Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 7.11.2015.


Goksim

Recommended Posts

Subota je kao i uvijek sportski vrlo bogata pa se nadam da ćemo dobro proanalizirati parove. Meni se nedjeljna ponuda, kada ima veliki broj zanimljivih derbija, više sviđa tako da od mene više prijedloga očekujte u nedjelju ;)

 

Nedjelja je dan za zaraditi, nadam se :D

 

 

Za ovo kolo Primere pripremili smo popis svih delegiranih sudaca na jednom mjestu, kao i usporedbu granica za kartone, te koeficijenata. ;)

 

POPIS SUDACA

 

 

h76MblH.png

Link to comment
Share on other sites

Bournemouth-Newcastle  X2 1.66 (bet365)

 

Moj tip za subotu,očekujem da Newcastle ostane ne poražen o ovom vrlo važnom dvoboju za oba tima.

 

Bournemouth očito nije ekipa koji bi se mogla izboriti za ostanak u BPL i ja mislim da se sljedeće sezone vraćaju u niži rang engleskog nogometa.

 

Šuplja obrana,loš napad sve to u zadnje vrijeme ima Bournemouth,u očajnoj su formi ali i igra koji ovaj tim pokazuje je za njih veliki problem.U zadnjih 6 susreta su bez pobjede,imaju 5 poraza i 1 remi,nalaze se na 17. poziciji lige sa 8 osvojenih bodova,gol razlika im je 12:24,u zadnjih 5 utakmica primili su čak 15 golova.

Istina je da domaćini imaju velikih problema sa izostancima već duže vremena,a tako će biti i u ovom dvoboju.Izostanci:Mings, Gradel, Elphick, Wilson, Atsu, Boruc (?), Cook (?).

Imao je Bournemouth u zadnje vrijeme gust raspored i ritam utakmica na koji oni nisu naviknuti,tako su prije par dana igrali i utakmicu Capital One Cupa i poraženi su od Liverpoola sa 1:0.

 

Newcastle definitivno ne zaslužuje poziciju na kojoj se trenutno nalaze,a to je 18. mjesto i zona ispadanja sa samo 7 osvojenih bodova.Imao je dosta pehova Newcastle dosad,imali su dobru igru ali jednostavno ih rezultat nije htio.

Prekinio je Newcastle svoj crni niz velikom pobjedom protiv Norwicha kad su slavili sa 6:2 ali i toj radosti je vijek bio kratak jer su u sljedećem kolu poraženi u derbiju od Sunderlanda sa 3:0,a u prošlom kolu se remizirali 0:0 sa Stoke-om na domaćem terenu.

Newcastle realno je na gostovanjima katastrofalan,ni ne sjećam se kada su ostvarili zadnju gostujuću pobjedu u Premier ligi..

Bez obzira na loše trenutno stanje u klubu Newcastle-a ja vjerujem da oni svojom kvalitetom mogu u ovom dvoboju ostat bar neporaženi,dosta je tu nesreće bilo kod njih u zadnje vrijeme,rezultat ih nije išao,bilo je tu i dosta previda sudaca i ja mislim da im se to vraća u ovoj utakmici. Izostanci: Riviere, Taylor, Krul, Obertan, Colback, Darlow, Mbabu (?), Elliot (?)

 

Sastavi:

 

Federici - Smith, Francis, Distin, Daniels - Surman, Gosling - Ritchie, King, Stanislas - Murray            Elliot - Janmaat, Coloccini, Mbemba, Dummett - Anita, Tiote - Sissoko, Wijnaldum, Perez - Mitrović

Link to comment
Share on other sites

Dobro večer :)

 

Evo molio bih jedno stručno mišljenje... Mislio sam za sutra na malo jači ulog odigrat 3 para...  Monchengladbach-Ingolstadt 1 ,Bornemouth-Newcaste x2 ,i sada se još dvoumim oko 2 para, da li staviti Bayerna da će s minimalno 3 razlike dobiti Stuttgarta na 1.80 ili Hearts protiv hamiltona 1 na 1.90... Ne pratim baš te škote, jedino znam da se hearts ekspresno vratio u premier ligu i da je 2. na tablici, a što se bayerna tiče dolazi im stuttgart koji se voli nadigravat što im baš i nije  interesu...

Link to comment
Share on other sites

Subota je kao i uvijek sportski vrlo bogata pa se nadam da ćemo dobro proanalizirati parove. Meni se nedjeljna ponuda, kada ima veliki broj zanimljivih derbija, više sviđa tako da od mene više prijedloga očekujte u nedjelju ;)

 

Nedjelja je dan za zaraditi, nadam se :D

 

 

Za ovo kolo Primere pripremili smo popis svih delegiranih sudaca na jednom mjestu, kao i usporedbu granica za kartone, te koeficijenata. ;)

 

POPIS SUDACA

 

 

h76MblH.png

Goksim koju bi izdvojio kao najsigurniju? :D

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene nakon duze pauze, pa nesto ukratko...

 

Nijmegen - Graafschap // Tip 1 1,44

 

Mislim da ce ovdje domacini lagano do pobjede, a ovaj par najvise igram zbog ocajnih gosta koji se nalaze na zadnjem mjestu, bez pobjede, tek 2 nerijesene i 9 poraza. U gostima dali tek 2 gola, primili 11 uspjeli remizirirati protiv Den Haga. Nijmegen u dobroj formi, a pogotovo kuci gdje gotovo nikako ne gube, mada su oboji tek usli u prvu ligu, proslu sezonu Nijmegen dobivao po 2:0 obje tekme. Tako nesto i danas ocekujem Sve u svemu, katastrofalni gosti dolaze izrazito domacinskoj i puno kvalitetnijoj ekipi, tako da mislim da pobjeda domacina ne bi trebala biti nimalo upitna. 

Link to comment
Share on other sites

pospisil/sock - inglot/lindstedt 1   posp/sock se bore za mjesto na završnom turniru, tamo ih vodi samo osvajanje titule u Parizu, tj.pobjede u iduća 2 meča

 

drina - travnik over 2.5.ja jučer odigrao pobjedu gosta po 1.50.... domaćin bez trenera, novaca, motiva. koef na pobjedu gostiju je pao sa 2.80 na 1.20 a dosta kladionica je blokiralo par

 

đoković - wawrinka ..tu mi nije jasan koef 7 na wawrinku..đoković na ovom turniru ne igra kao u Aziji. naravno da je favorit u ovom meču ali bio je i u finalu RG. 

Link to comment
Share on other sites

ANALIZA: http://www.svijetkladjenja.com/analize/nba-analiza-la-clippers-houston-rockets/


 


Prijedlog: 


 


LA Clippers - Houston Rockets - over 218,5 @ Marathonbet 2,02 - Objašnjeno u analizi. Ako se ovi ne pokolju danas onda ne znam kada će, to curi na sve strane, obrana ne postoji, čisti run & gun. Posebno to vrijedi za Houston kojem bi Clippersi mogli danas čuda utrpati, ali ni obrana Clippersa nije zlatna tako da očekujem ovdje over bez ikakvih problema. 


Link to comment
Share on other sites

Analize sa portala za danas, tokom dana možda još bude nešto vezano uz rukomet ili košarku. Klikom na fotografije možete pročitate analize.

 

5yr8xiR.png

 

1eXdL5L.png

 

GLEDAJ NBA BESPLATNO!

 

Ako još niste, a želite se počete kladiti na ONLINE stranim kladionicama, pročitajte naše recenzije i odaberite si kladionicu koja vam se najviše sviđa. Sve recenzije možete pronaći klikom na sljedeću fotografiju.

 

391tkj5.png

Link to comment
Share on other sites

Eto i košarke od mene za danas.

 

Sutjeska - Cibona

 

James Brian Florence 17,5+ poena @ Prva sportska kladionica

 

Cibona je napokon proigrala dolaskom 27-godišnjeg Amerikanca. Gotovo svaku utakmicu najbolji je strijelac i redovno postiže 20+ poena. Smatram da isto nećemo vidjeti i danas jer se u momčad vraća Dominik Mavra stoga bi Florence trebao dobiti manju minutažu kako bi bio spreman za utakmicu Eurokupa u srijedu. 

 

Nemanja Vranješ 13,5+ poena @ Prva sportska kladionica

 

Trener Dušan Dubljević najavio kako će Vranješ danas imati ključnu ulogu u utakmici protiv Cibone i od njega se očekuje da razigra momčad, a vjerojatno će, kao i obično biti najbolji strijelac momčadi.

 

Los Angeles Clippers - Houston Rockets

 

Dwight Howard - 16,5+ poena @ Prva sportska kladionica

 

Noćas je trener odlučio odmoriti Howarda kako bi bio spreman za susret protiv Clippersa. Rocketsi su unatoč njegovom izostanku uspjeli doći do pobjede zahvaljujući odličnom Hardenu koji je ubacio 43 poena. Howard će za večeras biti odmoran, a neće mu nedostajati ni motiva. Podsjetimo se, u prošlom polufinalu konferencije Houston je imao 3-1 prednost, no naposljetku su ispali.

 

 

Ako želite gledati NBA POTPUNO BESPLATNO kliknite OVDJE!

Link to comment
Share on other sites

Hoffenheim-Frankfurt over 3,5 kartona   1,69 Unibet

 

Ne piem cesto analize i ne dajem prijedloge, jer da se znam kladiti ne bih stalno prepisivao od Vas ;) , ali kad sam vidio ovu nisku granicu, nisam mogao vjerovat. Jedni i drugi dobivaju u prosjeku dosta kartona, pa sam se nadao da ce granica biti i veca, ali nije. Mogao bih vam sada pisati statistike jedne i druge momcadi, ali svi se znate sluziti internetom. Jedino je sudac malo nepoznanica i on je na nekom prosjeku od 3-4 zuta po utakmica pa tako bi on mogao jedino malo stekati, ali ne vjerujem, jer je Hoffenhaimu prijeko potrebna pobjeda pa ocekujem da ce ucinite sve da i pobijedi. Naravno da su dobro dosli neki savjeti i komentari od ISKUNIH CLANOVA  ;) .

Link to comment
Share on other sites

Hoffenheim-Frankfurt over 3,5 kartona   1,69 Unibet

 

Ne piem cesto analize i ne dajem prijedloge, jer da se znam kladiti ne bih stalno prepisivao od Vas ;) , ali kad sam vidio ovu nisku granicu, nisam mogao vjerovat. Jedni i drugi dobivaju u prosjeku dosta kartona, pa sam se nadao da ce granica biti i veca, ali nije. Mogao bih vam sada pisati statistike jedne i druge momcadi, ali svi se znate sluziti internetom. Jedino je sudac malo nepoznanica i on je na nekom prosjeku od 3-4 zuta po utakmica pa tako bi on mogao jedino malo stekati, ali ne vjerujem, jer je Hoffenhaimu prijeko potrebna pobjeda pa ocekujem da ce ucinite sve da i pobijedi. Naravno da su dobro dosli neki savjeti i komentari od ISKUNIH CLANOVA  ;) .

 

Bundesligu rijetko igram kada su kartoni u pitanju budući da su ekipe često prekorektne, međutim ima izuzetaka. Sutra je Dortmund - Schalke 04 zanimljiva utakmica, vidjet cemo granice i sve. Sutra očekujte više prijedoga i od mene ;)

 

Ne znam dali znaš podataka ali K.Kirscher je prošle sezone bio sudac u Bundesligi koji je u prosjeku davao najmanje kartona po utakakmici. Odsudio je 16 utakmica te mu je prosjek 2,88 kartona, što mi se čini loše jer taj očito teško vadi kartone. Zadnje četiri utakmice je na svakoj pokazao točno 4 kartona.

 

Naravno granica je niska i ako bude nervozna utakmica morat će se i on razmahati, ali očito to neće biti tako lako kao kod nekih drugih sudaca tako da bi ja ovo možda i preskočio...

Link to comment
Share on other sites

Bundesligu rijetko igram kada su kartoni u pitanju budući da su ekipe često prekorektne, međutim ima izuzetaka. Sutra je Dortmund - Schalke 04 zanimljiva utakmica, vidjet cemo granice i sve. Sutra očekujte više prijedoga i od mene ;)

 

Ne znam dali znaš podataka ali K.Kirscher je prošle sezone bio sudac u Bundesligi koji je u prosjeku davao najmanje kartona po utakakmici. Odsudio je 16 utakmica te mu je prosjek 2,88 kartona, što mi se čini loše jer taj očito teško vadi kartone. Zadnje četiri utakmice je na svakoj pokazao točno 4 kartona.

 

Naravno granica je niska i ako bude nervozna utakmica morat će se i on razmahati, ali očito to neće biti tako lako kao kod nekih drugih sudaca tako da bi ja ovo možda i preskočio...

Tvoj komentar i sugestija su uvijek dobro dosli. Ja sam ovo isprati sa manjim ulogom jer sam jednostavno morao odigrati, jer medju ovim dvijema ekipama bude u prosjeku i preko 4,5 kartona po utakmici. Jos jednom hvala na savjetu.

Link to comment
Share on other sites

Stoke City - Chelsea  2   2.05     1-0 

Neznam sto da Vam kazem ljudi za ovaj par vec da 15. mjesto tablice i Mourinho ne idu u istu recenicu. Mourinho nece dobiti otkaz u Chelseau kao sto se spekuliralo, ne vidim koga bi mogao Roman dovesti u ovakvu situaciju da podigne momcad na noge. Ja mislim da ce danas Chelsea napokon proigrati i poceti sa pobjedama u premiership jer dogodi li se danas kiks vec ce biti ozbiljna situacija. Stoke ih je izbacio prije 2 tjedna iz kupa i to ce biti dodatni motiv Chelseau da se danas osveti. Od ozljeda za Chelsea nece biti Courtois, Falcaa i Ivanovica, a za Stoke Joselu, Given, Cameron i Muniesa. 

 

Sramotan Chelsea, Niti jedna sansa stvorena

Link to comment
Share on other sites

Još malo PRIJEDLOGA od mene za danas.

 

16:00 | Rotherham - Ipswich, točan rezultat 1:2 (11,00) @ unibet

 

Ako još nemate račun na Unibetu, možete se registrirati klikom na -> OVDJE !

 

Ako ste skeptični oko otvaranja računa na Unibetu, možete pročitati našu recenziju (klik na fotografiju):

 

g8Ma85r.png

 

15:00 | Osijek - Hajduk 2 (1,70) @ William Hill

 

Osijek je najveće razočarenje ove sezone. Financijski problemi su ih uništili i sve to utječe na igrače. Samo jednu pobjedu u zadnjih deset utakmica su upisali i to protiv Intera iz Zaprešića. Gubili su od najjačih klubova u ligi (Dinamo Zagreb i Rijeka), a i Hajduk ih je ove sezone kod kuće lako savladao (3:0) i želi se vratiti pobjedama nakon teškog poraza od Rijeke u prošlom kolu. Postoje i priče da će Osijek pustiti utakmicu Hajduku, no to su samo glasine (iako gdje ima dima ima i vatre).

 

Registraciju i depozit na William Hill možete izvršiti -> OVDJE !

 

Detaljnu recenziju za navedenu kladionicu možete pročitati klikom na fotografiju:

 

eVA0pbw.png

Link to comment
Share on other sites

NK Zagreb-Slaven Belupo. 1 @ 2.40

Već sam jednom lovio zagreb, učinit ću to i danas, u 15 kola zagreb je bez pobjede, pa mislim da je vrijeme za prvu pobjedu u hnl-u, Belupo u dosadašnjih 15 kola ima samo 4 poraza, no od toga 3 poraza u gostima, Belupo je klasična domačinska ekipa koja naravno iscupa koji bod i u gostima, no nakon 15 kola posta mislim da je vrijeme za prvu pobjedu Zagreba...

Link to comment
Share on other sites

Ova utakmica navodno je namještena i gosti bi trebali odnijeti pobjedu.

 

lNtBhZ9.png

 

Koeficijent na pobjedu Beovuka na Bet365 pao je sa 3,40 na 2,20. Mnoge kladionice ovu utakmicu su blokirale i izbacile iz ponuda.

 

Slična stvar dogodilo se i sa utakmicom Subotica - Napredak.

 

Koeficijent na Suboticu sa 2,60 pao je na 1,35. U većini kladionica i taj susret je izbačen iz ponude.

 

Na facebooku osvanuli su brojni listići sa uplatama na Beovuk, osim u zemaljskim kladionicama, ovo možete odigrati i u bet365.

 

vjOg84E.png

Link to comment
Share on other sites

djokovic wawrnika- manje od 21,5 gem, tri zadnja meca u dvorani protiv wawrinke djokovic je rijesio relativno lako i mislim da ce i danas to biti slucaj, u prva tri meca nole nije igrao na razini na kojoj je igrao skoro u aziji ali nadam se da ce se danas uozbiljiti i lagano mec rijesiti u svoju korist

 

na sitno probam jos berdiha i stepaneka u dublu, imaju oni dosta meceva u dublu odlicno se poznaju a berdih plus je u finoj formi, dodig melo su se provlacili u prva dva meca pa mogao bi im danas biti kraj

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use