Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 16.11.2015.


crnamamba

Recommended Posts

19.30  Slovan - Cherepovec    1     2.15
 
Pobeda Slovana na penale nad liderom konferencije CSKA 3-2 pre dva dana ne samo sto je donela prekid crne serije,vec je dala potrebno samopouzdanje za dalje.
Slovanu je ta pobeda dala psiholoski plus i pomoci ce im veceras.
Tukli su lidera (prvoplasiranu ekipu),a sda imaju zadatak da tuku jos jednog lidera,ali zacelja lige...
Mogu li to? Naravno da mogu...
Ovo je vrlo bitan mec za Slovan veceras...sa pobedom ce se pribliziti mestima koje vode na zavrsni kup i verujem da ce sa full motivom veceras igrati.
Cherepovec je poslednbji na tabeli,ali imaju doduse par utakmica mnaje od svojih najblizih rivala,pa se nadaju da ce izbeci to poslednje mesto...ali da li mogu nesto da urade?
Sudeci po poslednjim mecevima,tesko.
Odbrana je medju losijima sa 73 gola do sada,ali ono sto je jos losije je napad...imaju jedan od dva najgora napada konferencije,a i citave lige...
Iako je Slovan u ranijim mecevima igrao nekonstantno,ovaj poslednji mec i sam znacaj ovog meca je dovoljno za mene...jednostavno,momenat je na njihovoj strani sada i to cu iskoristiti da ih ispratim...tip 1.
 
 
17.00  Nizhny Novgorod - Dinamo Moscow   1    2.30
 
Opet bookiji imaju malo drugacije misljenje od mene i opet idem protiv njih...ovde daju identicne kvote za obe ekipe i vide ovaj mec 50-50...ne znam zasto?
Nizhny je odlicna ekipa,pod broj jedan,a drugo na svom ledu igraju jako dobro(samo 2 izgubljena meca uz 8 pobeda00 dovoljno govori...
Sa druge strane imamo Dinamo iz Moskve koji ima dva lica...jedno kada igra na svom ledu,a drugo kada igra na strani(gde su poslednja ekipa na toj away tabeli sa samo 4 pobede u 11 meceva)....i to dovoljno govori...
Onda,kada uzmemo i formu treuntnu u 10 meceva recimo,cak 7 pobeda Nizhny-a,a samo 4 Dinama...itd...
Mozda izgleda da se Dinamo "vratio" i poceo da igra (licno sam igrao na njih protiv Minska i prosao tip pre dva dana) ali danas idu Nyzhny-u koji nije ni Spartak a ni Minsk...mnogo tezi rival,mnogo...
Nyzhny igra lak hokej,linije su odlicno izbalansirane tako da non stop pritiskaju protivnika...efektivnost je odlicna i u kombinaciji sa domacim ledom daju to sto daju...
82 data gola uz samo 60 primljenih...sjajno...jedan od najboljih rezltata u citavom KHL-u.kao sto rekoh,Dinamo igra slabo na strani...jeste da se vracaju polako,ali treba jos tu da se radi...
Za mene,Novgorod je bolja ekipa trenutno...tip 1.

Link to comment
Share on other sites

13:00 Rojer/Teacu-Matkowski/Zimonjić over 2,5 setova 2.50 Bet365 


 


Na završnom turniru kada su parovi u pitanju, svake godine mi je jedna od boljih opcija igrati overe setova. Dođe često, za primjer: prošle godine od 15 odigranih mečeva, 8 ih je otišlo u 3 seta, a dva su završila 7:6 7:6. Današnji dan otvaraju Rojer/Teacu i Nestor/Zimonjić. Rojer i Tecau igraju drugu godinu zajedno. Sigurno najbolji rezultat sezone im je osvajanje Wimbledona, a još su osvojili Rotterdam, igrali finala Nice i Sydneya, polufinala Roland Garrosa i Australian Opena itd. Na ovaj turnir su došli nakon 3 odigrana turnira u dvorani, u Beču su ispali u četvrtfinalu od Kubota i Mela, u Baselu u polufinalu od Peye i Soaresa i u Parizu u četvrtfinalu od Berdycha i Štepaneka. Zimonjić i Matkowski su dva iskusna igrača parova, od ove sezone nastupaju zajedno. Najbolji rezultati su im finala Queen'sa, Madrida i Cincinnatia, polufinala Indian Wellsa, Stuttgarta, Pekinga itd. I oni su odigrali 3 dvoranska turnira prije ovoga, u Beču su ispali u četvrtfinalu od Marrera i Seppija, u Baselu u četvrtfinalu od Peye i Soaresa, a u Parisu od Pospe i Socka u osmini finala. Ova dva para susrela su se dva puta ove sezone, u prvom susretu na Wimbledonu Rojer i Teacu slavili su 6:4 6:3 7:6, a u drugom u Cincinnatiju Matkowski i Zimonjić 6:3 6:4. Rojer i Tecau jesu favoriti, ali mislim da će se namučiti. Matkowski i Zimonjić su iskusnjare sa dobrim servisima i sigurno mogu uzeti barem set. Oba para u slabijoj formi dočekuju ovaj susret i mislim da nas čeka dobra borba.


Link to comment
Share on other sites

Albanija(21)-Lihtenštajn(21) 0:2 1 2,20

 

Koliko god Albanija U21 imala loše rezultate u posljednje vrijeme mislim da to nije odraz one kvalitete koju oni imaju i zapravo ono što oni mogu pokazati , te smatram kako danas napokon dolaze na svoje i da će upisati jednu veliki pobjedu. Ove dvije reprezentacije su se već sastale gdje je Albanija U21 pobijedila (0:2).

Zadnju liniju Albanije čine već ustaljeni Mërgim Vojvoda (FC Carl Zeiss Jena) Bruno Lulaj (Skënderbeu Korçë) Herdi Prenga (Lokomotiva Zagreb) i Erion Hoxhallari (Tirana) i za razliku od nekih mladih reprezentacija ovi igrači imaju dosta iskustva igranja što se ne može reći za veći broj gostujuće ekipe. U ovoj utakmici posebnu pozornost treba obratiti na odličan vezni red i trio : Liridon Latifi (Skënderbeu Korçë) Endri Çekiçi (Dinamo Zagreb) Enis Gavazaj (Roeselare) i od njih bi trebala prijetiti najveća opasnost.Kada gledamo tablici treba spomenuti kako se Albanija U21 nalazi na 4. mjestu sa formom od 1-2-2 i gol razlikom 6:13 (-7) koja se itekako može i mora popraviti i za razliku od ostalih momčadi oni su prošli ono najgore ,a to su dva ogleda sa velikim favoritom Portugalom U21 koji je to i pokazao na terenu. Lihtenštajn U21 je svoju avanturu u ovim kvalifikacijama počeo protiv Albanije U21 na domaćem terenu gdje su upisali prvi poraz i onda su slijedili o ostali negativni rezultati redom porazi od Izraela Mađarske, Grčke i potom prve gostujuće utakmice i odmah veliki poraz protiv Grčke(5:0).

Ova reprezentacija 0-0-5 i gol razliku 0:19 (-19) koja je stvarno katastrofalna ,a valjda i sami vidite da još niti jednom nisu igrali protiv Portugala koji će ih po ovome pošteno počastiti bilo to na svome terenu ili u gostima. Na svome drugom gostovanju oni ne mogu računati na Alexander Marxer (DF 5/0g) i čak četiri ofenzivna igrača Tobias Schierscher (ATT 3/0g) Manuel Vogt (ATT 5/0g)) Colin Haas (MF 2/0) Eric Stump (ATT 2/0g) ,a koliko vidim u zadnje dvije tekme nije bilo niti najboljeg igrača Simon Kühne (ATT 9/3g) koji je zapravo jedini napadač koji je u svojim nastupima uspio zabiti za svoju reprezentaciju. Pored slabe koncentracije talentiranih igrača , institucija i općenito ulaganja u ovaj sport njihov momčad je većinom sastavljena od U17 i U18 igrača koji jednostavno ne mogu parirati protivnicima koji imaju 2-4 godine više iskustva.

Link to comment
Share on other sites

Live pick

Soccer » United Arab Emirates »

Bani Yas - Emirates Club
TIP: 2 (Asian handicap -0.25 , Full Time) po 1.90 bet365 (LIVE pri 1-0 na HT) -> Final result 4:0 (1:0, 3:0)

Tečaj na goste prije utakmice pao sa 3.00 na 2.30 u bet365. Na poluvremenu gube 1-0. 

Prijedlog je odigrati AH2 +0,25 na goste po 1.90. Za prolaz oklade dovoljno je da u ostatku utakmice postignu gol više nego domaćini, a ako ostane ovako kako je (da izgube jedan gol razlike), pola uloga se vraća.
Dakle ovo je sigurnija oklada od igranja na X2 po solidnom tečaju od 1.90.

A4BppZO.png

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Drustvo, sta mislite za kartone Irska - BIH ? Prosli put nije proslo, mozda sada bude malo zesca tekma :).. WH ima over 45 po 1,61.. bet365 over 5 po 1,80

 

Jučer je iznenađujuće palo, za jedan karton.

 

Danas sudi Kuipers koji je specifičan, međutim očekujem utakmicu sa dosta nervoze i kartona. Ja sam odigrao over 5,0 kod bet365

 

Kuipers zna dijeliti kartone ukoliko se igra nekorektno, vjerujemd a će sigurno ona ekipa kojoj će rezultat ići u prilog zadržavati igru što je pontecijalno barem jedan karton. Također očekujem dinamičnu igru i prilike na obje strane te dosta transformacije i protukontri a sve to su potencijalne situacije za žute kartone, koji su realno nebitni jer se kartoni brišu za EURO2016 nakon ove utakmice...

szGxC4R.png

Link to comment
Share on other sites

Friendly International
Albania-Georgia
tip:1


Albanija se iznenađujuće plasirala na Euro i sada na miru mogu odigrati nekoliko pripremnih mečeva, prije 3 dana su igrali protiv Kosova i taj meč je završen remijem 2:2. Danas im u goste dolazi reprezentacija Gruzije koja se nije previše proslavila tijekom kvalifikacija. Gruzija je prije 4 dana igrala prijateljski meč sa Estonijom te upisala poraz od 3:0. Otkad je Albaniju preuzeo talijanski stručnjak De Biasi oni su prigrali, pa su tako svladali Francuze u prijateljskom meču, Portugal u gostima u kvalifikacijama te dvaputa remizirali sa Dancima. Mislim da su ipak kvalitetnija momčad od Gruzijaca koji u zadnjih 10 gostovanja imaju ubilježenu samo 1 pobjedu te čak 9 poraza, a tu jedinu pobjedu upisali su protiv Gibraltara. Protiv Estonije je gruzijski izbornik dosta ispremiješao momčad a isto se očekuje i večeras te mislim da bi Albanija ovdje trebala upisati pobjedu.

Link to comment
Share on other sites

Do sada sam samo gledao i uzimao parove, ali već duže vrijeme pratim parove tenisa pa da probam možda nekome pomoći.

 

 

Dodig/Melo-Herbert/Mahut 1 (1,60) SuperSport

 

 

 

Dodig i Melo su osvojili posljednji turnir prije završnog i pokazali da su jedni od glavnih favorita za naslov. Kroz sva 4 meča pobjeđivali su kroz super tie break odnosno 3. set i još jednom potvrdili da su u tome majstori. Igraju odlično pogotovo Melo koji je bez Dodiga osvojio 3 naslova i tako došao na prvo mjesto svijeta. Herbert i Mahut je par koji igra od ove godine. nemaju toliko iskustva tek 50-ak mečeva, no pružaju odlične partije. Po meni Dodig i Melo kvalitetniji od francuskog para uz to ih vidim kao i glavne kandidate za naslov prvaka.

 

Link to comment
Share on other sites

Memphis-OKC 1 1,85  --> memphis dobio 122:114

Analiza:
Memphis je tim koji je jako lose poceo sezonu, ekipa koja je zadnjih 5 godina konstantan ucesnik Playoffa i ekipa koja je konstantno medju 3 najbolje defanzivne ekipe u ligi...dvije vezane pobjede i dizanje forme su evidentni, vratila se ona veoma dobra defanzivna igra, sirina u napadu i sjajna pick n roll igra Gasola i Conleya....sa druge strane Oklahoma bez Duranta izgleda izgubljeno, Westbrook pokusava sam da dobija meceve a izvan forme je...sinoc ih je kod kuce Brad Steavens skolovao kako se igra timski, i kako je gotovo nemoguce pobjediti ekipu koja ima "defensiv minded" trenera i gdje kolektiv igra glavnu ulogu...Westbrook je i sinoc sam pokusao da dobije ekipu Bostona, rezultat je bio katastrofalan i Boston ih je limitirao na ispod 90 poena kod kuce! Veceras je slicna stvar "defensiv minded" trener i ekipa, protiv kojih individualni kvaliteti ne piju mnogo vode...
Prosle sezone je Memphis dobio seriju sa 3:1 limitirajuci OKC u dva meca kod kuce na samo 74 i 92 poena...

Link to comment
Share on other sites

NFL:
Cincinati-Houston
Alfred Blue over 42,5 yards 1,90 888sport
Prvi RB Houstona je ozlijeden i mijenja ga Blue koji nije los RB al ne dobiva puno sansi i sad napokon ima par utakmica kad ce dobivat vise loptu i pokazat koliko vrijedi. Houston ima prosjecnog QB Hoyera i mislim da ce morati pokusat dosta igrat run igru i ovu nisku granicu bi Blue trebao proc

Link to comment
Share on other sites

Jučer je iznenađujuće palo, za jedan karton.

 

Danas sudi Kuipers koji je specifičan, međutim očekujem utakmicu sa dosta nervoze i kartona. Ja sam odigrao over 5,0 kod bet365

 

Kuipers zna dijeliti kartone ukoliko se igra nekorektno, vjerujemd a će sigurno ona ekipa kojoj će rezultat ići u prilog zadržavati igru što je pontecijalno barem jedan karton. Također očekujem dinamičnu igru i prilike na obje strane te dosta transformacije i protukontri a sve to su potencijalne situacije za žute kartone, koji su realno nebitni jer se kartoni brišu za EURO2016 nakon ove utakmice...

szGxC4R.png

SVAKA CAST !

Link to comment
Share on other sites

NFL:

Cincinati-Houston

Alfred Blue over 42,5 yards 1,90 888sport

Prvi RB Houstona je ozlijeden i mijenja ga Blue koji nije los RB al ne dobiva puno sansi i sad napokon ima par utakmica kad ce dobivat vise loptu i pokazat koliko vrijedi. Houston ima prosjecnog QB Hoyera i mislim da ce morati pokusat dosta igrat run igru i ovu nisku granicu bi Blue trebao proc

49,5 ?? velika razlika a ? ili da se proba ipak

Link to comment
Share on other sites

Dakle, ovi bosanski žuti su prošli na guzove, žao mi je samo što nisam gledao utakmicu, kontam da si gutao knedle kao i ja ;)

 

Lijepo bome :)

Izgleda da je bilo gusto, ali je samo nedosljednost ovog Kujpersa bila uzrok tome. Lik je pustio da se igra dosta grubo, a davao je kartone za puno blaže startove, nego one koji su se dešavali na terenu, a čak tri radi prigovora. Ja sam iskreno mislio da nema šanse da dođe kada radi glupog kompenziranja nije isključio Spahića kod faula koji je prethodio drugom golu, ali je eto sve ispalo dobro na kraju. Jedna od onih utakmica gdje nekad ide voda i na naš mlin. Elem, svaka čast na prognozi i puno sreće.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use