Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 12.11.2015


Danny

Recommended Posts

Bolivija-Venezuela GG 1,95

Norveška-Mađarska 1X 1,25

N.Novgorod-Medvešćak 1X 1,30

Španjolska(21)-Gruzija(21) 0:1 1 1,25

 

 Ova utakmica će se igrati u gradu La Paz , odnosto Estadio Hernando Siles gdje inače igraju Club Bolivar , The Strongest i još neki klubovi i upravo na ovom stadionu su oni upisali neke od svojih najvećih pobjeda u svojoj povijesti kao što je ona 1994. godine protiv Brazila (2:0) i ona zadnja koju svi vjerojatno pamtite ,a dogodila se 2009. godine protiv Argentine (6:1) i u toj utakmici ste mogli vidjeti one slike gdje Messi , Di Maria i ekipa dolaze pred aut liniju kako bi uzeli kisik. Ima igrača koji neće moći iskoristiti tu prednost nadmorske visine jer ne igraju u domaćoj ligi ,a naravno tu je još nekoliko domaćih igrača koji isto tako igraju u nižim dijelovima Bolivije i koliko god oni imali prednost to sigurno neće biti u tolikoj mjeri da razvale današnjeg protivnika. U grupi se nalazi 10 reprezentacija od kojih prolaze samo TOP 5 i nakon 2.kola Bolivija drži posljednje mjesto sa formom od 0-0-2 i gol razlikom 0:4 gdje su izgubili od Urugvaja (0:2) i onda prije mjesec dana na gostovanju kod Ekvadora (2:0). Danas će oni zasigurno dati sve od sebe kako bi došli do pobjede ali zanimljivo je da će u odnosu na tu posljednju utakmicu prije svega mjesec dana biti u bitno drugačijem sastavu i čak 11 igrača sa tog popisa se danas ne nalazi u kadru. Cijela reprezentacija je uglavnom nova jer je došlo do smjene generacija pa tako 17 igrača sa popisa nema niti 5 nastupa za svoju reprezentaciju. Sa druge strane imamo po meni kvalitetniju momčad i reprezentaciju Venezuele koja će u ovoj utakmici isto tako ići po pobjedu jer se nalaze samo jedno mjesto iznad sa istom formom 0-0-2 i gol razlikom 1:4 gdje su upisali poraz od Paragvaja (0:1) koji je po meni bio nezaslužen i isto tako poraz od Brazila (3:1) gdje su pokazali zube i stvorili nekoliko izglednih prilika. Reprezentacija se ukupila u Santa Cruzu gdje su odradili svoje pripreme i dogovoreno je kako će na ovu utakmicu doći sveha 1h prije početka kako bi igrači bili što svježiji za ovaj ogled i sigurno da njihov stručni stožer zna što radi jer su ovakve utakmice u Južnoj Americi normalna pojava. Oni u ovoj utakmici neće moći računati na dva braniča koja su igrala u prošlom reprezentativnom ogledu protiv Brazila ,a to su Fernando Amorebieta i Andrés Túñez i veznog Alejandro Guerra koji bi sigurno bio član prve postave večeras. Kada gledamo geografski položaj i taj reljef onda se Venezuela ne može pohvaliti tolikim visinskim razlikama i svi domaći igraći igraju na 1000m nadmorske visine tako da je to njihova normalna granica dok u kadru imaju par igrača koji igraju u Kolumbiji i njima će ovdje biti puno lakše jer su oni već igrali svoje domaće susrete pod takvim pritiskom i tlakom zraka. U ovoj ekipi se nalaze neki dobri igrači kao što su: Salomón Rondón (West Bromwich) Josef Martínez (Torino) Tomás Rincón (Genoa) Roberto Rosales (Malaga) Oswaldo Vizcarrondo (Nantes) kao i prvi strijelac nacionalnog prvenstva Manuel Arteaga i brojni drugi koji igraju u Europi ili Venezueli.Ako pogledamo njihove međusobne oglede onda se može vidjeti kako se ta početna razlika prije 20-ak godina bitno promijenila i da nadmorska visina više ne igra tako veliku ulogu i bez ikakve sumnje danas govorim kako je Venezuela daleko kvalitetnija ekipa od Bolivije i temeljiti sve na nadmorskoj visini je malo pretjerano ,a znate da sam ja jedan od onih koji se voli kladiti na takve utakmice i prognozirati sve te ''divlje lige''. Venezuela rijetko kad u svojim gostovanjima ostane dužna svojim protivnicima i mislim da su obje momčadi svjesne kako moraju uzeti 3 boda iz ove utakmice jer im neriješen rezultat neće pomoći da se popnu do TOP 5. Bolivija će zasigurno imati problema u svojoj igri i svojim pogreškama će ''dopustiti'' gostima da stvore neke izgledne prilike i nadam se postignu pogodak ali opet kako utakmica bude odmicala doći je do umora kod gostiju i ukoliko več ranije obje momčadi nisu postigle pogodak vjerujem da će do kraja utakmice sve doći na svoje. ŽIVJELA JUŽNA AMERIKA :)

 

O ostalim utakmicama ću ukratko samo..

 

Norveška bez ikakvih izostanaka dočekuje Mađare bez ozlijeđenog Tozsera i kartoniranog Juhasza, na domaćem terenu od Mađarske u prvoj utakmici doigravanja izgubiti nesmiju.

 

Otkad igraju u KHL-u Medvedi nisu pobjedili današnjeg domaćina, iako su u zadnjem kolu po meni iznenađujuće u gostima svladali Dinamo 1:4 danas i nemaju neke pretjerane izglede pogotovo jer su opet bez svog najopasnijeg igrača Kvapila.

 

Mladi Španjolci su krcati zvijezdama,Gruzijce su u Tbilisiju svladali 5:2 ali nakon toga su kiksali doma protiv Šveđana(1:1) i danas im Gruzijci dolaze  kao zagrijavanje pred ono što ih očekuje kroz par dana na Rujevici protiv naših mladića. 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, novi sam na forumu pa evo da i ja stavim nešto za što mislim da se isplati danas odigrati.

Riječ je o tenisu, kojeg u pravilu na 80% svojih listića igram.

Gombos - Gojowczyk - TIP 1 - 1.60 (PSK)

 

Peter Gojowczyk ima score ove godine 24-19 ; na indoorsima 1-0.  (znači ovo mu je drugi indoors meč u cijeloj godini)
Norbert Gombos ima score 43-36, na indoorsima 15-10 što ukazuje koliko je spremniji trenutno za meč na ovoj podlozi

Važno je za napomenuti da je Norbert Gombos slovak, a turnir se i igra u slovačkoj tako da će imat podršku domaćih navijača, pozna teren, te ima više motiva da prođe u sljedeću rundu turnira. Razlika na ATP listi je 70ak mjesta u korist Gombosa, ali to ne mora igrati ulogu, više vjerujem u njegovu formu i motiv pred domaćom publikom. Sretno svima!! :)

 


 

Link to comment
Share on other sites

19:00 Efes-Olympiakos (ki) 1 1.69
20:15 Maccabi-Darussaaka (ki) 1 1.32

20:45 Barcelona-Lok. Kuban (ki) 1 1.19

 

Marathon 2.65 

 

Peto kolo Eurolige, derbijem će otvoriti Efes i Olympiakos. Efes se trenutno nalazi na 3. mjestu grupe B sa dvije pobjede i dva poraza. Super su krenuli u novu euroligašku sezonu,u prva dva kola upisali su dvije pobjede protiv Limogesa u gostima 89:77 i doma protiv Milana 89:73. Nakon te dvije pobjede uslijedilo je nenadano hlađenje.. u svojoj dvorani izgubili su od Cedevite 75:81, a u posljednjem kolu izgubili su kod Laborala na produžetke 90:92. U goste im dolazi Olympiakos koji se nalazi na drugom mjestu grupe B sa tri pobjede i porazom. Izgubili su na gostovanju kod Laborala nakon produžetaka 89:96, a dobili su Cedevitu i Limogesa u svojoj dvorani 76:61 odnosno 75:49, a na gostovanju su slavili kod Milana 66:71. Glavni razlozi zašto igram Efesa večeras su sljedeći: puno puta sam ove sezone igrao i pisao protiv Olya, i dalje su oni crna mačka Eurolige ali po meni nemaju kvalitete kao proteklih sezona a to se vidjelo već i na početku sezone kada su izgubili dvije utakmice od Panathinaikosa. Efes ima finu ekipu, predviđa im se i četvrtfinale Eurolige, u nizu su od dva poraza iako su trebali dobiti obe utakmice, pogotovo protiv Laborala u gostima kada su imali +8 u zadnjoj. Efes je i dalje bez Krstića, ostatak ekipe je tu, dok je kod Olya upitan Hunter. Efes ima i veći motiv ovdje jer su si zakomoplicirali situaciju i porazom bi si samo zagorčali put u drugu fazu (a predviđalo im se da će lagano proći). Uz sve nabrojano, prednost je i domaći teren sa ludim Turcima na tribinama i mislim da Efes dobija ovo.

 

Peto kolo grupe D otvaraju Maccabi i Darussafaka. Maccabi sigurno nije na željeni način krenuo u novu sezonu, nalaze se na 5. mjestu sa omjerom 1-3. Izgubili su na gostovanju kod CSKA 69:100, kod Brosea 66:76, u svojoj dvorani od Unicaje 82:93, a jedinu pobjedu upisali su doma protiv Sassaria 79:63. Što se Darussafake tiče, oni su na 4. mjestu sa istim omjerom kao Maccabi. Oni su slavili u prvom kolu protiv Sassarija nakon produžetaka 83:74 u svojoj dvorani, a nakon toga slijede porazi u gostima kod Brosea 76:86, Unicaje 69:81 i u svojoj dvorani protiv CSKA 75:80. Turci imaju solidnu ekipu: Preldžić, Redding, Harangody, Slaughter, Milko Bjelica, Aldemir... Maccabi također, oni su ušli u sezonu kao jedan od „prikrivenih“ favorita: Smith, Randle, Farmar, Rochestie, Mbakwe, Ohayon .. Danas ponajviše igram na Maccabi jer znam da su puno kvalitetnija ekipa od ovoga što pokazuju. Moraju dobijati domaćinske utakmice pogotovo protiv ovakvih ekipa, a po meni su i kvalitetnija ekipa, a Turci su i jako loši u gostima ove sezone. Izrealci su u međuvremenu otpustili i trenera Goodesa što meni može biti samo plus nakon ovakvog ulaska u sezonu.

 

Derbi grupe C odigrat će Barcelona i Lokomotiv Kuban. Barca je u sezonu ušla kao jedan od favorita za naslov, sastavili su finu ekipu i ako se uigraju mislim da bi mogli i uzeti naslov (iako ako ih ona konjina od trenera bude sputavala i dalje..). U novu euroligašku sezonu ušli su porazom na gostovanju kod Karsiyake 62:71, a nakon toga slijede pobjede doma protiv Zielone Gore 78:72 i Panathinaikosa 77:52, a u posljednjem kolu slavili su na gostovanju 85:78. Kuban je jedno od finih iznenađenja ove sezone, nalaze se na prvom mjestu grupe C sa 4 pobjede iz 4 utakmice. U svojoj dvorani dobili su Panathinaikosa 81:70 i Karsiyaku 72:53, a u gostima Žalgirisa 76:74 i Zielonu Goru 83:75. Od njih sam očekivao borbu za prolaz dalje, ponajviše jer su dosta promijenili u ekipi preko ljeta ali za sada uopće ne izgledaju loše, iako tek sada slijede „prave utakmice“. Randolph i Balashov su i dalje out kod Kubana, dok bi Fesenko trebao igrati, a Barcelona ima full sastav. Kubanu svaka čast na svemu do sada ali po meni nemaju što tražiti ovdje. Barcelona je uhvatila formu, imaju samo taj jedna spomenuti poraz ove sezone, a trenutno su na nizu od 7 pobjeda. Kvalitetnija su ekipa, igraju u svojoj dvorani, po meni je vrijeme za prvi poraz Rusa.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, novi sam na forumu pa evo da i ja stavim nešto za što mislim da se isplati danas odigrati.

Riječ je o tenisu, kojeg u pravilu na 80% svojih listića igram.

Gombos - Gojowczyk - TIP 1 - 1.60 (PSK)

Peter Gojowczyk ima score ove godine 24-19 ; na indoorsima 1-0. (znači ovo mu je drugi indoors meč u cijeloj godini)

Norbert Gombos ima score 43-36, na indoorsima 15-10 što ukazuje koliko je spremniji trenutno za meč na ovoj podlozi

Važno je za napomenuti da je Norbert Gombos slovak, a turnir se i igra u slovačkoj tako da će imat podršku domaćih navijača, pozna teren, te ima više motiva da prođe u sljedeću rundu turnira. Razlika na ATP listi je 70ak mjesta u korist Gombosa, ali to ne mora igrati ulogu, više vjerujem u njegovu formu i motiv pred domaćom publikom. Sretno svima!! :)

Prekjučer sam ga igrao... dobar igrač... međutim Gojowczyk je prošle godine osvojio ovaj challenger bez izgubljenog seta... oba su dobri serveri pa je po meni možda bolje uzeti 1. Set više od 9.5 gemova na istu kvotu 1.60 :D

Link to comment
Share on other sites

Jedan par za danas;

 

Portugal U21-Albanija U21 1/1(1.36) bet365

  

 

U ovoj utakmici je riječ o mladim nadama Portugala i Albanije koje vode bitku za odlazak na Europsko prvenstvo,Portugal je na 1. poziciji sa maksimalnim učinkom u 3 odigrana susreta osvojen je maximalan broj bodova uz gol razliku 12:1.

Albanija je na 3.mjestu i imaju utakmicu više,eventualnom pobjedom ovdje zakomplicirali bi Portugalcima situaciju i vjerujem da si to oni neće dopustiti te će ovom pobjedom dodatno osigurati plasman na Europsko prvenstvo i riješiti sve nedoumice oko plasmana ako ih uopće ima.Portugal je među jačim mladim reprezentacijama svijeta,tome svjedoče i pobjede nad Engleskom i Njemačke te remiji protiv Švedske i Italije,jedna vrlo respektabilna momčad je ova mlada reprezentacija i Albanija bi za njih u ovoj utakmici trebala biti mačji kašalj.U prvom kvalifikacijskom susretu u ovoj skupini Portugal je gostovao u Albaniji i slavio sa 6:1.

Sve je rečeno i ovdje očekujem laganu pobjedu Portugalaca,vodstvo na poluvremenu i pobjeda na kraju po meni i čak dobroj kvoti kakvu sam očekivao.

 

Kvota kao kvota nije neka,al eto možda nekome pomogne za neki dubl ili tako neku kombinaciju,pozzdrav.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

 

ima li netko nekakvu informaciju za odbojku MLADOST- TEVA... na 1, je kvota između 1.4-1.6 ovisno o kladionici. Znam da je TEVA očajna.. izgubila je u MEVZa ligi doma od poreča 3-0, a Mladost je li la sa porečom, možda su i bolje.. izgubile su prvu utakmicu od poreča vani u 4 gusta seta... ne znam da li da tipujem na 1...

Molim komentare..

 

LP

Link to comment
Share on other sites

Po pitanju kvalifikacija za EURO2016 moja preporuka je da se za jače uloge pričekaju uzvratne utakmice, jer iz iskustva, a kartone stvarno pratim, puno je izgledniji over kartona u drugoj utakmici kada se sve riješava nego u prvoj kada se ipak igra malo pod ručnom (ukoliko igračima prijeti neigranje zbog kartona u sljedećoj utakmici) i kada ima još 90'minuta...

 

 

Norveška - Mađarska

 

Dvije ekipe koje tehnički nisu neznam kako kvalitetne te je za očekivati grublju igru. Ovo čekam posebno u uzvratu ali i danas ću odigrati za neki niži ulog. Sudi Clattenburg koji je solidan kada su kartoni u pitanju, iako me više puta košta i nije mi omiljen, ali realno gledano dobar je i voli davati kartone, pogotovo u ovakvim utakmicama gdje ne poznaje igrače previše i gdje sigurno neće kao u Premiershipu razgovarati sa njima.

 

Bet365 je stavio granicu na 5,0 kartona i daje 1,80 za over.

 

hfxIaWb.png

 

William hill daje 1,50 za over 4,5 kartona. Koeficijent je niži ali u slučaju točno 5 kartona oklada je dobitna a kod bet365 je void. 

 

i3xAgY8.png

 

Vjerujem da će nervoza učiniti svoje. Da igraju tehnički potkovanije ekipe, kao i korektnije čekao bi uzvrat, ali sumnjam da će mađari na gostovanju prezati od sredstava da izvuku X. Vjerujem da će biti prljava utakmica, pogotovo u drugom poluvremenu...

Link to comment
Share on other sites

Edit: Lagani prolazak analize! Zabio je 11 poena!

 

Griffin manje od 26.5 koseva

Kratka analiza:
Veceras Clippersi gostuju Phoenixu nakon poraza u Dallasu, Griffin u vidnom padu forme i na jos jednom teskom gostovanju, Griffin je takodjer poznat kao igrac koji dosta losije igra na gostovanjima nego kod kuce. Sinoc preko Nowitzkog covjeka od 38 godina dao samo 21 poen uz sut iz igre 8/19 sto je za poziciju na kojoj igra katastrofalno...dakle, vidan pad forme ovom tipu daje value bet...

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use