Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 22.12.2015


cruzerbetting

Recommended Posts

19.00  Malmo - Frolunda  over 4.5      1.56


 

Jedini mec danas iz SHL-a,a i jedini moj free bet today,je duel na kom mislim da ce da prsti na sve strane...


Za Frolundu sam toliko puta pisao te se necu na njih osvrtati toliko...ekipa igra sjajnu sezonu i u ligi i u Evropi...Uz Skellefteu su glavni kandidati za naslov prvaka.


Igraju strasno brz hokej,a sto se tice golova,najefikasnija su ekipa lige...


Malme je simpaticna ekipa koju sam u prvom delu sezone,oni koji prate moj blog to znaju,gotovo uvek ispratio sa golovima.Prosto,u jednom momentu su igrali za gol vise pa ih je to kostalo plasmana na tabeli..Jure to deseto mesto i sansu za doigravanje,te ne samo zbog toga ce biti veceras motivisani,vec zbog cinjenice da im dolazi gigant Frolunda...


Malme posle ovog meca takodje igra na svom ledu 28-og sa Karlskronom,pa posle toga zaista tezak januar(cak 5 uzastopnih meceva van njihove arene),pa danasnji mec je bitan i sa tog aspekta...


Za Malme je svakako najveci problem golmanska pozicija,zbog povreda koje su ih zadesile...Sjorgen se povredio juce na treningu(ne znaju hoce li moci na led ili ne jos uvek)pa ce Malme opet imati samo Gunnarsona na raspolaganju...a podseticu da je prvi golman povredjen vec duze vreme.


Ova pauza bas i nije odgovarala toliko Frolundi jer je ekipa trenirala bez nekolicine igraca koji su imali svoje obaveze u reprezentacijama,pa sa te strane imamo mozda malu prednost za Malme,koji je punom snagom radio kompletan sve ovo vreme...


Naravno,Frolunda je favorit ovde,ali idem na golove...njihov prvi mec ove sezone na ovom istom ledu je zavrsen goleadom 4-4 nakon 60 minuta,pa s'obzirom da su obe ekipe pune svezine i odmorne,a Malme silno motivisan,ocekujem nesto slicno i danas...tip over 4.5 


 


GL to ALL

Link to comment
Share on other sites

Odbojka Francuski superkup

 

Paris-Tours over 184.5 @ 1.91 marathonbet -> Final result 3:1 (27:25, 27:29, 25:21, 25:20)

 

Ove dvije ekipe već su se susrele ove sezone i u toj utakmici je Tours dobio 3-0 u setovima. I u ovoj utakmici je Tours blagi favorit al ipak mislim da je nerealno očekivat da će u utakmici ovako dvije dobre i podjednake ekipe jedan protivnik uzet 6 setova zaredom ili da će sad Paris dobit 3-0. U prijašnjim susretima redovitu su igrali 4 ili 5 setova. Još ako uzememo u obzir da bar jedan set po meču se igra produženo šta je odličnpo za over dolazim do zaključka da bi ovaj over trebao proć i u 4 seta

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use