Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 23.11.2015.


crnamamba

Recommended Posts

19.00  Almtuna - Sundsvall   1   1.65


 

Pre dva dana Sundsvall je igrao prvi ovosezonski lokalni  derbi mec sa Timrom(pobedio sa 3-1) i to je ok...ali,sama atmosfera posle meca,mislim na maltene karnevalsku atmosferu i sam taj mec je uzeo mnogo energije igracima Sundsvalla.Za neku malo bolju ekipu,to i ne bi bio problem,medjutim za Sundsvall jeste...


Prosto,dva dana nakon tog derbi meca,idete na led jakoj ekipi,ekipi koja pogotovo na svom ledu igra mnogo dobar hokej,pa se postavlja pitanje da li ce limitirani sastav Sundsvalla ista izvuci nakon iscrpljujuceg (i emotivno i fizicki) meca koji su imali u subotu?


Ja mislim da nece...


Prvo,nekoliko povredjenih je i dalje i timu Sundsvalla(Kjaergaad,Persson,Hertzberg...itd)...a kao rezultat toga,Matthias Mannson,napadac ekipe je igrao 27 minuta!


U svim linijama se mogao videti ovaj igrac pre dva dana...igrao je i u powerplay situacijama i kontra toga,kada su imali igraca manje...jednostavno je moralo tako jer su imali samo tri linije spremne...


Za danasnji mec,pitanje je sta ocekivati od ovog igraca,jer je maximalno iskoriscen u tom mecu...tako da danas Sundsvall ima jako tanak sastav.


Almtuna je kao sto rekoh jaka na svom ledu,a poslednji mecevi ukazuju na veoma visok nivo igre,pa po prikazanom i po stanju kod gostujuce ekipe,ova pobeda ne bi trebala da dodje u pitanje...


Almtuna ima iza sebe dobar period,igraju dobro,postizu golove i sto je najvaznije stvaraju sanse...


Tip 1.

Link to comment
Share on other sites

Iako me nije bilo neko vrijeme to ne znači da sam prestao igrati, dapače rezultat je fenomenalan a ovdje ću nastaviti objavljivati 20-30% od svih mojih prognozi.


20:30 Getafe - Rayo Vallecano
tip: over 5,5 kartona @ 1,61
kladionica: unibet / 888sport


Sudac: De Burgos - jedan od 'neiskusniji' sudaca što se tiče 1. španjolske lige jer je sudio samo 6 utkamica iz Primere (4/6 utakmica je bilo over 5,5 kartona). Do sada je sudio Segundu Devision te ima prosjek od 6 pokazanih kartona po utakmici.

Na rasporedu imamo gradski derbi u koji niti jedna ekipa ne ulazi u sjajnoj formi, štoviše Getafe ima 3 vezana poraza te se nalaze na jako lošem 17 mjestu. Rayo ima tek 3 boda više ali oni su gotovo sve bodove ostvarili kod kuće, na gostovanjima su daleko daleko lošiji. Situacija u donjem dijelu tablice je vrlo izjednačena te je svaki bod bitan (razlika između 10. i 20. mjesta je samo 7 bdova).
Što se tiče kartona situacija je sljedeča..
Getafe je ove sezone u 8/11 utakmica dobivao 3 ili više kartona, u preostale 3 utakmice je imao 2 kartona ali u 2/3 utakmice su pobjedili sa 3 odnosno sa 4 razlike, takav scenarij danas ne vidim i ne vjerujem da će se desiti.
S druge strane Rayo je u 9/11 utakmica dobivao 3 ili više kartona, u preostale 2 utakmice je imao po 2 kartona s tim da je jednu od te dvije izgubio sa 3 razlike, kao što sam već rekao takav scenarij ne vidim danas.
Obje ekipe imaju velikih problema s izostancima pa tako domaćinima fale braniči Alexis (10 nastupa), Suarez (11) te veznjak Medran (7).
Gostima fale branič
 Ze Castro (7), 1. vratar Tono (10) te standardni bek Rat (8).


Gradski derbi, izostanci u obrani, izjenačene ekipe koje se nalaze u donjem djelu tablice gdje im je svaki bod bitan te statistika koja je debelo na strani oklade. Kada se sve zbroji po meni je ovo odlična oklada!
Ostale kladionice imaju granicu od 6,5 kartona.

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Metalac-Cedevita 2 1,50

Bilan 13.5 over 1,85 

 

Metalac je po meni limitirana ekipa, pogotovo na centarskoj poziciji.

Prošle sezone kao debitanti u natjecanju dobili su Cedu kod kuće vjerojatno će i sada biti motivirani i odmorniji od gostiju ali mislim da će razlika u kvaliteti doći do izražaja.

Cedi se vraća Pilepić, u ritam polako ulaze Walker i Žorić. Dok domaćinu nedostaje centar Majstorović i tu vidim prostor za Bilanove poene.

Link to comment
Share on other sites

18:00 A.Delaš over 12,5 1.85 SS,PSK/1.60 Wwin - 11, fulao dva bacanja za over..


 


Zadar je prošli mjesec doveo fino pojačanje u vidu Ante Delaša. Momak koji može igrati „keca i dvicu“, vratio se u Zadar za koji je nastupao od 2011 do 2013 kada odlazi u Cedevitu gdje je proveo dvije sezone, u prvoj je igrao važnu ulogu ali u drugoj i ne baš pa ju je ove sezone napustio. Nakon samo jedne odigrane utakmice za Kaštelu, vratio se u Zadar. Od kada je on stigao Zadar igra jako fino, u 4 utakmice imaju 3 pobjede ;dobili su Cedevitu, Union Olimpiju i Partizana, a izgubili od Metalca. Protiv Cedevite i Olimpije, Delaš je igrao po 22 minute i ubacio 8 odnosno 7 poena. U posljednje dvije utakmice eksplodirao je, Metalcu je za 34 minute ubacio 25 poena, a Partizanu za 35 minuta 27. Protiv Partizana je šut za dva imao čak 6-6, za tri 3-6. Iznudi i dosta bacanja po utakmici, u ove 4 utakmice imao je ukupno 23. Danas Zadar gostuje kod MZT-a koji je u nizu od 3 poraza i imaju imperativ pobjede. Delaš je nakon Partizana istaknuo kako se super snašao u Zadru i nije mu se bilo teško uklopiti jer je ovdje već bio dvije sezone, a ne boji se ni preuzimati odgovornost. Danas Zadra čeka teško gostovanje, protivnik je domaćinska ekipa u lošoj formi i imaju imperativ pobjede. Mislim da nas čeka teška utakmica i očekujem da Delaš opet vodi glavnu riječ i uzme svoju dozu šuteva i vidim ga barem na 15 večeras.


Link to comment
Share on other sites

 

18:00 A.Delaš over 12,5 1.85 SS,PSK/1.60 Wwin 

 

Zadar je prošli mjesec doveo fino pojačanje u vidu Ante Delaša. Momak koji može igrati „keca i dvicu“, vratio se u Zadar za koji je nastupao od 2011 do 2013 kada odlazi u Cedevitu gdje je proveo dvije sezone, u prvoj je igrao važnu ulogu ali u drugoj i ne baš pa ju je ove sezone napustio. Nakon samo jedne odigrane utakmice za Kaštelu, vratio se u Zadar. Od kada je on stigao Zadar igra jako fino, u 4 utakmice imaju 3 pobjede ;dobili su Cedevitu, Union Olimpiju i Partizana, a izgubili od Metalca. Protiv Cedevite i Olimpije, Delaš je igrao po 22 minute i ubacio 8 odnosno 7 poena. U posljednje dvije utakmice eksplodirao je, Metalcu je za 34 minute ubacio 25 poena, a Partizanu za 35 minuta 27. Protiv Partizana je šut za dva imao čak 6-6, za tri 3-6. Iznudi i dosta bacanja po utakmici, u ove 4 utakmice imao je ukupno 23. Danas Zadar gostuje kod MZT-a koji je u nizu od 3 poraza i imaju imperativ pobjede. Delaš je nakon Partizana istaknuo kako se super snašao u Zadru i nije mu se bilo teško uklopiti jer je ovdje već bio dvije sezone, a ne boji se ni preuzimati odgovornost. Danas Zadra čeka teško gostovanje, protivnik je domaćinska ekipa u lošoj formi i imaju imperativ pobjede. Mislim da nas čeka teška utakmica i očekujem da Delaš opet vodi glavnu riječ i uzme svoju dozu šuteva i vidim ga barem na 15 večeras.

 

Canca de link gdje mogu pratiti sve igrace uzivo iz ABA lige, na www.aba.com nema. Prije je bilo...

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use