Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 10.10.2015.


crnamamba

Recommended Posts

Hrvatska-Bugarska 3+ 1,95

Ovde nemam puno toga da kazem. Hrvatska jednostavno mora da dobije ovo. Imaju domaci teren i favoriti su u ovom mecu. Bugarska nema neke poznatije igrace koji igraju u velikim evropskim klubovima. Hrvatska sigurno ima igrace koji mogu do znacajnog uspeha na medjunarodnim takmicenjima ali sve zavisi koliko se oni trude u reprezentaciji u odnosu na klub. Mislim da ce hrvatska ovde razbiti bugarsku jer imaju igrace kao sto su modric, mandzukic, srna, rakitic... Verujem u pobedu hrvatske ovde ali sam se odlucio za 3+ (2,5 over)...

Link to comment
Share on other sites

Hrvatska-Bugarska 3+ 1,95

Ovde nemam puno toga da kazem. Hrvatska jednostavno mora da dobije ovo. Imaju domaci teren i favoriti su u ovom mecu. Bugarska nema neke poznatije igrace koji igraju u velikim evropskim klubovima. Hrvatska sigurno ima igrace koji mogu do znacajnog uspeha na medjunarodnim takmicenjima ali sve zavisi koliko se oni trude u reprezentaciji u odnosu na klub. Mislim da ce hrvatska ovde razbiti bugarsku jer imaju igrace kao sto su modric, mandzukic, srna, rakitic... Verujem u pobedu hrvatske ovde ali sam se odlucio za 3+ (2,5 over)...

novi trener Hrvatske,debi na klupi i veoma vazna utakmica za Hrvatsku,nema ozljeđenog Manđukica,Kalinic u napadu,u odlicnoj formi u talijanskoj lizi,ali isto tako vjerujem glatko u pobjedu hrvatske...

Najvjerovatniji sastav:Subasic-Srna,Vida,Corluka,Pivaric-Kovacic,Modric-Perisic,Rakitic,Pjaca-Kalinic

Link to comment
Share on other sites

Bok svima,

 

danas sam opet za Slaviju! Smatram da joj uopće nije mjesto u 2. ligi s toga:

 

SalithŠumperk-SlaviaPr 2@1,45

 

N.Y.Rangers-Columbus BJ 1@1,90 - mislim da su Rangersi ipak puuuuno posto jači u kvaliteti i još igraju doma. Columbus ništa posebno nije pokazao. Nadam se da neće biti nekih glupih isključenja i iznenađenja, pobjeda domačina je veoma izgledna.

Link to comment
Share on other sites

Kazahstan - Nizozemska(-1) 2 @ 1.72

Hrvatska(-1) - Bugarska 1 @ 1.95

Norveska(-1) - Malta 1 @ 1.44

 

Bet365

@ 4.87

 

Kako je ovo predzadnje kolu u ovim grupama hvataju se zadnji vlakovi za Francusku. U danasnjim utakmicama u kvalifikacijama ima dosta njih koje ce se igrati "revijalno" jer neke momcadi su vec osigurale Francusku dok druge nemaju sansi vise da ju vide. Od utakmica koje su od znacaja su ove tri koje igram. U svim utakmicama vidljiva je razlika u kvaliteti i mislim da ce sve reprezentacije to dokazati te ce pobjediti s minimalno 2 razlike. Ako danas ne prezentiraju najbolju igru koju mogu ponuditi nece vidjeti Francusku. Mislim da se isplati igrati za malo jaci ulog 

Link to comment
Share on other sites

Andora - Belgija / Pobjeda Belgije u oba poluvremna

BiH - Wels / over 4,5 kartona

 

Za prvu utakmicu sve je poprilicno jasno, mocna Belgija protiv slabasne Andore, ocekuje se visoka pobjeda Belgije i neznam kako Andora moze do pogotka u ovoj utakmici.

 

Biti ili ne biti za BiH, sigurno da ce uci zesce u utakmicu i u silnoj zelji ( a znamo kakvu zelju i srcanost imaju) bi trebali dobiti par kartona, s druge strane Wels, gotovo pa osigurao euro, ali na Bilinu polju se igra, navijaci odmah pored stadiona, odlicna atmosfera je neupitna, ne mislim da ce se izvuc bez kojeg kartona, i trece sudi spanjolac Undiano. Nadam se prolazu, ja s jacim ulogom idem na ova dva para. 
I jos jedan tiket isti samo Belgija hendi -3,5. 

Link to comment
Share on other sites

2. Par je Split kosarka. Ulovio po kvoti 2.27 na bet at home. Split sam i zadnji put igra. Ako se sjecate kad im je pristupio buljan taman pred utakmicu i izdominirao je tu utakmicu. S njime je Split sigurno medu 3 najbolje ekipe uz zg i kvarner. Stoga mislim da je ova kvota prenapuhana. Ovi ostali svi su dosta losiji od ove 3 ekipe pa tako i Zabok.

 

Zabok - Split
Today, 10 Oct 2015, 19:00
TIP: 2 (Home/Away, FT including OT) po 2.10 bet365
16 out of 17 users predict this (94%)
Average ROI of users who predict this: 7.56%
Edited by Destructo
Dodan Oddsportal link
Link to comment
Share on other sites

Norveška-malta under 2.5 (2.2)kartoni

Ovo će norveška dobit 2,3razlike i mislim da će ovdje past max 1 karton iako sudac koji sudi dosta daje kArtona ovdje jednostavno neće bit potreebe jedino šta me brine je da se nebi desio neki glupi start za direktan crveni

Edit: win ,čak sam pogodio broj kArtona ha ha danas oba prijedloga prosla

Link to comment
Share on other sites

Bok svima,

 

danas sam opet za Slaviju! Smatram da joj uopće nije mjesto u 2. ligi s toga:

 

SalithŠumperk-SlaviaPr 2@1,45

 

N.Y.Rangers-Columbus BJ 1@1,90 - mislim da su Rangersi ipak puuuuno posto jači u kvaliteti i još igraju doma. Columbus ništa posebno nije pokazao. Nadam se da neće biti nekih glupih isključenja i iznenađenja, pobjeda domačina je veoma izgledna.

Slazem se za Slaviu...razlika u klasi je ocigledna i sve sem dvojke je iznenadjenje...samo, ipak je to druga liga Ceske....cudna je to liga,vrlo...

danas ce biti puna hala ,oko 3500 ljudi...Sumprek je na primer prosle sezone izgubio smo 7 meceva od 25 na svom ledu...mislim,da se razumemo,ovo Slavija treba da resi sa par golova razlike,ali kao sto rekoh,ova liga je jako cudna... ,ja se ne bi usudio da rizikujem na 1.37 koliko je sada dvojka nikako...

GL sa betom,imas hrabrosti,moram da priznam  :)

Link to comment
Share on other sites

RAOP983.png

 

 

Ako netko slučajno nezna da prvo pojasnim šta znači ova oklada. Ovo je oklada na pobjedu Talijana od točno jedan razlike.

 

Talijani s današnjom pobjedom riješavaju pitanje izravnog plasmana na eruo. U dosadašnjem djelu kvlaifikacija imaju 5 pobjeda i 3 remija. Zanimljivo od tih 5 pobjeda čak 4 su s jedan razllike. Samo su norvežane tukli 2:0 u 1. kolu. Čak su i Maltu oba puta tukli samo 1:0. Azere su u Italiji tukli 2:1. Pošto znamo kakvi su Talijani misli da će i danas dobit i to baš s 1 razlike.

Link to comment
Share on other sites

Evo moj glavni listić za danas... Odlučio sam se ne igrati kartone jer nisam najzadoovljniji ponudom, granicama i sucima. Bet365 ima super opciju a to je da se kombiniraju korneri i pobjeda na istoj utakmici.

 

y2iZ1nh.png

 

Dakle, već je dosta rečeno o obje utakmice na SvijetKladjenja portalu. Igram da će Nizozemska slaviti iako me ove sezone više puta na nevjerojatne načine razočarala. Nemaju prava na kiks i koliko god loše igrali mislim da će biti izuzetno motivirani te da će razlika u kvaliteti doći do izražaja. Očekuje se oko 6-7 kornera Nizozemske, dok je granica za broj kornera Kazahstana oko 2-3. Kombinacija da će Nizozemska slaviti te da će prva doći do 5 kornera (dakle npr. Kazahstan 2 kornera - Nizozemska 5) mi se čini vrlo dobra...

 

Za Hrvatsku ista stvar... Vjerujem da su motiviraniji, a jasno je i kvalitetniji. Očekujem da te, kao i Nizozemska, imati terensku inicijativu te da će, unatoč novom izborniku i lošoj atmosferi, slaviti. Također mislim da će se većina igre odvijati pred golom Bugarske i vjerujem da će Hrvatska imati barem 5 kornera (očekuje se oko 7-8 prema bookmakerima), dok sumnjam da će Bugarska uopće doći do te brojke.

 

Ukupni tečaj je 2,85 a tehnički igrali smo samo dvije utakmice, iako na svakoj imamo po dva događaja na koje smo se kladili, međutim sve oklade su dosta logične, mislim i pametne te izgledne, a vidjet ćemo kako će i proći ;)

Link to comment
Share on other sites

Wisla Plock - Kiel over 53.5 WWin 1.80 3/10

 

Wisla danas ocekuje vrlo vazan duel sa njemackim Kielom,Kiel koji je ove godine dosta slabiji i za njih bi sigurno uspjeh bio barem final four.Wisla je protiv Psga i Celjeta ostala na 53 gola a protiv Veszprema smo vidjeli 54.Kiel je u ova tri kola igrao dosta zahjtevnije meceve,prvo 51 gol sa Zagrebom u Areni dovoljno govori zatim 53 gola sa Besiktasom koji je tada imao problema sa ozlijedama i derbi protiv Flensburga 50 golova. Ostali su bez Wienceka, čovjeka koji je uz Tof Hansena nosio njihovu odbranu.Wisla zna igrati brzi tempo i sigurno ce probati to nadmetnuti umornom Kielu,takoder Gislason najavljuje više rotarinja.. Sve u svemu ja ovdje vidim mec blize 55 golova nego li 50 pa cu uzeti ovu opciju over 53 gola.. Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Vlasim - Mas Taborsko; tip: Mas Taborsko to win @3.12 (marathonbet)

Danas cu ovo probati sa dvojkom, paznju su mi privukli medjusobni dueli (ukupno 8, od toga 2 prijateljske) gde je Mas Taborsko uspeo dobiti apsolutno sve duele. Malo sam procackao netom nebih li nasao razlog za rast kvote na goste, no nema bitnih izostanaka u nijednoj ekipi. Vlasim koji je na pocetku sezone imao velikih problema da sklopi ekipu je dobio 6 igraca na pozajmicu od Sparte P. Ugovori o pozajmicama traju do 10.10.2105 tj. do danas, tako da ce ovo biti njihova zadnja utakmica. Ovo govori o stanju kod domacih i da su ove sezone finansijski u velikoj krizi. Sa druge strane Mas Taborsko izgleda puno bolje u poredjenju sa Vlasimom. Ne samo sto imaju skuplju ekipu, nego i rezultatski su puno bolji. 

Nisam preterano siguran u ovu dvojku ali po kvoti 3.12 koju daje Marathon jednostavno ne mogu propustiti. Za one koji jure malo sigurniju opciju ili idu na veci ulog preporucio bih DNB 2, kvota je 2.24

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Marchenko I. - Struff J-L.
Today, 10 Oct 2015, 16:30
TIP: 2 (Home/Away, Full Time) po 1.59 pinnacle
21 out of 22 users predict this (95%)
Average ROI of users who predict this: 0.99%

 

Čini mi se dobra kvota na Struffa,u strašnoj formi zadnjih par mjeseci i redom je dobivao dobre igrače,puno bolje rangirane od njega, ni Marchenko nije u lošem stanju ali kad pogledam i njihove međusobne susrete u kojima Struff vodi 3:0 bez izgubljenog seta sve mi vuče na njegovu stranu danas..ali s obzirom da ne poznajem baš igru dotičnog dvojca ako može neko stručniji prokomentirat..

Link to comment
Share on other sites

Goztepe(-5,5)-Antalyaspor 2 1.85 Tonybet 

 

Turski rukomet, mislim da je Goztepe ovdje malo precijenjen. Nakon 4. kola nalaze se na 7. mjestu, dobili su obe domaće utakmice, Milli Piyangoa 25:20 i Ankaraspor 25:24, a izgubili su oba gostovanja ; kod Amasye 25:27 i kod Zagnosa 29:31. Antalyaspor je trenutno druga ekipa lige. Dobili su lagano 3 utakmice: Ankaru 20 u gostima, Trabzona 11 i Koleja 13 kući, a izgubili su na gostovanju kod Nilufera 29:31. Antalyaspor smo mogli bolje upoznati i nedavno kada su igrali u Doboju na turniru gdje su  dobili domaćina, izgubili od Presova i remizirali sa Izviđačem. Mislim da je Antalyaspor sposoban pokriti ovaj hendi, Goztepe je 5 dobio jedino Milli Piyangoa koji su jedna od lošijih ekipa u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use