Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 05.11.2015.


Goksim

Recommended Posts

Pred nama je bogata ponuda Europske lige, lige koju ne volim previše budući da je prepunu iznenađenja, međutim uz dobre informacije može se naći dobrih oklada jer često neke ekipe u ovom natjecanju igraju sa B ili mix sastavima, dok je nekim ekipama jako stalo da prođu u sljedeću fazu...

 

Također, u Europskoj ligi se može naći lijepih oklada na zbroj žutih kartona pa krenimo redom... :D
 

 

Lech Poznan - Fiorentina

 

Situacija u ovoj grupi je poprilično zanimljiva i mislim da će puno toga biti jasnije nakon ovog kola. Malo tko je vjerujem očekviao da će Fiorentina biti na posljednjem mjestu, iako i dalje ima šanse za prolaz...

 

W51eHjL.png

 

Vjerujem da će Fiorentina biti znatno bliže pobjedi. U seriji A igraju vrlo lijepo te ostvaruju dobre rezultate, međutim to su talijani koji do Europske lige ne drže previše pa bi bilo najpametnije za tu okladu pričekati sastave.

 

Ono što mi se svakako sviđa jest oklada na kartone. U prvoj utakmici između ovih dviju ekipa Fiorentina je iznenađujuće poražena sa 2:1. Ono što je zanimljivo po pitanju te utakmice, ako se ne varam, jest da je tada granica za kartone bila daleko najveća od svih utakmica u Europskoj ligi tog dana. Granica je bila, mislim, čak 5,5. Utakmica je završila sa 2 žuta i jednim direktnim crvenim kartonom.

 

Situacija u grupi je poprilično izjednačena i ova utakmica je od velike važnosti za obje ekipe. Gosti su favoriti, međutim domaćini se sigurno neće predati i vjerujem da bi bili zadovoljni i sa bodom. Kako bi zaustavili poletne Fiorentinine igrače i Fiorentininu igru koja je dosta frontalna na gol ove sezone morat će raditi veći broj prekršaja a vjerujem da će i Fiorentina na gostovanju dobiti koji karton. Pogubno za okladu na više kartona bilo bi jedino vodstvo od npr. 3 gola razlike za jednu ekipu u ranoj fazi utakmice što je malo vjerojatno...

 

oc2WwWB.jpg

 

Utakmicu sudi, kako je to često u Europskoj ligi, sudac iz druge skupine UEFA-inih sudaca koja se u Europskoj ligi mora dokazati kako bi dobila priliku u Ligi Prvaka. Utakmicu sudi Halis Ozkahya, iz Turske. Meni malo poznat sudac kojeg nikad nisam gledao a samim tim i ulog mora biti niži. 

 

GhJTkIR.png

 

Njegova statistika nije impresivna, međutim vjerujem da bi granicu od 3,5 kartona, koliko daje bet365, trebao prebaciti. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

21:05 Atl.Bilbao - Partizan H1 (-1,5) 1,80

 

ja bih jos dodao pobedu Bilbao-a u hendikepu protiv Partizana. Partizan je trenutno u haosu.. promenili su trenera, ali i dalje jako lose igre. Izgubili su od Metalca za vikend, sa Surdulicom remizirali. Odbrana katastrofa.. bogami ne pise im se lepo danas . Ako gledamo trenutnu situaciju i kvalitet ovo bi morala da bude laka pobeda..al videcemo, ipak je ovo Liga Evrope. Bilbao je dobio 0-2 u gostima, kuci mozda bude i uverlijivija pobeda. 
 

Link to comment
Share on other sites

Pred nama je bogata ponuda Europske lige, lige koju ne volim previše budući da je prepunu iznenađenja, međutim uz dobre informacije može se naći dobrih oklada jer često neke ekipe u ovom natjecanju igraju sa B ili mix sastavima, dok je nekim ekipama jako stalo da prođu u sljedeću fazu...

 

Također, u Europskoj ligi se može naći lijepih oklada na zbroj žutih kartona pa krenimo redom... :D

 

 

Lech Poznan - Fiorentina

 

 

oc2WwWB.jpg

 

Utakmicu sudi, kako je to često u Europskoj ligi, sudac iz druge skupine UEFA-inih sudaca koja se u Europskoj ligi mora dokazati kako bi dobila priliku u Ligi Prvaka. Utakmicu sudi Halis Ozkahya, iz Turske. Meni malo poznat sudac kojeg nikad nisam gledao a samim tim i ulog mora biti niži. 

 

 

 

Njegova statistika nije impresivna, međutim vjerujem da bi granicu od 3,5 kartona, koliko daje bet365, trebao prebaciti. 

over 45 booking points po 2,37 ili je preriskantno? :)

Link to comment
Share on other sites

D.Ferrer-G.Dimitrov 1 (1.50)

 

Jedan tip za danas koji nam dolazi sa ATP Pariza.

Tipujem na pobjedu Ferrera kojeg sam gledao u posljednjih par susreta i moram reći kako igra stvarno jedan dobar tenis,dokaz tomu je i osvajanje turnira u Beču nedavno gdje je set gubio samo protiv Ramos u prvom kolu i Johnsona u finalu,još je svladao Monfilsa,Garciu Lopeza i Fognini-a.

U dobrom ritmu je došao u Pariz i odmah je u prvom kolu to i pokazao,pobijedio je Dolgopolova i ostavio ga na svega 4 osvojena gema.

 

Dimitrov oscilira sa svojim igrama i nije u baš nekom idealnom ritmu,u Baselu je ispao od Nadala kojemu je pružio dobar otpor i uzeo mu set,na prijašnjim turnirima nije napravio neke hvalevrijedan uspijeh i uvijek bi ispadao negdje u drugom ili trećem kolu,ovdje u Parizu je odigrao već 2 meča,u prvom kolu izbacio Carreno-Bustu,a u drugom Čilića nakon velike borbe i pobjede u 2 TB-a.

 

Sve u svemu mislim da je Ferrer trenutno svježiji,u boljoj je formi to nije upitno i po ovoj kvoti ga uzmimam.

 

U međusobnim susretima Ferrer ima 4 pobjede dok je Dimitrov samo na jednoj pobjedi i mislim da danas tako  ostaje i nakon ovog susreta.

Link to comment
Share on other sites

19:00 Rubin Kazan-Liverpool 2 (2,05)

U prvoj utakmici ove dve ekipe rubin je uspeo da izvuce bod ali su u toj utakmici imali mnogo srece. Rubin je poveo sa 1:0 ali su ubrzo primili gol za 1:1 i tako je ostalo do kraja. Liverpul je napadao, bio je bolji tim ali lopta jednostavno nije htela u gol. Posebno dobra igra liverpula se videla od kako je u igru usao kristijan benteke koji je stvorio nekoliko sansi i imao stativu. Na kraju tog meca liverpul je imao 35 suteva na gol protivnika. Tada je u napadu poceo divok origi a danas bi trebao da pocne benteke. Rubin je lose usao u sezonu. Imali su mnogo poraza ali su onda polako poceli da dizu formu. Imaju prosecan tim i ne vidim ih u prva 2 mesta ove grupe. Izgubili su od siona u gostima, kod kuce su igrali nereseno protiv bordoa i na kraju remi u engleskoj protiv liverpula. Liverpul do sada 3 boda i zanimljivo sve 3 utakmice su zavrsavane nereseno 1:1. Vodili su protiv bordoa u gostima ali su pred kraj meca primili gol, protiv siona su takodje vodili ali to vodstvo nije dugo trajalo i ubrzo nakon postignutog gola su primili gol i ostalo je 1:1 kao i na mecu protiv rubina ali tu je rubin postigao prvi gol.

 

Postoji mnogo razloga zbog kojih ovde igram na liverpul a glavni je svakako to sto liverpul do sad u ligi evrope nije igrao sa pravim napadacem. Nedostajao je taj jedan igrac koji bi lako postizao golove i donosio pobede. U dosadasnjim mecevima lige evrope igrali su sa kombinovanim sastavom ali klop ce veceras izvesti najjaci moguci sastav sa eventualno 1-2 igraca iz prve postave koji ce biti na klupi. Od kako je klop dosao liverpul ne zna za poraz. Odigrali su nereseno protiv totenhema, rubina i sautemptona. Zadnje 2 utakmice su pobedili. Prvo su u kupu dobili Bornmut pa posle u ligi celsi u gostima sa 1:3. Jeste da celsi nije u dobroj formi ali pobediti ih na njihovom stadionu je sve samo ne lako. Ove 2 pobede su unele mnogo sampouzdanja u igrace i strucni stab i verujem da ce klop nastaviti niz pobeda na gostovanju u rusiji. Bolji su od rubina, zapoceli su niz pobeda i ovu utakmicu bi morali da dobiju ako zele da prodju grupu a siguran sam da klop zeli titulu lige evrope. Sve je na njihovoj strani i pobeda ovde ne bi smela da dolazi u pitanje, ne ocekujem 0:4 ali pobeda od 0:2 je nesto sasvim realno. Preko telefona sam pa ne mogu opsirnije. Kvota je u padu, u nekim kladionicama je jos uvek preko 2 ali pre pocetka meca ne bi trebala da bude iznad 1,90. Liverpul dobija veceras!

Link to comment
Share on other sites

Evo jedna evidentna GREŠKA KLADIONICE!

 

 

Marseille - Braga

 

Dvije ne baš toliko korektne ekipe susrest će se u susretu koji bi mogao odlučivati o prolasku, pogotovo za goste koji na gostovanjima znaju odigrati jako prljavo...

 

Utakmicu sudi H.Gocek iz Turske, sudac koji ima korektnu statistiku.

 

H6CQFQG.png

 

 

Bet365 je kao granicu stavio 5,0 kartona i daju 1,85 za over 5,0 kartona.

 

IPsnufO.png

 

 

Big Bet World, inaće odlična kladionica za kartone i još neke oklade, daje 1,50 za over 4,5 kartona.

 

ZDpNCzK.png

 

 

Unibet daje čak 2,00 za over 4,5 kartona što je definitivno VALUEBET! Naravno računaju i eventualno crveni kartona kao dva kartona... LINK ZA UPLATU

 

SnoMOZy.png

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipi, kako dugo nisam sa vama podijelio ni jednu analizu, a stao sam na zavidnoj statistici od 4/4 i 100% učinku, bio bi red da danas odigramo peti tiket.
Da ne duljim puno moj tiket za danas je
Federer-Isner h(-4,5) 2 - Federer u zadnje vrijeme i ne igra impresivno, u prvom kolu pariza demolirao Seppia ali to je jedina zavidna pobjeda u zadnje vrijeme. Sve ostalo je išlo većinom u 3 seta i na knap. Isner je popravio igru, skoro svaki meč barem jednom oduzme protivniku servis. Ukoliko se desi da Isner prvi servira, Federeru ni 2 brejka neće bit dovoljna da prebaci ovu granicu, a i ako ne bude servirao prvi mislim da barem jedan set ovdje mora završiti u tie breaku. Tim više što je na us openu na njihovom susretu bilo 7:6 7:6 7:5, gdje je Federer pobijedio sa samo 4 razlike u 3 seta.
Real Madrid-Bayern h(-21,5) 2 - Ovdje igram da sasvim solidna ekipa Bayerna neće izgubiti od Reala preko 21 razlike. Mislim da su margine debelo pretjerane, Bayern je u Turskoj kod Fenera izgubio samo 7 razlike, a 3 četvrtine je vodio, dok je na istom gostovanju Real izgubio 11 razlike. Bayern ima nešto kraću klupu od Reala i tu će Real napraviti razliku, no očekujem 10-15 razlike max.
Skenderbeu-Sporting 2 - Mislim da ovdje nema previše obrazlaganja, Sporting kvalitetna, poletna momčad, koja bi i najvećim europskim ekipama zagorčala život. Kod kuće demolirali albance, dokazali da je prevelika razlika u kvaliteti i jednostavno neznam na koji bi način danas domaćini mogli izbjeći da ne prime 3-4 pogotka. Sve u svemu odlučio sam se na dvojku bez prevelikog riskiranja oko golova.
 

Evo to je moj današnji triple. Ukupni koeficijent je @2,27.
Pozdrav svima koji me prate i posebno Goksimu, sretno svima.

Link to comment
Share on other sites

Skenderbeu Korce - Sporting Lisabon over 2.5 kartona @ 1.75 BAH

 

Totalno niska marigna. po meni greška kladionice. u prvoj je u portugalu sporting ubio 5-1 albance i opet je bilo 6 karotna+crveni. sudi estonski sudac ne karotnira nešto pretjerano al opet večinom daje 3 ili više kartona. nez nek goksim da svoje mišljenje za ovaj par al meni je totalni promašaj. trebala je bit margina minimum 3.5 po meni

 

 

evo s marathona:

 

VtMDmKM.png

Link to comment
Share on other sites

Skenderbeu Korce - Sporting Lisabon over 2.5 kartona @ 1.75 BAH

 

Totalno niska marigna. po meni greška kladionice. u prvoj je u portugalu sporting ubio 5-1 albance i opet je bilo 6 karotna+crveni. sudi estonski sudac ne karotnira nešto pretjerano al opet večinom daje 3 ili više kartona. nez nek goksim da svoje mišljenje za ovaj par al meni je totalni promašaj. trebala je bit margina minimum 3.5 po meni

 

Nevjerojatno niska granica, ovo me zaniteresiralo pa sam išao malo detaljnije gledati.. Inaće BAH je kartone danas dosta kasno dodala u ponudu, gledao sam ranije ali nisu imali...

 

d0Jdeki.png

 

Sudi K.Tohver iz Estonije, solidan sudac porema statistici. Prosjek na internacionalnim susretima mu je 3,76 kartona po susretu...

 

I Big Bet World je stavio izuzetno nisku granicu za kartone...

 

1xkcrZT.png

 

Mišljenja sam da je ovako niska granica poprilično nerealna. Pa niti susret Barce i BATE jučer nije imao ovako nisku granicu. Dinamo je gostovao kod Skenderbeua pa smo mogli vidjeti stadion, atmosferu i stil igre domacina. Portugalci su uvijek skloni za dobiti koji karton.

 

Gosti su veliki favoriti i uvjerljivo rano njihovo vodstvo je najveća opasnost ovoj okladi, ali mislim da vrijedi riskirati ;)

 

A evo kako to izgleda u zemaljskim kladionicama... 

 

2015_11_05_15_25_22_Super_Sport.png
 
2015_11_05_15_27_07_Hrvatska_Lutrija_Onl
 
2015_11_05_15_27_43_Prva_Sportska_Kladio 
 
I onda još računaju izmišljeni MT i porez na dobitak. Eventualni kartona naravno ne računaju kada se kladimo na više kartona pa i to ne ide u prilog a granica je veća za 2 kartona!
 
Zbog ovoga se isplati otvoriti račun kod Big Bet World ili bet-at-home kladionice i iskoristiti ovu nisku granicu!
Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatno niska granica, ovo me zaniteresiralo pa sam išao malo detaljnije gledati.. Inaće BAH je kartone danas dosta kasno dodala u ponudu, gledao sam ranije ali nisu imali...

 

d0Jdeki.png

 

 

Zbog ovoga se isplati otvoriti račun kod Big Bet World ili bet-at-home kladionice i iskoristiti ovu nisku granicu!

 

 

 

Bet at home je okladu za kartone maknuo iz ponude međutim Big Bet World ima identične koeficijente i i dalje drži okladu na gartone, na granici 2,5, u ponudi! 

 

1xkcrZT.png

 

LINK ZA UPLATU

 

 

 

Kod BAH je u ponudi ostalo sljedeće. Koef. 3,18 nije realan, prije bi trebao biti 1,60-1,70 ali nezahvalno je prognozirati kartone u jednom poluvremenu.

 

FyyHVqf.png

Link to comment
Share on other sites

Posto je ovo najaktivniji topic. BIg bet world ima Okladu na bookings i na booking points a kvote su identicne, ima li ikakve razlike u tim okladama. Nmogu nigdje naci objasnjenje na stranici

ako igraš booking points izravni crveni ti je 25 poena, i ako igraš npr over 45 booking points i budu samo 2 crvena na utakmici ti si prošao, a da si igrao over 4,5 kartona pao bi

Link to comment
Share on other sites

Qarabag-Monaco over 4,5 kartona 2,85 Wwin

 Qarabag i Monaco igraju u ovom ranijem terminu od 17 sati. Utakmica je jako zanimljiva iz razloga jer je ovo jedna od težih grupa i svi su ublizu. Npr Monaco je prvi, a Qarabag zadnji, a ako Qarabag dobije danas bit će prvi. Kao najbolji par iz te utakmice čini mi se over kartona. U prvoj utakmici vidjeli smo 3 žuta kartona. Ono što je posebno zanimljivo ovdje je sudac današnje utakmice, Rumunj Cristian Balaj. Stvarno je brutalan što se tiče kartona, evo nekoliko njegovih zadnjih utakmica: 8 žutih i crveni, 5 žutih i crveni, 10 žutih i crveni, 4 žuta, 12 žutih i crveni, 5 žutih, 5 žutih i 2 crvena, 6 žutih, 2 žuta i crveni... stvarno je u formi što se kartona tiče :D. Utakmica je od velikog značaja za obe ekipe, u prošloj su bila 3 i mislim da bi sada bez problema mogli vidjeti još 2 pogotovo kada pogledamo tko sudi

Link to comment
Share on other sites

Evo popricao sam sa live chat za Big Bet World za kartone.  

 

Za okladu na number of bookings vazi sljedece:

Yellow Card 1 booking

Red Card 2 bookings

Yellow + Yellow leading to a Red Card 3 bookings

Yellow + direct red 3 bookings (Valjda mako igrac dobije zuti i napravi foul ovi mu umjesto drugog pokaze izravni :D)

 

Za Booking points je isto kao i kod William Hilla.

Yellow Card 10

Red Card 25

Yellow + Yellow leading to a Red Card 35 points

 

Stoga mislim da je isplativije igrati na over booking points jer zuti + crveni nosi 35 a u total bookings zuti + crveni nosi 3 :P.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use