Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 21.1.2016.


crnamamba

Recommended Posts

A napravi ga pošto je po meni broj 1 kladionica,baš po svemu..Nikada mi nije blokirala niti jednu uplatu ili stavila limit,ni na 200+eura. Kvote su im super,klizne granice isto,uplate i isplate sjajne,imaju granice na igrace/kartone itd itd,baš vrh..

Pusti te male rast kvota, to ne znaci nista. Po meni je Efes zicer dana danas, dodati još talijane vaterpolo i dobitak je tu :)

morat cu,mene cilic vuce ali poznavajuci njega ako odigran promasit cu

Link to comment
Share on other sites

Ma lako moguce da ce on dobiti ali taj koef nema value..Pa igrati ce 3 sata mec,500+ udaraca itd..ja ne dozvoljavam da mi takve stvari odlucuju hocu li dici pare ili ne :D To se igra sa jos 4-5 parova za manji ulog pa app..Ima i boljih parova,treba gledati value ili razmisliti 2-3 puta dali želim to imati na tiketu pa tek onda odigrati :)

Link to comment
Share on other sites

Ma lako moguce da ce on dobiti ali taj koef nema value..Pa igrati ce 3 sata mec,500+ udaraca itd..ja ne dozvoljavam da mi takve stvari odlucuju hocu li dici pare ili ne :D To se igra sa jos 4-5 parova za manji ulog pa app..Ima i boljih parova,treba gledati value ili razmisliti 2-3 puta dali želim to imati na tiketu pa tek onda odigrati :)

a znam al evo kontam si neke stvari za jaci ulog odigrat izgledne jako haha ,npr kontinen i peers to mi je nekako najveci zicer kvota je prevelika realno jer kad vidis koga su sabili po 2 0 i onda stave 1.5 kvotu protiv grotha koji je smotan i penzionera hewita.. 

Link to comment
Share on other sites

HOKEJ RUSIJA >>KHL<<

17:30 Jokerit - Metallurg Novokuznetsk  1.trec. 2+ (2.00)  WINNN

17:30 Podolsk – Cherepovets  3.trec. 2+ (1.90)  WINNN

17:30 SKA St. Petersburg – Vladivostok  2.trec. 2+ (1.55) WINNN

 

Poštovanje

Sve tri utakmice čisto statistički. Pošto se statistika svodi na oba daju gol u određenoj trećini a u ponudi je samo prva na tu opciju, odlučio sam se onda na zbroj golova kao alternativu za oba daju gol. Tako da statistički Jokerit već 10 kola nije odigrao prvu trećinu oba daju gol a pošto igra protiv zadnje ekipe istočne konferencije onda idem na 2+. Druga utakmica je susret dvije najlošije ekipe zapadne konferencije a pri tome Cherepovets isto tako 10 kola nije odigrao oba daju gol u trećoj trećini. I zadnja utakmica dosta zanimljiv susret četvrte ekipe i pete u svojim konferencijama a pri tome SKA nije 10 kola odigrao oba daju gol u drugoj trećini. 

Link to comment
Share on other sites

A napravi ga pošto je po meni broj 1 kladionica,baš po svemu..Nikada mi nije blokirala niti jednu uplatu ili stavila limit,ni na 200+eura. Kvote su im super,klizne granice isto,uplate i isplate sjajne,imaju granice na igrace/kartone itd itd,baš vrh..

Pusti te male rast kvota, to ne znaci nista. Po meni je Efes zicer dana danas, dodati još talijane vaterpolo i dobitak je tu :)

sorry, ne bih se baš složio da su tako dobri. 100-200 eura na neki info meč nema šanse da staviš, odbiju uplatu listića jednostavno. public betove već da, tu nema problema..btw. javio mi je kolega iz BIH da im porezna "češlja" sve kladionice i trenutno uopće fizički nije moguće uplatiti listiće. navodno nisu plaćali porez pa možda nije pametno držati previše novaca na wwinu i ostalim BIH kladionicama da nebi slučajno bilo problema. 

Link to comment
Share on other sites

Pa uplati onda 100 puta po 1 eura umjesto 1 po 100eura,to će pustiti :D

On topic:

20:30 Laboral – CSKA Moskva
Broj koševa CSKA Moskva/C.Higgins (11.5), uključujući produžetke
Tip:Više 1,55

20:30 Makedonija – Hrvatska
Broj golova Makedonija/D.Manaskov (3.5), uključujući produžetke
Tip: Više 1,85

KVOTA: 2,87
—————–
– Higgins se namece kao prvi izbor iz CSKA veceras za over jer ponovo nema DeColoa, nema ni Korobkova a ni Freelanda dok je Teodosic prosli mec igrao pod injekcijama i samo 21 minut ali imao odlican ucinak i pod upitnikom je ali mislim da ce igrati s nesto manjom minutazom, mozda kao prosli put. U ovim okolnostim Higgins bi morao 12 poena minimum ako ne i vise, dobice ful minutazu.

– Ocekujem tvrd mec ali Manaskov iz Makedonije se mora uzeti jer od nega i Lazarova ocekujem najvise. Ovaj igrac prosli mec Srbiji zabio je cak 10 komada uz sut 10 od 14. Zasluge idu i tome sto je preuzeo penale od Lazarova jer realno Lazarova penali ne idu ovo prvenstvo bas ali zato tuce iz vana. Nisam siguran da li ce i danas Lazarov prvi pucati penale ili Manaskov ali sigurno i kad to stavim na stranu moze zabiti 4 komada, odlican igrac clan Vardara.

Link to comment
Share on other sites

Pa uplati onda 100 puta po 1 eura umjesto 1 po 100eura,to će pustiti :D

On topic:

20:30 Laboral – CSKA Moskva

Broj koševa CSKA Moskva/C.Higgins (11.5), uključujući produžetke

Tip:Više 1,55

20:30 Makedonija – Hrvatska

Broj golova Makedonija/D.Manaskov (3.5), uključujući produžetke

Tip: Više 1,85

KVOTA: 2,87

—————–

– Higgins se namece kao prvi izbor iz CSKA veceras za over jer ponovo nema DeColoa, nema ni Korobkova a ni Freelanda dok je Teodosic prosli mec igrao pod injekcijama i samo 21 minut ali imao odlican ucinak i pod upitnikom je ali mislim da ce igrati s nesto manjom minutazom, mozda kao prosli put. U ovim okolnostim Higgins bi morao 12 poena minimum ako ne i vise, dobice ful minutazu.

– Ocekujem tvrd mec ali Manaskov iz Makedonije se mora uzeti jer od nega i Lazarova ocekujem najvise. Ovaj igrac prosli mec Srbiji zabio je cak 10 komada uz sut 10 od 14. Zasluge idu i tome sto je preuzeo penale od Lazarova jer realno Lazarova penali ne idu ovo prvenstvo bas ali zato tuce iz vana. Nisam siguran da li ce i danas Lazarov prvi pucati penale ili Manaskov ali sigurno i kad to stavim na stranu moze zabiti 4 komada, odlican igrac clan Vardara.

Bravo ,Manaskov lagano prošao
Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use