Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 13.11.2015.


crnamamba

Recommended Posts

Za danas moj singl

Madagaskar - Senegal 2 1,80 (HL)

Po meni vrlo siguran singl odlicne kvote na Senegal koji je puno jači te očekujem laganu pobjedu gosta! Senegal je 39. na fifa ljestvici, a madagaskar nije niti u prvih 100. Za senegal igraju poznati igrači Diouf (Stoke City) Mané (Southampton) , Sakho (West Ham), Konaté(Sion), Kouyaté (West Ham), Sané (Bordeaux) , Ndiaye Souaré (Crystal Palace), Gassama (Lorient). Domacini ce imati i nekih izostanaka. Kvota na senegal pada tako da je na bet365 vec 1,65 a biti ce i manja.

Link to comment
Share on other sites

Madagaskar-Senegal 2 1,80

Panathinaikos-Žalgiris 1 1,30

Fenerbahce-Khimki 1 1,50

BIH-Irska 1X 1,25

Babić(8,5) over 1,85

 

Ne znam u kojem to svijetu Madagaskar može pobijediti reprezentaciju kao što je Senegal i sve osim pobjede gostiju bi za mene bilo veliko iznenađenje ,a postaviti na pobjedu 1,80 je stvarno previše i da Senegal igra sa B postavom i dalje Madagaskar ne bi imao šanse.Vjerujem da nitko ne zna previše o reprezentaciji Madagaskara i da im je prva asocijacija na tu otočnu državu istoimeni crtani film i svi njegovi nastavi što je u potpunosti razumljivo. Oni se još nikada u svojoj povijesti nisu plasirali za bilo koje Svjetsko Prvenstvo ili na Afrički Kup tako da ne vjerujem da će se išta promijeniti nakon ove utakmice. Radi se o jednoj slaboj reprezentaciji koja drži tek 118. mjesto po mišljenju FIFA ranking i momčad je sastavljena od igrača koji igraju u nacionalnom prvenstvu ili u nižim francuskim ligama ,a tamo su samo mladi igrači U20 od kojih se očekuje neka karijera iako većina njih kasnije uzme dvojno državljanstvo i odbije nastupati za Madagaskar. Koliko mogu vidjeti oni u ovoj utakmici još ne mogu računati na neke od svojih najboljih igrača kao što su: Paulin Voavy (ATT 20/9g TOPSCORER) koji igra u Alžiru , Claudio Ramiadamanana (ATT 32/5g) koji nastupa u nižoj francuskoj ligi , dva iskusna braniča Jimmy Radafison (DF 31/0g) Mamy Gervais Randrianarisoa (DF 25/0g). Većina igrača ove reprezentacije je relativno nova i nemaju niti 10 skupljenih utakmica za svoju reprezentaciju i teško da će oni moći parirati ovako jakom protivniku. Sa druge strane imamo Senegal koji je danas apsolutni favorit i iskreno smatram kako slijedi jedna uvjerljiva pobjeda sa barem 3 gola razlike jer je kvaliteta igrača kao i cijele momčadi na njihovoj strani. FIFA ovu reprezentaciju rangira na 39. mjestu dok su 2002. godine imali najbolji plasman u svojoj povijesti kada su proglašeni 19. najboljoj reprezentacijom Svijeta. Ova momčad je sastavljena od igrača koji igraju važne uloge u svojim klubovima iz Premier League (engleska) i Ligue 1 (francuska) ,a neki od tih igrača su Idrissa Gana Gueye (Aston Villa) Cheikhou Kouyaté (West Ham) Lamine Sané (Bordeaux) Pape Ndiaye Souaré (Crystal Palace) Lamine Gassama (Lorient) Zargo Touré (Lorient) Henri Saivet (Bordeaux) i to su samo neki od veznih i obrambenih igrača dok najveća snaga leži u napadu gdje se nalaze velika imena kao što su Mame Biram Diouf (Stoke City) Sadio Mané (Southampton) i Diafra Sakho (West Ham) ali i najbolji strijelac Siona ove sezone Moussa Konaté. 

 

Senegalci su mi pick dana, a dalje ćemo brzinski :)

 

Pao se mora vaditi,a domaća tekma je idealna prilika za to pogotovo protiv limitirane ekipe Žalgirisa. Uz vjetar u leđa svojih vjernih navijača očekujem da Grci ovo rješe.

 

Fener se diže u formi,napad im je proradio iako Khimki nije loša ekipa ali obrana im je nepoznat pojam tako da isto uz pomoć navijača očekujem pobjedu domaćina.

 

BIH danas neće jurišati iako priželjkuju pobjedu, bit će to jedna tvrda utakmica ali smatram da susjedi doma neće izgubiti. Bih večeras fali samo Bešić, dok gosti dolaze bez 9 igrača( i to čak bez 3 vratara koji su standardno u kadru repke ) .

 

I zadnji par Luka Babić koji u posljednje vrijeme igra u dobroj formi, Pilepić vjerojatno danas neće konkurirati za sastav pa se očekuje i veća minutaža tako da će se Luka sigurno naloptati večeras.

Link to comment
Share on other sites

Za danas moj singl

Madagaskar - Senegal 2 1,80 (HL)

Po meni vrlo siguran singl odlicne kvote na Senegal koji je puno jači te očekujem laganu pobjedu gosta! Senegal je 39. na fifa ljestvici, a madagaskar nije niti u prvih 100. Za senegal igraju poznati igrači Diouf (Stoke City) Mané (Southampton) , Sakho (West Ham), Konaté(Sion), Kouyaté (West Ham), Sané (Bordeaux) , Ndiaye Souaré (Crystal Palace), Gassama (Lorient). Domacini ce imati i nekih izostanaka. Kvota na senegal pada tako da je na bet365 vec 1,65 a biti ce i manja.

 

Lijepo prepisano :P

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto je napisano za prijedlog kladjenja, ali ja bi izbjegao kladenje na Bosnu danas. Eventualno odigrati zute kartone ukoliko granica bude oko 5-6, ali konacni ishod ja osobno uvijek izbjegavam na ovakvim utakmicama, bile one kvalifikacije za EP ili Knockout Lige Prvaka.

 

Granica je samo 4,5 a Zenica je uvijek vruć teren...

 

Felix Brych sudi, ako se sjećate prošli vikend sam pisao o njemu i Dortmund - Schalke gdje je over 4,5 bio 2,37 i lagano, sa koji karton viška prošao. Jedino, kod njega znajte da će vjerojatno prvih pola sata razgovarati i upozoravati osim ako ne bude pogibeljnih startova, tako da se može i riskirati pa ako bude granica 3,5 na liveu oko 35'minute i tu loviti over ;)

 

Iako i over 4,5 je izgledan, ali opet... za ozbiljne uloge čekam uzvrate ;)

 

uGrHH81.png

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan za danas, jučer tenis prošao, danas idemo probati malo nogometa. Naravno, ko drugi nego BIH i Irska. Šta reći, ulozi su veliki, nema srljanja, stadion večeras gori, fanatično navijanje, dobra ekipa i napokon neka respektabilna forma, Irska neugodna, zanimljiva imena, ali smatram da je Irska više domaćinska ekipa, u zadnjih 12 susreta u gostima slavili su u samo 2 i to protiv gibraltara i gruzije. Moj današnji odabir ipak nije čisti kec, probat ću sa, po mom mišljenju, nešto sigurnijom varijantom, a to je da Irska ne daje gol u prvom poluvremenu. jednostavno, veliki su ulozi i mislim da neće ni jedni ni drugi jurišati odma u napad,

BiH-Irsk/1.pdng-Irska - NE DAJE - 1,40 (SUPERSPORT)

 

Evo ostat ću samo na tom paru danas, pa iskombinirajte sa svojim nekim parom ako želite, ili probati na neki malo jači ulog. Sretno! :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa, dobio sam jedan insider (da ne kažem dojavu) pa da podijelim sa vama... U pitanju je prijateljska klupska utakmica između Sturm Graza i Zavrča. Tip je hendikep pobjeda Sturma, dakle pobjeda Sturma dva ili više razlike. Utakmica se igra u 15:00. Od stranih kladionica najbolji koeficijent daje unibet 3.45, dok je kod nekih zemaljskih taj tip blokiran, ili je pak kvota drastično pala (U PSK sa 3,2 na 2,30, u SS sa 2,90 na 2,30). Izvor je poprilično pouzdan zbog dugogodišnjeg igranja u Sloveniji, čak i u HR reprezentaciji... Nemojte prenagliti s ulozima pa mi na kraju spominjat bližu i dalju rodbinu ak' ne prođe  :D Osobno sam ispratio sa 150 € pa što bude.  ;)

 

Dakle:

 

15:00h

Sturm Graz - NK Zavrč 

Hendikep 0:1 - 1 - 3,45 
UNIBET

 

Lijep pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa, dobio sam jedan insider (da ne kažem dojavu) pa da podijelim sa vama... U pitanju je prijateljska klupska utakmica između Sturm Graza i Zavrča. Tip je hendikep pobjeda Sturma, dakle pobjeda Sturma dva ili više razlike. Utakmica se igra u 15:00. Od stranih kladionica najbolji koeficijent daje unibet 3.45, dok je kod nekih zemaljskih taj tip blokiran, ili je pak kvota drastično pala (U PSK sa 3,2 na 2,30, u SS sa 2,90 na 2,30). Izvor je poprilično pouzdan zbog dugogodišnjeg igranja u Sloveniji, čak i u HR reprezentaciji... Nemojte prenagliti s ulozima pa mi na kraju spominjat bližu i dalju rodbinu ak' ne prođe  :D Osobno sam ispratio sa 150 € pa što bude.  ;)

 

Dakle:

 

15:00h

Sturm Graz - NK Zavrč 

Hendikep 0:1 - 1 - 3,45 

UNIBET

 

Lijep pozdrav.

 

Hvala,uhvatio sam ga minut do :D

JEK1HmE.png

Link to comment
Share on other sites

Dok se čeka NBA..

18:00 CSKA-Unicaja (ki) 1 1.12 - pa majko moja više
20:30 Strasbourg-Real M. (ki) 2 1.14
20:45 Fenerbahce-Khimky (ki) 1 1.60

Kladionica: unibet
Ukupna kvota: 2.04

 

O Realu i CSKA ne treba previše pisati. Jest da su kvote male ali su meni odlično došle da doguram ukupno do duplanja, a trebali bi i jedni i drugi bez problema dobiti. Malo jadna kvota na CSKA kada vidiš da igraju protiv druge ekipe u skupini ali CSKA je premoćan, pogotovo u svojoj dvorani, deru sve redom i Unicaji dajem male šanse. Real je kiksao već dvije utakmice i očekuju sve pobjede do kraja, pogotovo jer im u goste dolaze i Fener i Khimki. Danas igraju protiv najlošije ekipe u skupini, ako izgube naći će se u jako lošoj situaciju, a realno ne bi trebali imati problema jer su dva puta kvalitetnija ekipa.

Fener i Khimky odigrat će pravu poslasticu večeras. Realno, nisam mislio igrati Fenera jer je kvota bila 1.40 ali raste čitav dan i trenutno je i na 1.60 što ja moram uzeti. Fenerbahce je po meni sastavio drama ekipu i vidim ih na F4 samo da se fino uigraju. Dixon, Bogdanović, Udoh, Datome, Vesely, Kalinić, Antić, Sloukas.. još kada se Hickman oporavi... Khimky je također dosta uložio i napravio perspektivnu ekipu: Rice, Koponen, Monya, Davis, Shved, Zoran Dragić, James Augustine.. Rice nije igrao posljednju utakmicu u ligi ali bi trebao danas. Ove dvije ekipe zauzimaju prva dva mjesta sa istim omjerom 3:1.  Fener je dobio Reala, Zvezdu i Bayerna, a izgubio od Strasbourga ; Khimky dobio Reala, Strasbourga i Zvezdu a izgubio od Bayerna.  Khimky je jako neugodna ekipa, imaju dosta šutera i ako ih krene trica.. Ipak danas moram odigrati Fenera, kvalitetnija su ekipa, igraju u svojoj dvorani, kvota je narasla dosta i mislim da je treba iskoristiti.

Link to comment
Share on other sites

Ti si smiješan. Dežurni general poslije bitke. Čovjek je samo podjelio onu informaciju koju je dobio,nikoga nije silio na ništa, čak je upozorio..A di su onda ti štrašni znalci? Na Facebooku, na dvoznaku? Koliko sam ja vidio ti "znalci" koji naplačuju svoje "usluge" glupo velike iznose sami uplačuju 100-200 kn te sa njihovih "ogromnih" 60% prolaznosti ne zarađuju mnogo,ako i toliko.. Tako da molim te, prosvijetli nas sve. Hvala

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use