Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 23.1.2016


Ivan1998

Recommended Posts

otvaram topic cisto da neko ako ce pratiti da uhvati kvotu

dakle nesto se razmisljam probat

west ham-man.city 1 5.0 !!

dakle bilic je vec jednom rusio gradane ,zasto ne opet, znamo da west ham igra 120% protiv ovih velikana i kad vidim kvotu 5 ja ovo moram probat pa makar bilo 0;5 nemam posebnu analizu jer vecina sve znaju tako da ono idem cisto probat iskoristiti kvotu ,cak 1x nije losa kvota 2.1 ,nekako mi je value ovo nije wh tolko los da bude 5.0 na njih

Edit: 1X proslo skoro pa i 1 šteta ali profit je tu

Link to comment
Share on other sites

otvaram topic cisto da neko ako ce pratiti da uhvati kvotu

 dakle nesto se razmisljam probat 

west ham-man.city  1 5.0  !!

dakle bilic je vec jednom rusio gradane  ,zasto ne opet, znamo da west ham igra 120% protiv ovih velikana i kad vidim kvotu 5 ja ovo moram probat pa makar bilo 0;5  nemam posebnu analizu jer vecina sve znaju tako da ono idem cisto probat iskoristiti kvotu ,cak 1x nije losa kvota 2.1 ,nekako mi je value ovo nije wh tolko los da bude 5.0 na njih  

podrzavam ovo svakako, sve preko 3.5 u mojim ocima je value...

Biliceva momcad najteze igra utakmice gdje mora voditi igru i nesto pokusavati i kreirati... cim je protivnik taj koji ima posjed lopte, a oni cekaju i igraju na kontre (koje su im maestralne) njihove sanse rastu...

Link to comment
Share on other sites

FK Kolubara v Metalac Gornji 2 @ 1.72 bet365

 

Kolubara se natječe u 2. rangu srpskog nogometa i nalazi se na pretposljednjem 15 mjestu. Istina klubovi od 9-15 mjesta su u 2 boda al ipak Metalac je prvoligaš koji se nalazi na 11 mjestu tako da mislim da bi ovdje trebali doć do pobjede

 

Inter Zapresic v FK Teplice X2 @ 1.72 

 

Inter je 6. u našoj ligi. Iznenađujuće su dobri: Dosad su na pripremama odigrali 3 utakmice i imaju po 1 pobjedu 1 poraz i 1 remi. Teplice su 12. u češkoj prvoj ligi al Češka liga je dosta jača od naše i mislim da u ovoj utakmici ne može Inter bit favorit

 

SFM Senec v FC Vion Zlate Moravce 2 @ 1.80

 

Senec predzadnji u 2. slovačkoj s time da tamo imau dvije druge lige  a Zlate Moravce 10. u prvoj.

 

Grun Weiss Micheldorf v Admira Linz  1/1  @ 2

 

Grun Weiss Micheldorf njemački četvrtoligaš dok je Admira Linz Austrijski petoligaš. Trebala bi bit ogromna razlika u kvaliteti a i austrijanci su amateri a njemci  nebih baš rekao

 

FC Luka Koper v SV Horn  1 @ 2.25

 

iako Kopar dosad u pripremama je bio kanta za napucavanje interu rumunjima i belupu ipak protiv Austrijskog trećeligaša bi trebao doć do prve pobjede

 

 

FC Pisek v FK Pribram 2/2 @ 1.80

 

Pisek sredina treće a Pribram sredina prve češke lige

 

FK Senica v Hlucin 1/1 @ 1.72

 

Senica 7. u prvoj slovačkoj Hlucin 5. u češkoj trećoj ligi (dvije treće lige imaju)

Link to comment
Share on other sites

Monchengladbach-Dortmund

Tip: 1x @ 2,30 ❌

Odmah po završetku zimske stanke sastaju se dvije Borussie odnosno 4. i 2. momčad lige. Iako je teško prognozirat mečeve poslje pauza dojma sam da domaći imaju znatno više šanse nego im to kladionice davaju. Poznato je da je ovo za Dortmund jako neugodno gostovanje a i zadnji put su u Monchengladbachu pobijedili davne 2009. Istina je i to da je Dortmund prvu utakmicu ove sezone dobila 5:0 ali ovo je sasvim nova utakmica te 1x mi se čini i više nego dobra oklada kad već daju 2,30.

Link to comment
Share on other sites

Subotnja ponuda je izuzetno bogata pa krenimo na posao:

 

 

Skijanje - spust - žene:

Vonn - 1.

 

Koeficijent stvarno nije velik, ali ima i razloga za to. Jednostavno Vonn dominira ovom disciplinom a sada se bori za VKG i mora pobjeđivati ovakve utrke. Na treningu je bila prva sa 0,38 prednosti a sumnjam da je išla maksimalno. Dužina trening staze bila je 1:37:48 (vremenski) i mislim da bi u tih gotovo 100 sekundi trebala konkurenciju ostaviti barem za sekundu...

 

 

Srbija - Crna Gora 1 (vaterpolo) 

 

Mislim da je o Srbiji i cijelom ovom turniru već puno toga rečeno. Sumnjam da će Srbi izgub iti na domaćem terenu pred 16.000 ljudi. Imat će sigurno sudačku pomoć, ako će zatrebati, kvalitetniji su i mislim da ovo mogu i moraju riješiti u svoju korist.

 

 

Francuska - Hrvatska 1X

 

Hrvatska je odigrala odlične dvije utakmice, međutim i protivnici nisu bili niti približno na nivou jedne Frnacuske. Nemojte poletjeti i zaboraviti poraz od Slovenije od 15 razlike zbog ove dvije pobjede. Protiv Norveške smo slabo odigrali, a vjerujem da bi na tradicionalno neugodni Francuzi mogli napraviti puno problema. 

Oni su imali laganu utakmicu sa Bjelorusijom gdje su odmarali gotovo cijelu momčad. Ok, nije se niti Hrvatska previše potrošila, ali realno Francuska je kvalitetnija, bolje igra te će također mislim, u nekim situacijama, imati protekciju sudaca.

Link to comment
Share on other sites

Iako je danas fokus (barem u Hrvatskoj) na rukometu, ja se ipak držim nogometa...

 

Nakon što je Bayern slavio u prvom susretu u ovoj godini u Bundesligi, pred Dortmundom je imperativ pobjede, ukoliko ne žele da prvenstvo bude odlučeno već sada, a protivnik je vrlo težak - imenjak iz Monchengladbacha.

 

Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund 

 

Bilić ponovno ima sudar s velikanom i to onim kojeg je već srušio ove sezone, mogu li čekičari to ponoviti - saznati ćemo danas

 

West Ham - Manchester City

Link to comment
Share on other sites

Sunderla(zžk3,5)-AFCBourn sub 16:00 2,10 1,65

 

 

nisam gledao dalje ali svida mi se ova utakmica sto se tice kartona jer je to borba za opstanak 

 

Sunderlandu danas jako treba pobjeda gosti mu bjeze 6 bodova i za ocekivati je velike borbu gdje se sredstva nece birati 

 

sudac nam nije bas naklonjen zbog toga i imamo ovakvu granicu , no znao se i on razmahati te ocekujem o njega danas da strasti smiruje kartonima 

 

http://nr.soccerway.com/referees/roger-east/60836/

Link to comment
Share on other sites

Ja danas igram ova 3 para za jači ulog

Guigou M(-3,5+)-Hrv-Fra (23.01. 18:15)
Više
1,70  
Kopljar M.(-2,5+)-Hrv-Fra (23.01. 18:15)
Više
1,60  
Mamić M.(-1,5+)-Hrv-Fra (23.01. 18:15)
Manje
1,70

 

 

 

 

 

Nemam šta dodati ovdje

Guigou glavni strijelac,puca sedmerce i trebao bi bar 4 gola zabit

Kopljar šta reći ako nemože zabit 3 gola danas u ovakvoj utakmici

Mamić-teško da može tu do 2 gola neće imat toliku minutažu

Sretno

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim forumašima ;)

Napišem post i onda me izbaci, pa eto da ponovim...:D

Uganda-Zambija 3 gola manje @ 1.50

Goksim je pisao o tome africkom prvenstvu,pa da se ne ponavlja, Uganda prva tekma 2:2, dakle danas ih očekujem under, a Zambija je poznata baš po toj igri na manje golova, međusobno 5 tekmi samo zadnja bila over...zbog sveg spomenutog igram under...

M.Marič (3,5) under @ 1.70

Makedonce i Islanđane je uništio, no Francuska obrana je nešto drugo, iako pomlađeni fizički su jaki i teško će on tu do 4 lopte koje naravno mora pospremiti iza gola, uz to očekujem Brozoviča danas puno više u igri....jer Fizički jači Francuzi će Mariča sigurno puno više umoriti nego što su to činile repke do sada..

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan prijedlog za ovu utakmicu koja se igra u famoznih 13:45 :P ; Norwich-Liverpool zbr.žut.kartona  -3,5(1.85) ovo ću ovako probati na neki osjećaj i opće statističke podatke,ni Nowich,a ni Liverpool nisu agresivne ekipe,tj.nekorektne dapače Liverpool je možda i među najkorektnijim ekipama prvenstva,ako samo pogledate njihove nedavne susrete protiv Arsenala i Man.Uniteda vidjet ćete da je na utakmici protiv Arsenala bilo samo 2 kartona na utakmici i oba su dobili Liverpoolovi igrači dok je na susretu s Man.Unitedom također bilo samo 2 kartona od kojih su oba ovaj put dobili igrači Uniteda.Kada vidimo koliko malo je kartona bilo u jednim takvim derbijima,u situaciji kada se jedni bore za prvo mjesto,drugi za europske pozicije i tako to.

Norwich također nije nekorektna ekipa,na zadnjih 5 susreta koje su igrali samo je 1 završen sa preko 3 kartona.

Utakmice između ova dva kluba su uvijek zanimljive jer tu bude dosta golova i i igra se u jednoj takoreći prijateljskoj atmosferi,u prvom susretu ove sezone kada su na Anfieldu odigrali 1:1 bila su 3 kartona na utakmici.

 

Jedan od razloga ovom tipu je i sudac,a to je: Lee Mason,čini mi se kao dobar sudac za ovu utakmicu,ono što je sudio u PL sudio je korektno i nikad se nije razmahivao sa kartonima osim ako to nije nužno potrebno.

 

Oba tima imaju problema sa izostancima,što zbog ozljeda,što zbog umora ili nekog trećeg razloga nije ni bitno,iako se Norwich bori za opstanak i svaki bod mu je bitan kao i Liverpoolu koji se bori za Europske pozicije mislim da ovo neće biti posebno žustra tekma.

 

To je to zasad,tko ima online račun može uplatit,tko ne jbg :P

Link to comment
Share on other sites

Poštovanje

Tradicije su tu da se ruše ali ih uvijek vrijedi ispoštovati. S obzirom da je današnja ponuda bogata meni osobno nije ništa za igru. Ovo su samo zanimljivi prijedlozi pa ako nekog zanima može probati.

 

KOŠARKA

Greece Basket League

16:00 Kavala – Trikala  1 (1.83) 90:72 WINNN

Dvoboj zadnje i sedme ekipe na tablici. Tek dvije pobjede domaće ekipe u 14 odigranih kola, obije pobjede su ostvarene na domaćem terenu i to nad lošijim ekipama. Gostujuća ekipa igra u fazi toplo-hladno, znači pobjeda kući pa poraz u gostima i sve tako šest kola u nizu. Međusobni susreti ukazuju na moguću suradnju ova dva kluba iako su odigrali od 2008/10 četiri utakmice i jednu u 2015. godini i svih pet utakmica je uvijek dobila domaća ekipa.

 

KOŠARKA

Poland Ekstraklasa Women

18:00 Torun W - Wroclaw W  1 (2.25) 72:75 LOSE

Dvoboj sedme i četvrte ekipe na tablici. Igračice Wroclava su najbolja ekipa što se tiče utakmica na domaćem parketu dok su ipak na gostovanjima malo lošije ako se može tako reći jer od sedam gostovanja imaju četiri pobjede i tri poraza od koja su dva u produžecima. Domaće igračice su tu negdje zlatna sredina na obije strane. Ovdje se može probati na neko iznenađenje jer u zadnje dvije godine igračice Toruna su dobile sve tri međusobne utakmice od toga dvije u gostima, sa 18 i 2 koša razlike, te jednu kod kuće sa 23 razlike.

 

RUKOMET

Austria WHA Women

19:00 Stockerau W - Wr. Neustadt W  2 (1.90) 22:24 WINNN

Dvoboj treće i pete ekipe na tablici. Igračice Stockeraua su domaćinska ekipa i vrlo zanimljivo će biti hoće li gostujuće igračice održati tradiciju u međusobnim susretima i ostati neporažene. Naime u zadnjih šest godina odigrale su 11 međusobnih susreta i sve su dobile igračice Neustadta. Zadnja četiri susreta se može reći da su demolirale svoje protivnice.

 

ODBOJKA  

France Pro A Women

20:30 Beziers W - RC Cannes W  2 (1.83) 2:3 WINNN

Derbi kola, sastaju se prva i druga ekipa na tablici. Obije ekipe su na istom skoru 9-2 s tim da su domaće igračice tek bolje za koji set ako se pogleda taj segment igre. Ono što me je ovdje najviše privuklo to su njihovi međusobni susreti gdje su u zadnjih šest godina odigrale 16 utakmica i sve utakmice su dobile igračice Cannesa. Još jedna zanimljiva stvar je to što je 15 utakmica kvota na igračice Cannesa bila u rasponu od 1.00-1.07, tek je zadnju utakmicu koju su odigrale prije tri mjeseca kvota bila tek malo viša 1.10 a završilo je 3:2 u setovima. Što se samih setova tiče, 10 susreta je završilo u tri seta, pet susreta u četiri seta i ovaj zadnji u pet setova. Što se gostovanja tiče igračice Cannesa su dobile pet puta čisto u tri seta i dva puta je bilo 1:3. 

Link to comment
Share on other sites

KOŠARKA

USA NCAA

04:00 CSU Bakersfield - New Mexico State  2 (2.70)

Nadam se da ovaj noćni par može u ovaj današnji post.

Dvoboj druge i treće ekipe u Western Athletic diviziji. CSU je trenutno u odličnoj formi sa šest pobjeda u nizu dok su igrači New Mexico može se reći u solidnoj formi s tri pobjede u nizu. Zanimljivi su njihovi međusobni susreti gdje su se u zadnje četiri godine sastali osam puta i svih osam puta su dobili igrači New Mexica, od toga tri na strani rezultatima 72:73, 57:72, 54:70. Po ovoj izvanrednoj kvoti ovo vrijedi probati.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use