Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja, 25.10.2015


PaoNaLazio

Recommended Posts

MANCHESTER UNITED-MANCHESTER CITY-over 5,5 kartona 2,04 Bate At Home

 

Sutra Manchesterski derbi,utakmica koja je dosta vazna,koja ce dosta pomoci u trci za titulu u slucaju pobede jedne odnosno druge ekipe,i jos mnogo uslova zasto ce ova utakmica biti napeta

 

Na kartone je najbolje kladiti se u Bet At Homeu,a evo njihove ponude

O1DrkmI.png

Za over 5,5 Bet At Home 2.04,ko zeli sigurnije ima i over 4,5 po kvota 1,5.

 

U bet365 kvota je 2,00 za over 5,5

gTnp8Ft.png

 

 

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, ne pišem često na forumu ali danas sam našao veliku grešku SS kladioncie...Kvalifikacije za VN USA će biti vožene danas zbog jake kiše sinoć. Vettel je kažnjen sa 10 startnih mjesta na startu utrke u odnosu na mjesto koje ostvari u kvalifikacijama što znači da najbolje može startati kao 11 ali sumnjam da će tako biti a SS nudi jako dobre opcije za duel na kraju utrke, npr:

 

Vettel - Kimi  1,25 - 3,20

Vettel - Massa 1,25 - 3,20

Vettel - Bottas 1,35 - 2,70

 

Po meni jako dobre oklade koje se isplati uzeti.

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, ne pišem često na forumu ali danas sam našao veliku grešku SS kladioncie...Kvalifikacije za VN USA će biti vožene danas zbog jake kiše sinoć. Vettel je kažnjen sa 10 startnih mjesta na startu utrke u odnosu na mjesto koje ostvari u kvalifikacijama što znači da najbolje može startati kao 11 ali sumnjam da će tako biti a SS nudi jako dobre opcije za duel na kraju utrke, npr:

 

Vettel - Kimi  1,25 - 3,20

Vettel - Massa 1,25 - 3,20

Vettel - Bottas 1,35 - 2,70

 

Po meni jako dobre oklade koje se isplati uzeti.

Druze ne pratim formule.. mozes da mi kazes jesu ovo rezultati za kvalifikacije: http://www.formula1.com/content/fom-website/en/f1-live.html#leaderboard ??

Kako vidim, Hamiton prvi, Vettel drugi..dakle ako je kaznjen za 10mesta bice 12. A Bottas je 4, Raikkonen 7

mada proverio sam kvote..takve su i bet at home

Vettel, Sebastian - Raikkonen, Kimi  1,30 3,20  

i ako moze neko ko prati da mi kaze kakvi su uslovi danas za voznju, pitam zbog safety car 1,55 da ce biti je kvota

Link to comment
Share on other sites

Vaše mišljenje o ova dva para:

Paris - Veszprem     1

 

Mislim nema neke dublje analize, jedino nisam upućen u povrede kod Parižana. Mislim da bi bio šok za onakvu ekipu da izgube kući, i to kada mogu skoro prestići Mađare na tabeli. Nekako mi kec dolazi kao logično riješenje. Nije nešto analitično, ali ako neko ima neke jače info neka kaže.

Lazio - Torino  oba daju gol

 

Lazio igra u Rimu, potrebno im je ići na pobjedu, vjerujem da će bar jedan gol dati. Torino igra solidno ove sezone, znali su igrati mečeve na više golova, vjerujem da mogu i oni pogoditi bez obzira na sastav koji izvedu. I statistički, u Rimu od posljednjih 5-6 utakmica, samo jednom nije došlo to da oba tima daju gol.

Link to comment
Share on other sites

Vaše mišljenje o ova dva para:

Paris - Veszprem     1

 

Mislim nema neke dublje analize, jedino nisam upućen u povrede kod Parižana. Mislim da bi bio šok za onakvu ekipu da izgube kući, i to kada mogu skoro prestići Mađare na tabeli. Nekako mi kec dolazi kao logično riješenje. Nije nešto analitično, ali ako neko ima neke jače info neka kaže.

Lazio - Torino  oba daju gol

 

Lazio igra u Rimu, potrebno im je ići na pobjedu, vjerujem da će bar jedan gol dati. Torino igra solidno ove sezone, znali su igrati mečeve na više golova, vjerujem da mogu i oni pogoditi bez obzira na sastav koji izvedu. I statistički, u Rimu od posljednjih 5-6 utakmica, samo jednom nije došlo to da oba tima daju gol.

moje tppla preporuka je da izbjegnes psg i vesprem jer vidis da u ovoj ligi prvaka svako svakog tuce... i vesprem nije slab niti malo a nije ni psg tolko uvjerljiv kao sto se cini to je tekma koja ce se prelomit u jednoj 2 greske i otic na stranu nekoga tako da nebih htio  neke vece novce ulagat na to jer po meni veoma rizicno 

Link to comment
Share on other sites

moje tppla preporuka je da izbjegnes psg i vesprem jer vidis da u ovoj ligi prvaka svako svakog tuce... i vesprem nije slab niti malo a nije ni psg tolko uvjerljiv kao sto se cini to je tekma koja ce se prelomit u jednoj 2 greske i otic na stranu nekoga tako da nebih htio  neke vece novce ulagat na to jer po meni veoma rizicno 

 

Slažem se da je rizično, pogotovo nešto jače uložiti, samo opet kao prognozu vjerujem da PSG dobija, mada naravno Veszprem je kao što i tabela govori ozbiljan rival.

 

A šta za Metalurg misliš, ako si upućen?

Link to comment
Share on other sites

Paris je prosle sezone ovdje jedva X izvukao kamoli sada.. Veszprem je ekipa koja je ostala cijela i nadogradila sebi jos vise.Dzaba Parisu svo to bogastvo kada nemaju trenera pravog ja bi se cak usudio reci da je ovaj pomocni trener Veszprema daleko ispred trenerera Parisa.. Sto se tice utakmice no bet ili neki under golovi ;)

Link to comment
Share on other sites

MANCHESTER UNITED-MANCHESTER CITY-over 5,5 kartona 2,04 Bate At Home

 

Sutra Manchesterski derbi,utakmica koja je dosta vazna,koja ce dosta pomoci u trci za titulu u slucaju pobede jedne odnosno druge ekipe,i jos mnogo uslova zasto ce ova utakmica biti napeta

 

Na kartone je najbolje kladiti se u Bet At Homeu,a evo njihove ponude

O1DrkmI.png

Za over 5,5 Bet At Home 2.04,ko zeli sigurnije ima i over 4,5 po kvota 1,5.

 

U bet365 kvota je 2,00 za over 5,5

gTnp8Ft.png

 

 

Sretno!

 

Slažem se sa svim navedenim, i vjerujem da bi moglo biti dosta kartona na utakmici, ipak se radi o gradskom derbiju. Utakmicu će voditi Clattenburg koji se zna razmahati, iako nekad i podbaciti kao npr. prošle sezone na Chelsea - Manchester City. Ipak vjerujem da će igrači i atmosfera biti dosta nabrijana za engleske prilike te da ćemo vidjeti veći broj kartona.

Link to comment
Share on other sites

Sampdoria - Verona over 65 booking points @2.05 (WilliamHill)

Ukratko o ovom, posto pisem mamuran a i utakmica pocinje za manje od 45 min. Sudija na ovom mecu je mladi Maurizio Mariani (1982 godiste). Zbog nedovoljno velikog iskustva sudjenja u Serie A njegova statistika je bas "zavidna" sto se kartona tice. Veoma cesto se gubi u toku utakmice,ali to je normalno za mladje sudije. DObra stvar u svemu tome je da tada uspostavljaju autoritet pokazivanjem kartona. I Sampdoria i Verona su relativno grube ekipe i redovno bude dosta kartona na njihovim duelima, a uz to u krizi su rezultata te ce sigurno ovaj mec igrati pazljivo i pokusavace na svaki nacin spreciti protivnika da zatrese mrezu. Ja danas idem na over 65 po odlicnoj kvoti na jaci ulog.

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

moje tppla preporuka je da izbjegnes psg i vesprem jer vidis da u ovoj ligi prvaka svako svakog tuce... i vesprem nije slab niti malo a nije ni psg tolko uvjerljiv kao sto se cini to je tekma koja ce se prelomit u jednoj 2 greske i otic na stranu nekoga tako da nebih htio  neke vece novce ulagat na to jer po meni veoma rizicno 

Možda eventualno Flensburg dvojka na 1.65? Kiel koji je realno ove godine slabija ekipa je razmontirala Wislu doma 10-15 razlike...

Link to comment
Share on other sites

Fiorentina---Roma over 2,5

 

Ovaj par najvise vuce na vise od 2,5 golova iako je jako rizican jer su i roma i fiorentina su u zadnjih 5 medjusobnih utakmica 4 puta imali manje od 2,5. Oboje igraju napadacki a pogotovo roma prima i daje puno golova pa zbog toga mislim da moze proci.

 

Manchester United  -Manchester City  over 2,5

 

Usudio bi se reci da je city ovdje favorit bez obzira sto se igra na old trafordu. Zadnjih godina city je redovito prasio man utd i ove sezone su u sjajnoj formi. Jaci su i napadacki i obranbeno od man utd-a i mislim da ce dosta napadacki poceti kao i man.utd. U zadnjih 5 medjusobnih susreta samo jednom je bilo ispod 2,5 pa mislim da zbog rivalstva i kompletnog uloga moze da padne bar 3 gola.

Link to comment
Share on other sites

Danas za NFL.

Ten Titans - Atl Falcons  2  1,38

Opet na Falconse ali mislim da su ovdje veliki favoriti. Titanima nema prvog QB i mijenja ga prošlogodišnjih njihov QB koji je ipak dosta ispod prosječan. Falconsi nemaju nikakvih problema s ozljedama i trebao bi im bit napokon 100% spreman prvi WR Julio Jones. Atlanta je ionako jača ekipa a ovi su još bez prvog QB i to bi trebalo proći.

S te utakmice bi još dodao:

Devonta Freeman over 90,5 yardi  2,00

Čovjek igra u životnoj formi a obrana Titansa dozvoljava preko 120 yardi trčanjem po utakmici. Gledao sam ga zadnje dvije tri tekme i odlično igra.

LeVeon Bell over 83,5 yardi  1,81

Utakmica KC Chiefsa i Pit Stellersa. Bell je RB Steelersa kojima ne igraju prva dva QB i morat će dobar dio napada past na njegova leđa. Inače je jedan od boljih RB lige i mislim da bi trebao preč ovu granicu. Valjda je zbog te male kvote i pao malo koeficijent al mislim da je još uvijek ok.

Andrew Luck over 299,5 yardi   1,90

Utakmica Ind Colts i NO Saints.Luck je jedan ob boljih QB lige i imao je problema s ramenom i koliko vidim to je prošlost i sad bi trebao bacati bez bolova. Napad Coltsa je ovih godina dok je on njihov QB živio od passa i ima dosta dobrih WR i TE i 300 yardi danas za Lucka nebi trebao bit problem protiv prosječne obrane Saintsa.

 

Gledam koeficijente na utakmice i ili su mi premali ili riskantno za kladiti. Trebalo bi po meni proći:

Mia Dolphins - Hou Texanas   1   1,45

SD Chargers - Oak Raiders    1   1,52

I ja bi kao moguće iznenađenje izdvojio:

NE Patriots - NY Jets   2   4,00

Jetsi su dobri ove godine. Imaju skor 4-1 i ovo je divizijski obračun i još obračun dvojice od najboljih trenera. Opravdano su Patriotsi ovakvi favoriti i po igrama su možda ostavili i najbolji dojam do sada ali u zadnje vrijeme ovaj dvoboj odlučuje zadnji napad.

Baš gledam razlike u koeficijentima kod bet365 i 888sport/unibeta. Npr Freeman ja granica 95,5 a koeficijent 1,76, Luck 303,5 i 1,76, a Bell 87,5 i 1,76.

Druga napomena tekme kreću jedan sad ranije nego inaće (u 18:00 a ne 19:00) jer mislim ameri pomiču sat slijedeći vikend pa se onda opet sve vraća na staro. I treće ako ko hoće ima u 14:30 na yahoo besplatno za gledat tekmu Billsa i Jaguarsa s Wembleya.

Link to comment
Share on other sites

Bournemouth-Tottenham 2 2,30

 

Bournemouth je ove sezone odigrao nekoliko dobrih utakmica i polazali su se kao odličan protivnik u svojoj debitantskoj sezone u Premier League ali danas jednostavno ne vidim previše šansi za njih i neki razvoj događaja gdje bi oni uzeli bodove po meni puno kvalitetnijem protivniku. Za sada se ova momčad nalazi tik iznad opasne zone i zauzima to 17. mjestu uz ostvarenu formu od 2-2-5 kao i gol razlikom 11:17 (-6) što uopće nije loše , no velika je mogućnost da se danas to promijeni. U ovoj utakmici i dalje ne mogu računati na jako važne Callum Wilson (ATT 7/5g TOPSOCRER) koji je najveće otkriće početka sezone , tu isto tako neće biti fantazista Max Gradel (MF 4/0g 2asist) koji je inače glavni motor vezne linije i pravi playmaker , kapetan i stup obrane Tommy Elphick (DF 5/0) isto tako vuče ozljedu ,a tu su još i mladi lijevi bek Tyrone Mings (DF 2/0g) dok su za nastup u ovoj utakmici upitna čak 4 igrača (vratar Boruc , Surman(MF), Pugh (MF) i Tomlin (MF) ...)

Sa druge strane imamo Spurse koji ovdje najavljuju povratak na pobjedničke staze i bez obzira na solidno 7. mjesto treba reći kako do sada nisu pokazali previše i je krajnje vrijeme da dođu do jedne lagane i uvjerljive pobjede što sigurno mogu ostvariti s obzirom na imena u svojoj momčadi. Do sada su upisali formu 3-5-1 kao i gol razliku 11:7 (+4) što im je dalo titulu najbolje obrambene momčadi lige ali sigurno da to nije njihova glavna snaga jer ona napadačka linija izgleda izuzetno jako i veliko je iznenađenje što nisu zabili više pogodaka. U ovu utakmicu ulaze nakon poraza u Europa League gdje je na svome terenu bolji bio Anderlecht u izrazito otvorenoj utakmici. Mislim da taj poraz ne treba ozbiljno shvatiti jer je trener Mauricio Pochettino već tada najavio ako će odmarati neke od prvotimaca pošto su im ligaški ogledi puno važniji. Kao i domaćin danas će imati određenih problema ali ni u približnoj mjeri kao Bournemouth uz to da je njihova širina klupe i kvalitetan kadar igrača puno veći . U ovoj utakmici trener Pochettino ne može računati na Pritchard, Son, Dier, Fazio, Chadli, Bentaleb od kojih bi izdvojio Diera i Chadlia kao igrače koji bi se našli u početnom sastavu ali i dalje imaju pregršt dobrih alternativa. 

Link to comment
Share on other sites

17:00 Paris-Veszprem/ Paris dobija 1-5 razlike 2,25 Wwin

Pariz je meni ove sezone u top 3 i vidim ih na F4 minimalno. Sjajna ekipa, Karabatić se odlično uklopio i sa Hansenom čini vrhunski duo. Hansen je u strašnoj formi i obrana Veszprema imat će dosta problema. Mađari su danas bez Nagya i Zeitza, Nagy je jako bitan u oba smjera i falit će dosta danas. Moje mišljenje je da Paris danas dobija ali do 5 razlike, Veso nikada nije za podcijeniti, funkcioniraju dobro zajedno još ako Alilović proradi kao protiv Kiela, ali mislim da će danas teško proći ispod poraza 2-3 razlike.

Link to comment
Share on other sites

Druze ne pratim formule.. mozes da mi kazes jesu ovo rezultati za kvalifikacije: http://www.formula1.com/content/fom-website/en/f1-live.html#leaderboard ??

Kako vidim, Hamiton prvi, Vettel drugi..dakle ako je kaznjen za 10mesta bice 12. A Bottas je 4, Raikkonen 7

mada proverio sam kvote..takve su i bet at home

Vettel, Sebastian - Raikkonen, Kimi  1,30 3,20  

i ako moze neko ko prati da mi kaze kakvi su uslovi danas za voznju, pitam zbog safety car 1,55 da ce biti je kvota

Ovo što si ti naveo nsu rezultati kvalifikacija,zbog jake kiše kvalifikacije su odgođene za danas u 15:00,a sama utrka je u 20:00.Vettel je mjenjao motor i bit ce kaznjen sa 10mjesta,tesko je prognozirati kako ce zavrsiti ovaj vikend jer je i treninge ometala kiša i nije puno krugova odvoženo.Za danas se isto očekuje kiša,Hamilton bi mogao osigurati naslov,tako da očekujem vettela da starta oko 14-15 pozicije,ali stvarno ne znam kakvi su wiliamsi na ovoj stazi,a kimi nije nešto u kvalifikacijama,tako da vrijedi pokušati,ali s oprezom.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use