Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 3.10.2015.


fil

Recommended Posts

1. Litomerice-Slavia Prag 2@2,0

 

Slavia Prag u 2. ligi.. teško mi je još uvijek to prihvatiti.. tu i tam se desi da izgubi ali po meni se oni vračaju u 1. ligu!

Radi se o hockey-u i koef je OK skroz!

 

Pozdrav!

 

p.s. gledam NHL ove tekme prije početka sezone..ima iznenađenja i mislim da ih treba iskoristiti!

 

2. Herlev-Aalborg 2@1,90

 

Još jedna presmješno zanimljiva tekma.. AALBORG koji mi je prošle sezone uz herning bio najdraži klub ima kao i HERLEV hrpu izgubljenih tekmi..

 

Zanimljivo je to da Herlev nije još uvijek ni GOLA dao nikome :D :D ima 0:20 :D score.. mislim da će AALBORG NAPOKON nekoga pobjedit ove sezone i to će biti Herlev :)

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se složio s tobom na Barcelonu da odigraš čistu 2, ostali su bez Messija neki dan, a ozljedio se i Iniesta, sastav će skrumpat s nekima iz B momčadi dok Sevilla lovi pobjede, moje mišljenje..

ma koje ti gluposti pises,kakvom B momcadi,ima 20 igraca iz prve momcadi,a pises da su se 2 igraca ozljedila,a sevilla nikad losija,realno dinamo bi ju dobio.

Link to comment
Share on other sites

Malo bolji poznavaoci tenisa od mene, pitanje je za njih: Klasen R/Ram R-Cermak/Stepanek R. Da li igrati kec? Malo me kvota ovako velika cudi na Klasen/Ram. Po meni su oni dosta bolji od ova dva tenisera i rejtingom, a i igraju duze vremena skupa. Volio bih cuti misljene od nekog ko se vise razumije u tenis, Canca npr. Hvala

Uigraniji par jesu, ali ne treba cermaka i stepaneka otpisivati, vidjeli smo jučer kako mogu odigrati. Osobno izbjegavam ovakve mečeve jer je velika mogućnost da ode u onaj treći set. Klaasen i Ram su bolji par i trebali bi slaviti, ali ja preskačem
Link to comment
Share on other sites

Ppd zagreb-veszprem +4,5 +3,5 , 1 kvote se razlikuju od klade do klade pa neću ih pisat, dakle svi znamo da je zagreb druga momčad u areni u areni jako teško gube ,srušili kiela 7 razlike laško u gostima također , vujović veliki mudrac i vjerujem da ima lijek za jako veszprem koji je u razini kiela možda i jači ak neću ulazit u to ,jedna odlična stvar šta ide u prilog ovome je što nagy ne igra za one koji ne znaju kapetan i veliki bombarder iako je već u godinama čovjek i dalje puni mreže dakle dobro je što ga nema ,jedna stvar koja nije dobra je upitan nastup stepancica radi ramena ali horvat je nazad nakon onoga sa kielom i propustenog celja ,da zaključim zagreb u areni neće se osramotiti i dat će 200% dakle ovi kontrahendikepi prolaze po meni al ja vjerujem da zagreb moze i do pobjede ,vujović zna šta priča i kad čovjek kaže da ko želi dobit zg u areni mora imat muda ko crkvena zvona i izac krvav sa terena onda je jasno da će se veszprem namucit pošteno .

Stepancic ce igrati,tako da ti ovaj par postaje jos sigurniji.Ja osobno ću odigrati navijački na Zagreb,ako su dobili Kiela 7 razlike mogu dobiti i Vesprema,lagano ću ispratiti na neki manji ulog.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se složio s tobom na Barcelonu da odigraš čistu 2, ostali su bez Messija neki dan, a ozljedio se i Iniesta, sastav će skrumpat s nekima iz B momčadi dok Sevilla lovi pobjede, moje mišljenje..

 

Druze ocigledno slabo pratis Spanski fudbal i trenutno stanje. Zaboravljas da imaju Neymara i Suareza napred pored tog Messija.

Link to comment
Share on other sites

Garcia-Lopez-Čilić  2(1.36)

 

Polufinale ATP turnira u Shenzhen-u,susreću se Garcia-Lopez i Čilić,ovo će biti njihov četvrti međusobni susret i zasad Garcia vodi sa 2:1.Garcia je u ovo polufinale ušao sa samo jednom pobjedom razlog tome je što je u prvom kolu kao 4. nositelj bio slobodan,a u prošlom mu je predao Mannarino prije početka meča.U jedinom meču kojeg je odigrao ovdje dobio je Rosola sa 6:4,6:3.Čilić se dosta mučio protiv Milmana i Chunga ali s obzirom da su mu to prvi mečevi nakon US opena i ozljede zbog koje je pauzirao dvadesetak dana ja ove mečeve uzimam sa dozom rezerve.Milman mu je uspio uzeti i set dok je Chung izborio jedan tie-break i s obzirom da je Čila servirao solidno u oba meča,može to i mora bolje ali eto..Čilić je proslavio rođendan ovdje u Kini i rekao kako bi volio i kako puca na osvajanje ovog ATP turnira,mislim da danas može do pobjede kako bi se osvetio Garcii za poraz u Rimu ove sezone,taj meč je Čila odigrao poslije onog povratka zbog ozljede i pružio solidan otporu Garcii,ova dva meča mislim da su Čiliću dobro došla za nekakvo uigravanje,uvjeti mu pašu ovdje i vidim ga kao pobjednika.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da dosta vas igra na Aalborg protiv Herleva...

Pa da pomognem malo,jesam sada u paid varijanti,ali to ne znaci da necu pomoci i free savetom  :)

 

Igrao sam dva puta protiv Herleva i oba puta pogodio...

ko je citao moje analize na blogu tada, zna sta sam pisao...

Herlev ima nekoliko igraca koji rade negde ,plus par njih koji idu jos u sklou...plus su bili desetkovani sa povredama nekim...

U poslednjoj analizi mojoj sam napisao da ce da obore negativni rekord lige po broju utakmica bez datog gola i uspeli su u tome...

 

Nisam pratio desavanja za ovaj mec za danas,posto sam igrao druga dva mnogo sigurnija za mene,ali mora da stane i ova serija Herleva jednom...tacno ima i Alborg takvu seriju i tacno je da je kad se bira od dva losa,losiji je Herlev,ali ja bi izbegao ovaj mec...toliko dobrih drugih hokeja ima danas,a ovde je velika nepoznanica bas...

U svakom slucaju,za mene mec za izbegavanje....

 

poz

Link to comment
Share on other sites

Vidim da dosta vas igra na Aalborg protiv Herleva...

Pa da pomognem malo,jesam sada u paid varijanti,ali to ne znaci da necu pomoci i free savetom  :)

 

Igrao sam dva puta protiv Herleva i oba puta pogodio...

ko je citao moje analize na blogu tada, zna sta sam pisao...

Herlev ima nekoliko igraca koji rade negde ,plus par njih koji idu jos u sklou...plus su bili desetkovani sa povredama nekim...

U poslednjoj analizi mojoj sam napisao da ce da obore negativni rekord lige po broju utakmica bez datog gola i uspeli su u tome...

 

Nisam pratio desavanja za ovaj mec za danas,posto sam igrao druga dva mnogo sigurnija za mene,ali mora da stane i ova serija Herleva jednom...tacno ima i Alborg takvu seriju i tacno je da je kad se bira od dva losa,losiji je Herlev,ali ja bi izbegao ovaj mec...toliko dobrih drugih hokeja ima danas,a ovde je velika nepoznanica bas...

U svakom slucaju,za mene mec za izbegavanje....

 

poz

Pa daj neki sigurniji hokej?

Link to comment
Share on other sites

IyoV8HU.png marathonbet kladionica 

 

Rosteri:

 

jsiNCTN.png

 

najnovija novost:

 

http://dalmatinskiportal.hr/sport/zvone-buljan-pojacao-kk-split/7529

 

Buljanova statistika u europskim antijecanjima:

 

mAKxpmK.png

 

Po ovoj statistici bi Buljan baš trebao bit ogromno pojačanje za A1 ligu

 

Pitate se kakav je ovaj amer kod Jollya. On je lani igrao u švedskoj i za 33 minute je postizao 15 poena. Isto ko i Buljan bi trebao bit dobar za našu ligu al pošto je Split domaćim mislim da su favoriti u ovom susretu

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Danas ima dosta zanimljivih parova pa bi izdvojio par:

Igram:

 

Norwich-Leicester   1 

 

nakon jako dobrog perioda za Leicester dosao je prvi poraz i to veliki od Arsenala i bas sad mislim da bi Norwich mogao uzeti ovo iako mi vise vuce na X nego 1 probat cu iskoristiti prednost domaceg terena. Oni koji vole igrati na golove obe ekipe daju puno golova i bas zbog toga moze se igrati vise od 2.5. U zadnjih 5 susreta samo jedan nerijesen izmedju ove dvije ekipe i mislim da je Arsenal uzeo malo carolije Leicesteru i da Norwich moze uzeti ovo.

 

Sunderland-West Ham    2

 

Nakon 7 kola moze se reci da ce sunderland biti jedan od glavnih kandidata borbe za opstanak. Na drugoj strani docekuju West Ham koji jako dobro igra ove sezone protiv velikih ali mali su im problem i bas zato ovaj par je jako rizican za igranje.Za one hrabrije mislim da West ham moze i ovo uzeti s obzirom da im pase gostovanje.

 

 

Blackburn-Ipswich  2

 

Blackbourn se polako bodi i proslo kolo su upisali remi protiv jakog Hulla koji je jedan od favorita za ulazak u 1 ligu a pretproslo kolo kuci su upisali prvu pobjedu ali opet mislim da je Ipswich jaci od njih koji je i u ovoj sezoni kandidat za ulazak u 1 ligu. Nakon jako dobrog starta krenula je silazna putanja i mislim da Ipswich ima snage da se uzdigne ponovo. U zadnji 5 medjusobnih susreta Blackbourn ima 3 pobjede Ipswich samo 1 uz jedan remi i mislim da bi ovdje mogli dobiti i iscupati se iz krize. 

Link to comment
Share on other sites

Stepancic ce igrati,tako da ti ovaj par postaje jos sigurniji.Ja osobno ću odigrati navijački na Zagreb,ako su dobili Kiela 7 razlike mogu dobiti i Vesprema,lagano ću ispratiti na neki manji ulog.

rekao sam da je upitan haha još bolje ali ako ne bude na 100% spremno rame nema puno koristi nadam se da će nekakva injekcija ili sprej pomoć da izdrži 60 min
Link to comment
Share on other sites

 New Orleans Pelicans @ Indiana Pacers. Total Points : Over 194.5 @ 1.94 Marathonbet

 

Iako Predsezona baš nije za igrati. Ovdje idem probat over. Za danas je najavljeno da George starta na PF za Indianu. George je njihov najbolji igrač i njeogva prirodna pozicija je SG/SF ali pošto su Indiani otišli West i Scola tanki su na PF i trener odlučio se probat Georgea na toj poziciji. Samim time možemo očekivat puno bržu košarki Indiane ove sezone. U odnosu na lani otišao im je i centar Hibert a doveli su odličnog beka Ellisa. 

Pelicansi i nisu radili neke pretjerane promjene u rosteru. i dalje im je glavni igrač Davis

Link to comment
Share on other sites

Granada - Dep. La Coruna / tip 2

 

 

Iskreno iznenadio sam se kad sam vidio kvotu na Deportivo, Granada zadnja na tablici, a Dep. na solidnom 6.mjestu u zadnja 2 susreta 2 pobjede, mislim da se vracaju u stare dane La Corune.

 

 

Iskreno ovakvi parovi su jako rizicni i odnos snaga se negleda poretkom na tablici. Nebi se slozio da je kvota na deportivo prevelika zato sto nisu top tim i svaki cas se moze ocekivati posrtanje. Ja najradije izbjegavam ovakve parove zato sto sam se opekao dosta puta upravo na ovakvima. Ovo je samo moje misljenje i nebi htio uvrijediti nekoga sa svojim komentarima.

Link to comment
Share on other sites

Chelsea-Southampton +3,5 žuta kartona (1.80)

 

Ovo moram probati,Chelsea dugi niz godina nije imao ovako loš start u sezonu,nalaze se tek na 15. poziciji prvenstva sa 8 osvojenih bodova iz 7 kola što dovoljno govori o njihovoj igri.Southampton je u ovom trenutku za 1 bod ispred Chelsea i u zadnja 2 susreta su postigli 9 pogodaka i podigli svoju formu i samopouzdanje pred ovaj susret,posebno je vrijedna pobjeda u prošlom kolu od 3:1 protiv dobrog Swanse-a.Chelsea nakon lošeg ulaska u premier ligu ne briljira ni u Europi te su tako prije par dana poraženi od Porta sa 2:1 iako im igra u toj utakmici i nije bila tako loša.Sudac ove utakmice je Robert Manley koji ove sezone ima prosjek od 3,4 kartona po utakmici,a same po sebi to nisu bile neke grube utakmice.Ovdje očekujem da Chelsea da sve od sebe kako bi napokon ostvarili pobjedu i pružili dobru partiju ali zna se kako Chelsea zna prljavo odigrat u ovakvim uvjetima pogotovo pod vodstvom Mourinha,Southampton se sigurno neće predati i imaju oni i kvalitetu,a i tu grubost da odgovore Chelsea-u.Zadnja 2 međusobna susreta su lagano išla preko ove granice.

Link to comment
Share on other sites

G54O8pZ.png

 

JhWoJiB.png

 

Utakmica 2 Veronska kluba Chieva i Verone. Naravno ovo je vatreni gradski derbi i za očekivati je da bude vatre. sudi Doveri koji je dosta lak na kartonima,pogotovo u derbijima. Obje momčadi primaju oko 3 karotna na utakmici u prosijeku, a pošto je ovo derbi moguće je očekivat pokoji više tako da bi ovu marginu od 5.5 trebali s lakoćom prebacit,bar ja tako mislim

 

U Mocartu je granica 4,5 kartona po 1,75.

Link to comment
Share on other sites

Za Sevilla - Barcelona se slažem.

 

Po pitanju druge utakmice pak baš i ne.. Inakija Bikiandija sam zapamtio u par navrata i to mi je osobno daleko najgori sudac po kriteriju i za klađenje na kartone. VIše puta me je prošle godine zeznuo, i na njega bookamkeri stavljaju najmanju granicu kad sudi u primeri. Baš ne voli vaditi te kartone, ali obožava razgovarati sa igračima, uklizavanja sa leđa, prigovore i sl. tolerira, ima jako puno "zadnjih upozorenja" a onda nekad za običan start šokira sve i izvadi direktni crveni. Uglavnom, ja ga zaobilazim u širokom luku, makar sudio "El clasico" iako još je zelen za to, ali IMO no bet čim je on postavljen za suca.

ja neznam da li sam ikada vidio da do 60-e minute nema niti jednog zutog u utakmici spanjolskog prvenstva i to jos da gost vodi,hvala goksime na savjetu preskocio sam ovo zbog tebe ali ovaj sudac je za premier ligu po ovom kriteriju

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use