Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 24.09.2015.


marsovacc

Recommended Posts

Montpellier - Monaco

 

BOOuYBN.png

 

Ovo je posljednja utakmica Francuske Ligue 1. Sudi ju Clement Turpin. Turpin je početkom  prošle sezone dijelio jako malo kartona al krajem te sezone i početkom ove se jako razmahao

 

RTwfAOS.png

 

Šta se tiče samih ekipa ova utakmica je dosta bitna objema ekipama a pogotovo domaćinu koji je na dnu tabele sa samo jednim bodom i moraju počet sakupljat bodove.Monaco je u 6 kola sakupio 8 bodova i na sredini je tablice. Šta se tiče kartona u njihovim utakmicama češće ih bude nego šta ih nebude. Pošto sam prvo išao proučavat tu utakmicu a tek kasnije pogledao marginu na bet365 ja sam procijenio da bi kartone trebalo postavit oko 5.0 tako da mi je ovih 3.5 jako dobra oklada

Link to comment
Share on other sites

River Plate - LDU Quito

 

12025380_10153754985804236_39170156_n.jp

 

River Plate u jako losoj formi, vise od mesec dana ne zna za pobedu na svom terenu. Osim toga, na zadnje 4 kod kuce je u svakoj dozvoljavao gostima po gol. To govori o njihovoj odbrani koja u zadnje vreme ne uspeva odraditi svoj posao kako treba. LDU Quito u jako zavidnoj formi. U zadnje 10 utakmice imaju 7 pobeda, 2 remija i samo jedan poraz (poraz je bio pre pre vise od mesec dana, znaci nisu izgubili vec 9 utakmica). U gostima redovno realizuju. 

Jasno je da se ovde radi o razlicitim ligama te razlicitim stilovima igre, ali mislim da je ovo prevelika kvota. Uzeci u obzir trenutnu formu gostiju a bogami i losu formu domacih, mislim da ce LDU Quito doci do gola

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Juce sam pravio pauzu iako je ponuda bila odlicna ali sa takvom ponudom uvek uzmem nekog favorita koji ne moze da pobedi pa je bolje sto sam juce pauzirao. Za danas sam nasao jedan singl tenis:

17:00 Granollers Pujol-Sousa 2  1,91 unibet (admin preporuča preskočiti ili odabrati Granollersa, više info ispod)

Teniski turnir u St. Petersburgu se igra na tvrdoj podlozi u  dvoranskim uslovima. Ovde sam se odlucio da igram na Sousu jer mi se cini da je kvota previsoka na njega. Ova dvojica najbolje igraju na zemlji, dok na betonu gube od skoro svih protivnika. Granollers se trenutno nalazi na poziciji 81 dok je Sousa na poziciji 53. U prvom kolu Granollers je sa 2:0 izbacio Kokkinakisa a Sousa je pobedio Albota 2:1. U medjusobnim mecevima ove dvojice trenutno je 1:1. Prvi mec iz 2012. dobio je Granoolers, a 2014. je dobio Sousa. Oba meca su se igrala na zemlji. Sousa je za vikend igrao i Davis Cup prvi mec je dobio lagano prva 2 seta i onda je izgubio naredna 3 prilicno lako da bi sledeceg  protivnika dobio lagano sa 3:0. Ne znam da li se u tom mecu koji je igrao u 5 setova desila neka povreda ali mislim da to nece utaicati na njega danas. Vezao je 2 pobede i mislim da bi bio red da dobije jos jednog protivnika na betonu. Kvota na Sousu je dobra i jos uvek raste pa vredi pokusati na srednji ulog.
Srecno :D

 

 

Možda bi bilo bolje preskočiti okladu na Sousu.. Dio najave s Dvoznaka - Marcel Granollers - Joao Sousa:

 

Granollers: Sviđa mi se podloga, nije uopće brza
Sousa je imao naporan DC vikend s tri odigrana meča na zemlji i samo ga je neiskustvo protivnika spasilo jer je Albot servirao za pobjedu u dva seta. Granollers je pametnim i strpljivim tenisom izbacio Kokkinakisa. Usporedio je uvjete s Valencijom, a na tom turniru je često igrao svoj najbolji tenis.
...
Portugalac je izgubio preko 40% poena na servisu i to bi danas mogao biti problem. Albot nije moćni udarač. Zna dobro držati lopticu u igri i tempo držati, no Granollers sve radi bolje. Iako je Španjolac većinu sezone van ritma, tako i zadnje vrijeme, ovo je njegova prilika. Iako je Sousa ovdje zadnji put došao do polufinala, Granollers djeluje svježije, što može biti ključno s obzirom na sporije uvjete i na činjenicu da obojica igraju dulje izmjene povremeno.

 

Tečaj na Granollersa pada (ljudi uplaćuju na njega izgleda), a na njega tipuje većina na Oddsportalu. 

 

Granollers-Pujol M. - Sousa J.
Today, 24 Sep 2015, 17:00
TIP: 1 (Home/Away, Full Time) po ~1.80
20 out of 26 users predict this (77%)
Average ROI of users who predict this: 1.99%
Edited by canca
Dodan link na najavu i drugo mišljenje
Link to comment
Share on other sites

SKA Energia - Rubin Kazan PiliK 2   2.25

 

Danas mi je za oko zapela jedna utakmica ruskog kupa. Radi se o utakmici SKA Energya - Rubin Kazan.

Domaćin se trenutno nalazi na na 15 mjestu druge lige Rusije što baš i nije imprsivno, osvojili su 12 bodova u isto toliko utakmica i samo su mjesto iznad zone ispadanja. Sa druge strane imamo Rubin, naravno to više nije Rubin kao onaj prije 2-3 godine kada su ostvarivali sjajne rezultate te igrali ligu prvaka. Trenutno su na 12 mjestu sa samo 7 bodova što je za njih jako loša pozicija. Zadnje dvije utakmice su svladali Lokomotiv 3:1, te odigrali u Moskvi protiv vrlo dobrog Dinama 0:0, ima tu dobrih igrača koji bi danas mogli napravit razliku ,  te se odlučujem za ovaj tip

 

 

Morao sam ovo probat po ovoj kvoti, sretno tko isprati

Link to comment
Share on other sites

ITF San Carlos

Rossi-Kurata 1 2.00 Wwin
 

U četvrtfinalu ITF-a u San Carlosu snage će odmjeriti Rossi i Kurata. Nathalia Rossi trenutno se nalazi na 816. mjestu. Nekada 349. tenisačica jako je opala ove sezone. Nije odigrala puno turnira a što je igrala ispadala je većinom po drugim kolima, a do ovoga turnira najbolji rezultat bio joj je četvrtfinale turnira u Buenos Airesu. Pravila je stanke po nekoliko mjeseci, a zadnji turnir prije ovoga bio joj je 3.8.  Na ovom turniru je strašno odigrala prva dva kola, dobila je Brito 6:0 7:5 a zatim Tumosu 6:3 7:6. Protiv Brito je odigrala meč sezone i napravila fino iznenađenje jer Brito igra jako dobro  i to joj je bio tek osmi poraz na zemlji ove sezone . Nathaly Kurata trenutno se nalazi na 597. WTA mjestu. Njeni najbolji rezultati ove sezone su polufinala ITF-a u Villa del Diqueu i Buenos Airesu.  Ovdje se dobro namučila u prva dva kola iako se očekivao puno lakši posao. U prvom kolu igrala je protiv tenisačice bez rankinga, Gange, kojoj je to bio i 9. meč u karijeri, Kurata je slavila 7:6 5:7 6:1, u drugom meču igrala je protiv Farfan, trenutno 1082. tenisačice koja je užasna ove sezone, i Kurata je opet igrala 3 seta 6:7 6:1 6:2.  Ono što mi je posebno zanimljivo ovdje je h2h između Rossi i Kurate, igrale su čak 8 puta a Rossi vodi 6:2 u omjeru.Zadnji meč odigrale su prošle sezone i Rossi je slavila 7:5 6:1. Možda je malo glupo uspoređivati ali.. Rossi je na ovom turniru dobila Brito 6:0 7:5, a Kurata je od Brito izgubila 3 puta ove sezone, zadnji put prije mjesec dana, 7:5 6:3, 6.2 6:1, 6:4 6:4. Mislim da bi Rossi mogla ovo dobiti. Ovo joj je turnir sezone, odigrala je sjajno prva dva meča, Kurata se jako mučila iako je očekivala dvije lagane pobjede, h2h je debelo na strani Rossi i mislim da se isplati probati. 

Link to comment
Share on other sites

18.15  Lyngby - Esbjerg   1X    1.67  (bet365)


 


Cup mec i vrlo zanimljiv mec.


Lyngbi je vodeca ekipa druge lige,u sjajnoj su formi ,pogotovo na svom terenu gde imaju skor 5-0-0!


Ok,to je druga liga,ali svejedno,dobra igra je dobra igra i sigurno je dala dodatni boost za ovaj mec fudbalerima Lyngbia.Motivacija je do neba,te milsim da ce Esbjergu biti tesko danas...


Sto se tice gostiju,ove sezone su mediokretni...u slucaju poraza za 4 dana od Hobro-a,mogu vrlo lako uz povoljan rezultat Viborga ,da zasednu samo zacelje tabele...tako da je pitanje u ovom momentu veliko za trenera gostiju,sta je prece,cup ili prvenstvo i taj vrlo vazan mec sa Hobrom...


 


Nielsen, trener Lyngbia, je najavio full sastav te uzimajuci u obzir i neverovatnu podrsku koju dobijaju sa tribina na svakom mecu,stvarno ce biti otezan posao gostima veceras...


Plus na sve ovo,u tim im se vraca Tauber,odbranbeni igrac,tj. bolje reci najbolji defanzivac u ekipi,pa i to ide na stranu Lyngbia.


Zbog losih rezultata,Esbjerg je i dalje bez glavnog trenera,otkako je Frederiksen dobio otkaz...klub vodi omocni trener,ali to njie optimalno resenje ,kao sto se vidi iz rezultata Esbjerga.


Inace Esbjerg nema stabilnui odbranu,pa ako dodamo na to da dvojac iz defanzive ( Stenderup i Luresen) nece igrati,uz Sodera,napadaca solidnog,eto problema za goste...Naravno,pretpostvljam da ce i biti nekih rotacija u Esbjergu,jer kao sto sam napomenuo imaju za par dana vazan mec sa Hobrom,mislim da Lyngbi ima lepe sanse veceras.


Lyngbi je dokazao do sada svoju formu,svoj identitet i uz nekoliko igraca koje poseduje koji komotno mogu igrati u bilo kom prvoligaskom timu) uz navijace i taj pobednicki mod koji je prisutan,moze dosta veceras. Tip 1X


Link to comment
Share on other sites

Juce sam pravio pauzu iako je ponuda bila odlicna ali sa takvom ponudom uvek uzmem nekog favorita koji ne moze da pobedi pa je bolje sto sam juce pauzirao. Za danas sam nasao jedan singl tenis:

17:00 Granollers Pujol-Sousa 2  1,91 unibet

Teniski turnir u St. Petersburgu se igra na tvrdoj podlozi u  dvoranskim uslovima. Ovde sam se odlucio da igram na Sousu jer mi se cini da je kvota previsoka na njega. Ova dvojica najbolje igraju na zemlji, dok na betonu gube od skoro svih protivnika. Granollers se trenutno nalazi na poziciji 81 dok je Sousa na poziciji 53. U prvom kolu Granollers je sa 2:0 izbacio Kokkinakisa a Sousa je pobedio Albota 2:1. U medjusobnim mecevima ove dvojice trenutno je 1:1. Prvi mec iz 2012. dobio je Granoolers, a 2014. je dobio Sousa. Oba meca su se igrala na zemlji. Sousa je za vikend igrao i Davis Cup prvi mec je dobio lagano prva 2 seta i onda je izgubio naredna 3 prilicno lako da bi sledeceg  protivnika dobio lagano sa 3:0. Ne znam da li se u tom mecu koji je igrao u 5 setova desila neka povreda ali mislim da to nece utaicati na njega danas. Vezao je 2 pobede i mislim da bi bio red da dobije jos jednog protivnika na betonu. Kvota na Sousu je dobra i jos uvek raste pa vredi pokusati na srednji ulog.

Srecno :D

Ne znam bas da se isplati to igrati jer je Granollers izbacio Kokkinakisa u dva seta, a Kokkinakis je puno bolji igrac od Albot-a s kojim se Souza mucio

Link to comment
Share on other sites

Wawrinka-Brown / Brown uzima set 2.23 Pinnacle

 

U osmini finala ATP turnira u Metzu danas će na teren prvi nositelj turnira Wawrinka kojeg će sa druge strane mreže čekati Brown. Stanislas Wawrinka trenutno je 4. tenisač. Najbolji rezultat ove sezone svakako mu  je osvajanje Roland Garrosa, a osvojio je još Chennai i Rotterdam, igrao polufinala Australian Opena, US Opena i Rima itd. Dustin Brown trenutno se nalazi na 107. ATP mjestu. Kao i svake sezone tako i ove, Brown igra toplo hladno. Najbolji turnir sezone odigrao je na Wimbledonu, prošao je kvalifikacije a zatim iznenadio Lua i Nadala, ali preko Troickog nije mogao. Od ostalih turnira treba izdvojiti četvrtfinala Newporta i Dohe. U lošoj je formi zadnja dva mjeseca, na US Openu je imao 2:0 protiv Haasea da bi na kraju izgubi meč, protiv Estrelle je za vikend izgubio jako težak meč.. Ovdje je u prvom kolu dobio Rama 6:3 3:6 6:3. Wawrinka i Brown susreli su se jednom do sada, prije 4 godine u Minhenu i tada je slavio Brown u tri seta.  Moram priznati bio sam uvjeren da Wawrinka preskače ovaj turnir. Inače svake sezone pravi solidne pauze nakon Us Opena jer se tu potrefi i Davis Cup pa taman da odmori do jakih turnira koji slijede. Ove sezone ipak je odlučio doći u Metz iako je stalno govorio koliko je umoran. Prvo je odigrao dobar i težak turnir na US Openu, a zatim je za vikend igrao Davis Cup i vidjelo se da nije na pravoj razini. De Bakker je imao 2:1 u setovima i 3:0 u četvrtom ali nije uspio izdržati do kraja. I nakon Davis Cupa Waw je pričao o umoru i tome koliko je sretan što je Federer dobio svoj meč, da on ne bi morao opet na teren. Sve u svemu mislim da se može probati da Brown uzima set. On je luđak, može uvijek iznenaditi pogotovo u ovakvim uvjetima. Waw nije na razini, ne vjerujem da će se forsirati previše, pogotovo jer slijede turniri 500 i 1000 kategorije. 

Link to comment
Share on other sites

18:00 Wawrinka-Brown H2(-1.5)  2.07 Unibet

Ovde se odlucujem da igram da ce Dustin Brown uzeti minimum jedan set. Vavrinka 4. na ATP listi. Osvojio do sad 2 grend slema: Australiju i Roland Garos. Prepoznatljiv je po svoj jednorucnom bekhendu. Na Us openu je ispao u polu finalu od Federera u 3 seta. Igrao je i u dejvis kupu protiv De Bakkera kog je pobedio sa 3:2. Vavrinka je u tom mecu mogao lako da igubi posto je u 4. setu gubio 2:1 u setovima i 3:0. Medjutim Vavrinka se potrudio da se ne desi veliko iznenadjenje. Sa druge strane Brown je igrac kome je tenis hobi. Kad ima motivaciju za igru moze namuciti ili pobediti najbolje na svetu a kad mu se ne igra mislim da bih ga i ja pobedio. U karijeri mu je najveca pobeda nad Nadalom ove sezone na Vimbldonu.  Ove dva tenisera su igrala jednom do sad i pobedio je Brown sa 2:1 u setovima, ali to je bilo pre 4 godine. Odlcujem se da igram da ce Brown uzeti 1 set minimum iako Vavrinka ima sjajnu sezonu. Pokazao je protiv De Bakkera da moze da izgubi set. Ovde je Vavrinka veliki favorit ali jedan set bi trebao da uzme Brown. unibet daje odlicnu kvotu za to i ja je uzimam kao singl za dupliranje. Srecno :)

Link to comment
Share on other sites

Montpellier - Monaco

 

BOOuYBN.png

 

Ovo je posljednja utakmica Francuske Ligue 1. Sudi ju Clement Turpin. Turpin je početkom  prošle sezone dijelio jako malo kartona al krajem te sezone i početkom ove se jako razmahao

 

RTwfAOS.png

 

Šta se tiče samih ekipa ova utakmica je dosta bitna objema ekipama a pogotovo domaćinu koji je na dnu tabele sa samo jednim bodom i moraju počet sakupljat bodove.Monaco je u 6 kola sakupio 8 bodova i na sredini je tablice. Šta se tiče kartona u njihovim utakmicama češće ih bude nego šta ih nebude. Pošto sam prvo išao proučavat tu utakmicu a tek kasnije pogledao marginu na bet365 ja sam procijenio da bi kartone trebalo postavit oko 5.0 tako da mi je ovih 3.5 jako dobra oklada

 

u potpunosti se slazem ovo sam mislio i ja napisat uplatio sam cim sam vidio 3.5 granicu malo sam se iznenadio ocekivao sam bar 4.5 i 5.0,uzadnjih par meceva sam vidio da znaju dobiti po 2 3 kartona obe ekipe sta je sasvim dovoljno da ovaj tip prode, takoder bi predlozio under 2.5 gola po kvoti 1.5 sama kvota govori da je to za ocekivat 2 ekipe koje nisu bog zna kako efikasne.. monaco u gostima ako zabije gol dobro je.. a kamoli vise od jednoga.. montepiller takoder nije nesto efikasan ja ocekujem 0:0 ili 0:1

Link to comment
Share on other sites

Juce sam pravio pauzu iako je ponuda bila odlicna ali sa takvom ponudom uvek uzmem nekog favorita koji ne moze da pobedi pa je bolje sto sam juce pauzirao. Za danas sam nasao jedan singl tenis:

17:00 Granollers Pujol-Sousa 2  1,91 unibet

Teniski turnir u St. Petersburgu se igra na tvrdoj podlozi u  dvoranskim uslovima. Ovde sam se odlucio da igram na Sousu jer mi se cini da je kvota previsoka na njega. Ova dvojica najbolje igraju na zemlji, dok na betonu gube od skoro svih protivnika. Granollers se trenutno nalazi na poziciji 81 dok je Sousa na poziciji 53. U prvom kolu Granollers je sa 2:0 izbacio Kokkinakisa a Sousa je pobedio Albota 2:1. U medjusobnim mecevima ove dvojice trenutno je 1:1. Prvi mec iz 2012. dobio je Granoolers, a 2014. je dobio Sousa. Oba meca su se igrala na zemlji. Sousa je za vikend igrao i Davis Cup prvi mec je dobio lagano prva 2 seta i onda je izgubio naredna 3 prilicno lako da bi sledeceg  protivnika dobio lagano sa 3:0. Ne znam da li se u tom mecu koji je igrao u 5 setova desila neka povreda ali mislim da to nece utaicati na njega danas. Vezao je 2 pobede i mislim da bi bio red da dobije jos jednog protivnika na betonu. Kvota na Sousu je dobra i jos uvek raste pa vredi pokusati na srednji ulog.

Srecno :D

 

Nikako se ne slažem ovdje s tobom oko odabira tipa. Jest da je Granollers imao sezonu kakvu je imao, ali i sam je rekao kako mu se ovdje podloga sviđa te kako nije uopće brza, kako ga podsjeća na Valenciju, a u Valenciji igra fantastičan tenis. Sousa je igrao za reprezentaciju ovoga vikenda, odradio je tri meča. Protiv Albota je nezasluženo pobijedio, ima problema sa tranzicijom i to se vidjelo još u prošlom meču. Mislim da Granollers ima veliku šansu danas pobijediti jer mu se podloga sviđa, motiviran je...

Link to comment
Share on other sites

Betis-La Coruna over 7.5 2.1 ili 7.0 za sigurnije 1.9( Kartoni) 

djUo4FW.png
ovo je statistika danasnjeg suca kao sto vidite kad sudi spanjolsku primeru neide ispod 6 sta se tice crvenih eto od zadnja tri 2 puta je bio crveni ,  atletic la coruna je dao 8 komada, betis i la coruna su momcadi koje  redovito uzmu podosta kartona  da neljepim 10 screenshootova to pogledajte sami naravno negledam puno meceve tipa protiv reala ili tako nesto jer to nisu kandidati za kartone kad su ovi 5 klasa bolji ,a u ovakvim mecevima di su podjednake ekipe i  u obe ekipe nije bajno staanje nisu na dnu nego se nalaze po sredini tablice sa 5 bodova ova pobjeda bi ih odvela na 7. mjesto dakle mislim da ce se ovdje ici 101% i pogotovo jer znaju da mogu pobjediti i jedni i drugi  i mislim da bi ovdje moglo biti podosta kartona a vjerujem da ce i jedan crveni upast ,zadnja 2 medusobna ogleda su zavrsila sa  9 odnosno 8 kartona   ;) sretno 

edit: zanimljivo pala kvota, marsovacc  na tvom prijedlogu na 4,5 digli granicu ja kombiniro ova 2 para i nisu jos ni poceli a cash out mi je veci nego sto sam uplatio obicno bude 5% manji od uloga meni je 5% veci :D Haha 

edit2: 90+4  osmi hehe 

Link to comment
Share on other sites

17:00 Granollers Pujol-Sousa 2  1,91 unibet (admin preporuča preskočiti ili odabrati Granollersa, više info ispod)

 

Možda bi bilo bolje preskočiti okladu na Sousu.. Dio najave s Dvoznaka - Marcel Granollers - Joao Sousa:

 

Granollers: Sviđa mi se podloga, nije uopće brza

Sousa je imao naporan DC vikend s tri odigrana meča na zemlji i samo ga je neiskustvo protivnika spasilo jer je Albot servirao za pobjedu u dva seta. Granollers je pametnim i strpljivim tenisom izbacio Kokkinakisa. Usporedio je uvjete s Valencijom, a na tom turniru je često igrao svoj najbolji tenis.

...

Portugalac je izgubio preko 40% poena na servisu i to bi danas mogao biti problem. Albot nije moćni udarač. Zna dobro držati lopticu u igri i tempo držati, no Granollers sve radi bolje. Iako je Španjolac većinu sezone van ritma, tako i zadnje vrijeme, ovo je njegova prilika. Iako je Sousa ovdje zadnji put došao do polufinala, Granollers djeluje svježije, što može biti ključno s obzirom na sporije uvjete i na činjenicu da obojica igraju dulje izmjene povremeno.

 

Tečaj na Granollersa pada (ljudi uplaćuju na njega izgleda), a na njega tipuje većina na Oddsportalu. 

 

Granollers-Pujol M. - Sousa J.

Today, 24 Sep 2015, 17:00

TIP: 1 (Home/Away, Full Time) po ~1.80

20 out of 26 users predict this (77%)

Average ROI of users who predict this: 1.99%

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use