Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 28.09.2015.


Goksim

Recommended Posts

  On 28. 09. 2015. at 16:06, Ivan1998 said:

Sorry nisam znao tek par dana dana imam wh pa nisam bas upoznat stavio sam bas je mi je bilo nekako cudno tolka razlika 

Nema ti to veze sa WH, to ima veze sa asian lines. Pogledaj malo asian handicap oklade i kao se racunaju. ;)

 

http://www.betshoot.com/asian-handicap-betting/

Link to comment
Share on other sites

  On 27. 09. 2015. at 22:46, Goksim said:

Pred nama je zanimljiv tjedan i bogat, dupli, sportski program budući da su na rasporedu i utakmice Lige Prvaka :) Nadam se da ćemo imati uspješan tjedan, ponuda je i više nego bogata i trebali bi to iskoristiti ;)

 

Današnja ponuda, je u odnosu na dane koje slijede nešto siromašnija, međutim svejedno se nešto može probrati...

 

 

Frosinone - Empoli (19:00)

 

Ovu utakicu igram ponajviše zbog toga što utakmicu sudi, meni jedan od omiljenih talijanskih sudaca, Marco Guida. Rijetki znaju podatak da je Marco Guida prošle sezone bio najstroži sudac Serije A sa prosjekom od 6,63 kartona po utakmici.

Prošlu utakmicu vodio je susret između Juventusa i Chieva te podijelio čak 8 žutih kartona. 

 

Sviđa mi se njegov stil suđenja, dosta je brz na kartonima, što potvrđuje i njegova statistika. Naravno i ekipe moraju odraditi svoj dio posla, potrebna je doza nervoze, neizvjestan rezultat te nekoliko prigovora i grubljih startova kako bi oklada prošla, međutim puno prije će proći ako sudi Guida nego mnogi drugi suci serije a...

 

Frosinone je u ovoj sezoni najnekoreketnija ekipa Serije A. Naravno tek su odigrali pet kola, tako da ovaj podatak nije previše relevantan, međutim do sada su skupili čak 18 žutih kartona, odnosno dobivaju 3,6 žutih kartona po susretu.

 

Unibet, Bet365 i gotovo sve kladionice složile su se što se granice za kartone tiće te se ona kreće na 5,5 kartona a over 5,5 kartona je u prosjeku oko 1,65.

 

maoxgKB.png

 

y4yMJPO.png

 

Zanimljivo je da William Hill daje za identičnu okladu, over 5,5 kartona, za koju sve kladionice daju oko 1,65 čak 1,91 što je definitivno najbolja ponuda na tržištu. William Hill naravno računa i eventualni crveni karton te oni imaju sistem booking pointsa gdje je granica 55,5 booking points, međutim to dođe na isto kao i granica od 5,5 kartona budući da je jedan žuti karton 10 booking pointsa, a crveni karton 25 booking pointsa.

 

0adTIzF.png

 

Također, za ozbiljniji ulog može se uzeti u razmatranje oklada na over 45,5 booking points budući da je koeficijent odličnih 1,44. Podjsećam da mnoge kladionice daje 1,65 za over 5,5 kartona, tako da je ovih 0,20 manje za granicu manju za jedan karton i više nego prihvatljiva oklada ;)

 

ETSPPYy.png

 

7J80JtR.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Posts

    • Opet nisi dovoljno sirok. O cemu se radi, muski, zenske, koje godiste, koje natjecanje, koja faza, koje godine, itd itd... Pa dijete bi studioznije izabralo tip od tebe, logicno da si pao, 14 kornera da su imali, sve bi ih var ponistio...samo zbog tvog odnosa prema igri
    • 18:45 CET - Warsaw (Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego) LEGIA WARSZAWA (POL) - CHELSEA FC (ENG) Sudac: Serdar Gozubuyuk NED 21:00 CET - Seville (Estadio Benito Villamarín) REAL BETIS BALOMPIÉ (ESP) - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK (POL) Sudac: Anthony Taylor ENG 21:00 CET - Celje (Stadion Z’dežele) NK CELJE (SVN) - ACF FIORENTINA (ITA) Sudac: Felix Zwayer GER 21:00 CET - Stockholm (3Arena) DJURGÅRDENS IF (SWE) - SK RAPID WIEN (AUT) Sudac: Tobias Stieler GER
    • Europska liga 18:45 CET - Bodø (Aspmyra Stadion) FK BODØ/GLIMT (NOR) - SS LAZIO (ITA) Sudac: Michael Oliver ENG 21:00 CET - London (Tottenham Hotspur Stadium) TOTTENHAM HOTSPUR FC (ENG) - EINTRACHT FRANKFURT (GER) Sudac: Szymon Marciniak POL 21:00 CET - Décines-Charpieu (Groupama Stadium) OLYMPIQUE LYONNAIS (FRA) - MANCHESTER UNITED FC (ENG) Sudac: Glenn Nyberg SWE 21:00 CET - Glasgow (Ibrox Stadium) RANGERS FC (SCO) - ATHLETIC CLUB (ESP) Sudac: Istvan Kovacs ROU
    • Lyon - Manchester United - Bruno daje gol i 3+ (4.75) bet365 Crveni vragovi do sada nikad nisu izgubili od Lyona u europskim utakmicama - pitanje je mogu li tu seriju nastaviti? United je u prošlom kolu fino izgazio Real Sociedad sa ukupnim rezultatom od 5:2, bez puno drame. Ali sad su malo zapeli - dvije zadnje utakmice bez pobjede, pa će sigurno tražiti iskupljenje baš ovdje u Francuskoj. Lyon je, s druge strane, razbio FCSB sa 7:1 sveukupno i na domaćem terenu su beton - četiri uzastopne pobjede pred svojom publikom. Imaju razloga za optimizam, ali sad im dolazi ozbiljan protivnik. Lyonu je otpao Nuamah - teška povreda koljena, sezona je za njega gotova. Fofana isto out – koljeno, naravno. Nije idealno, ali imaju oni još municije. United muku muči s povredama - Martinez, Diallo, Evans i mali Heaven su van terena, dok su De Ligt i Mainoo pod upitnikom. Ipak, Bruno Fernandes je zdrav i raspoložen – a to im je trenutno najvažnije. Lyon: Perri; Maitland-Niles, Mata, Niakhate, Tagliafico; Tessmann, Matic; Cherki, Tolisso, Almada; Mikautadze Manchester United: Onana; Mazraoui, Maguire, Yoro; Dalot, Ugarte, Casemiro, Dorgu; Fernandes, Garnacho; Zirkzee Obje ekipe znaju igrati napadački i neće se štediti. Lyon kod kuće gura jako, a United u gostima zna zabiti - sve miriše na golijadu. Više od 2.5 gola (koef. 1.90). A ako volte malo veći rizik – Bruno Fernandes daje gol (koef. 3.60). Ukupna kvota ove dvije kombinacije 4.75. Sretno svima. (Koeficijenti 9.4. u 13:34 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Bio list s više parova. Sve pogodjeno,ostalo da Španjolci budu imali 7 kornera. U prvom poluvremenu bilo ih 6. Računao da gotova priča. Korejci se bojali kornera i čistili sve,bacali u out. I bude 7.korner,uključi se Var,prekršaj  bio kod pucanja na gol pri kojem lopta otišla u korner. Tako da svakakvih tužnih padova ima svatko od nas. Mogli bismo dulji roman od Igre prijestolja kad bismo skupili priče o tužnim padovima.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use