Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 20.1.2016.


crnamamba

Recommended Posts

Evo par brzinskih prijedloga...

 

 

Liverpool - Exeter 1

Liverpool sigurno neće istrčati u najjačem mogućem sastavu, ali mislim da će Klopp poslati dovoljno ozbiljnih 11 na teren. Nakon nezasluženog poraza od Man.Utd.-a u velikom derbiju Liverpool će biti jako motiviran isprati gorak okus poraza. Kvalitetniji su, igraju na Anfieldu a mislim i da će ozbiljno pristupiti susretu budući da je ovo ponovljeni susret. Naime, prvu utakmicu odigrali su 2:2 na gostovanju.

 

 

Ruanda - Gabon - manje od 2,5

Afrički kup uvijek je bio fantastičan za igrati undere. Jednostavno ekipe tako igraju da se ne stvara previše prilika, a i ako neka ekipa povede povlači se i igra bunker, te na kontre. Naravno, drugoj ekipi nije baš lako probiti bunkere, ukoliko i sami nisu izuzetno kvalitetni. Ovo je sve generalno govoreći, prvih par dana natjecanja nije baš potvrdilo moje tvrdnje budući da je do sad bilo više overa nego undera, ali i tu očekujem da se stvari vrate u normalu.

Ruanda i Gabon nisu napadački močne ekipe i sumnjam da ćemo gledati neku golijadu.

 

 

Srbija - Grčka (vaterpolo)

Mislim da ovdje iznenađenja nebi smjelo biti. Srbi igraju na domaćem terenu pred gotovo 16.000 navijača. Uz to su kvalitetniji...

Link to comment
Share on other sites

Evo i IMO jedna greška u ponudi...

 

Nisam ljubitelj igranja kartona u zemaljskim kladionicama jer ne računaju crrveni karton i imaju porez, te je u 90% slučajeva bet365 puno bolja opcija međutim ovo danas sam ispratio...

 

Sudi Gonzalez Gonzalez i katalonci su se izuzetno pobunili na delegiranog suca. 

http://bleacherreport.com/articles/2609260-luis-enrique-questions-referee-choice-for-barcelona-vs-bilbao-copa-del-rey-tie

 

Bet365 ima granicu od 6,0

 

2016_01_20_13_47_53_bet365_Online_Sports
 

PSK je stavio 5,5

 

2016_01_20_13_47_31_Prva_Sportska_Kladio
 
SuperSport je postavio granicu na SAMO 4,5 kartona i daje čak 1,95 za over. Po njima je izglednije da će biti manje kartona, a po bookmakerima bet365 je izglednije više od 6 kartona :D
 
2016_01_20_13_48_04_Super_Sport.png
 
 
Btw. forum je trenutno zaključan kako bi mu samo članovi mogli pristupiti, tako da mislim da ćete imati dovoljno vremena za uplatu, ako mislite da se isplati ispratiti.
Također pozivam i druge da podijele razmišljanja ove dane jer tome i služi forum, da jedni drugima pomognemo, informiramo i ukažemo na ovakve stvari ;)
Link to comment
Share on other sites

 

Evo i IMO jedna greška u ponudi...

 

Nisam ljubitelj igranja kartona u zemaljskim kladionicama jer ne računaju crrveni karton i imaju porez, te je u 90% slučajeva bet365 puno bolja opcija međutim ovo danas sam ispratio...

 

Sudi Gonzalez Gonzalez i katalonci su se izuzetno pobunili na delegiranog suca. 

http://bleacherreport.com/articles/2609260-luis-enrique-questions-referee-choice-for-barcelona-vs-bilbao-copa-del-rey-tie

 

Bet365 ima granicu od 6,0

 

2016_01_20_13_47_53_bet365_Online_Sports
 

PSK je stavio 5,5

 

2016_01_20_13_47_31_Prva_Sportska_Kladio
 
SuperSport je postavio granicu na SAMO 4,5 kartona i daje čak 1,95 za over. Po njima je izglednije da će biti manje kartona, a po bookmakeriba bet365 je izglednije više od 6 kartona :D
 
2016_01_20_13_48_04_Super_Sport.png
 
 
Btw. forum je trenutno zaključan kako bi mu samo članovi mogli pristupiti, tako da mislim da ćete imati dovoljno vremena za uplatu, ako mislite da se isplati ispratiti.
Također pozivam i druge da podijele razmišljanja ove dane jer tome i služi forum, da jedni drugima pomognemo, informiramo i ukažemo na ovakve stvari ;)

 

Podvacim Goksimov pick. Ovo "koskanje" oba trenera preko medija je samo uvertira u utakmicu punu tenzija. Drugim recima, opaliti na vise kartona, Bilbao kod kuce uvek igra sa vise herca zbog navijaca (a protiv Reala i Barcelone su posebno nalozeni). 

Btw, razmisljao sam o vise kartona kod utakmice Lazio-Juve. AKo neko zna ko sudi to veceras neka postavi ovde :)

Link to comment
Share on other sites

Podvacim Goksimov pick. Ovo "koskanje" oba trenera preko medija je samo uvertira u utakmicu punu tenzija. Drugim recima, opaliti na vise kartona, Bilbao kod kuce uvek igra sa vise herca zbog navijaca (a protiv Reala i Barcelone su posebno nalozeni). 

Btw, razmisljao sam o vise kartona kod utakmice Lazio-Juve. AKo neko zna ko sudi to veceras neka postavi ovde :)

 

Antonio Damato

 

Moglo bi i tu biti kartona... Samo je pitanje kako će se utakmica razvijati... Damato je na prosjeku od 5,9 kartona ove sezone. Lazio bi mogao igrati na nož, over 2,5 kartona kod Lazija je 1,50 kod Unibeta. IMO dobra oklada.

Link to comment
Share on other sites

Antonio Damato

 

Moglo bi i tu biti kartona... Samo je pitanje kako će se utakmica razvijati... Damato je na prosjeku od 5,9 kartona ove sezone. Lazio bi mogao igrati na nož, over 2,5 kartona kod Lazija je 1,50 kod Unibeta. IMO dobra oklada.

Damato ima super prosek, e sad sto se tekme tice, Lazio se polako oprasta od mesta koja vodu u Evrope sledece sezone, u LE ima za protivnika Galatasaray no ti je tek 18-og februara, tako da ce verovatno dati sve od sebe da odu sto dalje u kupu. Sa druge strane citam da bi Juve mogao kombinovati sastav veceras da bi neki od glavnih nosioca igre odmorili. Ipak je za Juve Serie A prioritet. Drugim recima, ne ocekujem ubedljivo vodstvo gostiju, nalozice se Lazio pred svojim navijacima. Jebiga moralo bi da ode u vise kartona, ovo sa Barcom je super double za srednji ulog :)

Link to comment
Share on other sites

Srbija - Grčka (vaterpolo)

Mislim da ovdje iznenađenja nebi smjelo biti. Srbi igraju na domaćem terenu pred gotovo 16.000 navijača. Uz to su kvalitetniji...

srbija je kvota 1.2 cini se mala ali meni cak zacuđujuce velika jer ja mislim da je ovo 99.99% sigurna pobjeda ,kvota da ce osvojit je 1.3 tako da ovo mi se cini kao odlican dodatak nekom paru za double dobar :D skroz se slazem sa tipom i mislim da se moze pratiti sa viskom ulogom 

Link to comment
Share on other sites

Atletico-Barcelona

Lazio-Juventus

Sassulo-Torino

 

Sta kazete na jedan ovakav tiket, sve u WH over 4,5 kartona, i jedna lijepa kvota od 2,60. O prva dva para se ne treba nista vise puno pisati jer je ekipa vec sve rekla, a sto se tice Sassulo- Torino, tu utakmicu sudi D. Celi  koji u zadnjih 8 od 9 utakmica je prebaciovao ovu marginu. Neke posebne informacije o ove dvije momcadi nemam, jedino znam da sam u vecini slucajeva bio over kad god sam igrao na Sassulo ili Torino, sve u svemu mislim da bi ovdje trebao biti over, ako netko ima kakve informacije ili savjete samo nek me ispravi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Atletico-Barcelona

Lazio-Juventus

Sassulo-Torino

 

Sta kazete na jedan ovakav tiket, sve u WH over 4,5 kartona, i jedna lijepa kvota od 2,60. O prva dva para se ne treba nista vise puno pisati jer je ekipa vec sve rekla, a sto se tice Sassulo- Torino, tu utakmicu sudi D. Celi  koji u zadnjih 8 od 9 utakmica je prebaciovao ovu marginu. Neke posebne informacije o ove dvije momcadi nemam, jedino znam da sam u vecini slucajeva bio over kad god sam igrao na Sassulo ili Torino, sve u svemu mislim da bi ovdje trebao biti over, ako netko ima kakve informacije ili savjete samo nek me ispravi. ;)

Sasuolo je solidan kod kuce sa kartonima, malo me brine Torino u gostima, jako malo kartona dobijaju, plus veoma su losi. Rani rezultat tipa 2:0 za Sasuolo bi mogao uticati na tok utakmice. 4.5 je mala granica i morali bi prebaciti, ali ja bi ipak radije uzeo Barcelonu over 5.5 i opet imas kvotu oko 2.4 (nesto niza od tvoje) ali za utakmicu manji rizik. AKo kod Barce krenu kartoni ici ce "ko po loju".

Ja sam ovako uzeo: 

J6oIl.jpg

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

 T.Smyczek vs V.Troicki. Total Sets : Over 3.5 @ 1.77 marathonbet

 

Viktor Toricki je poznat po tome da na GS turnirima redovito igra mečeve u 5 setova. Isto tako je bilo i ovdje u 1. kolu.  Isto tako prošli tjedan je osvojio turnir u Sydneyu  i u 4 odigrana meča je 3 puta gubio set. Samo protiv ove sezone groznog Robreda je uspio dobit u 2 seta. . Smyczek je ovdje prošao kvalifikacije. U prva je dva kola imao lagan ždrijeb te je protivnike pobjedio bez izgubljenog seta a u zadnjem je kolu dobio De Scheppera 2:1 u setovima. U 1. je kolu dobio  Gimeno-Travera 3-1. Njemu je hard omiljena podloga ko i većini amerikanaca i Troicki nebi trebao ima tlagan posao. Smyczek je tako lani na AO igrao s Nadalom 5. set i na kraju je ipak izgubio. Tako nekako vidim i ovaj meč a kvota na over 3.5 setova je i više nego dobra tako da sam to uzeo

 

 D.Ferrer vs L.Hewitt. Total Sets : Over 3.5 @ 1.83 bet365

 

 

Meč između 2 veterana s sličnim stilom igre. Obojica su veliki borci i ne predaju se nikad. Hewitt ima poseban motiv jer je ovo njegov posljednji turnir i sigurno je da će dat 110% od sebe. Njih su dvojica dosad igrali 3 puta i zanimljivo sva 3 puta su igrali na 3 različita GS turnira,a ovo im je prvi put da se susreću u australiji. U ta 3 meča svaki put su bila odigrana 4 ili 5 setova.Stoji da su ti mečevi odigrani davno ali niti je Ferrer baš dobar ko prijašnjih godina a niti će se Hewitt predati tako da vjerujem da ovdje ide u 4 ili 5 setova

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use