike

 

20:45 Juventus - Genoa penal da 3.0 William Hill

Singl na manji ulog.Ukoliko Juve bude igrao kao inace ocekujem da potisne Genou u svoj sesnaesterac gdje ocekujem dosta akcije i zbivanja tako da je uvijek moguce nekakvo saplitanje ili igranje rukom.Takoder nevjerojatan podatak u njihovih zadnjih 5 utakmica na 4 je bio penal,tako da vam i to nesto govori i od specijalnih oklada ova mi se nekako najvise dopada

 

nevjerovatni talijani danas :D,samo jedan promaseni par,vrlo profitabilno kolo,steta da i penal nije upao ali i ovako je dobro

Link to comment
Share on other sites

Nakon prolaska Frosinonea predlazem vam sljedece oklade koje sam ja singlirao u navedenim kladionicama:

20:45 Fiorentina - Carpi vise od 9.5 kornera 1.71 unibet

Ocekujem jednu napadacku igru Fiorentine,docekuju Carpi koji se bori za opstanak dok su domacini jos uvijek u utrci za mjesta koje vode u LP sto je njihov glavni cilj posto ne vjerujem da pored ovakvog Napolija i Juventusa mogu uzet Scudetto.Obje krecu u formaciji 3-5-2 sto je izrazito povoljno za ovaj tip posto ce biti vise mjesta za krila i njihove prodore te samim time ubace koji dosta cesto rezultiraju kornerima.Ove dvije ekipe nedavno su se susrele u kupu gdje je bilo taman 10 kornera ako se ne varam,nesto slicno ocekujem i danas pogotovo ako jedna ili druga momcad rano zabiju posto ce se onda utakmica otvoriti

20:45 Fiorentina - Carpi over 4.5 cards 1.76 unibet

Iako sudi Cervellera koji mi nije bas omiljen sudac posto dosta cesto zna imati utakmice gdje sudi sve i svasta a onda neke druge gdje pusta grubu igru morao sam uzeti ovaj tip samo iz razloga njihove prosle utakmice gdje je Carpi izbacio Fiorentine iz kupa upravo na ovom stadionu.U toj utakmici vidjeli smo 9 zutih i 2 crvena.Danas ne ocekujem bas takav scenarij,ali opet osjecaj me nekako vuce da zbog situacijai pozicija na tablici te tog njihovog proslog susreta mozemo ocekivati musku igru,gdje nece biti popustanja te se nadam da cemo sveukupno vidjeti barem 5 kartona sto mi se cini sasvim razmuljivo uzevsi u obzir sve navedeno

20:45 Inter - Chievo over 5.5 cards 1.66 bet365

Ja sam jos ranije uplatio ovaj tip ali vi koji imate William Hill imate ovo po 1.73 ali necemo se pacovit zbog 0.5.Ovaj tip baziram na cinjenici sto ocekujem napaljene domacine,domacine koji ce sigurno htjeti isprati gorak okus nakon sto su izgubili od Milana sa 3:0,svi znamo sto im se desilo,imali su penal za izjednacenje,sudac nije dao crveni Alexu i nakon toga blitzkrieg i nakraju je ispalo razbijanje od strane Milana,danas ponovno pred domacom publikom mislim da ce dati sve od sebe i da ce Mancini nabrijati svoje igrace.Chievo je domacinima tradicionalno tezak i nespretan protivnik,obje momcadi su u losoj formi i primili su dosta pogodaka zadnje vrijeme.Sudi Paolo Valeri,takoder jedna od drazih sudaca posto se ne libi pokazati crveni a i relativno dosta zutih po susretu pokazuje,nerijetko je to bilo i po 8-9 zutih sto je stvarno velika granica.Posto ocekujem nabrijani Inter,ocekujem da ce gosti odgovoriti na isti nacin i uz ovakvog suca nadam se nekakvoj utakmici kao sto su ju odigrali Lazio - Chievo nedavno

20:45 Juventus - Genoa over 4.5 cards 1.66 unibet

Ovo je iskljucivo na osjecaj.Genoa uhvatila kakvu takvu formu i nije izgubila 4 utakmice u nizu,jos uvijek su tu oko zone za ispadanje tako da i oni moraju ubirati bodove gdje god stignu.S druge strane Juveov niz nikako da stane,vise niti ne brojim koliko pobjeda zaredom imaju te ce sigurno danas stvarati ogroman pritisak na goste.Juve inace zna i ovakve ajmo reci slabije utakmice odigrati zustro,ne libe se njihovi igraci dobiti zuti te jos jedan razlog zasto sam odigrao ovo je na osnovu njihovih susreta gdje je u zadnje vrijeme gotovo svaka utakmica isla preko ove granice.Sudac je Russo koji nije darezljiv na kartonima ali eto kazem vise na osjecaj nego na nekakve statistike

20:45 Juventus - Genoa penal da 3.0 William Hill

Singl na manji ulog.Ukoliko Juve bude igrao kao inace ocekujem da potisne Genou u svoj sesnaesterac gdje ocekujem dosta akcije i zbivanja tako da je uvijek moguce nekakvo saplitanje ili igranje rukom.Takoder nevjerojatan podatak u njihovih zadnjih 5 utakmica na 4 je bio penal,tako da vam i to nesto govori i od specijalnih oklada ova mi se nekako najvise dopada

Svaka čast
Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Real Betis - Mallorca - 1 (1.85) bet365 Real Betis će večeras na svom stadionu Benito Villamarin dočekati Mallorcu u sklopu šestog kola La Lige, nakon što su u posljednjem susretu ostvarili drugu pobjedu ove sezone. Nakon neuspješnog početka sezone, gdje nisu uspjeli pobijediti u prva tri susreta, Betis se vratio s dvije uzastopne pobjede u ligi i nada se da će nastaviti u tom ritmu. Mallorca dolazi u ovaj susret s dvije pobjede, jednim remijem i dva poraza u posljednjih pet utakmica. Ipak, njihov nedostatak konstantnosti i domaća prednost Betisa mogli bi predstavljati težak izazov za goste. Povijest međusobnih susreta ide u korist Betisa, koji je slavio u posljednjih pet okršaja protiv Mallorce, a dodatno su u seriji od 10 utakmica bez poraza protiv ovog protivnika. Na domaćem terenu Betis je izgubio samo dva puta protiv Mallorce od 2005. godine. Betis je u dobroj formi kod kuće, s nizom od pet utakmica bez poraza, od čega su pobijedili četiri. Posebno se ističe činjenica da su u dvije od posljednje tri utakmice na domaćem terenu sačuvali svoju mrežu, a u posljednje dvije utakmice postigli su po dva pogotka. S druge strane, Mallorca je sezonu otvorila porazom od 1-0 protiv Osasune na gostovanju, ali su se brzo oporavili minimalnom pobjedom protiv Leganesa. Ipak, njihov učinak protiv Betisa, posebno na gostujućem terenu, nije impresivan. Ozljede i izostanci Real Betis će večeras biti oslabljen neigranjem Williama Carvalha i Isca zbog ozljeda. Nastup Marca Bartre je također upitan zbog problema sa mišićima. Unatoč tome, ekipa Manuela Pellegrinija nije pretrpjela nove ozljede u posljednjem susretu protiv Getafea. Postoji mogućnost da se Johnny Cardoso vrati u sastav. Vitor Roque, koji je na posudbi iz Barcelone, nastavit će u početnom sastavu. Lo Celso, koji je zabio dva gola u posljednjem nastupu, ponovno će biti u prvoj postavi. Što se tiče Mallorce, Pablo Maffeo će sigurno propustiti utakmicu zbog ozljede mišića, dok su Siebe Van der Heyden i Javi Llabres pod velikim upitnikom. Toni Lato vraća se nakon suspenzije, no trener Arrasate bi mogao zadržati isti sastav koji je igrao protiv Real Sociedada. Jedina promjena mogla bi se dogoditi u napadu, gdje bi Muriqi, koji je zabio Real Madridu u prvom kolu, mogao zamijeniti Cylea Larina. Real Betis: Silva; Bellerin, Natan, Llorente, Perraud; Roca, Lo Celso, Altimira; Fornals, Roque, Ezzalzouli Mallorca: Roman; Sanchez, Raillo, Copete, Mojica; Costa, Mascarell; Navarro, Prats, Darder; Muriqi S obzirom na sve navedeno, očekuje se pobjeda Real Betisa u ovoj utakmici po kvoti 1.85 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Betis povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 23.9. u 10:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Double: 20:00h Real Madrid (košarka)  1,40 23:00h Minnesota Lynx ( wnba play off)    1,18                                                                                                                                                  (Koeficijenti 22.09.2024.g. u 19:15 CET)                                                                                       Koeficijenti su podložni promjenama Edit: Lost  
    • American Football - NFL Sunday, 22 Sep 2024, 19:00 bet365 LP!
    • Pozz svima, jedan double: 14:00h Ferencvaroš x2 (liga prvaka ž) 14:15h  Z.Zhang (tenis ATP Hanzhou) 1                                                              (Koeficijenti 22.9. u 13:55 CET)                                                   Koeficijenti su podložni promjenama EDIT: Isprike na kasnom postu,nisam stigao ranije. Won  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use